Jdi na obsah Jdi na menu

ZÁŽITKY Z DNEŠNÍCH MEDITACÍ

9. 9. 2021

DRAZÍ, CCA MEZI 20:30 A 21:00 MŮŽETE ZAČÍT VYPÍNAT OLTÁŘE.

KLIDNĚ SE ZDE I PODĚLTE O SVÉ VJEMY Z MEDITACÍ. 

MĚ V PRVNÍ MEDITACI DOPROVÁZEL MRTVÝ DĚDEČEK A POSÍLALA JSEM ČISTÍCÍ ENERGIE NAOČKOVANÉ ČÁSTI SVÉ RODINY. V DRUHÉ MEDITACI MĚ TO VYHODILO KE SPOLUPRÁCI S THOREM, KTERÝ ROZBÍJEL ŠPATNÉ ENERGIE NAD CERNEM A  POKLICI VYTVOŘENOU Z CHEMTRAILŮ NAD ZÁPADNÍ A STŘEDNÍ EVROPOU. PRÝ MŮŽOU HROZIT BOUŘKY NA DANÉM ÚZEMÍ.

DĚKUJI VŠEM ZA DNEŠNÍ SPOLUPRÁCI.

MĚJTE SE KRÁSNĚ!

SILVA

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Země se léčí

10. 9. 2021 8:27

Obecně pociťuji v poslední době, že Země intenzivně zesílila svoji obrodu, začala s léčivým procesem, intenzita frekvenčního vzestupu je čím dále větší, jediné, co se s tím dá dělat, je nebránit se a být v co největším souladu.
Boje skončily, veškerý ten "humus", únava a deprivace, co z toho zbyly, budou rozpuštěny v planetární obrodě. Mám z toho pocit, že už nemůžeme nic moc dělat, jen být co nejchytřejší. Je moc moc dobře, že se planeta vyléčí.
Lidstvo bez Země totiž nemůže existovat, kdybychom ztratili planetu, zanikneme, sami od sebe bychom zparchantěli, neudrželi bychom se v konkurenci. Bez naší Matky jsme vyřízení a proto je jedině dobře, že nabrala směr k úplnému vyléčení se.
Lidi se mohou vyhnout špatným následkům tím, že budou chytří a přijmou spirituální růst, časem snad i ty alieny s jejich přímou pomocí.
Měla jsem takový vhled, že se Země formuje do té krásné nové planety nového věku, křišťálového klenotu. Může nám být i blbě, nemusí to být vyloženě lehké, ale přežijeme. Nějaké oběti a změny budou, ale celkově ten proces je více ozdravný, než ničivý a více laskavý, než pomstychtivý.
Planeta se musí vyléčit za každou cenu.

korendor - Re: Země se léčí

10. 9. 2021 9:32

V souladu se Zemí budu vláčet v ruksaku RESPIRÁTOR.kdyby totiž OPĚT MĚSTAPO natruc vzestupu na mně zkoušelo nějaké chvaty......

Anča - Re: Re: Země se léčí

10. 9. 2021 10:28

:-) Abych se přiznala, já se s tímto neperu. Když chtějí v autobusu roušku, tak ji mám.
Jinak úplně nevím, jak to bylo celkově myšleno, ale tím, že se planeta zbavila temných, nastoupila očistný léčivý proces pro svou záchranu. To může znamenat mnohem horší věci, než nosit repirátor, třeba celé potopené země, jako je třeba Belgie, pobořená města, vybuchlé sopky. Ten vzestup planety neznamená, že se budeme mít jak prasátka v žitě - okolnosti nás donutí změnit společnost k lepšímu.
Válka je vyhraná a paradoxně teď teprve můžou přijít velké věci, změny, pohromy i objevy.
Ale už je záruka, že to nebude v režii temných.
Nicméně transformace je divý proces, kdy je vše rozloženo a znovu složeno dle nových pravidel. Od jednotlivců po společnost.

korendor - Re: Re: Re: Země se léčí

10. 9. 2021 12:09

On by Červený svetřík najednou ze solidarity s afghánskými tlumočníky vyžadoval do MHD hidžáb...To mi evokuje soudružku hlasatelku VAŘECHOVOU,jak sugestivně v ČST hlásila denně NESVÍTÍTE někde zbytečně..??? Nejvyšší soud třikrát PRAVOMOCNĚ zrušil povinné nošení roušek v obchodech a v MHD a vláda to vždy obešla..KDE to jsme? Takže alespon pro snaživce tato litanie https://prnt.sc/1rp41xe

Dáša M. - Re: Re: Re: Re: Země se léčí

10. 9. 2021 13:48

Korendore - no právě hidžáb nepodporuji a tak nenosím roušku nikde (ani ty 3 dny v Praze co jsem tam byla jsem ji neměla ani v metru:), ale já si myslím, že jsem jen přitáhla pohledy a někteří házeli i energii divnou, protože dle mě všichni chodíme v nějaké té své nastavené dimenzi, ) a doma- když jedu vlakem do Brna -tak ji taky nemám.... je to o nastavení v nás. Já myslím, že už jsem zažila různá nařízení a stačilo! a to co nehci je žít v nějakém policejním státě.
Jinak byl fajn rozhovor s paní Pekovou- paní moderátorka si myslela jak jí znejistí, ale Peková má dar slova a nadhled.
https://www.youtube.com/watch?v=SFB44SPsU2M

co se týče Matky Země - tak to vnímám silně, že se léčí, a ano vše je možné co bude potřeba spláchnout tak to spláchne, nebo sežehne.
Ještě vnímám to, že je důležité se udržovat ve své vnitřní harmonii, vděčností a s tím přichází krásná vibrace pocit štěstí - a ta udržuje naší 4 čakru + kolem ní jsou plíce + ostatní orgány a těm bude dobře taky:)

korendor - Re: Re: Re: Re: Re: Země se léčí

10. 9. 2021 14:47

Holt to dělaj ty moje najeté motohodiny... https://www.youtube.com/watch?v=jYVNbSR1c1I

korendor - Re: Re: Re: Re: Re: Země se léčí

10. 9. 2021 15:21

Ta moderátorka je globalčiky vybraná ze stejné líhně..Intonace jejich hlasu je tak nastavená,aby vzbuzovala disharmonii.. Borhyová na TV NOVA,to je vzorový případ.. https://vk.com/video400813730_456239969

Petr - Re: Re: Re: Re: Země se léčí

14. 9. 2021 8:31

S gestapem se nefackovat, kdyžtak natočit na mobil a pak zveřejnit, případně zažalovat za nerespektování rozhodnutí soudu a základní listiny práv.
Agresivní primitiv se bojí jen větší síly, v tomto případě státní moci. Proto si i tolik dovoluje, protože se mylně domnívá, že státní moc stojí vždy za ním, zákon, nezákon.

Při fackování s ozbrojeným šimpanzem s pěnou u huby, je lidoop ve výhodě. Pokud to umíte zařídit tak, že nad ním přece jen zvítězíte, tak pak z vězení už nevylezete, bo "ozbrojená pěst oligarchické třídy" je zákonem chráněná.
A to je zcela zbytečné.

Co mi připadá z duchovního hlediska krajně zajímavé je, že někdo chodí bez náhubku a důsledkem jsou jen zvednutá obočí a kyselé ksichty pod rouškou. A někdo, sotva sundá náhubek, tak se k němu přiřítí nějaký magor s pěnou u huby, koledující si o ránu pěstí.

Čím to je ? Kde je z duchovního hlediska příčina tohoto rozdílného výsledku stejné činnosti ?
Zatím jsem na to nepřišel. Ale připadá mi, že lidé s mentalitou bojovníka, nějak ten boj prostě přitahují. Holt "zákon přitažlivosti".

Petr - Re: Re: Re: Země se léčí

14. 9. 2021 8:42

Co se týče té potopené Belgie, tak tato země za svoji krátkou existenci stihla napáchat neuvěřitelné věci.
Kupříkladu během pouhých 30 let dokázala zlikvidovat 15 milionů obyvatel své kolonie Kongo. A to takovým způsobem, že by i Pol Pot blednul závistí.
Detaily raději neuvedu, nechci tu zbytečně šířit negativní energie.

Jde mi jen o to, že to spláchnutí Belgie má své důvody. A něco mí říká, že spláchnuti budou i další. Holt Země se fakt čistí od veškeré špíny.
Ještě že my v ČSR jsme relativně chránění. Tedy až na ty psychopaty ve vládě jak naší tak slovenské. Jenže, kdo je odtam odstraní, když ne my?

Anča - Re: Re: Re: Re: Země se léčí

14. 9. 2021 9:40

Já souhlasím. Belgie má velice těžkou karmu. Dokonce, pokud se člověk podívá na očkovací mapu světa, kde jsou lidi nejvíce proočkovaní, tak to odráží i mapu karmické zatíženosti. My jsme někde v půlce. Taky nejsme nevinní, nejsme žádní beránci boží, ale naše národní karma zdaleka není tak zatěžkaná, jako třeba Belgie. Navíc kosmický proud, který prochází naší zemí, je našimi magicky vnímajícími a operujícími lidmi docela pochopený a přijatý a jdeme s ním, to nám ulevuje.
Až budoucnost ukáže, jak se klimatické změny projeví. Důležité je, aby se planeta plně uzdravila, my lidi jsme zbytní, věřím, že přežijeme, ale ta společnost, ve které ještě teď žijeme, zmizí. Budeme jiní.

korendor - Frankfurská škola v Německu.

10. 9. 2021 6:33

Musela uprchnout ve 30 letech do USA a tam začal Dlouhý pochod institucemi. Výsledek jejich uporného snažení je liberální neomarxismus,který ve školství a v rodinách provedl revoluční masakr. Dnes i v Čechách se matka neodváží plácnout nezvedeného spratka přes prdel a ten to jaksepatří zneužívá ve svuj prospěch. Dnes dětičky určují,co na sebe,jak si užívat volný čas posvém a stresovaný rodič nakonec podvědomě s velkou ulevou provede pomstu na svém potomkovi. Rezignuje na STARÝ zpusob domácí výchovy a nechá ho napospas škole a státní mašinerii,čili testování a očkování. I když třeba rodiče vychovávají postaru,stejně díky genetické výbavě se řádně vychované dítě stane odcizeným cynickým hajzlíkem,který si žije svuj dospělý životě a NIKDY nezavolá,nezeptá se starých rodiču,jste očkování,jste zdrávi,já očkovaná JSEM,či NEJSEM..Držte se.. Prostě nic takového. Osobní zkušenost jasně ukazuje,že přes veškerou snahu ve výchově se nesplnil předpoklad rodinné svornosti,,vzájemné podpoře a lásce. Neudivuje pak již vubec,že se rodinní přislušníci klidánko nechají očkovat,nebot není vřelý rodinný kontakt s výměnou informací....

Káně - Re: Frankfurská škola v Německu.

10. 9. 2021 22:08

Jé já můžu říct, že jsem byla vychovávaná ve volnosti. A svoje rodiče mám fakt ráda. Taťka měl hodně přísného tátu, já si ho už nepamatuju umřel brzy. Když o něm někdy mluví, používá slovo otec. Výchovy se ujala moje o rok a půl starší ambiciózní ségra :-) Si myslím, že jedna z důležitých věcí, když se v rodině zadaří. Je fakt, že se mají táta s mámou rádi. Pevná ruka v tom má taky svou roli. Proto mám 3 caparty a kdybych byla ta, co na to rezignuje. Byla bych už v blázinci. Tak si tak říkám, co jim předám za vzor? Byla jsem neskutečně líné dítě a strávila jsem dost času čučením na tv,pak na PC. Až přišel den, kdy jsem si řekla. Co to děláš, vždyť venku je krásně.

Petr - Re: Frankfurská škola v Německu.

14. 9. 2021 8:18

Starý způsob výchovy a la Rakousko-uhersko z dětí vychovává jen poddané, slouhy a otroky.
Tento způsob neumí reflektovat nové podmínky, nové informace a vede k degeneraci. V podstatě je to opačný, vesnický přístup k výchovní cochcárně městské, která vychovává naopak rozmazlené spratky.
Oba způsoby jsou však špatně.

Přísná výchova vede k mentalitě otroka a k tomu, že svoji svobodnou vůli a rozhodování o svém životě, o svém osudu a o svém těle přenecháváme druhým. Děsivý výsledek pak můžeme vidět na vlastní oči dnes, kdy milionové stádo ovcí jde na injekci smrti, protože přece vrchnost a "odborníci" ví mnohem lépe co je pro ně a pro jejich děti dobré.

Ostatně:
"hloupý člověk vychovává svoje dítě, aby z něj vytvořil stejně zdeformovanou kopii sama sebe, moudrý člověk vychovává sebe, aby mohl být dítěti přirozeným příkladem"

Ivana Krejčí - Meditace

11. 9. 2021 16:33

Já jsem se vůbec nemohla u meditace soustředit jako by mě pořád z ní něco tahalo ven. Jsem poslední dobou jak našponovaná. Špatně spím, nemůžu usnout jako když mám přeplněnou kapacitu a teď se mi to v hlavě mele. No snad zas bude líp.

Jindra - Internet

10. 9. 2021 21:04

Bude v Nové Zemi stále fungovat internet?

Nejsem si tím vůbec jistý už jenom z toho důvodu, že předchůdce internetu (Arphanet) byl vyvinut v podstatě jako "nezničitelná" zbraň, aby se během války mezi sebou mohli Američani domluvit, někdy v době po 2. sv. válce (asi během Karibské krize). Navíc výkopy optický kabelů se vysypávají pískem, kdyby náhodou došlo k zemětřesení, tak aby se nepřesekl nebo nepřetrhl. A to přírodě moc nesvědčí. Kabely pod vodou asi nevadí, pokud se je náhodou nesnaží překousnout žralok: https://www.youtube.com/watch?v=VVJlKJi9FWU&ab_channel=MAD%E3%80%85ZeeShan
Horší je ale bezdrátový přenos. Wi-Fi... Ta bude muset rozhodně pryč.

Na druhou stranu se ale na internetu dají najít zajímavé a někdy důležité informace.

Anael - Re: Internet

11. 9. 2021 11:07

V 5 D je internet zbytečný a velice pomalý, navíc v tom současném je velká spousta lží a nesmyslů. Proč se brzdit a zabývat se něčím nepotřebným. Informace jsou k dispozici okamžitě každému, přesně ty co potřebuješ a jsou zdarma. Prostě víš ,jsi spojen s ostatními srdeční čakrou, telepatie je běžná jako dýchání, informační pole k dispozici stále. Geniálně jednoduché.

Anča - Re: Internet

11. 9. 2021 12:17

Já věřím, že se nám podaří zachovat základní civilizační úroveň, ale systémy bezdrátového přenosu a asi i ty kabely a podobně budou muset být nahrazeny jinými technologiemi. Které vyvineme, až se vzdáme škodlivých technologií 5G. Internet asi zachováme, ale už v jiné podobě, současný veřejný prostor internetu je dost divočina, ve které se recenzují příliš vysokofrekvenční informace. Tak nějak bych to viděla.
Mimozemšťani mají technologie, které snímají i dimenzionální reality. Mají třeba technologie, které snímají pole "Akaši". Ovšem není to tak jednoduché, jako si pustit televizi. Podobá se to velice surreálným výjevům, je to velice podobné snům a každý vidí to, co má vidět a je jen na něm, jak si dotyčné vidění vysvětlí. Kouzelná zrcadla a dveře :-)
I v těch vyšších dimenzích jsou technologie, ale jsou propojené s vyššími světy, podle pochopení kosmických zákonů.

korendor - A nyní něco zcela jiného...

10. 9. 2021 19:00

Německo https://prnt.sc/1rqcxyk

Jindra - Re: A nyní něco zcela jiného...

10. 9. 2021 20:37

No už aby ty soudy začaly. Je nejvyšší čas. Rozjíždí se nám tu další vlna "pandemie". Tribunály by to mohly zastavit.

zuzana - Re: A nyní něco zcela jiného...

11. 9. 2021 7:22

presuvat sa daju rozniludia z roznych dovodov