Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDKY SYNCHRONIZACE 20.-22.9.2021

27. 9. 2021
 
ÚZEMÍ ČSR PŘEŠLO DO ZLATÉ ENERGIE ČASU, JE ZDE ZAJIŠTĚN PŘECHOD DO PÁTÉ DIMENZE PRO PŘÍRODU, VČETNĚ ÚČASTNÍKŮ SYNCHRONIZACE, VYJÍMKOU JE VÝCHODNÍ CÍP SLOVENSKA NA HRANICÍCH S UKRAJINOU
DOŠLO K LÉČENÍ CITOVÉHO TĚLA VŠECH ÚČASTNÍKŮ SYNCHRONIZACE
DOŠLO K LÉČENÍ VÍCE NEŽ 100 000 DROBNÝCH I VĚTŠÍCH DRAKŮ NA CELÉM ÚZEMÍ ČSR
DOŠLO K LÉČENÍ CITOVÉHO TĚLA STROMŮ A LESŮ NA ÚZEMÍ ČSR
DOŠLO K VYTVÁŘENÍ VÍLÍCH ODBORŮ A DRUŽSTEV NA VYLÉČENÍ OČKOVÁNÍ Z VAKCÍN V TĚLECH OČKOVANÝCH LIDÍ
PLANETA ZEMĚ PŘEŠLA NA VYROVNÁVACÍ HLADINU S ENERGIEMI JUPITERA (ASI JSME SE DOSTALI NA STEJNOU ENERGETICKOU HLADINU JAKO JUPITER)
ENERGIE PLANETY ZEMĚ STÁLE PRUDCE ROSTOU GEOMETRICKOU ŘADOU
VZNIKLY NĚKTERÉ ENERGETICKÉ DESIGNY NOVÝCH ROSTLIN A ZVÍŘAT, KTERÉ BUDOU V BUDOUCNOSTI OBÝVAT PLANETU, JEDNÁ SE O DROBNÉ DRÁČKY VELIKOSTÍ A INTELIGENCÍ PODOBNÉ PSŮM A KOČKÁM, DÁLE JE ZDE PREDISPOZICE PRO VZNIK STROMOVÝCH ZVÍŘAT A VELBLOUDÍCH KONÍ
ENERGIE OCEÁNŮ PRUDCE STOUPLA O 3/4 DIMENZIONÁLNÍHO STUPNĚ, VŠECHNY VELRIBY, DELFÍNI A OCEÁNŠTÍ TVOROVÉ NÁM DĚKUJÍ ZA ÚČAST NA OBNOVĚ KORÁLOVÝCH RIFŮ A JINÝCH VODNÍCH PROSTŘEDÍ
VELRYBY JIŽ BRZY ZAČNOU SYNCHRONIZACI VEŠKERÝCH ENERGETICKÝCH TOKŮ KOLOBĚHU VODY V PŘÍRODĚ
DÁLE DOŠLO K ROZŠÍŘENÍ ENERGIE SLOVANSKÝCH BOHŮ NA PLNÉM ÚZEMÍ ČSR
DOŠLO K ODEBRÁNÍ PŘEKÁŽEK V KOMUNIKACI S KELTSKÝMI BOHY
SLOVANŠTÍ A KELTŠTÍ BOHOVÉ VÁM DĚKUJI ZA SPOLUPRÁCI NA OBNOVĚ KRAJINY
DOŠLO K ODBLOKOVÁNÍ TELEPATICKÝCH VSTUPŮ DO ČÁSTI PYRAMIDÁLNÍCH PAMÁTEK NA ÚZEMÍ ČSR, OD TÉTO ROVNODENNOSTI BUDE MOŽNÉ STAHOVAT TELEPATICKY DATA ULOŽENÁ V ENERGETICKÝCH KNIHOVNÁCH TĚCHTO PAMÁTEK
STRÁŽCI KNIHOVNY PAMÁTEK DOPORUČUJÍ SDÍLENÍ TĚCHTO INFORMACÍ S DALŠÍMI LIDMI BEZ OMEZENÍ, DÁLE DOPORUČUJÍ JE STAHOVAT POMOCÍ METODY CHANNELINGU, TAK JAKO SE STAHUJÍ INFORMACE PŘI KOMUNIKACI S MIMOZEMŠŤANY.
VŠEM NÁM DĚKUJÍ ZA FENOMENÁLNÍ DÍLO ZNOVU NALÉZÁNÍ ZTRACENÉ MINULOSTI PLANETY A TOHOTO ÚZEMÍ.
JÁ TAKÉ VŠEM DĚKUJI ZA ÚČAST NA PODZIMNÍCH SYNCHRONIZACÍCH A BUDU SE TĚŠIT NA TY ZIMNÍ.
MĚJTE SE KRÁSNĚ!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jana - blok

28. 9. 2021 20:57

Mna uprimne mrzi co sa deje v fb skupine ,myslim zeto robi jeden z adminov nie silva, moj priatel sice nikdy nic nenapisal do skupiny ale aktivne sa zapajal a zrazu vyhadzov a blokacia , skupinu nedokaze ani najst a citala som viac ludi ktorym sa toto stalo , ja som v skupine ostala , ale ked som sa chcela opytat na dovod, napisala som pekny slusny status dokonca dvakrat,nedostal sa ani ku schvaleniu lebo ho nejaky admin zmazal, mrzi ma to ale ked takto sa jedna z ludmi ktori niesu trollovia ,neviem co si mysliet..

Andrea - Re: fb

29. 9. 2021 7:58

FB treba ukoncit a nepodporovat ich majitelov , ktori su presne na opacnej strane ako my....telegram alebo VK je lepsia moznost

Margaret - Re: Re: fb

14. 10. 2021 23:48

Presne tak,FB treba opustiť. Ja som to urobila už začiatkom tohto roka. Nevedela som sa stotožniť s tými energiami od rôzne útočiacich ľudí. Snažila som sa im otvoriť oči, uviesť ich na správnu cestu ... Bohužiaľ. Dočkala som sa len výsmechu. A navyše ma za moje príspevky zablokovali (bola som v skupine Tvoriť a chrániť cz/sk). Za dobrotu na žobrotu. Bohužiaľ zbytočne som si dávala svoju energiu. Takže určite za mňa negatívna skúsenosť. Fb nie je pre duchovne žijúcich a zmýšľajúcich ľudí.

Radka - Re: blok

10. 10. 2021 8:40

Stalo se mi to taky. Vlastně proto jsem dnes tady na webu. Nemůžu skupinu už pár dní na fb najít. Teď už chápu a můžu to pustit dolů vodou.

Martina - Zlatá energie

3. 10. 2021 19:25

Tohle mi trochu připomíná faráře v kostele, modlila jsi se, dostaneš se do nebe..byla jsi účastna synchronizace, frčíš na zlaté energii. K tomu ještě léčba draků, proč léčíte draky? No vznik vílových odborů je už asi jen test inteligence a miry důvěřivosti.

petr.ix - Re: Zlatá energie

5. 10. 2021 15:07

Nikdo vás přece nenutí. Víly a skřítkové tu byli vždycky, akorát je lidé přestali vidět jednak díky církvi, která je vnímala jako zle bytosti, jednak díky moderní době, kdy se dětem už od škol tvrdí, že nic co se nedá poznat přístroji, nebo smysly neexistuje, probuďte se. Mimochodem kostelní zvony odháněly víly i trpaslíky, nic není takové jak se na první dojem zná, vše je totiž živé.

jarulinka - Re: Re: Zlatá energie

5. 10. 2021 16:36

S těma kostelníma zvonama to jsem nevěděla.

Petr - Pyramidy

28. 9. 2021 8:28

Neděle byla zvláštní. Od rána se něco dělo v energetickém poli. Schumann zase frčel na plné koule od rána až do odpoledne. Lidi byli nervní, vše fungovalo nějak divně. A to tak, že se mi úplně zhatil plánovaný výlet.
Místo cílové destinace jsem skončil úplně jinde.
Na blízké kopcové pyramidě. Takže jsem parádně nasával energii příjemného zářiového slunce, ze spodu mě nabíjela pyramida, a do toho ještě vlnil a rezonoval Schumann :-)))

Takže můžu potvrdit, že s místníma pyramidama se opravdu něco děje. Jinak by mě to tam nepřitáhlo, a nenabilo by mě to tou úžasnou energií.
Kdyby s nimi bylo možné odteď lépe komunikovat a vyměňovat energii, tak by to bylo super.

Dajka - Re: Pyramidy

28. 9. 2021 20:44

Dneska jsme byly s kamarádkou taky na jednom pyramidovém kopci s hradem na Moravě, pořád jsme nemohly pochopit, že všechno vnímáme nějak jinak. Energie byla nádherná a moc jsme si to užily. Informace od Sylvy to vysvětlují.

Petr - Re: Re: Pyramidy

29. 9. 2021 12:13

Zvláštní je, že ty pyramidální kopce, jako třeba ten můj, mají často uvnitř jeskynní systém, ačkoliv nejsou primárně z vápence. A často se po výzkumu ukáže, že dole je ten systém napojený na podzemní vody, či přímo na blízkou řeku.
Zajímavý je v tomto ohledu Kavkaz, kde čeští speleologové před lety objevili, že jeskyně která vede skrz pohoří od jejího nejvyššího vrcholu, ústí dole do moře !
Podobnou koncepci měly i pyramidy egyptské, že to dole bylo napojeno na podzemní vodu, respektive na nějaký kanál Nilu.

Je tu ještě spousta záhad na odhalení. Ale vážně začínám věřit že ty pyramidální kopce jsou snad dílo plejáďanů.
Co mi ovšem připadá zvláštní je, že ty kopce mají pyramidální stěny třeba jen ze dvou stran. Proč ne ze všech 4 ? Ale zřejmě to i tak funguje.

Co je pro mě záhadou je už fakt, že pyramidy jsou převážně na Moravě, kde ale zato tam není tolik menhirů a památek na kelty, na které v čechách narazíte skoro všude.

Dajka - Re: Re: Re: Pyramidy

29. 9. 2021 19:52

Kopcové pyramidy stavěla civilizace obřích lidí - Nemnirové. Mluvila o tom Sylva v jednom videu, které ale už není k dispozici. Její informace se shodují s napojenou Hanou Sar Blochovou, která o tom vydala knihu a taky má na YT hodně zajímavých videi o českých pyramidách a obrech v ČR. Např. Hana Sar Blochová, I naše republika má své pyramidy.

Petr - Re: Re: Re: Re: Pyramidy

29. 9. 2021 20:31

Že byste byli na Buchlově nebo Lokti ?

V "Poselství stvořitele" o tom hovoří, o silových místech. Že se je podařilo aktivovat. A že se do naší země vracejí naši patroni. Vypadá to že to co tu mnozí se Silvou dělali, i aktivace pohraničních hor druidy, se doopravdy zdařilo:

https://youtu.be/_Ss5__jx8oo

ludmila - Re: Re: Re: Re: Re: Pyramidy

30. 9. 2021 14:00

Je úžasné, jak se posledních několik dní začínají shodovat informace z různých stran, Silva, Cesty k sobě, Poselství stvořitele i alternativy ( TM a pod.). Asi se brzy dočkáme i viditelných změn pro "nevěřící tomáše". Hezký den všem.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Pyramidy

29. 9. 2021 20:51

Nejen obři i mimozemštané upravovali hory do tvaru pyramid ,aby stabilizovali planetu ve vyšších vibracích o čemž vykládají indiáni hora Huaskarán či Kajláš.. Jednou tu technologii také budem používat pro ukotvení v 5d a duchovní pokrok..

Tereza F. - Re: Pyramidy

30. 9. 2021 21:29

Taky jsem byla v neděli nečekaně na čekané

Monika-Kuschel - Re: Pyramidy

30. 9. 2021 21:49

My sme v sobotu boli na jednej pyramíde v blízkosti TN a boli s nami aj priatelia z Prešova. Od toho dňa celá moja rodina je celá vyhádzaná malými svrbiacimi pupienkami. Pre mňa dobré znamenie, transformácia, spojenie s pyramídou. Bola som tam asi 4x a teraz ma to ťahalo si ľahnúť, byť tam len tak, v pokoji a kľude a ťahalo ma to do spánku, tak ako môjho muža. Je to pyramída, dutá pyramída a v nej je veľa vynálezov. A v nedeľu sme šli na naše obľúbené jazero aj s priateľmi z východu, ešte sa okúpať. No neprišli sme tam, pokazilo sa auto. No všetko bolo nejako až moc v súlade. Kúpali sme sa na iných štrkoviskách. Od pondelka nám nepustili deti do školy, riaditeľ im v tom bránil, kvôli tomu, že nemali masky na tvárach. Aj keď majú výnimku od dr. Celý týždeň sme tam každé ráno chodili s nimi a každé ráno ich otočili a nevpustili do školy, lebo nemajú masky na tvárach. Aj dnes vo štvrtok to tak bolo. Chodím tam s nimi. Dnes poobede vyšlo vyjadrenie, že pravdepodobne od pondelka sa nebudú nosiť v triedach masky. No inde na škole ano. Veľmi zvláštne toto čo sa deje. Každé ráno od 7:00 zapínam generátor, už nejaký ten dlhší čas. Tak na 3 hodky, niekedy aj dlhšie. Každé ráno od 2.9. vysielame lásku, zdravie, mier, radosť a milosrdenstvo do kolektívneho vedomia na 10 min, od 8:00. Máme pozorovať a sami pretvárať, pomáhať prestupu do vyšších vibrácií...

Milan - Poďakovanie

30. 9. 2021 20:03

Ďakujem veľmi pekne za Vašu úžasnú prácu.

Petr - Individuální boj

28. 9. 2021 8:11

Mám takový dojem že ten hlavní boj na kolektivní úrovni už skončil.
A že teď je především čas na to aby si člověk zpracovával svoje vnitřní "démony".
Ne že by nebylo nutné zcela přestat dělat věci kolektivně. Pořád tu práce tohoto druhu bude. Vytváření světelných bublin nebo konkrétní směřování světla, to bude pořád v kurzu.

Je ale nutné dávat se do rovnováhy i na osobní úrovni. Už i proto že to pak ovlivňuje i to co děláme kolektivně, když jsme vyhození z rovnováhy.

Teď je důležitá osobní rovnováha ve vztahu ke 3 aspektům:
- k Zemi, tělu, hmotě
- k lidstvu jehož jsme součástí
- k božství, jehož jsme součástí

Každý tu nerovnováhu má jinde. Někdo je třeba v pohodě se zemí a hmotou, ale má potíže s božstvím, někdo má zase problém s hmotou nebo s lidstvem.
V podstatě najdeme v každé z těchto oblastí alespoň drobnost, kterou nemáme dořešenou.

Alena - Re: Individuální boj

28. 9. 2021 20:44

Ano Petře, také to tak vnímám. Každý si potřebuje najít své nejslabší místo a s trpělivou láskou s ním začít pracovat. Mně padla do očí kniha oblíbeného autora (D. Millman: Návrat pokojného bojovníka) a o všech těchto věcech, trojím egu atd. se tam píše. Kromě toho se mi dějí hodně zvláštní věci. V sobotu jsem byla pracovat na Vyšehradě. Chtěla jsem si projít s modlitbou bludiště, které tam je. Ovšem cestou mne potkaly menhiry, které jsem nikdy před tím nebyla schopná najít. Těsně před západem slunce jsem inspirovala skupinu turistů k projití bludiště, bylo jich asi pět a moc si to užívali.
Kromě toho jsme byli se školou na Levém Hradci. Tam jsem pracovala s vodou a když jsem přišla domů, zjistila jsem, že moje legitimace na tramvaj je fuč. Mám ještě legitimaci na vlak, tak jsem si nechala tramvajenku nahrát tam. To ale nebyl konec. Po týdnu se tramvajová legitimace vrátila, je však na ní jiná fotografie. Před tím byly obě stejné, protože jsem nechala okopírovat fotku z tramvajenky na vlakovou. Teď je každá jiná po tom, co byla tramvajenka týden pryč.
Dějí se věci, které nechápu. Snad to později dostane nějaký smysl. Zdravím:-) Alena

Petr - Re: Re: Individuální boj

29. 9. 2021 20:36

Tak Vyšehrad prý žhaví na plné koule, od poloviny září. To se tam asi taky budu muset podívat. Nebyl jsem tam roky.
Praha je silné energetické místo, ale bylo ovládané a "ucpávané" černými mágy jednoho nejmenovaného etnika. A ta verbež ze všech koutů světa co do ní natahali, tomu taky nepřidala. Tak snad už to bude lepší.

A díky za tip na knížku.