Jdi na obsah Jdi na menu

INFORMACE O NOČNÍ ZÁCHRANĚ DĚTÍ POD ŠVÝCARSKEM.

15. 5. 2021
 
ZAPOMNĚLA JSEM VÁM RÁNO NAPSAT O UDÁLOSTECH Z TÉTO NOCI.
VLIVEM SPOLUPRÁCE NĚKOLIKA LIDÍ Z NAŠÍ CIVILIZACE A DÁLE ARKTURIÁNŮ, KTERÉ JSEM POPROSILA O POMOC A DÁLE JEDNOTEK AŠTARA ŠERANA, KTERÝ KOORDINOVAL ZÁSAH MOŽNÁ DLE DOMLUVY S g. FLINEM A DÁLE POSÁDKY LODI CIVILIZACE HAGARTE SE PODAŘILO POMOCI DĚTEM , KTERÉ BYLY UVĚZNĚNY V LABORATOŘÍCH POD ŠVÝCARSKEM.
ZHRUBA OD PŮL DVANÁCTÉ DO PŮL TŘETÍ JSEM BYLA V OBČASNÉM TELEPATICKÉM SPOJENÍ S ARKTURIÁNY, KTEŘÍ SE NABÍDLY, ŽE KDYŽ O TO POŽÁDÁME PŘIPOJÍ SE K ZÁCHRANĚ DĚTÍ. DÁLE SE NA MĚ OKOLO PŮLNOCI NAPOJIL AŠTAR ŠERAN SE VZKAZEM, ŽE ONI UŽ TAM ZASAHUJÍ A DALŠÍ LODĚ SE K NÍM MŮŽOU PŘIDAT.
LZE TEDY SHRNOUT, ŽE MEZI PŮLNOCÍ A 3:00 DNES RÁNO DOŠLO K OSVOBOZENÍ DĚTÍ Z PODZEMÍ V ALPÁCH!
CO SE TÝČE DĚTÍ V LABORATOŘÍCH POD WUCHAMEN, CÍTILA JSEM JIŽ VČERA RÁNO, ŽE TAM ZASAHUJÍ RUSKÉ VOJENSKÉ JEDNOTKY A ZACHRAŇUJÍ TAMĚJŠÍ DĚTI.
AKCE JIŽ PROBÍHAJÍ PO CELÉM SVĚTĚ. BĚHEM DNEŠNÍHO DNE V TOM BUDOU POKRAČOVAT!
DĚTI UNESENÉ SVÝM RODIČŮM JIM BUDOU NAVRÁCENÉ. DĚTI TRAUMATIZOVANÉ ZŘEJMĚ PROJDOU JISTOU LÉKAŘKOU PÉČÍ A OČISTOU ENERGIÍ ALESPOŇ NA ARKTURIÁNSKÝCH LODÍCH.
BYLO JICH V PODZEMÍ HODNĚ.
PRO MĚ JE TO LEKCE V TOM, ŽE STAČÍ POŽÁDAT A KDYŽ SE LIDÉ SPOJÍ, DĚJÍ SE DIVY.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Aya Waya - Důkaz

15. 5. 2021 13:54

Dejte lidem důkaz o tom ze se vrátily ty děti do rodin
A aby ty děti promluvily v TV zprávách
A aby ty týrané děti z podzemí byly finančně jakýmkoliv mecenášem ci švýcarském odškodněny alespoň milionem eur za kazdy rok v podzemí !
Spravedlivě !
Aspon je to ty laboratoř viníky zrujnuje ze se přestanou blokovane vyrábět chemická léčiva která byla spojena s nelidskými laboratořemi !
Žádáme to a přeji si to

Tomas - Re: najivní

15. 5. 2021 15:00

To je najivní, nežijeme ve světě kde by vládla spravedlnost a pravda, o těch dětech se veřejnost vůbec nedozví. Právě proto tady takto pracujeme ,abychom zvýšili vibrace našeho světa a temní budou muset odejít.

Zely - Re: Důkaz

16. 5. 2021 9:37

Nikdy nic ne zveřejní, protože se nic takového nestalo

Zuzana - Informace o spolupráci

15. 5. 2021 17:09

Předevčírem jsem prosila matku MEERU o pomoc pro děti které byly určené pro pokusy při vytváření vakcín na SARS COV-2.Z vyššího principu jde o bytost avatara DURGY . Je naprosto skvělá a velice mocná .Měla radost že byla požádána o pomoc. Pokud máte zájem dělá meditace a daršany každý den na You-Tube od 19.00-20.00 hod. zhruba, spíše déle .Pomáhá takhle lidem na dálku denně asi rok a půl v době pandemie když nejsou osobní setkání možná. Naprosto jí důvěřuji. Děkuji vám matko MEERO .Zuzana

Kokrdova - Srdce a láska

15. 5. 2021 15:09

Neskutečné,co se děje !! Pláču radostí ♥♥♥

korendor - díky

15. 5. 2021 12:53

Za poslední dva roky se na ruzných webech objevovaly zprávy o záchranách dětí z podzemí,akcích nějakých jednotek SHAEF v Evropě,které provádí razie. Ty zprávy by se daly přehazovat vidlemi, celá Evropa,by konečně nebyla JEWROPA ale tady je hmatatelný posun...Mám pocit, že JSEMŽID nastrčil na Hradě tu vlajku Izraele,jako mucholapku na všechny ty fešáky,že až vylezou,tak bude s nimi krátký proces.Kéž by.