Jdi na obsah Jdi na menu

ZÁŽITKY Z MEDITACE

12. 12. 2021

BĚHEM DNEŠNÍ MEDITACE JSEM VNÍMALA NEJDŘÍVE TEMNOU ENTITU Z KOLEKTIVNÍHO VĚDOMÍ LIDSTVA, KTERÁ SE NA MĚ SNAŽILA ZAÚTOČIT, ALE BYLO JI V TOM ZABRÁNĚNO ENERGIEMI GENERÁTORU A OLTÁŘŮ. NĚSLEDNĚ MĚ TO ÚPLNĚ ODPOJILO A PŘIŠLO MI, ŽE MÁM NAKRESLIT NÁSLEDUJÍCÍ OBRÁZEK:

meditace-12.12.21.jpg

A JAKÉ ZÁŽITKY JSTE MĚLI VY?

ZA MĚ BUDU JEŠTĚ HODINKU TOČIT GENERÁTOREM, PROTOŽE POUŽITÍ VODY DOVOLUJE POUŽÍVAT GENERÁTOR I V NOCI. PAK NECHÁM SVÍČKY DOHOŘET A CCA PO 20. HODINĚ BYCH UKONČILA DNEŠNÍ UDÁLOST.

DĚKUJI VŠEM ZA SPOLUPRÁCI.

VÝSLEDKY SYNCHRONIZACE UVEŘEJNÍM JAKO VŽDY O NĚCO POZDĚJI.

SILVA

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anael - Stalo se včera

13. 12. 2021 0:43

To co tedˇpopíšu jsem dělala už 11.12.2021 . Cítila jsem jak mně bolí hlava. Zaznamenala jsem útok. Takže jsem to musela vyřešit! Při meditaci jsem šla do svého srdce a přišla tam zlatá vědomá bytost ,viděla jsem a cítila ,jak se mi v tom snaží zabránit negativní bytost která vypadala jako starý drak a snažil se mi útočit na hlavu. Podívala jsem se na něj a volala jsem: Tady nemáš žádnou moc, tady nemáš žádnou moc, jediné co tedˇsmíš je projevovat lásku. On se proměnil ve zlaté světlo a také jsem viděla jak šla ode mne záře která odpojila spoustu negativních draků ,také tam byla bytost co vypadala jako krokodýl. Ti všichni se zmenšili až se z nich stali světýlka a pak někam zmizeli. Ztratili se z dohledu planety. Protože mám permanetně na zahradě oltář už několik let, jen ho upravuji tak jak je zapotřebí ,mohu se s ním domluvit a ovládat ho i na dálku nebylo to zase až tak náročné fyzicky ale spíše poslední dobou mentálně. Při mé empatii je to docela náročné ,zvláště když třeba jdete nakoupit do Teska ,jako třeba jsem šla v pátek. To tedy byla směsice pocitů z těch lidí . V této době je vážně lepší zůstat uvnitř sebe a nikam moc zbytečně nechodit. No ale prostě jsem tam jít musela. Asi to tam bylo třeba vyčistit. A já pak musela čistit sebe a při té příležitosti jsem si vzpoměla na své duchovní dary které jsem obdržela a vložila si do srdce pro případ kdy to bude nutné vytáhnout a ono se to hodilo. Po ránu 12.12. jsem u nás na zahradě krmila 12 koček ,které k nám přišli bůhví odkud. Tvářili se vesele i když měli hlad. Seděli tam u těch kamenů snad půl dne. Asi to jsou nějací starseed a nezbyli na ně lidská těla. Viděla jsem tam chodit bytosti které byli úplně průhledné. Přes den jsem meditovala a viděla jsem venku to krásné světlo, zárověn jsem přála lidem které dnes šli demonstrovat do Prahy aby a uspěli a byli v bezpečí. Také jsem byla ve spojení s lidmi kteří pracují celosvětově na propojení této páté dimenze . Bylo to v proroctví Hoppiů a zdá se že to naplnilo! Propojili jsme zásadní energetické body planety a jejich energie pomohla tomuto procesu. Mám radost! Ale hlavně se dokázali propojit lidská srdce napříč různými rasami, generacemi, různými vyznáními protože nám šlo o společnou věc. Děkuji ze srdce všem ,všem kteří to vydrželi a nevzdali to.

Petr - Re: Stalo se včera

20. 12. 2021 12:32

Do Tesca nechoď. A když už, tak v době kdy tam je nejmíň lidí (to ti řeknou prodavačky). Já chodím nakupovat brzo ráno, nebo v půli mezi nákupními špičkami, ty špičky jsou většinou brzo dopoledne když se vzbudí důchodci, poledne a když jsou lidi z práce.
Je dobré dát na intuici, ta to umí vytihnout nejlíp, kdy jít nakoupit.

Nedávno jsem šel do supermarketu, skoro nikdo tam nebyl. Ale jak jsem se tam motal přes 20 minut, tak tam lidi začali přicházet a už to začalo. Energie mi začala citelně klesat, začala se mi motat hlava, dělalo se mi mdlo. Ještě 20 minut a motal bych se tam a vrážel do ostatních jako ostatní zombíci okolo.

Ale bylo mi z toho spíš smutno a bylo mi těch lidí líto. Pořád mám pocit že ti lidi nedostali šanci v tomhle šílenství. A do domovů důchodců mají teď naběhnout "komanda smrti" se včeličkou od Dr.Mengeleho. Tady si tu vesmírnou spravedlnost už vůbec nedokážu představit.
Já na rozdíl od ostatních nesdílím to nadšení jak se převibrují do nějakého 5D shanngri-la a ty "zombíky" tu nechají napospas.
Tak si říkám, aby se ti "co už mají 5D v kapse" nakonec nedivili.

Hania - bolest hlavy

15. 12. 2021 9:24

Ahoj všichni.
V sobotu jsem byla celý den v kavárně na mini trzích jako řemeslník a chytla mě migréna. Dost ukrutná.
Celou neděli jsem prospala s permoníky v hlavě a když přicházelo setmění, měla jsem před sebou pocit nekonečně dlouhé a náročné noci s velmi bolavou hlavou, cítila jsem strach. Světlo (ani svíčky) ani zvuk nepřipadalo v úvahu. Pak mě napadlo přehodit si vnímání na "pobyt ve tmě" - vlastně takový úplně kraťoučký, jenom jednu noc. Ten pocit mě uklidnil a úsvit přišel brzy, bolest ráno zmizela.
Meditace se mi tedy nezdařila, oltář jsem nevytvořila, svíčku nezapálila. Seděla jsem za pecí a děkovala a děkovala a děkovala. To jediné mi šlo.

Roman--- - Re: bolest hlavy

15. 12. 2021 23:19

měl jsem to stejné --bolest hlavy migréna -- ale vysvětlení je jednoduché -změna počasí a tlaku ....

Naďa - Meditace

13. 12. 2021 9:24

Ráda bych se s vámi podělila o zážitky s včerejší meditace. Před samotnou meditací mě začala bolet hlava, ale to mě neodradilo se účastnit. Po napojení se začalo odehrávat následující dění. Někteří lidé začali svítit a začalo dělení zrna od plev. Pak ti zlatí vstoupili jakoby do trychtýře a byli přemístění na paralelní Zem, to vše s pomocí mimozemských civilizací. Na nové zemi se začali spojovat pomocí srdcí a telepatie. Začali se spojovat lidé, zvířata, rostliny, přírodní bytosti. Vytvořila se krásná mřížka, zlatá, vypadala jako květ života a všichni skrze ni spolu komunikovali. Všude vyzařovala zlatá barva, barvy se staly jasnějšími a tvořili jsme skrz srdce za pomocí všech bytostí, včetně mimozemských. Lidé/zlatá semínka začali zářit, rostliny, zvířata a vše se spojilo v harmonický celek. Nová země začala zářit zlatou barvou, která byla vidět do vesmíru, krásná zlatá nová země byla zářící a byla vidět v mléčné dráze. Vše se zalilo zlatem. Během meditace jsme vnímala krásné energie, bylo to krásné! Během meditace jsem vnímala napojení více lidí a děkuji všem, že jste se včera také zúčastnili:-)

Iva - meditace

13. 12. 2021 0:03

Zdravím, moje meditace byla krátká, nejprve jsem viděla tvar, jako hvězda, ale neměla cípy, byla jakoby z paprsků, se točila a zrychlovalo to, pak jsem viděla anděly a zlatou nit, která se měnila v mřížku, no a pak nad tím světlý mrak, a jako by kuličky, jako korálky se spojovaly k sobě a zároven i k té niti, když jsem uviděla ten obríázek, tak to bylo podobné, ale jinak znázorněné

Magdalena - Meditacia 12.12.

12. 12. 2021 23:47

Mňa to vyhodilo cez bránu ku galaxii, nešla som do jej vnutra, ale akoby z boku som ju pozorovala. Ukázala sa mi galaxia, ktorá vypadala ako obrovske vesmirne teleso v tvare taniera, aleno mušli a akoby sa otvoril dekel na tom taniery cez otvor. Všetko bolo zlaté a trblietalo sa a tvorilo to kvet života. Išlo z tadiaľ zlaté svetlo, ktoré akoby prechadzalo do hustej zlatej plazmy. To svetlo zacalo paralizovať všetky tmavé entity, ktoré sa ešte nachádzali vo vnútri toho taniera. Úplne ich to znefunkčilo, až sa scvrkli a rozpustili a vyparili. Potom som videla ako veľkému mnozstvu ľudí, bola to naozaj veľká mäsa, padali kovové klapky z očí a potom sa im rozjasnil zrak a uvideli svetlo v láske. Vytvorili zlatý pás drziacich sa za ruky okolo celej galaxie a vo vnútri ptetekalo zlaté svetlo. Všetko sa trblietalo v krásnej zlatej hustej farbee. Bolo všade cítiť vysoke vibrácie lasky a vďačnosti.

Libuše Celestýna - meditace

12. 12. 2021 21:42

Mě přitahovalo meditovat i ve 12:12 šla jsem do meditace jen s přáním navnímat si bránu 12.12. a to co mě k tomu táhne . Viděla jsem jak se brána otevírá jak okvětní lístky u květiny a proudí sem energie ze slunce a na mnoha místech země se otevírá podobná květina . Pak se podobná květina otevřela i v mém srdci, solaru a vršku hlavy . Bylo to zvláštní cítit to a zároveň vidět . Hodně sem zívala a slzela ale přitom mi bylo moc krásně .
Moje večerní meditace začínala u těch květin a vnímala sem jak ta energie do nich pořád proudí ale bylo tu něco co chtělo využít tmy a zaclonit je. Vzpoměla sem si na nás všechny jak svítíme u oltářů a generátorů a vnímala sem jak tím udržujeme to proudění do květin . A potom jsem byla někde hodně hluboko tlak v hlavě, lupání v uších a jakoby odpojení . Jen sem před tím si uvědomila že se mi lépe dýchá a jako bych cítila mořský vánek . Vracela jsem se zpět jak kdybych měla na očích takovej ten točící sklíčkovej kaleidoskop . Jen nebyl barevnej ale průzračnej a trošku duhovej . Vše se kolem mě jakoby přeskládávalo , jako by se to jak ty sklíčka měnilo , všimla sem si že se mi krásně lehce dýchá opravdu jak u moře.
Pozorovala sem že se to děje i se zemí. A najednou sem byla s nějakýma tmavýma dole a táhla sem jim tam takový stíny šedivý . Předala sem jim to s žádostí aby to zpracovali a přetvořili podobně jak to umí země s kompostem . A pak mi tam tak nějak chodilo že tak to má být . Ne se přetahovat o dobro a zlo , nemusí být žádný boj . Všichni jsme tu na spolupráci . A ti tmaví ve spodních světech prostě umí s těmi těžšími energiemi , umí je zpracovávat . A my sme to kdysi automaticky dělali a věděli . Prostě když sme nabrali něco těžšího tak sme to pustili a předali jim . A oni mi to sami potvrdili že od jisté doby to lidské bytosti přestali dělat. Není to o tom že silnější jedinec přežívá . A pak už se mi probralo myšlení a další úvahy :-)

ZdeHrb - Meditace 12.12.2021

12. 12. 2021 21:40

Nádherná příroda se rozprostírá všude kolem mně.Za říčkou,či větším potokem na palouku je tábor, chajdy postavené ve stylu tý-pí ,kde se mladší děti učí o přírodě přímo v terénu.Starší děti se nacházejí ve skalním městě nad lesem a podle svého zájmu navštěvují vyuková stanoviště,kde položí ruce na asi 120cm vysoký kamenný válec a v mysli jim probíhá projekce vybranému tématu.Na pastvinách se pasou krávy ,ovce a prohání se koně - což je nádherný pohled.Ohromující pocit svobody a klidu.Poblíž domu se nachází vysoký menhir a u něho stůl z téhož kamene a sedátka.Brzy ráno tam vídám elfy nebo lesní skřítky.Víly jsou o pár desítek metrů dál u menší studánky.Jedna z nich mi podala ruku.Viděla jsem i ozdravné postele,nové technologie,ale nejvíc na mně zapůsobila ta sounáležitost přírody a lidí.Tak to má být.

Libuška Maja - Meditace 12.12.

12. 12. 2021 19:26

Dnešní meditace byla hodně silná. Obklopila mě nádherná energie. Bylo mi nádherně. Viděla jsem velkého Fénixe, jak každým máchnutím křídel víří jemný zlatý prach. Potom přišla velká očista křišťálovou energii z vodních oltářů. Slyšela jsem hluboký, takový vesmírný hlas. Započala se zlatý věk. Pak už jsem viděla takové krátké obrazy. Co je ještě potřeba dělat,jak pomáhat. Celý pokoj ve kterém jsem meditovala zářil. Děkuji všem za krásný prožitek

Alena - meditace 12.12.2021

12. 12. 2021 19:22

Země letí světelným koridorem, jehož barva je zlatavá a mění se v jemné barevné spektrum. Směr je do centra Vesmíru k Nejvyšší síle. Za Zemí se táhne nesouvislá stopa šedavého závoje = odpadává negativní energie. Občas v těchto kusech šedé (už ne černé) mlhoviny se objevují bytosti, které nechtějí opustit "svoje jisté" materiální statky, či negativní úmysly, které je pohlcují. Je to jejich svobodné rozhodnutí. Mnozí lidé na Zemi s údivem sledují, jak z nich padají okovy a řetězy, o kterých ani nevěděli, že je svazují a dusí. Panuje rovnováha a harmonie.