Jdi na obsah Jdi na menu

Zážitky a ukončení synchronizace 21.3.2022

21. 3. 2022

Ještě jednou ahoj všem. Děkuji za dnešní spolupráci. Do tohoto článku můžete sdílet svoje zážitky a informace z dnešních meditací.

Energie stále ještě probíhají. Myslím, že energeticky bude dnešek zakončený až kolem 20té hodiny večer. Ti z vás, kdo to ještě nestihnul, tak můžou meditovat až do 19:30 - 19:45 podle vlastního uvážení. Celkové energie rovnodennosti vak budou probíhat až do zítřejší půlnoci. Výsledky z dnešního dne vám tudíž sepíšu až zítra večer, abychom byly přesnější.

Ještě jednou děkuji a mějte se krásně!

Silva

kolo-roku.jpg

 

Komentáře

Přehled komentářů

Dandy -

22. 3. 2022 16:21

Ahojte priatelia . Mal som síce náročný deň ale zúčastnil som sa . Na prvu synchronizáciu som meškal hodinu . Mňa to vždy na začiatku každej synchronizácie vyhodí až na obežnú dráhu tam niečo robím intuitívne s mriežkou planéty. Ináč po synchronizácii som bol tak nabitý energiou. V centrálnej sibiry sa niečo aktivovalo neviem to opísať bola to energia taká zvláštna so strieborným nádychom nemalo to formu . Neviem čo to bolo no čas ukáže pravý význam . Ináč bola to nádherná synchronizácia. Prajem vám pekné dni a nech vás sila sprevádza .

Kristy - Zážitky

22. 3. 2022 9:16

....ještě k zážitkům....už od soboty mne to vedlo, tyto silné energie, tak jsem měla velkou radost, že se tu objevila témata k synchronizaci!
Ve vizích jsem viděla mladé ženy v dlouhých bílých a zelených sukních, vlasy svázané červenými a žlutými pentličkami, tanec, zpěv, ohýnky, Dary Země, procítila jsem velkou sílu ozdravení rodu, rodiny, rovnováhu mezi Světlem a noci, mužem a ženou, sílu Přírody...
Během meditace jsem prošla celým Kolem roku několikrát - přišlo to úplně samao s takovou lehkostí, jakoby tu tahle Země už byla kolem nás....ve všech sytých barvách, vůních, jakoby hlubším tichu....

Něco nového začíná!

A ta modře modrá obloha! Všímám si už od prosince 2021, že těchto čistých jiskřivých dní příbývá.
Děkuji Silvy, za Kolo roku! - pro mne jarní rovnodennost znamená naladění se na Moudrost Matky Země a její přijetí....

Děkuju za to, co tu společně tvoříme, mějte se všichni fajn :-)

Kristy - Diky moc :-)

22. 3. 2022 9:07

Zážitky moc krásné, silné energie pořád proudí, děkuju Silvy a nám všem za to, co tu společně tvoříme :-)

Tomáš x - Synchronizace

21. 3. 2022 22:28

No připojil jsem se jen na půl hodinky pak jsem musel za kamaradem do hospi.. Jinak rovnodennost byla 20.3.2022 v 16:34h a to jsem byl na silovem místě a dělal co je třeba..