Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDKY BRÁNY 12:12

12. 12. 2021

ZAPAMATUJTE SI DNEŠNÍ DEN, DRAZÍ PŘÁTELÉ!

TĚŽKO TEĎ LZE MLUVIT POUZE O VÝSLEDCÍCH NAŠÍ SYNCHRONIZACE, NEBOŤ HVĚZDNÁ BRÁNA SE OTEVŘELA JIŽ V NOCI NA DNEŠEK. UŽ KOLEM POLEDNE SEM ZAČALO PROUDIT SILNÉ ZLATÉ SVĚTLO, ZLATÁ MŘÍŽKA MISTROVSKÉ ENERGIE, KE KTERÉ SE POSTUPNĚ ZAČALO PŘIPOJOVAT NEUVĚŘITELNÉ MNOŽSTVÍ LIDÍ.

DNES 12.12.2021 V 20:00 SE ZLATÉ SVĚTLO NOVÉ ČASOVÉ MŘÍŽKY ZEMĚ ZAHUSTILO PŘIPOJENÍM SE CCA 750 000 000  LIDÍ NA CELÉM SVĚTĚ! A  TOTO ČÍSLO STÁLE STOUPÁ! PŘEDPOKLÁDÁM, ŽE DO ZÍTŘEJŠÍHO RÁNA SE JEŠTĚ ZVÝŠÍ AŽ DOSÁHNE BEZMÁLA 1 MILIARDY! LIDÉ JSOU ZDE SPOJENI PŘEDEVŠÍM SVÝM SRDCEM, NĚKTEŘÍ TO VE SVÝCH MYŠLENKÁCH ANI NETUŠÍ A PŘITOM JEJICH SRDCE JE JIŽ NAPOJENO NA NOVOU ENERGIE ZLATÉ ZEMĚ. TI, JEŽ LÉTA MEDITUJÍ A VÍ, SE DOKÁZALI PROPOJIT I VE SVÝCH MYŠLENKÁCH!

PŘÍCHOD ZLATÉHO VĚKU JE TU!

PLANETA ZEMĚ SE NACHÁZÍ VE ZLATÉM KORIDORU VEDOUCÍM DO PARALELNÍHO VESMÍRU ANDĚLSKÝCH HVĚZDNÝCH MISTRŮ S 5 DIMENZEMI. OBDRŽELI JSME SOUŘADNICE KONEČNÉHO PŘEMÍSTĚNÍ PLANETY ZEMĚ! MÍŘÍME DO GALAXIE ZLATÉ RŮŽE V ČASE TĚSNĚ PO PÁDU ATLANTÍDY!

JAKÉKOLI INTERVENCE POCHYBNÝCH OSOB A TEMNÝCH ENTIT, JEŽ BY BRÁNILI SPOJENÍ SRDCÍ A MYSLÍ OBYVATEL GAIY JSOU ROZPOUŠTĚNY SILNÝM PROUDEM ENERGIE KVANTOVÉ BRÁNY, JEŽ NÁS VEDE DO NOVÉHO ROZMĚRU NOVÉHO VNÍMÁNÍ!

DOCHÁZÍ KE ZMĚNĚ DNA PLANETY ZEMĚ DO FORMÁTU 5D PLANETY GAIA!

VĚŘTE!

ZAČÍNÁ ČAS ZÁZRAKŮ!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Veronika - Poďakovanie

13. 12. 2021 12:58

Ďakujem všetkým ľuďom za ich úžasnú prácu. A Silvi tebe za super správy ✨❤️

Svatava - Poděkování

13. 12. 2021 10:26

Děkuji moc Silvě a všem ostatním, v meditaci jsem viděla spirálu zlatého třpytivého světla stoupající nahoru a pak jsem usnula.

Dana - Poděkování

13. 12. 2021 10:25

Děkuji Silvi za úžasnou včerejší práci. To bylo super. Nádherné propojení a zažitky. Všude samí andělé a spoustu světla, lásky, ticha a přesto tam byla ta hudba..... prostě nádhera. Děkuji za zprávy z výsledků, tečou mi slzy štěstím a dojetím. Těším se na 21.12. Díky :-).

Katarína - Poďakovanie

13. 12. 2021 10:14

Ďakujem z celého srdca❤️

Bára - info

13. 12. 2021 8:10

Zdravím Silvi,
děkuji za parádní zprávy. Ráda bych se zeptala, jestli bylo řečeno co znamená těsně po pádu Atlantidy. Neumím si to představit, co to znamená. Chápu to správně, že prostě Atlantida jak propadla, tak "zmizela" - něco jak když hodím kámen do vody a my se vracíme tam a budeme pokračovat v lepších časech? Díky :-)

elena - Děkuji

13. 12. 2021 7:56

Donutilo mne to zastavit nad Zoo v Tróji. Je tam lesík, slunce zářilo na celou Prahu a mě jen přicházelo přijímej, propojuj, nech proudit.

elena - Děkuji

13. 12. 2021 7:54

Donutilo mne to zastavit nad Zoo v Tróji. Je tam lesík, slunce zářilo na celou Prahu a mě jen přicházelo přijímej, propojuj, nech proudit.

elena - Děkuji

13. 12. 2021 7:49

Donutilo mne to zastavit nad Zoo v Tróji. Je tam lesík, slunce zářilo na celou Prahu a mě jen přicházelo přijímej, propojuj, nech proudit.

ivo - meditace

13. 12. 2021 6:18

Ze začátku jsem viděl lidi stoupající po spirále ve světle vzhůru,později se objevila pyramida a začal jí zářit vrchol,nakonec jsem viděl zářící slunce

Ivana Lukášová - Spojení srdcí <3

12. 12. 2021 23:18

Děkuji ze srdce za tuto zprávu Silvi. Byla jsem v meditaci jen chvíli,ale byla jsem nad planetou a kolem mě byli andělé a prýštila z nás všech zlatá záře na celou krásnou Zemi. Jinak jsem stále měla před očima mého manžela,a posílala jsem mu energii, protože mi ho dnes odvezla sanitka na neurologii a nechali si ho tam. Má už poněkolikáté od loňského dubna výpadky paměti,úplná dezorientace. Dnes nepoznal ani mě. Říkám vždy,že má tolik starostí v hlavě a neumí mentálně odpočívat,že ho ten náš Vesmír prostě sekne,a nic si nepamatuje,aby mysl odpočívala. Má to většinou tehdy,když jsou silné energie . A jinak celou dobu mi znělo v mysli jen jedno slovo a to LÁSKA . Jsem šťastná , mějte se všichni nádherně ,je to ÚŽASNÉÉÉÉ <3 Ivana

Šárka - Re: Spojení srdcí <3

13. 12. 2021 0:19

Do meditace jsem vklouzla jak po másle a cítila štěstí, že můžu být součástí tvůrců. Děkuju vám všem za zápal a výdrž.

Barča - Moje zážitky

13. 12. 2021 0:01

Já jsem ke konci meditace viděla ze slunce přicházet mnoho jakoby střepů, byly zrcadlově lesklé, mnohohranné a mířily k Zemi, která tam ale už nebyla. Myslela jsem si, že to jde spíš z hlavy, ale po této zprávě si začínám myslet, že jsem to viděla správně.

Kromě toho jsem viděla kruh lidí držících se za ruce kolem Země, spojených srdci, pak přišla vlna, která námi trochu otřásla a najednou ze Země začaly na posilu přicházet další, až jsme vytvořili síť. Nato se rozzarily kontinenty, zejména jsem viděla severozápad Afriky.
Zacitila jsem léčení Země.
Viděla jsem, jak se hned na počátku meditace naše světla spojila v pyramidu nad ČR, která vyslala světelný paprsek do vesmíru. Byla to obrovská síla.
Chvilku jsem viděla nějakou energeticky silnou modrou postavu (jako by tvořenou z vody) s korunou. Ale hned mi zase zmizela.
Chvilku jsem v lotosovém květů vystoupala někde vysoko do prostoru a dýchala čerstvý vzduch (podobné, jak tady někdo už psal).
Taky jsem viděla otevrit se bránu, v dálce zářila bílá koule, z niz se stal vysoký bílý strom. Vedl k němu most, po němž šly davy černých lidí (viděla jsem je jako černé, mohly to být siluety, nevím) a strom se změnil v atomový hřib.
Viděla jsem také spoustu ohňů, cítila jsem osvobození, oslavy, lidi, co si pomáhají.... cítila jsem obrovskou sílu lidu.
A taky jsem cítila jednotu. Propojení všeho. Lidí, planety, mě.

Moc krásný zážitek :) nevím, kolik z toho je relevantní, ale bylo to krásné :)
A tyhle zprávy jsou úžasné!

zuzana - dakujem a lubim

12. 12. 2021 23:52

*********

Věrka Veitová - vjemy

12. 12. 2021 21:32

Silvy, děkuji :).
Při meditaci okamžitě s prvním nádechem jsem byla vynesena nad planetu Zemi, kde jsem nejprve vnímala Davidovu hvězdu, která přecházela ve Sghi jantru, po té v Květ života, který obklopoval celou planetu a spoje byly světelné body nás, bytostí a začali jsme vytvářet světelnou síť kolem Země. Nádherný zážitek. pak si Země "odfoukla" a vyšel z ní temný kouř, kde jsem vnímala jetě zbytky temnoty a hodně se jí ulevilo i nám všem. Pak se Země začala oddělovat do 5 D reality a nechávala za sebou svou 3 D realitu, kde zůstali ti, kteří se tak rozhodli. My jsme šli Novou Zemí a realitou dál, jinam, kde tvoříme krásný, nový život.
Překrásný zážitek. Děkuji :)
Věrka

Barča - Re: vjemy

12. 12. 2021 23:17

Síť lidí jsem viděla taky :) bylo to překrásné :)

Judith - Zlaté třpytky

12. 12. 2021 23:01

Silvi, díky za krásnou zprávu. Už ve čtvrtek, když jsme šly se sestrou do přírody, viděly jsme obě několikrát zřetelně zlatý třpyt, velké množství mihotajících se zlatých hvězdiček. To bylo mystické a krásné, překvapivé, zároveň ale klidné. Pak byly další dva dny včetně včerejška těžší, řešily se rodinné záležitosti, bolelo mě u srdce a v oblasti srdce. Dnes po půlnoci se mi ulevilo, přišla radost a tvůrčí energie. Srdci se odlehčilo. :-)

Jaruš - klid

12. 12. 2021 22:59

Silvinko ,dekuji ,dnes je klidny den,v meditaci jsem byla u more a vsude laska ,mir a pohoda.Na rozdil pred dvema dny , kdy jsem byla hodne pres den aktivni , sla spat v 1:30h a o pul treti vyspana do 5 hod.Nechapu,nestava se mi to.Preji Tobe Silvinko a vsem zucastnenim hodne stesti a zdravi❤

Dagmar Mačičáková - Úľava a hlboká vďaka

12. 12. 2021 22:37

Neviem, či viem meditovať, no, citim...dnes pokoj, kľud, úľava a krásne obrazy zibota, nás, prírody a krásne jasné svetlo....ďakujem, blahoslavím Silvi,...všetkých a všetko.
Dada

Tomáš - Poděkování

12. 12. 2021 22:35

Dnes jsem si udělal čas na meditaci a velmi rád alespoň trochu pomohl.
Děkuji Silvi a všem za propojení našich srdcí.

AnGaja - Pocity

12. 12. 2021 22:21

Děkuji všem, chci napsat pár slov k dnešní synch, přišlo mi slovy: kniha mrtvých se otevírá, můžete v ní číst ( zřejmě symbolika) . Mnoho z Vás ve zlatém věku již žila. Portál nové země se otevřel. Přišla mi od nohu obrovská vlna energie a projela celým tělem až jsem se bála ,jestli to ustojím. Mám velkou radost a klid v srdci. Silvi děkuji a zdravím z Beskyd - goralie