Jdi na obsah Jdi na menu

Oltáře 20.9.21

20. 9. 2021

Drazí dnes jsou na pořadu dne dračí, pyramidální a oltář 4 živlů. Můžete tam přidat i ten volnější pentagramový.


186166642_500499871145500_5808278968944731532_n.jpg

153740360_1119978848454128_4975020219816936353_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

195541088_513082493220571_4446240166962362023_n.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petr - oltáře prakticky

21. 9. 2021 19:34

Zdravím všechny ve spolek :)
Měl bych pár praktických dotazů na ty co už provozují oltáře a generátory.

Předně by mě zajímalo jestli na dračí oltář stačí levnější dračí vejce, které má třeba zadní stranu neúplnou a není celé kulaté.

A pak by mě zajímalo kolik vás stály ty generátory. Mě vyšlo, že možná by se dalo vejít do 10 000 kdyby se sehnaly levné krystaly a ne tak výstavní jako jsem doposud viděl. To už jsou pak desítky tisíc.

A celkově, jestli někdo sesmolil nějaký srozumitelný "blbuvzdorný" návod na ty oltáře. Já tam pořád některým věcem nerozumím a snadno bych se mohl dopustit nějaké chyby (nevhodný kámen, nevhodný symbol) a pak by to bylo nefunkční, nebo by to mohlo dělat opak toho než má. (vycházím z toho videa na PT kde Silva popisovala ty oltáře poprvé, a řada věcí mi tam tehdy nebyla jasných).

Prostě nějaký návod pro nás všechny, kteří si to intuitivně nebo energeticky nijak nenacítíme, jestli jsme to sestrojili správně.

Anča - Re: oltáře prakticky

22. 9. 2021 8:48

Doufala jsem, že ti někdo aprobovaně odpoví a doufám v to stále. Já generátor nemám, takže nemůžu ani spekulovat, jak moc jsou ty předražené krystaly samospásné. A díky za krásné slovo "blbuvzdorný" :-)

Petr - Re: Re: oltáře prakticky

24. 9. 2021 9:58

Njn, tak je to vždycky.
Hromady alibisticky nemastných neslaných sluníčkových keců o lásce, případně podlézání majiteli/majitelce daného blogu.
A reálně přiložit ruku k dílu, to se nikomu nechce.
To je obraz současné ezoterické scény na internetu.

Někde doma v koutku si bastlit tu svoji sluníčkovou ezoteriku a leštit si svoje krystaly a různé ezo-fetiše, to jo. Ale být někde aktivní ve společné věci, vyměňovat si s druhými postřehy a zkušenosti, na to hážeme bobek.

Ani se nedivím Silvě, že toho má plné kecky.

Anča - Re: Re: Re: oltáře prakticky

24. 9. 2021 13:50

Já mám obavy, že o tom málokdo doopravdy přemýšlí. Silva by to asi mohla nějak vysvětlit, obhájit, ale na druhou stranu proč? Většině to stačí bez vysvětlení.
Opravdu se ve významu těch generátorů příliš neorientuju a všechno by byly jen moje úvahy o krystalech.
Je škoda, že tu nikdo nenapíše ani svoje zkušenosti.
Přitvrdila jsem, nějak se to ve mě přeskupilo po tom, jak jsem zjistila, že má Silva potíže s těmi nevyžádanými penězi. Nějak mi došlo, že je to tu víc přesládlé, než si uvědomuju a začala do toho řezat. Za chvíli mě začnou vymítat od Ďábla a za trest budu muset snýst tolik tolik lásečky, že mě to přejde, to kritický myšlení :-)
Samý láska láska. Mě to zajímá prakticky a funkčně - schopnost mluvit o čemkoliv k jádru je aplikovaná láska.
A taky jsem přesvědčená, že skutečná láska nikoho nevytočí.
Tolik lásky se asi vážně nedá vydržet, proto to všichni balí. Ono je v multidimenzi vyhráno, ta válka trvala dlouho, nebyl čas na cokoliv, musela se držet huba a krok, osobní lapálie a vyčerpání šly stranou. Teď se události uvolnily a je to znát.

Petr - Re: Re: Re: Re: oltáře prakticky

24. 9. 2021 22:36

Jestli tě zajímá praktikovaná láska, tak to jsou například synchronicity. Bez lásky se musíš furt někde rvát abys něco dostala nebo obhájila.
Zatímco když jsi v lásce a v tom proudu, a nesnažíš se zuřivě pádlovat proti proudu, tak synchronicity pracují ve tvůj prospěch. (což se zase nelíbí egu)
Znám lidi kterým to až překvapivě funguje. Mě jen občas.

A pak máš negativní synchronicity, což je opak, když nejsi v souladu. To je pak ve stylu "na posr... i záchod spadne". Tohle znám moc dobře :-)))

Honza - Re: Re: Re: oltáře prakticky

27. 9. 2021 18:46

Necítím se fundovaný na tuto otázku odpovídat. Sám bych potřeboval podobný návod :) Zkusím aspoň posdílet pár názorů a zkušeností.

A nejsem si jistý, jestli je vůbec podobný návod možné dát - asi to bude chtít výcvik pro čarodějky (tady jsem nejspíš diskva - nejsem holka) nebo to bude dovednost získaná dlouhodobým praktikováním (kung-fu :)).
Asi nejvíc mě "pobavil" jeden z oltářů, tuším ten obrázcích úplně dole - později se u něj objevila informace, že kluci musí tuším tu spirálu točit obráceně, jinak to funguje naopak. Trochu to omezilo moje nadšení do experimentování. :)

Když to teď sčítám tak hračka, kamínky a koule na GP mě vyšly na cca sedm tisíc, objednáváno z odkazů od Silvy pod články.
Něco "součástek" mi i zbylo, jak se to objednává na hmotnost a ne na kusy, tak něco přebylo, někde se nedostalo a taky jsem toho úmyslně objednával o trochu víc, a i pár věcí pro radost :)
Asi jsem i pochopil, proč Silva radí kamínky vybírat osobně - některé kousky, co přišly poštou, bych na prodejně nejspíš nekoupil (pocit).
Součástky je potřeba čistit, viz návod od Silvy. Tak doporučuju počítat buďto s odstávkami zařízení, nebo si pořídit dvě sady "součástek".

GP se dá asi postavit poměrně mechanicky, podle návodu. Jsou tam určité stupně volnosti (např. někde výběr druhu "šutráku') a místa, kde se dá vyřádit i docela kreativně (třeba způsob umístění horní koule, nebo třeba základní desku nemám z jednoho kusu, ale z toho, co mi leží po bytě, ..)

Dračí oltář jsem ještě vyrábět nezkoušel, i když jsem o tom dost přemýšlel. Jednak jsem neměl pocit, že rozumím rizikům, a jednak jsem měl problém se sháněním vejcete - našel jsem jen yoni vajíčka, a jestli jsem to dobře pochopil, tak ta jsou určená k něčemu jinému.

U andělského a vodního oltáře bude imho záležet hodně na záměru, a pak tam nejspíš budou "součástky", které s daným tématem souzní. Trochu mě překvapily ty vykuřovací tyčinky ve vodním :)

Pyramidálnímu moc nerozumím, ale jeho "matematika" se zdá být poměrně jasná - viz fotka. Asi je tam i myšlenka, že je i minimálně jedna další "virtuální pyramida" otočná o 45 stupňů - viz menhiry uprostřed stěny pyramidy nebo svíčky.

Pentagramový jsem nezkoušel ani mentálně, jednak s ním moc nesouzním a jednak jsem ještě před tím viděl to varování o obrácené polaritě (kluci točte v protisměru).

Co se experimentování týče, tak bych vycházel hlavně ze záměru (pak by to teoreticky mohlo fungovat i z papíru :), hádám) a pokud by se Ti něco nelíbilo, tak to prostě nedělej, resp. to udělej tak, aby se Ti to líbilo. A nestyděl bych se dát do toho i něco svého.

Jinak si občas kladu otázku, jestli jsou tyhle hmotné reprezentace záměru vůbec potřeba a nebylo by rozumnější to pojmout výhradně mentálně. To je možná i to, kam Anča mířila.

Tvorbě zdar :)

Petr - Re: Re: Re: Re: oltáře prakticky

28. 9. 2021 11:27

Díky moc za sdílení zkušeností :)
Taky se obávam abych něco nepokazil. Proto jsem chtěl "blbuvzdorný" návod kde neudělám chybu. Pentagramový mi přišel nejsnadnější, ale koukám, že i tam jsou jistá nemalá rizika.
Třeba na generátor prány pentagram nesmí přijít. Fakt z toho nechci udělat "krmítko pro démony".
Většina ezoteriků z blbosti a neznalosti svými rituály a magií jen krmí démony, což je smutný fakt.

Generator prány má tu výhodu že nepotřebuje svíčky ani vykuřovadla. Tudíž jej lze použít i v pronajatém bytě kde majitel nainstaloval opto-elektronické protipožární čidla, nebo nechce mít byt "vyuzený" vonnými tyčinkami.
Tam kde jsou nainstalované čidla, je dost rizikové cokoliv zapalovat a vykuřovat.

Honza - Re: Re: Re: Re: Re: oltáře prakticky

28. 9. 2021 23:05

díky za podněty :)

Na generátoru prány mi docela vadí ten hluk (chvilku je to v pohodě, ale druhý den prakticky v kuse (na noc vypínám) už to trochu rozčiluje), asi budu muset místo hračky "vymyslet" něco tiššího. Kromě toho v tom hluku občas slyším zvuk tekoucí vody, což mě přirozeně vede ke kontrole jestli někde nejsou puštěné kohoutky. Rozčilující :)

K čidlům - možná bych to testnul, nad jídelním stolem máme pravidelně servisované čidlo od Jablotronu a nehnul s ním ani silně dýmající narozeninový dort.
Nějak si nedokážu představit, že by čtyři svíčky spustily protipožární čidlo - optoelektrická čidla imho detekují spíš dým (resp. zadýmení) než požár, a u svíček toho dýmu normálně zase tolika není.
U svíček bych si dal spíš pozor na domácí mazlíčky - připálená srst nebo mazlíček není nic moc. Takže svíčky raději do vysokých obalů nebo do sklenic.

U vykuřovadel ten dým už bude asi trochu spornější, v případě pochybností bych asi oltář umístil na sporák pod digestoř (tedy pokud není jen recirkulační, ale i ta, pokud má filtr (uhlíkový, ne jen tukový), by mohla pomoct).
Pak by se nabízel balkon, otevřené okno, parapet, průvanové větrání, nějaká šikmá stříška v kombinaci s předchozím, ...
Za chvíli bude halloween a advent, tím se dá taky případně maskovat ledacos :)

ANDREA - meditacia

20. 9. 2021 20:37

Nadherneee...omluvu planety Zeme som celu preplakala, neskutocne silne a krasne. Ludia milujem Vas vsetkych co ste tu. Majte sa krasne.
Pyramidovy oltar vypnem o 21.00h.