Jdi na obsah Jdi na menu

CHANNELING GALAKTICKÉ RADY K DNEŠNÍMU DNI! 9.9. - 17HOD.

9. 9. 2021
Svět je plný humusu, je v srdci tvém síla s tímto světem zatřást, nebojte se vy všichni sílu použít. Však velký úklid je už potřeba.
KONEC PŘENOSU.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tanus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: síla

11. 9. 2021 22:58

Mám z celé té debaty dojem, že dochází ke vzájemnému nepochopení.
Chtěla jsem upozornit na význam slov, které používáme, a častokrát je používáme v jiném významu, než ve kterém byli vytvořeny. A proto dochází k nedorozumění a různým výkladům. Měli bychom si uvědomit, že slova jsou zhmotněním myšlenek a každé má svou vibraci a i obraznost.
Proto je důležité udržovat čistotu jazyka a používat je ve správném významu. ( v průběhu časů se významy upravovali, a často se používají v nesprávném významu.)
Proto zopakuji, nepleťme si význam slov těchto dvou slov obrana - útok.
Obrana může být jakákoliv..aktivní i pasivní.
V žádném případě nesouhlasím s útokem- který je podle mě vždy aktivní.
A ano, bojuje se v obou případech.
A ano souhlasím, boj v jakékoliv formě patří do 3D.
A možná tady budu za kacíře, ale když děvčata odolávají- brání se útokům temných, tak podle mého názoru bojují. Dostanou se na úroveň temných? Pokud si zachovají čistotu srdce a klid tak si myslím, že ne. A potom budou moct pracovat na svém vzestupu na vyšších dimenzí, kde ten boj už nebude potřeba.
To jsem vyjádřila svůj pohled, a vím že se mnou nemusíš/te souhlasit a ani netvrdím že to je pravda.
Ale i tak děkuji za debatu, díky které jsem si mohla ujasnit hlubší významy slov.


Majka - Re: Re: Re: Re: síla

10. 9. 2021 18:00

Mám za to, že už jsme ukotveni v 5D a teď máme tvořit nový svět, kde má hlavní slovo respekt, svornost, laskavost, vstřícnost,...atd. Tedy vše, co prospívá všem. Láska je toho součástí. Boj už nikoliv.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: síla

10. 9. 2021 18:47

Jo, to je ale pravda, všechno.
To nijak nerozporuju. Věci na magickém poli se doopravdy změnily, přesně, jak je řečeno.
Já taky nerozjíždím žádné boje, spolupracuju s planetou, tam vnímám léčení, vzestupný proces.
Jen jsem popsala procesy v dimenzionální válce, protože to byla válka.
Důležité je být ryzí, nechat se formovat Stvořitelem a vzestupnými vlivy planety a lidské boje týkající se lidstva jí do srdce už nepřinášet.
Na duchovní rovině je skutečně žádoucí opouštět boje.
Nyní jsou dá se říci již kostky vrženy, válka rozhodnuta. Vyhráli světelní a přichází dimenzionální vzestup v režii světelných, který se ale temní snaží jako vždy nějak narušit.
V realitě taky přitvrzují s 5G technologií, včera a předevčírem práškovali jak diví..
proto uvidíme, co se bude dít, určitě je důležité zachovávat optimismus a snažit se pochopit nejvíc, co jde.
Vzestupné vlivy nám určitě otevřou další obzory, to se děje celou dobu.

Janinka - Re: síla

9. 9. 2021 19:53

Tu silu mame v sebe,len ju treba prebudit a zacat ju pouzivat. Ked svoju silu nevies najst, tak bud si ju dobrovolne odovzdal niekomu,niecomu, alebo ti ju niekto niecim
vzal. Nemozes hladat silu niekde vonku,pretoze to by si zase ty okradol niekoho ineho. Svoju silu mas v sebe a mas ju vedome a zodpovedne pouzivat.

Tomáš - Re: Re: síla

11. 9. 2021 14:09

Síla se čerpá ze zdroje z vyšších sfér, jen temní to nedokáží a tak ji čerpají ze všeho živého i nás. Můžeme tomu říkat prana i když přesněji životní síla. Proto například indianští šamani ,čerpající sílu ze zdroje jí mají tolik jako 10000 lidí a tím se stávají velice mocnými ,ale s tím přichází i odpovědnost ,aby tuto sílu nezneužili a používali ji k dobru..

Janinka - Re: Re: Re: síla

12. 9. 2021 10:20

Ano ,mas pravdu, zivotna sila sa cerpa zo zdroja, je to vlastne energia, ktora dava zivot. Kazdy clovek nou disponuje a pouziva ju, bez nej umiera. Problemom tohto sveta je v pouzivani. Ked ju clovek pouziva len pre svoje nizke ciele, tak ju stahuje dole a tym zivi temnych, ktory by sa pri pozitivnom spracovani nemohli na nu napojit. Ked je tato sila, energia , spravne pouzivana, povznasa nielen cloveka samotneho, ale cele jeho okolie, prirodu, vytvara pozitivne vibracie.Takto by to malo fungovat, toto ma robit kazdy clovek a vobec nemusi byt saman. Lenze, pozri sa po okoli ako to v skutocnosti je. Vsade strach,chamtivost ,bezpravie,arogancia ... Ludom nekradnu energiu len temni, ale kradneme si ju navzajom. Vsade je naozaj samy humus. Ludia maju nespravne chcenie zamerane len na hmotu. Nieje rovnovaha medzi branim a davanim. Ja chapem toto posolstvo tak, ze treba vnutorne vystupit z tohoto chaosu, to znamena odviest svoju pozornost od polititiky, krizy... tam, kde chcem ja a zacat tvorit co chcem ja a nie system, najprv sa to musi sformovat pre nas v neviditelnom svete a az potom sa to preklopi do hmoty. Ked to spravi vela ludi s jednym zamerom je to naozaj sila, ktora zacne menit vsetko, pretoze podobne, si vzdy pritiahne podobne a dokaze zatriast svetom. Kazdy pozitivny clovek je potrebny svojou silou do jedneho velkeho celku.