Jdi na obsah Jdi na menu

Indigová generace

20. 8. 2019

Čím víc sleduji nové a novější tváře, které se objevují na webech související s ezoterikou, transformací a začínající bio-kulturou, uvědomují si, že jinakost, která se projevuje u některých jedinců v mé generaci, se týká mnohem většího počtu lidí, než se před rokem 2012 zdálo. Je to jako by praskl pytel s mladými lidmi ve věku mezi 25 až 35 let, kteří v letech 2000 až 2012 prošli určitými změnami názorů a teď začínají být duchovně aktivní i v rámci služeb dalším lidem.

Každý z nás je jiný… od jedinců, kteří inklinují ke sportu, modelingu apod. až po lidi jako jsem já, kteří inklinují k vědě, technice nebo mysticizmu. Ezoterika už dávno není jen o jedincích, kteří se zabývají tradičními filosofickými směry nebo magickými uměními jako je numerologie, astrologie apod. Dnes je běžné, že jdete shánět boty a trefíte na krámek „Bosá noha“, kde usměvavá prodavačka má na zdi viditelně pozitivní citát nebo si sednete v restauraci a obslouží vás potetovaná slečna se světlem v očích, která vám mezi řečmi prozradí, že sní o cestě do Austrálie. Transformace je dokonce již tak daleko, že i při manažerském školení v práci začaly nedávno padat slova jako meditace nebo Voldemort.

Ještě před 10 lety na univerzitě bylo cca 20% ročníku vyplněno lidmi, kteří se jedním či jiným způsobem projevovali jako Sheldon (viz. Big Bang Theory). Byly jsme jiní svými zvyky, potřebami, myšlením a často i fyzickým vzhledem. A spousta z nás se cítila z nějakých svých vlastních důvodů, že sem nepatříme. Tehdy byl stále ještě velice silně aktivní energetický vzorec oddělenosti mezi lidmi a i přes to, že jsme byli všichni tak trochu jiní, nedovedli jsme se sjednotit.

Avšak během posledních 5 let se prolomila energetická hráz okolo Země a náhle se začínáme potkávat s nám neznámými a přece tak pocitově blízkými lidmi, jako jsme my sami. V tomto roce se uvolnilo pole myšlení natolik, že se celá nová generace energeticky a duchovně vyvinutých jedinců začíná objevovat jako houby po dešti.

Je to tak dáno.

A v příští generaci to bude mnohem silnější.

Já osobně jsem právě strávila týden se svojí matkou, která byla u mě na návštěvě. Snažila jsem se jí různými způsoby jemně vysvětlit, že patřím k indigové generaci a že pro mne je úkol mé duše na Zemi důležitější, než tradiční způsob chování vymezovaný procesem fyzického dospívání, rozmnožením se a smrtí. Ovšem, zda jsem pronikla bariérou myšlení „Tak to bylo vždycky, tak je to tak správné“, to netuším.

Jsme ve fázi, kdy začínáme učit své vlastní rodiče.

A revoluce, kterou přinášíme, je jiná… Není to o teokratických, politických nebo vojenských převratech, protože se nejedná o boj o moc. Není to o sebeobětování se pro blaho druhých, protože vzorec oběti je svázán se vzorcem násilí.

Je to revoluce kulturní. Mění se naše názory, myšlení a pocity. Na základě té změny jsme pak schopny měnit svůj způsob života, svůj náhled na přírodu, na životní pravdy i na současnou společnost.

Není to o ovládání druhých. Je to o nalezení cesty, jak žít sám podle sebe. Jak dosáhnout svobody, rovnoprávnosti a lásky v soužití s přírodou a s ostatními celky Země a vesmíru.

V tomto a v příštím roce bude nynější vlna nově smýšlejících lidí, kteří se začnou objevovat na veřejnosti zesilována, až se nový životní styl dotkne každého obyvatele planety Země. I přes to, že je tu velké množství pracovníků světla počínaje generací naších rodičů a pokračující do dnešních dnů u právě rodících se miminek, stále ještě existují na planetě zóny strachu, kde je uplatňována tyranie násilí a starých často středověkých způsobů myšlení.

My všichni, kteří si odbýváme stále sílící vlny transformace, v tom budeme jednoduše pokračovat. Jednak se tím rozpouštějí i staré zóny strachu přímo v ČR, které jsou většinou vázány na historické budovy a místa bývalých bitev, jednak se tím zvedá energetický kvocient celkové lidské reality na planetě. A to následně umožňuje nalezení světelnějšího a pro všechny (zvířata a rostliny nevyjímaje) přijatelnějšího způsobu života i narození čím dál tím světelnějších a pravdivějších jedinců, kteří jednoho dne převezmou štafetu zvyšování planetárních vibrací.

Upřímně řečeno je úplně jedno, jak budou mladší generace nazvány. Já jsem prvních 25 let svého života vůbec nevěděla, že jsem se narodila jako indigová a přece jsem tehdy překonala nejsilnější dobu transformace a poměrně hektického zjemňování vibrací. Děláme prostě to, co je nutné i přes to, že našemu okolí to občas připadá dost padlé na hlavu.

Jedinců padlých na hlavu bude stále přibývat.

A to je pozitivní.

 

Ing. Silviya D. Valkova, PhD.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář