Jdi na obsah Jdi na menu

Témata meditací pro Synchronizace

18. 9. 2021
Drazí, přišly mi teď témata prvních dvou meditací.
Jsou takové trochu obšírnější, tak uvažuju o tom, že v pondělí dopoledne natočím o tom ještě video, ale prozatím to píšu sem, abyste věděli hrubou kostru dostatečně dopředu.
MEDITACE 20.9. - Omluva planetě, meditace bez generátoru, nejspíš s dračím oltářem nebo nejlépe v přírodě.
MEDITACE 21.9. - Stát se Bohem, prý myšleno doslova, máte se během meditace stát Bohem.
Zatím je to všechno. Nikoho k ničemu nenutím, když budete mít čas, přidejte se, když ne, mělo to tak být.
Víc vám povím zase až budu mít nějaké info.
Mějte se krásně!
Silva
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - jo

19. 9. 2021 17:42

Obě ta témata jsou krásná a důležitá v současné době.
Navázání a pročištění vztahu s naší planetou a uvědomění si, že jsme dostatečně aprobované bytosti k vědomým zásahům v rámci našeho světa.

To abych nezpochybňovala Silviny vztahy do nebe a redukovala hysterii "následovat Anču".
S Aštarem se to může mít všelijak, ale myslím, že i kdyby to byl nakonec nezdravý kontakt, tak je Silva v duchovní příslušnosti čistým vyšším silám a ty by jí nedovolily informovat veřejnost naprosto špatně a z cesty.
A kdyby byly nějaké nesrovnalosti, jakože je vnímám v Aštarovi, má na veřejné diskuzi lidi, kteří nespadají pod její ne třeba úplně tak myšlenou, ale digitální sektu, jako třeba mě a ti můžou dělat i nějakou opozici.
Uf.

Petr - Re: jo

21. 9. 2021 15:04

Když už jsme u toho šťourání, tak já si myslím, že "vesmírný lampasák" Aštar Šeran je čistě záležitost Silvy a její karmy a minulosti. Z mého pohledu to není ani špatně ani dobře. Prostě je to její cesta a já nedokážu posoudit jestli dobrá nebo špatná.
Já bych se komunikaci s takovouto bytostí asi vyhnul.
Ale každý to má jinak, každý komunikuje s jiným typem bytostí, podle svých minulývh zkušeností, povahy.

Já bych osobně šel za těmi nejvyššími bytostmi, když už tak už. Než se handrkovat s nějakými čičmundy :)
Ale každý tu máme jiné úkoly, jiný plán duše, takže těžko říct.

Anča - Re: Re: jo

21. 9. 2021 15:57

Já bych to nerada úplně rozpitvávala detailně, i s ohledem na Silvu, která je na Aštara silně vázaná. Důkazy nemám a bůhvíco bude, ale podle mých informací Aštar není úplný nevině. Ostatně, už toho Bendu zblbnul s koncem světa a dodneška mu snad tvrdí, že časem bude nutná evakuace lidí, protože svět zanikne. To asi nebude jenom hodný velitel flotily, když s ním takto cvičí a žene ho do akrobatických veřejných kousků s předpověďmi, které se nakonec nekonají. Ale taky není temný, vyloženě temný. Spíš jak jsi psal, ani dobře ani špatně, má jistou výzkumnou roli, se kterou ale už by si měl dát oraz. Dejmě tomu, že v dobách války proti temným ani nemohl být naprosto rozeznatelný, že je na něm něco špatně. Teď, ve vyklidněné situaci je to znát. Mám to od svých alienů, tuto informaci. Takže jeden channeling versus druhý channeling, nic není naprosto prokazatelné, dokazatelné, těžko říct. Můžu se plést a teprve budoucnost ukáže, jestli tu vůbec aspoň někdo jenom a jenom neblouzní.
Ale zase je v tom útěšná věc - všichni podle mých informací dopadnou dobře, nikdo to vyloženě neodskáče, i ti, kteří by byli napojení telepaticky na ne úplně nevinné mimozemšťany, si nebudou časem nikde rvát zoufalstvím vlasy.
Buď jsme magoři všichni a nebo se časem vyvine situace tak, že co bylo v minulosti, to pustíme, protože budeme chtít žít přítomnost.

Jirka - Re: Re: jo

21. 9. 2021 18:52

Já si myslím, že je "Aštar" a Aštar..

Anča - Re: Re: Re: jo

22. 9. 2021 13:06

https://www.kpufo.cz/oblasti/ufo/kont.k/c_vesm.htm

To je odkaz na článek, který je o kontaktérství v naší zemi, je to 20 let starý článek, ale řekla bych, že na dnešní dobu pořád zoufale aktuální.
Je to kritická úvaha o tomto fenoménu, není to žádná sladká sektářská slátanina, nebojí se i pojmů jako „duševní nemoc“, nebo „zkouška psychotropních zbraní“.
Takže kdo se takových úvah bojí, ať to radši nečte.

Za těch 20 let přibyla nová fakta – UFO je přiznaný fenomén, stejně jako realita, že UFO manipuluje s jaderným arsenálem, je přiznaná ze strany armády USA.
Taky přibylo lidí, kteří byli telepaticky kontaktováni, aniž by se o to snažili, jakkoliv přehnaně aktivně zajímali, nebo po tom toužili, jako třeba já, která bych byla velice nerada spojována s „Vesmírnými lidmi“, protože s jejichž sektářskou ideologií nesouhlasím.
Nejen, že nepovažuju za nutné vytvářet jakékoliv UFO organizace, tak si ani nemyslím, že se budou z této planety zachraňovat a evakuovat nějaké skupiny lidí a už vůbec se mi příčí nasládlé teze jimi proklamované:
„Nenechte se ovládat médii a mnoha jinými ovládacími programy Sil temna … jediný způsob osvobození je láska.“

Protože jak jsem viděla v proběhlé dimenzionální válce, které jsem se účastnila jako psychická bojovnice na straně Galaktické federace, aspoň jak jsem o tom přesvědčená, … tak jediný způsob osvobození ve skutečnosti bylo odhodlání jít do zabijáctví, prostě ty plazí temné zrůdičky naprosto devastujícím a mortálním způsobem vylikvidovat, bez jakýchkoliv pocitů viny a láska se může klidně aplikovat mezi lidmi bez omezení a do zblbnutí, ale až po té mortální likvidaci nepřátel. Protože jak jsem vnímala plazí nepřátele, tak jim bylo srdečně jedno, jak moc se milujeme, nebo ne a naivní teze o nastolení harmonické a láskyplné společnosti na základě chtění a vůle, jako naprosto mimozní, protože všichni ti láskyplní by byli na prahu nějakých výsledků hezky neláskyplně sundaný zpátky na dno mocenskými pozicemi reptiliánů a drakoniánů
A skupiny mimozemšťanů, které se projevovaly v této věci úzkostně a neustále bazírovali na lásce a neustále těmito svými „láskyplnými“ pochybnostmi narušovali a znejisťovali boje proti temným, se časem odhalili jako nejhorší ksindlové z jiného vesmíru, kteří se naším konfliktem s temnými jen baví a sbírají data o naší kreativitě, aniž by jim jakkoliv záleželo na tom, kdo tady vyhraje.

Že v tom, co se děje, figurují i reverzní vesmírné podzemní projekty a zkoušky nových psychotropních zbraní, nepochybuju.
A taky upřímně doufám, že jednou poteče krev těch hajzlů, kteří si takto hráli – ať lidí, tak mimozemšťanů. A že se jednou dozvíme pravdu, co se to tu děje.
Protože představy mnoha lidí asi jsou takové, že si ty kontakty a informace vymýšlíme a chceme být jen zajímaví. Ne, není to nic takového. Ty kontakty jsou sakra reálné a s životem člověka to zamává.

Anča - když už reju Silvě do Aštara

22. 9. 2021 17:23

Já mám Silvu ráda a jsem přesvědčená o její roli v tomto procesu, jako o velice důležité.
Jako jediná dostala svého druhu extrémně silný impuls, který jí katapultoval jako emancipovanou bytost ve světě novodobé exopolitické esoteriky a světě veřejného vystupování na internetu.
Do roku 2020 jsem o ní neměla ponětí.
Na Příznacích Transformace odvyprávěla příběhy dějin Galaxie a přiznala se ke komunikaci s mimozemskými inteligencemi, přičemž její příběh a vyprávění mi snad ne doslovně, ale hlavně daly impuls. Že něco velice podobného se stalo mně, jen s jinými inteligencemi a že je sotva náhoda, aby se příběhy "padlých na hlavu" tak shodovaly v duchovním obsahu a problematikách.
A velice mě zaujala tím, že přiznala boje na duchovní úrovni, protože o tom nikdo nemluvil.
Všichni mleli jak kafemlejnek "láska".
Aniž by podle mne tušili, proti čemu jdeme.

Dle vlastní zkušenosti usuzuji, že "Aštar" může patřit ke skupině mimozemšťanů, kteří jsou infiltrováni do Galaktické federace.
Je to skupina proradných, kteří spadají do skupiny z jiného vesmíru, která je tu doslova na zkušené a zkoumá možnosti variant situace "vesmír versus vesmírný vir". Tato skupina je fascinována kreativitou lidské populace ve spojitosti s naší planetou, která vytvořila magickou přísadu bezprostředního napojení na Stvořitele. Je to jakási imunitní reakce vesmíru aplikovaná na vesmírný vir skrze naši vědomou populaci tady na Zemi.
Tato skupina byla vždy velice ochotná sdílet zážitky z prostředí Galaktické federace.
Myslím, že tam patří Aštar.

Eva - Re: Re: Re: Re: jo

22. 9. 2021 18:13

Ano, kontakty jsou zcela skutečné. Definuj život. Mám jakási dlouhá období, kdy se to nehne. Je to jak zcela uzavřené. Celkově. Když pak vnitřně žádáte o pomoc, vážně a totálně, někdo vás zkontaktuje. Určití lidé jsou monitorováni právě mimozemci a oni navážou reálný telepatický kontakt. Takže jasnoslyšíte/telepatie. Můžou to být signály jako pípání, melodické akordy opakující se, ale i jiné způsoby.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: jo

22. 9. 2021 19:23

Díky, přesně tak!
Kdyby to mělo být ještě "méně" strašidelné, tak Silva podle článků z její autorské minulosti došla svého prozření 2008/2009, což já taky přesně tento rok a na počátku své "schizofrenní" epizody, kdy po mě šli reptiliáni NWO a já si myslela, že jsou šamani, někdy v srpnu/září 2008 jsem nakreslila obrázek ženy s pichlavýma očima, kterou jsem pojmenovala Alice. No a co se nestalo čirou náhodou tou dobou? Spustili v rámci projektu CERN LHC. Velký hadronový urychlovač částic a zpomalovač vědomí. Přičemž jeden z porjektů, který se tam děl, byl prý pojmenován Alice.
To jsem se ale dozvěděla někdy 2020/2021 od Chvátala na SV.
Zajímavé.

Zkrátka je načase si přestat lhát o pánbíčkářském nebi a začít rychle chápat.
Na telepatii není vůbec nic strašidelného, nepochopitelného, nebo mysteriozního. Připadá mi to asi tak těžké na pochopení, jako je přenost radiového signálu.
To taky nechápu, přesto to používám a chápu, že jsou v tom technologie nejrůznějšího typu a dále zázraky kosmo vědomí a pole.

A teď už je čas lépe chápat, než si vyprávět galaktické drby skrze channelingy a protože jsme porazili temné na nejzákladnější kosmo úrovni, máme čas se hrabat v nejposlednějších paranoiách a dalších neuvěřitelných blbinách pole vědomí.

Kdo je teda ten Aštar a jak je to s těmi generátory ????!!!! :-)

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: jo

24. 9. 2021 19:07

u toho tunelu LHC - Velký hadronový urychlovač - jsem začínala, když jsem bojovala proti technokracii NWO. Vedlo to přes HAARP, který jsem měla už navedený přes hvězdy do CERN a tam jsem rychlodovedla jinou skomírající galaxii k znovunarození a hnedle všechno fungovalo a mohla jsem si s tím hrát. Tak jsem zkoušela různé rychlosti, až jsem to blaženě převedla na vesmírnou a přemístila se do hluboko podzemních vesmírných technologií, kde byly daleko mocnější a poutavější okruhy. A vše podléhalo spojení s planetou a stvořitelem.
Kdyby měl někdo málo velice svérázných podnětů, co je možné v tomto psychosvětě zažívat :-)
Taky jsem vypozorovala, že jejich rychlost 0,95 světla je velice nudná a zdržovací a vzhledem k tomu, že spirit létá rychlostí na entou toho, o co se se tam pokoušeli a taky vzhledem k tomu, že každý spirit se z toho časem odvibroval do závažnějších problémů se stávalo, že temným - iuminátům - se rozcházela časodata, protože jim vždy unikalo 0,05 na entou časoprostorových skutečností, se jim ve výsledku stalo, že se sekli o tisíc let v novodobé historii a stalo se jim to, co nechtěli, tzn. z roku tisíc se promítli do dva tisíce. Což je velký problém, když tam má na ně někdo nabroušeno. V rámci používání časoprostorových mocenských vehiklů. Což jsou zesilovače a urychlovače magie.
Kdyby měl někdo málo časoprostorových podnětů o tom, co je všechno taky tak nějak možné. :-)

Jita - Informace

20. 9. 2021 19:16

Hmm tak mě se prostě ty meditace a info zobrazi vždy po ... :) trochu zvláštní. :D

Míša - Synchronizace 20.9.

20. 9. 2021 15:41

Dobrý den Silvi, v kolik prosím dnes začínáme? nikde to tady nemůžu najít..děkuji moc.

Michal - Re: Synchronizace 20.9.

20. 9. 2021 16:53

Je to zmíněno na konci článku "VÝSLEDKY SYNCHRONIZACE 9.9.2021"

DALŠÍ SYNCHRONIZACE SE BUDE KONAT:
20.9. V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH OD 17:00
21.9. OD 11:00 DO 14:00
22.9. OD 19:00 AŽ DO PŮLNOCI
TAK DOPORUČILA HVĚZDNÁ RADA GALAXIE

Alena - Synchronizace

19. 9. 2021 22:02

Strávila jsem teď dva dny na Ezoterice v Holešovické tržnici. Mnohem menší než jindy, ale díky Bohu za to. Spousta zajímavých lidí a úžasné kameny, které se jinak nedostanou. Našla jsem tam člověka, který vyrábí generátory prány na Moravě. Bavili jsme se o změnách na planetě a já jsem mu řekla "tak se propojme ať podpoříme změnu k Lásce". Úplně se rozsvítil. Pak jsem si vytáhla kartu vodního draka a potkala auto se samými jedničkami. Protože na náhody nevěřím, cítím, že je šance nastartovat změnu a meditace budou hodně důležité. Těším se na spolupráci:-) Alena

Stanislav - Re: Synchronizace

20. 9. 2021 13:16

V textu zmiňujete člověka z Moravy , který vyrábí také generátory prány , můžete mi poskytnout kontakt ?
Na internetu jsem zaznamenal pouze výrobce z Lbc , který je zde na stránkách. Děkuji

Tomáš - stát se Bohem

19. 9. 2021 23:06

Tak to bude silné pokud se to někomu podaří. Jeden den omluva Zemi a očista skrze ni a druhý den stát se Bohem doslovně - tedy dosáhnout osvícení.. No Gautama Siddhártha to zvládnul tak to lze..

Anael - Vhled

18. 9. 2021 22:58

Ahoj, včera v noci se mi stala velice silně působící situace. Vnímala jsem doslova prázdný prostor ve vesmíru kde kromě dvou prolínajících se světelných paprsků které se táhly vertikálně vzhůru přesně nad středem mé bytosti do nekonečného tmavého prostoru. Bylo to tak opravdové, zvláštní je, že jsem se nebála . Odevzdala jsem to srdci a vím že je potřeba držet se těch dvou prolínajících se světel a nebát se jít nebo letět výš a tvořit , Tvořit skrze ně, s nimi společně v lásce. Díky tobě Silvo jsem pochopila o čem to má být ,to je pravděpodobně to, co se týká 21.9. Toto je velmi silné a velmi odpovědné ,tušit veškeré souvislosti tvorby i s veškerými následnými událostmi, radostmi i následky .Tohle člověk sám bez pokory a odevzdání se Božství nemůže zvládnout, tohle se dá jen s láskou odevzdat a říci děj se vůle Boží. Pokud bude vážně chtít tak ta kreativita přijde jakoby sama a snadno ,bude tam požehnání od samotného zdroje. Díky za zprávu Silvo.

Blanka - Re: Vhled

19. 9. 2021 14:04

děkuji, Anael, tohle jsem teď potřebovala slyšet

Marci - Re: Vhled

19. 9. 2021 22:26

Děkuji za tvá slova.

Marci z Valašska - GP, pyramidální oltář

19. 9. 2021 22:22

Děkuji za info. GP připraven, a já se těším na meditace.
Moc lásky a sluníčka do duší posílám drazí přátelé.
:-)

Dáša M. - Silvi díky

19. 9. 2021 19:35

Meditace v přírodě na omluvu planety dělám často, nějak tak to cítím a vnímám + přidávám i vděčnost, a radost za to co nám dává a poděkování. Takže já si zítra přizvu i buben do přírody.
a 21.9. já to vnímám tak, že se prostě odevzdat, věřit své 4 čakře, vypustit mozek dostat se za něj do mezi prostoru mimo čas a tvořit nesobecky co zde chci na Zemi:) jak má být krásná, čistá, barevná....

a pro ŠV oxytocin - si vytváříme sami i malými drobnostmi - jako je radost z malé věci - můžu jít pěšky (jsem vděčná, že chodím a dýchám zde čerstvý vzduch, aj drobnosti, když to tak cvičíš déle, pokaždé mi na mysl přijde něco jiného i to třeba, že jsem znova začala řídit auto a můžu si dojet kam potřebuji, když ulehám do postele - děkuji za svou postel, prostě cokoliv - tak pak od samého srdce cítíš jak se chvěje nádherným pocitem (bezpodmínečnou láskou) - a to dáváš i lidem a nejen jim na okolo - taková energie z tebe vyzařuje až pár metrů (10-15m možná i více).
takže já věřím, že všichni se můžeme stát Bohem a tvořit to krásné co tady opravdu chceme. resp. odevzdat se svému srdci-duši.