Jdi na obsah Jdi na menu

VYHODNOCENÍ SYNCHRONIZACE 21.3.2022

24. 3. 2022

Zdravím všechny, konečně se energie dostaly do takové rovnováhy, abych vám napsala smysluplné vyhodnocení.

Je to velké, probíhají teď tak silné vibrace, že si prostě musíme držet ty "klobouky".

Zde je vyhodnocení:

BYL ZAHÁJEN VZESTUP PLANETY ZEMĚ DO 5D, K DNEŠNÍMU DNI SE JEDNÁ O 4% Z POVRCHU PLANETY, KTERÝ JIŽ VSTOUPIL DO NOVÉHO VESMÍRU.

DOŠLO K PŘÍCHODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ ANDĚLSKÉ SÍLY, KTERÁ ZDE PRONIKÁ ZE VŠECH VÝŠE VIBRUJÍCÍCH VESMÍRŮ 5D AŽ 7D.

DOŠLO K REHABILTACI A ZNOVU OBNOVENÍ VŠECH ANDĚLSKÝCH LIDSKÝCH GENŮ Z VESMÍRU 5D. VSTUPUJETE DO NOVÉ GALAXIE.

DOŠLO K OBOHACENÍ FYZICKÉHO SLUNEČNÍHO SVĚTLA O SVĚTLO ZE SLUNCE VE VESMÍRU 5D, JE ZAHÁJENÁ KONVERZACE S TOUTO HVĚZDOU, UDRŽUJÍCÍ V POCHODU SLUNEČNÍ SOUSTAVU V 5D.

JIŽ BRZY BUDE ZAHÁJENA REKONSTRUKCE PLANETY DO SVÉ PODOBY VE VESMÍRU 5D.

HVĚZDNÉ SÍLY SE SJEDNOTILY VE SVÉM ROZHODNUTÍ PODPOŘIT VZESTUP LIDSTVA BEZ OSOBNÍCH KARMICKÝCH ZÁVAZKŮ. DOCHÁZÍ K HROMADNÉMU ODNÍMÁNÍ NÍZKOVIBRAČNÍCH ČASOVÝCH ENERGIÍ KARMY Z OBDOBÍ RANÉ LEMURIE AŽ ROK 2020.

KAŽDÝ JEDINEC BUDE PODPOŘEN VE SVÉM VÝVOJI, NE KAŽDÝ SI VŠAK VÝVOJ ZVOLÍ. BUDE POTŘEBA OPROSTIT SE OD VNĚJŠÍCH VLIVŮ TV, RADIA A ŠPATNÝCH INTERNETOVÝCH PROGRAMŮ. SOUČASNÉ ZPRÁVY V TV NEJSOU VALIDNÍ, NEPODPORUJÍ VÁŠ DUCHOVNÍ VÝVOJ.

DOŠLO KE SJEDNOCENÍ VÝVOJE ZA PODPORY RADY STARŠÍCH TÉTO GALAXIE V 4D A RADY STARŠÍCH Z GALAXIE ZLATÉ RŮŽE V 5D.

VŠE SE V DOBRÉ OBRÁTILO. JE TO ÚSPĚŠNÁ MISE!

VÍTÁ VÁS KONCIL RADY STARŠÍCH TÉTO GALAXIE A RADY STARŠÍCH GALAXIE ZLATÉ RŮŽE.

VYDÁVÁTE SE NA CESTU.

 

Myslím, že členové rad Starších tím chtěli říct: Všechny viny a všechny hříchy jsou vám hromadně smazány. Začínáte s čistým bílým štítem od znova. A bude pomoženo každému, kdo bude chtít, ale je jim jasné, že to spousta lidí chtít nebude.

Já děkuji všem za podporu a spolupráci během této a všech minulých synchronizací.

Mějte se krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Andrea - Re: realita je poněkud jiná, byť něco je lepší

27. 3. 2022 15:00

Mas jasne rozumne argumenty. Vidim to rovnako, chapem ta. Si momentalne v prepade do iracionalneho strachu z potencionalneho nebezpecia a riesis nejakych potencionalnych ludi v panelaku. Zlatko, vyprdni sa na to! Kazdy riesi daco svoje a je tam kde ma byt. Neries to. Pories seba, daj sa do kludu, kontroluj myslienky, rob nieco co ta bavi. Sprav si nejake zasoby a zalozny plan, to ta trochu ukludni na dusi. Neries Dcka. Ved tomu co to je skoro nikto nerozumie. Snaz sa byt najlepsou verziou seba teraz. V tejto chvili. Teraz.
Ked chces pokecat napis mi Jaandy@gmail.com Nie som na oblaciku snazim sa byt realna na zemi. Tieto prepady poznam a nie je to prijemne. Ja som vlastne aj zvedava co bude, tesim sa, ze zas vymyslime nejake kluckovanie aby sme sa najhorsiemu vyhli. Ale som prekvapivo v klude, ano karty su rozdane a je na case zahrat hru. Sme adrenalinovi hraci vsetci co sme tu.

Kateřina Kněžourková - Energetická práce s krystaly

28. 3. 2022 8:36

Děkuji. Krásné dny plné lásky a pochopení.

Petr M - Sdílím

27. 3. 2022 18:53

Zdravím. Z různých směrů se ke mě dostávají shodné informace, což je fajn. Když jsem četl tento příspěvek v místě kde se píše o andělské síle ihned se mi vybavila situace a s ním spojené pocity, když jsem byl v Praze. Abych byl přesnější tak nejdřív pocit a až pak ta situace. Dlouho jsem čekal na semaforu na přechodě u Čechova mostu až jsem se podíval nahoru a tam socha anděla. Vyfotil to a dal na soc. síť s muzikou. Konkrétně Empire of Angels (https://youtu.be/izsjRpcgfmk). Potom se mi vybavil konec filmu Matrix Resurrections a krásně mi to zapadá. "Jízda začíná." Slunce, duha, kytičky rozkvetlí, ptáčci zpívají. No prostě paráda. Včera jsem myl tátovo auto, já to dělám rád z několika důvodů. Jeden z nich je, že mě hrozně baví stříkat vodu do vzduchu a udělat si duhovej kruh. ☺️ Dělám to často, když je třeba pokropit zahradu. Duha vždycky rozveselí.

Petra H - Re: Sdílím

27. 3. 2022 23:42

Ahoj Petře,
děkuji za odkaz, ta hudba je nááádherná. Ano, jízda začíná, držme si klobouky, proto jsme přece zde. Krásné a ještě lepší dny přeji
Petra

Kristy - Písnička pro pohlazení :-)

27. 3. 2022 13:14

Lidičky, k naší diskusi - vzpomněla jsem si na tuto písničku, která se ke mne dostala vloni na jaře, když jsem opravdu pochybovala, jestli jsem tady v ČR opravdu ještě "doma", a tak trochu (víc) nevěděla, jak dál...

"Buď klidná jako voda a silná jako proud, skála se ti poddá a zbavíš se všech pout. Svěží jako ranní rosa čistá jako sníh. Když tančíš po kameních bosá...svět máš na dlaních"

Nikdy nejsme sami :-)

https://www.youtube.com/watch?v=Y8G6yobRbJQ&ab_channel=JelenVEVO

Petr - slovanský úděl

26. 3. 2022 13:46

Zajímavé taky je, proč to nejhorší postihlo naše země (respektive slovanské). I Coufal tvrdil, jak naše země budou energeticky ochráněné, a ty katastrofy a povodně budou různě ve světě, ale ne tady. A zatím ve světě pohoda, a u nás peklo.
Přioadá mi, jako by tu nabíhala zpět karma doby pobělohorské, s tím vším útlakem a útiskem, nejistotou, kdy člověk může přijít o všechno. Pak částečně doba habsburského útlaku, a i Protektorát. Jako by se naše území čistilo právě z této karmické zátěže.
No je to celé divné. Že by tu zaúřadovali nějací černí mágové a vykolejili nás do nepříznivé časové linie?
Ono totiž československo je energetický klíč k celé evropě, a kdo ho ovládá... on ani ten Stalin nebyl hloupý když zabral i ČSR do svého slovanského prostoru.
Ještě tu máme to Rusko. To by mělo mít supersilnou energetickou ochranu, zejm. v pohoří Ural, Altaj, apod. Pravda, alespoň tam nejsou tak naočkovaní a zombifikovaní jako my, v tomhle jsou na tom o dost líp.

Ale pořád nechápu proč se ty největší pohromy vždy sypou na hlavu slovanů, a ne těch kdo to zlo způsobili.

Kristy - Re: slovanský úděl

27. 3. 2022 12:38

Petře, úplně chápu tvoje pocity, taky mne hodně mrzelo, co se děje v naší zemi, ALE...ono to s tou pohodou ve světě je velmi relativní....
Zrovna nedávno jsme si doma říkali, jak je to teď co se současných témat týče fajn třeba v bývalé Jugošce, no jo, ale chtěli bychom tam žít v 80 tých a 90 tých letech?..no, to ne :-( Slyšela jsem vyprávění několika mužů, kteří byli v Jugoslávii nasazeni jako vojáci a....neumím si to představit, co se tam dělo :-(
anebo v Jižní Americe teď taky docela dobrý...no jo, ale taky tam byly doby, kdy se rodiče báli pustit děti do školy, děti se bály pustit rodiče na nákup, otevřít dveře, zvednout telefon...

Každý týden jsem několik hodin v kontaktu s lidmi, kteří žili a vyrostli v USA - zažili tam zemětřesení, požáry, hurikány, povodně které si my tady neumíme představit, únosy lidí a dětí na denním pořádku, není vyjímkou, že se střílí ve školkách, ve školách, restauracích, porod miminka rodinu zadluží na hodně dlouho - pravda, neexistují tam exekutoři, nebo spíše ten hustý systém jako tady v ČR, tolik zničených rodin, životů vojáků, kteří prošli Irákem, Afganistánem a i v historii (asi Vietnam, to ponechalo velikou bolest i do následujících generací), není v USA generace mužů a žen, která by nebyla poznamenaná traumatem z nasazení ve válce, slyšela jsem příběh pána, kteří si při práci uřízl prsty a rovnou je vyhodil se slovy, že nemá 11tis dolarů, jedna mladá žena mi vyprávěla, že i když teď žije na malé vesničce tady na Moravě, tak nosí pepřový sprej pořád s sebou a když vidí, hlavně po setmění někde stát bílou dodávku, udělá se jí špatně a zrychlí do kroku...
Každá zem má svoje krásy, dary, radosti i těžkosti, všude je pro lidi připraven jakýsi systém, které je určitým způsobem má snahu "držet v šachu"...

A každý jsme tam, kde máme právě být, jedním z našich úkolů je udělat si na "našem místě" dobrý, pěkný a smysluplný život, tedy takhle to aspoň cítím já

No teď po té Ostaře, opravdu vnímám velký posun k něčemu novému, hezkému, třeba to bude pro nás Slovany nová šance, které se chopíme a bude lépe :) Přejme si to ze srdce!

Ivan - Re: Re: Re: Re: realita je poněkud jiná, byť něco je lepší

26. 3. 2022 14:31

Svätá pravda !
Fňukajú a nadavajú na systém, tí čo robotujú v korporátoch a automobilkách.
Ludia bez odvahy a kreativity. Tato skupina ludi ostáva v 3D, a v starom paradigma.
Na nový svet treba zmenených ludí, nový svet treba vytvoriť, vyrobiť, zhmotniť !

Prebuďte v sebe odvahu a tvorivosť !

Jana - Jeden jediný gram Akce je silnější než tuna teorie

25. 3. 2022 22:49

Silvi, tak jsem tvojí zprávu obrečela. Radostí. Bylo to trochu náročnější, protože se cosi uvolňovalo a rozpouštělo. Jsem vděčná. Moc a moc děkuji všem, kteří se podílejí a jdou do akce. Opravdu si toho vesmírně vážím. V některých předchozích komentářích vyplouvá na povrch strach. Strach z čehokoliv má společného jmenovatele: strach z toho, jak to zvládnu. Můžu to shrnout do jedné věty: '' Venku'' se aktivuje to, co mám uvnitř. Nebo-li, vnější realita mi ukazuje + nebo - úroveň čistoty těla a vědomí. Howg. Krásný čas nám všem. To, co nyní prožíváme, je raritní neopakovatelný ZÁZRAK.

Michelle - Poděkování

25. 3. 2022 20:02

Moc všem děkuji za to co děláte. Já oltář a meditace s Vámi ještě neumím. Ale pokaždé jsem s Vámi alespoň v myšlenkách. Už se těším na nový lepší svět.

Anna Canaria - podakovanie

25. 3. 2022 13:24

Ahoj Silvi.... Ďakujem pekne za správu prajem nech si silná a veľa lásky

Barbora - DAKUJEM

25. 3. 2022 12:39

Ahoj Silvinko, dakujem za krásne správy, veľa síl a energie Ti prajem.

Marci z Valašska - Poděkování

25. 3. 2022 9:19

Děkuji Silvi za tyto zprávy. Všem co se zúčastnili a pracovali s námi ať jen v srdci také děkuji. Ať už to v reálu s námi dopadne jakkoliv, snažím se užívat si každého dne a pořád na sobě pracovat. Nevzdávám se a čistím a čistím a tvořím si v srdci takovou budoucnost, kterou chci já. Miluji tě, omlouvám se, odpusť mi, děkuji ti :-) Amen

Iveta - Zdravím Silvi

25. 3. 2022 8:00

děkuji za krásné a pozitivní zprávy a přeji ať se nám všem daří

Míša J. - Poděkování

25. 3. 2022 7:14

Zdravím Silvo a moc děkuji za potěšující zprávy.
Děkuji i všem co se zůčastňují.
Držme si klobouky :)

Kristy - Poděkování :-)

25. 3. 2022 6:52

Děkuji Silvě a všem, co spolutvořili! Ty energie byly opravdu hodně silné a přinesly moc příjemnou proměnu :-)

Kacka - Dekuji!

25. 3. 2022 1:30

To je nadhera!!! Dejuji vsem zucastnenym a Silve za tyto krasne zpravy!!! At se vsem vse dari a jste v lasce ;-)

Ariana - Vděčnost a vnitřní klid

24. 3. 2022 23:08

Ze Srdce děkuji, milá Silviye, děkuji vám všem za společnou světelnou práci. Nemám slov, protože to, co čtu z hloubi Duše cítím, a děje se. Chování lidí se mění, jsme v jiných energiích, vibracích... A ano, "kdo si tak zvolí", ten to pocítí. A já cítím velkou vděčnost, v tichu a míru, v mém vnitřním klidu. Dekuji.

Alena - Poděkování

24. 3. 2022 22:50

Zdravím všechny! Doufala jsem v dobré zprávy, připravovala jsem se na meditaci předem. Tohle je ovšem super:-) Ještě jednou díky!

Petra H - Poděkování

24. 3. 2022 22:01

Ahoj Silvo, zdravím všechny,
velmi děkuji Silvo za povzbudivá slova. Od jarní rovnodennosti cítím velký příval energie, jsem jako "motorová myš". V přírodě a slunci jsem nacítila novou kvalitu, děkuji za vysvětlení.
S láskou a úctou
Petra