Jdi na obsah Jdi na menu

CHANNELINGY A MIMOŘÁDNÝCH UDÁLOSTECH TOHOTO TÝDNE

18. 5. 2021
DRAZÍ MÁME TU DALŠÍ MIMOŘÁDNÉ MEDITACE!
A SICE VE STŘEDU A VE ČTVRTEK VEČER VŽDY OD 18:00! PROSÍM VŠECHNY, KDO MÁTE OLTÁŘE A GENERÁTORY, ZAPOJTE SE!
K MEDITACÍM BUDOU HLAVNĚ POTŘEBA PENTAGRAMOVÉ OLTÁŘE!
ZDE POSÍLÁM CHANNELING, KTERÝ MĚ K TÉTO PROSBĚ VEDE. TÉMATA MEDITACÍ VÁM BUDOU PO PŘEČETENÍ JASNÁ.
Takže začnu, bylo mi řečeno Aštarem, že Cabala chystá jeden z největších Satanských rituálů, kde chtějí obětovat kolem 20 osob zejména děti mladistvých a žen, mám tuto zprávu předat tobě a Ivance Podhrazske. Začnou menším rituálem již od čtvrtka od půlnoci, budou 2 děti , osoby , které chystají obětovat, jsou mučený a zneužívány od rána do večera, nepřetržitě Aštar se svou posádkou chtějí co nejdříve děti vysvobodit, aby nebyli oběťmi, chtějí toto velké obětování zarazit, mají obětovány děti ve čtyřech věkových kategorií od nejmenších teprve narozených, bylo mi ukázáno, že oběsí na pupeční šňůre,hnus,4 nejmenší děti, dále od tří do šesti let,pak od 7 do 10 let,od od 12 do 17 let,pak těhotné ženy a dívky v dospívání, chtějí ti zarazit a prosí tebe a Ivanku o pomoc, původně chtěli obětovat až 50 osob, věděli, že by to bylo moc nápadné,tak nechali počet obětí na 20,ten větší rituál chtějí provádět již od pátku od půlnoci, snaží se o to zarazit vzestup do 5 D dimenze a uvrhnout lidstvo ve 3 D dimenzi, jak Aštar říkal,to se jim nepodaří.
Je toho víc.
Ostatní děti, ženy mladé a těhotné dívky a ženy plánují znásilnit. Všechny oběti nepřežijí, proto chtějí Aštar se svou posádkou i Arkturiany co nejdříve vyslat pomoc,aby zabránili tomuto hromadnému obětování, neřekli mi přesnější informace,kde se tyto zrůdné rituály budou konat. Jen tyhle informace,Cabala rozhodně nezahálí, toho 22.5 má být skutečně aktivován portál do 5 D dimenze, země je připravená na vzestup do této dimenze, stejně tak i lidstvo,tedy vybraní jedinci, kteří této dimenze postoupí také,ne všichni tam půjdou.
Zvyšují se zemské vibrace, Aštar říkal, že lidem, kteří postoupí do 5 D dimenze,je upraveno DNA z 8 vlákenné na 12 vlákenou DNA, kterou lidstvo kdysi mělo, než přišli Reptiliodni a Archontske bytosti. Díky ucelené 12 vlákenné DNA uměli kdysi lidé komunikovat jak z mimozemskými bytostmi různých ras druhů, stejně tak uměli komunikovat se svými předky, rostlinou říší a řídili se přírodními a vesmírnými zákony, toto všechno se má aktivovat a vrátit.Lide si rozpomenou na svou minulost, minulé životy, přítomnost a budoucnost, budou umět cestovat v čase a v jiných dimenzich.
Dále mi Aštar a ten Arkturian řekli, že se chystají ukázat se lidem, když jsem s nimi mluvila před 2 měsíci, říkali, že na to ještě není lidstvo připraveno, že ještě počkají, nyní mi řekli, že nadešel čas ukázat se lidstvu, že Hollywood a filmy je demonizivali, že přijedou vyhubit lidstvo a vše živé na zemí, což byla lež,ano temné bytosti toto v plánu měli,ne však bytosti, které bojují po boku světla a dobra, chtějí lidem předat jejich zkušenosti, znalosti a technologie, které se ovšem budou hlídat, aby nepadli do nepravých rukou šílenců a psychopatů, všechny tyto Světelné bytosti, které stojí na straně dobra ,se postavilo za lidi a lidstvo jako celek a dali jim druhou šanci, lidé, kteří však podstoupili vakcinaci,do 5 D dimenze nepůjdou, zůstanou ve 3 D dimenzi, jelikož se dobrovolně vzdali svého lidství, života a vědomí,jsou v moči temných bytostí, kterým se touto vakcínou upsali, především upsali svou duši. Aštar a další bytosti mi sdělili, že by se měli začít ukazovat od druhé poloviny léta, někdy po půlce července a znovu v půlce srpna. Lodě Plejadanu, Arkturianu a dalších bytosti, bytosti z Lemurian, světelné bytosti světla a lásky a bytosti z Atlantidy, tyto všechny bytosti jsou už zde a připraveny se odhalit lidstvu, vlády budou muset přiznat pravdu o mimozemských civilizací a bytostech,už to nebudou moci tajit, nadešel čas říci lidstvu pravdu.
PANÍ, KTERÉ TO PŘIŠLO, ZATÍM NECHCE BÝT JMENOVANÁ.
JÁ OSOBNĚ DĚKUJI VÁM VŠEM ZA SPOLUPRÁCI.
VÍM, ŽE JSME VŠICHNI UNAVENÍ. ALE TOTO JE POTŘEBA JAKÝMKOLI ZPŮSOBEM PŘEKAZIT, V NAŠEM PŘÍPADĚ POUŽITÍM BÍLÉ MAGIE. ZBYTEK MŮŽEME NECHAT POVOLANĚJŠÍM.
 
 
PŘÍMÝ CHANNELING AKRTURIÁNŮ K NAVAZUJÍCÍM UDÁLOSTEM!
SKUPINA ARKTURIÁNŮ PROSÍ O POVOLENÍ K ZÁSAHU NA ZÁCHRANU DĚTÍ. POTŘEBUJÍ DOSTATEČNÝ POČET HLASŮ: ANO OD OBYVATEL TÉTO PLANETY. PROTO TEN CHANNELING JE TAKTO VEŘEJNÝ.
PROSÍM O VAŠE POVOLENÍ. BUDE TO PŘEDMĚTEM STŘEDEČNÍ MEDITACE, A ANO MŮŽETE POVOLIT JEJICH ZÁSAH UŽ TEĎ MYŠLENKOU.
PŘEDEM DÍKY VŠEM!
SILVA A ARKTURIÁNSKÁ RADA STARŠÍCH
ZDE ZAČÍNÁ CHANNELING:
PÍŠE ARKTURIÁNSKÁ RADA STARŠÍCH STAŘEŠINA KMENE JINGK:
MY JSME VEŘEJNĚ VYSTOUPILI JIŽ VÍCE KRÁT, VŠAK LIDEM NENÍ ZAKÁZÁNO S NÁMI NAVAZOVAT SPOJENÍ. JSME OBYVATELÉ JINÝCH PLANET ALE NEJSME O TOLIK JINÍ NEŽ JSTE VY.
JSME OCHOTNI VÁM POMOCI JAKOUKOLI SILOU, KTEROU NÁM DOVOLÍTE POUŽÍT NA ZÁCHRANU ZNEUŽÍVANÝCH DÍVEK, ŽEN A DĚTÍ.
ADONAI ZÍTRA.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Denis - Zapojiť

19. 5. 2021 7:36

Môžem sa zapojiť aj bez oltáru? A generátoru prány len meditovanim?

Hana - Re: Zapojiť

19. 5. 2021 12:26

Ahoj, mě napadlo, jestli potřebuješ něco rychle, břízu kůru ze stromu tj. proti temné magii... dát do vykuřovadla. Pak oltářek třeba z obyčejných kamenů a sestavit do kruhu.

Denis - Zapojiť

19. 5. 2021 12:29

Nemam nič chcel som to zostaviť o mesiac lebo sa sťahujem preč tu v malom byte nemám ako preto zatiaľ takto len cez meditácie

Monika - určite sa zapájam

19. 5. 2021 11:24

Pozdravujem. Samozrejme sa zapájam v dané dni a hodiny. Generátor bude pustený. Môj súhlas bol okamžitý pri prečítaní riadkov o plánovanej pomoci svetelných síl. Ďakujem všetkým a zvlášť Sylvinke. Nech sa zmeny k dobru vydaria!!!

Robert - Souhlas a GP

19. 5. 2021 10:54

Souhlasím s pomocí za využití potřebné síly na záchranu zneužívaných dívek, žen a dětí. Děkuji
Zároveň budu zapínat GP ve středu (o víkendu mi odešel motor, dnes má přijít nový) a čtvrtek. Posílám všem lásku.

Emily - Suhlas

19. 5. 2021 7:18

Súhlasím so zásahom za oslobodenie deti a zien

ANDREA - generator a pyramidovy oltar

18. 5. 2021 23:47

zapinam v stredu aj vo stvrtok , a aj nasledujuce dni podla instrukcii Silvinky.

Alena Lejčarová - Poděkování

18. 5. 2021 23:38

Ráda bych Vám poděkovala za to,co děláte pro všechny dobré a milující bytosti na naší planetě. Již dlouho se zajímám o literaturu,která mě otevřela oči, srdce,vnímání všeho,co se kolem nás děje, mé duchovno se otevřelo a vše vnitřně pociťují a vnímám energii dobra a lásky a naděje nejen pro lidské bytosti,ale i živočichy a rostliny. S pozdravem,láskou a sluncem v duši,Alena

Zuzana - Pocit a intuice

18. 5. 2021 22:48

Celý den mám dnes střídavě pocit nádherně otevřeného srdce a očekávání čehosi krásného a zároveň pocity marnosti a jakéhosi konce když pomyslím na očkované lidi s jejich čipem pod kůží.Nejsou to jen Američané kterým drží magnet na ruce v místě vpichu,jsou to i Češi .Dnes mi to potvrdili dva lidé.Připadám si jako kdybych začala vnímat multidimenzionálně. Snažím se být v srdci a konání nechám na intuici.Přeji si ať vše dopadne v souladu s bohem. Většinu dne mi dnes píská v uších! Tohle zvládneme!
Kvůli tomuhle jsme se sem inkarnovali,a když už tu tolik let makáme tak to prostě dotáhneme dokonce! Z vlastní zkušenosti vím jak vypadá když vás takováto satanistická skupina chce ,,zastavit,,. Nejen že vám dokáží zatelefonovat a mumlat přitom pekelným hlasem a vy jim nerozumíte.Ale když pak vidíte jak sedí v kroužku a uprostřed jeden který na vás útočí tak pokud jste láskyplní otevře se vám srdce a světlo jde přesně na útočníka kterého zasáhne.Tak tohle se stalo mně v roce 2001.Vždycky to jde Jaksi ,,samo,, bez chtění. Je spousta bytostí které nám pomáhají a chrání.Díky jim! Věřím, že nás bude mnoho a láska a dobro opět zvítězí!!!!

Alena - Souhlas se zásahem světelných sil

18. 5. 2021 22:18

Včera jsme pokračovali v čištění energií oblasti Čína, Japonsko, Austrálie, Havaj - oblast Tichého oceánu. Tolik temnoty jsem ještě nezažila. Šla z toho černota jako z rakoviny. Souhlasím se zásahem světelných sil. A děkuji, amen. Meditací se zúčastním, oltáře zapnu. Všem děkuji, jste úžasní! Silvi, Boží ochranu a pomoc pro nás pro všechny v celé linii času, děkuji, amen. A.D.

Alena - Souhlas se zásahem světelných sil

18. 5. 2021 22:03

Marcela - Pyramidální oltář

18. 5. 2021 20:26

Ahoj, opět budu přítomna s pyramid. oltářem a otevřeným srdcem pro záchranu nevinných a nás všech.

Tomáš Praha2 - Synchronizace

18. 5. 2021 19:36

Zapnu generátor ve středu i ve čtvrtek v 18h.

Korendor Praha 2 - Re: Synchronizace

18. 5. 2021 20:20

Srdecne zdravim.

Andrea Mandala - Generátor 18.5.

18. 5. 2021 18:00

ZAPÍNÁM!!!! A JEDEM! DÍKY SILVO.

Andrea Mandala - Re: Generátor 18.5.

18. 5. 2021 18:09

ODPOVÍDÁM "SAMA SOBĚ" AŤ SE NEZDRŽUJU NOVÝM VSTUPEM - DNES JSEM INTUITIVNĚ ZAPÁLILA OBROVSKÝ OCHRANNÝ A ZÁROVEŇ SPALOVACÍ OHEŇ, VE KTERÉM SE PÁLILO VŠECHNO ZLO A BOLEST. ENERGETICKY POSÍLÁM VŠEM. DNEŠNÍ ENERGIE JEDOU OD RÁNA, JSOU VELMI SILNÉ, DĚJOU SE VELMI SILNÉ ZMĚNY.

korendor - Takové video

18. 5. 2021 17:59

https://newtube.app/user/yandex/YoCIBJN https://newtube.app/user/yandex/K9o1JqF