Jdi na obsah Jdi na menu

CHANNELINGY A MIMOŘÁDNÝCH UDÁLOSTECH TOHOTO TÝDNE

18. 5. 2021
DRAZÍ MÁME TU DALŠÍ MIMOŘÁDNÉ MEDITACE!
A SICE VE STŘEDU A VE ČTVRTEK VEČER VŽDY OD 18:00! PROSÍM VŠECHNY, KDO MÁTE OLTÁŘE A GENERÁTORY, ZAPOJTE SE!
K MEDITACÍM BUDOU HLAVNĚ POTŘEBA PENTAGRAMOVÉ OLTÁŘE!
ZDE POSÍLÁM CHANNELING, KTERÝ MĚ K TÉTO PROSBĚ VEDE. TÉMATA MEDITACÍ VÁM BUDOU PO PŘEČETENÍ JASNÁ.
Takže začnu, bylo mi řečeno Aštarem, že Cabala chystá jeden z největších Satanských rituálů, kde chtějí obětovat kolem 20 osob zejména děti mladistvých a žen, mám tuto zprávu předat tobě a Ivance Podhrazske. Začnou menším rituálem již od čtvrtka od půlnoci, budou 2 děti , osoby , které chystají obětovat, jsou mučený a zneužívány od rána do večera, nepřetržitě Aštar se svou posádkou chtějí co nejdříve děti vysvobodit, aby nebyli oběťmi, chtějí toto velké obětování zarazit, mají obětovány děti ve čtyřech věkových kategorií od nejmenších teprve narozených, bylo mi ukázáno, že oběsí na pupeční šňůre,hnus,4 nejmenší děti, dále od tří do šesti let,pak od 7 do 10 let,od od 12 do 17 let,pak těhotné ženy a dívky v dospívání, chtějí ti zarazit a prosí tebe a Ivanku o pomoc, původně chtěli obětovat až 50 osob, věděli, že by to bylo moc nápadné,tak nechali počet obětí na 20,ten větší rituál chtějí provádět již od pátku od půlnoci, snaží se o to zarazit vzestup do 5 D dimenze a uvrhnout lidstvo ve 3 D dimenzi, jak Aštar říkal,to se jim nepodaří.
Je toho víc.
Ostatní děti, ženy mladé a těhotné dívky a ženy plánují znásilnit. Všechny oběti nepřežijí, proto chtějí Aštar se svou posádkou i Arkturiany co nejdříve vyslat pomoc,aby zabránili tomuto hromadnému obětování, neřekli mi přesnější informace,kde se tyto zrůdné rituály budou konat. Jen tyhle informace,Cabala rozhodně nezahálí, toho 22.5 má být skutečně aktivován portál do 5 D dimenze, země je připravená na vzestup do této dimenze, stejně tak i lidstvo,tedy vybraní jedinci, kteří této dimenze postoupí také,ne všichni tam půjdou.
Zvyšují se zemské vibrace, Aštar říkal, že lidem, kteří postoupí do 5 D dimenze,je upraveno DNA z 8 vlákenné na 12 vlákenou DNA, kterou lidstvo kdysi mělo, než přišli Reptiliodni a Archontske bytosti. Díky ucelené 12 vlákenné DNA uměli kdysi lidé komunikovat jak z mimozemskými bytostmi různých ras druhů, stejně tak uměli komunikovat se svými předky, rostlinou říší a řídili se přírodními a vesmírnými zákony, toto všechno se má aktivovat a vrátit.Lide si rozpomenou na svou minulost, minulé životy, přítomnost a budoucnost, budou umět cestovat v čase a v jiných dimenzich.
Dále mi Aštar a ten Arkturian řekli, že se chystají ukázat se lidem, když jsem s nimi mluvila před 2 měsíci, říkali, že na to ještě není lidstvo připraveno, že ještě počkají, nyní mi řekli, že nadešel čas ukázat se lidstvu, že Hollywood a filmy je demonizivali, že přijedou vyhubit lidstvo a vše živé na zemí, což byla lež,ano temné bytosti toto v plánu měli,ne však bytosti, které bojují po boku světla a dobra, chtějí lidem předat jejich zkušenosti, znalosti a technologie, které se ovšem budou hlídat, aby nepadli do nepravých rukou šílenců a psychopatů, všechny tyto Světelné bytosti, které stojí na straně dobra ,se postavilo za lidi a lidstvo jako celek a dali jim druhou šanci, lidé, kteří však podstoupili vakcinaci,do 5 D dimenze nepůjdou, zůstanou ve 3 D dimenzi, jelikož se dobrovolně vzdali svého lidství, života a vědomí,jsou v moči temných bytostí, kterým se touto vakcínou upsali, především upsali svou duši. Aštar a další bytosti mi sdělili, že by se měli začít ukazovat od druhé poloviny léta, někdy po půlce července a znovu v půlce srpna. Lodě Plejadanu, Arkturianu a dalších bytosti, bytosti z Lemurian, světelné bytosti světla a lásky a bytosti z Atlantidy, tyto všechny bytosti jsou už zde a připraveny se odhalit lidstvu, vlády budou muset přiznat pravdu o mimozemských civilizací a bytostech,už to nebudou moci tajit, nadešel čas říci lidstvu pravdu.
PANÍ, KTERÉ TO PŘIŠLO, ZATÍM NECHCE BÝT JMENOVANÁ.
JÁ OSOBNĚ DĚKUJI VÁM VŠEM ZA SPOLUPRÁCI.
VÍM, ŽE JSME VŠICHNI UNAVENÍ. ALE TOTO JE POTŘEBA JAKÝMKOLI ZPŮSOBEM PŘEKAZIT, V NAŠEM PŘÍPADĚ POUŽITÍM BÍLÉ MAGIE. ZBYTEK MŮŽEME NECHAT POVOLANĚJŠÍM.
 
 
PŘÍMÝ CHANNELING AKRTURIÁNŮ K NAVAZUJÍCÍM UDÁLOSTEM!
SKUPINA ARKTURIÁNŮ PROSÍ O POVOLENÍ K ZÁSAHU NA ZÁCHRANU DĚTÍ. POTŘEBUJÍ DOSTATEČNÝ POČET HLASŮ: ANO OD OBYVATEL TÉTO PLANETY. PROTO TEN CHANNELING JE TAKTO VEŘEJNÝ.
PROSÍM O VAŠE POVOLENÍ. BUDE TO PŘEDMĚTEM STŘEDEČNÍ MEDITACE, A ANO MŮŽETE POVOLIT JEJICH ZÁSAH UŽ TEĎ MYŠLENKOU.
PŘEDEM DÍKY VŠEM!
SILVA A ARKTURIÁNSKÁ RADA STARŠÍCH
ZDE ZAČÍNÁ CHANNELING:
PÍŠE ARKTURIÁNSKÁ RADA STARŠÍCH STAŘEŠINA KMENE JINGK:
MY JSME VEŘEJNĚ VYSTOUPILI JIŽ VÍCE KRÁT, VŠAK LIDEM NENÍ ZAKÁZÁNO S NÁMI NAVAZOVAT SPOJENÍ. JSME OBYVATELÉ JINÝCH PLANET ALE NEJSME O TOLIK JINÍ NEŽ JSTE VY.
JSME OCHOTNI VÁM POMOCI JAKOUKOLI SILOU, KTEROU NÁM DOVOLÍTE POUŽÍT NA ZÁCHRANU ZNEUŽÍVANÝCH DÍVEK, ŽEN A DĚTÍ.
ADONAI ZÍTRA.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

BARA Movoqing REA - Desinfekce respirátorů

19. 5. 2021 19:49

ZdRAvím Silvie a všechny Světelné bojovníky. Byla jsem v lékárně pro 90%lih. Řekli mi, že vydávají pouze 60%. Mám ho doma. Stačilo by to na zničení mikročipů, případně že ne jak či kde ho získat? Děkuji a zitRA se velmi těším na další Světelnou spolupráci

Michal B. - Re: Desinfekce respirátorů

20. 5. 2021 7:35

Mě to řekli v lékárně stejně, ale že můžou namíchat 96%, tak jsem měl za dva dny 96% / 100ml / 100,-Kč(asi).

T - Re: Desinfekce respirátorů

21. 5. 2021 21:47

https://www.sagras-shop.cz/cz/shop/cisty-lih/1-l-lih/?shop_adult_category_agreement_set=1

Zuzana - Zkušenost

19. 5. 2021 12:25

Zdravím všechny pracovníky světla.Prosím vás, jelikož nevím jak kdo je znalý ,tak bych vám měla říct toto: Jelikož nevíme veškeré informace a souvislosti s danými událostmi ,které se mohou neustále vyvíjet dávám si při takovýchto pomocí pozor na to oč žádám. Aby bylo učiněno nejlepší a nejvhodnější pomoci pro jakoukoliv událost v reálném čase je třeba pokud možno bytostem které nám pomáhají neklást hranice možností pomoci svými požadavky. Pokud udělíme svůj souhlas s nejvhodnější možnou pomocí dle božího záměru,tak udělají to nejlepší co mohou i v závislosti na vývoji celé události.Doufám ,že jsem to vysvětlila srozumitelně. Proč to říkám, hlavně tu máme zákon svobodné vůle každého jednotlivce. Smíte pomoc nabídnout,pokud však někdo nechce, nesmí se mu pomoct. Nevyžádaná pomoc znamená pád pro bytost světla! Nazývá se to duchovní pýcha! Já si tohle bohužel zažila asi vícekrát.Tak se omlouvám za radu,pokud jste to vědět nechtěli . Omlouvám se.Samozřejmě vítězná strana je předem daná.My to víme,oni to vědí. Už by si taky mohli dát pokoj! Každá snaha se cení! Tak si na ně posvítíme!

Tomas - Re: Zkušenost

19. 5. 2021 20:22

Prosím pomozte jak jen to jde - to je taková univerzální žádost pro naše pomocníky at už strážné duchy území, elementály, ufouny, bytosti světla. Očkovaní do 5D nepůjdou upsali se temnotě - nevím podle mě chtějí být jen zdraví a normálně žít. Aštar a Arkturiani to možná takto vidí ,ale je to pohled z jejich úrovně existence, která není z nejvyšších a je omezená. Bytosti světla z vysokých božských světů to jistě vidí jinak a rády pomohou. Navrhuji společnou meditaci na pomoc očkovaným (byli podvedeni) ,kdy budem žádat bytosti světla o pomoc , aby se otevřela dimenzionální brána a božská energie z jejich světa mohla proudit do našeho za účelem likvidace nano čipů a temnoty ve vakcinách.

Zuzana - Re: Re: Zkušenost

20. 5. 2021 0:12

Tomasi, máme pozitivní zkušenost u očkovaných jedinců Pfizrem a to takovou .Pokud si dotyčná osoba požádá o zrušení všeho negativního co je ve vakcíně ihned po očkování zřejmě čip přestane být funkční. To znamená magnet nedrží v místě vpichu! Doporučuji lidem pokud tedy chtějí a souhlasí s tím vyhledat nějaké sakrální místo s pithou která je vytvořena pracovníkem světla a kterou navštěvují bytosti které lidé nazývají anděly nebo vysokými duchovními bytostmi. Protože je na našem území takových míst hodně a není problém vytvořit další, určitě by to šlo. Namátkou jmenuji Vyšehrad ,Žiži, Svatou Annu, Karlův most, Panenský Týnec ,Spoustu míst na Šumavě, Zámek Hluboká, Zámek Lednice ,Zámek Vimperk, Pastýře, Kounovské řady, Karlovy vary, Mariánské lázně, Příbram Svatá Hora, Rožmitál pod Třemšínem, Říp, Blaník, Kutná hora, Pokud někde naleznete kromlech většinou má spouštěcí místo a léčebná místa bývají uprostřed. Dále jsou funkční OM CHantingy ty jsou v podstatě to nejčisčí léčení co znám, Védské rituály ale na to je třeba požehnání. Hodně pracuji s meditačními technikami ochrannými a léčebnými ,které poslali ršijové lidem. Jde o práci se světlem a mantrami. Znovu upozorňuji na důležitou skutečnost! Nikdy nevíte jaký plán duše každý jednotlivec má! Jakou zkušenost potřebuje získat aby jste mu ji nevzali! Kolik duší se rozhodlo že s tohoto světa odejde! Zákon svobodné vůle! Každý jeden si musí požádat o pomoc, kromě dětí ale pozor i tam jsou vyjímky! Týká se to zralosti duše ne stáří těla! Pokud na sobě lidé duchovně pracují vždy mají šanci! Ještě jsem nezmínila daršany a meditace s matkou Meerou! Pokud ji někdo neznáte jde o avatara DURGY božské matky je to manželka Šivy. A to jsou dimenze jedny z nejvyšších nám ještě pochopitelných a sdělitelných jestli se nepletu Lakšmí je třeba 98 dimenze . Dále jsou bytosti oboupohlavní. Ty vyšší jsou už hůře sdělitelné to musíte vidět. Prakticky jde už o vysoce láskyplné ,inteligentní a zcela nestranné druhy různě se prolínajících světel. Ale to už ani nedokážu identifikovat číslo dimenze. Proč to říkám tihle a samozřejmně nejen tito mají různé kompetence a dovednosti jak pomoci jen si o to člověk musí požádat s pokorou, úctou a respektem vůči takovým bytostem. Zuzana V.

Tomáš - Re: Re: Re: Zkušenost

20. 5. 2021 19:15

Ahoj Zuzko, ano toho jsem se obával ,musí být souhlas naočkovaných aby jim bylo pomoženo i když byli oklamáni. Oni nemají pocit že by jim vakcína uškodila, o žádnou pomoc žádat nebudou a postupně u nich dojde k odpojení duše od vědomí, nebudou schopni vzestupu a až Mask dokončí sít satelitů a spustí 5G pak je začne ovládat - budou bioroboti - totální zotročení lidstva, lidská existence ztratí smysl. Nás je málo tak 15% na změnu kolektivního vědomí a tím změnu reality to asi stačit nebude. Hrajeme fér a tak to dopadá ,druhá strana může cokoliv. V Atlantidě to bylo podobné ,nakonec ji bílí mágové poslali ke dnu ,když už nedokázali bojovat s tak velkým zlem, tím podle všeho porušili vesmírné zákony,

Zuzana - Re: Re: Re: Re: Zkušenost

20. 5. 2021 21:33

Tomáši,klid! Uvědom si důležitou věc! Na čí straně je Bůh tam je i vítězství! Jde především o lásku v srdcích každého jednotlivce!Tam je ta síla!Ten kdo tuto lásku má tedy božský původ, tomu je vždy pomoženo! Myslíš si ,že někdo kdo je sice chytrý a bohatý je mocnější než Bůh?! Nic se neděje náhodou a já božímu plánu věřím! To že si myslíš že je nás málo ? Kdo ti tohle řekl? Dávej si pozor na to co říkáš! Svou budoucnost si tvoříme nejen činy ale i slovy a myšlenkami! Lidé se potřebují oprostit od strachu! Dám ti takovou řadu.Představ si nějakou svou obavu jako tmavou bytost potom se proti ní postav a zeptej se co chce.Pak si představ že se ty zvětšíš dokud ta bytost nebude tak malinká že se ti vejde do ruky. Pak ji čapni a zeptej se jí znovu! Copak se něčeho tak mrňavého můžeš obávat? V tom je to kouzlo! Pracuj s představivostí! Vyšší dimenze jsou hlavně o představivosti.Hraj si! Nikde není psáno že se Ellonovi Muskovi a spol.jejich záměr podaří!

Eva - Re: Re: Re: Re: Zkušenost

21. 5. 2021 12:27

Já jdu do konce, dali jsme se na to. Až tam, kde už budou vidět výsledky, jak se ta doba skutečně mění do pozitivna. Lítají mi tady přes rok pravidelně různé světelné koule, pulzující, obyčejné, světla která mizí a ihned naskakují zpět... Povolit, to pro mě nelze. Není kam povolovat. Jaký je to asi pro ně, sledovat, co my lidstvo s tím tady na Zemi uděláme. Dotáhnu to na finiš. Světlu, hojnosti, blahobytu pro všechny zdar!

ANDREA - testy

20. 5. 2021 12:46

Testovacie sady niektore ( neviem ci nie vsetky)mali tiez znak selmy 666 ako aj vakciny su tak oznacene znakom selmy 666.
A podla mna nie vsetci co su nevakcinovani a netestovani idu do 5D...mna by zaujimalo co bude s autistami, mentalne postihnutymi....Pytala som sa na to Silvinky, a tiez nevedela co bude s postihnutymi...

Jindra - Otázka

20. 5. 2021 12:09

Jak je to s testováním na covid? Ve škole se musíme testovat každý týden 1x. Půjdeme i tak do 5D?

ANDREA - testy

20. 5. 2021 12:45

Testovacie sady niektore ( neviem ci nie vsetky)mali tiez znak selmy 666 ako aj vakciny su tak oznacene znakom selmy 666.
A podla mna nie vsetci co su nevakcinovani a netestovani idu do D...mna by zaujimalo co bude s autistami, mentalne postihnutymi....Pytala som sa na to Silviky, a tiez nevedela co bude s postihnutymi...

Renáta - Svolení a moje požehnání a zároveň i prosba

20. 5. 2021 0:13

Moji drazí Galaktičti přátelé a vesmírné bytosti, není dne, kdy se nemodlím a nemyslím na nevinné oběti hrůzných činů Kabaly a satanistických praktik. Nejenom že Vám dávám svolení, ale zároveň Vás moc prosím o zabránění těchto zvěrstev na nevinných dětech, jejich duší, dívkách a ženách v jakémkoliv stavu, tedy i ve stavu požehnaném Bohem/stvořitelem. Moc Vás prosím o jejich záchranu a vysvobození, nesmíme společně dopustit, aby se satanistickém sémě rozrůsralo a zničilo lásku, život, narození nových dětských zlatíček a vzalo svobodu těm našim nejdražším. Budu se modlit a přát Vám nejenom sílu ale i chytrost v překonání a zdolání tohoto zla, které si nic jiného nezaslouží než zatratit do temnoty již nadobro! Budu rozdávat lásku a přívětivost a štěstí, protože to je to, co povzbudí Vás a je porazí. Moc Vás všechny miluji a žehnám Vám bojového ducha, sílu a mnoho lásky při zachraňování, budu Vás chránit v myšlenkách, protože Vy bojujete za nás tady za všechny. Budu s Vámi celou svoji duší

Lenka_lea -

19. 5. 2021 14:59

Ďakujem ,ale musím už zopár ,ale ako matka ktorá žila v detstve roky pekla ,teraz sama vychovávam dieťa a vidieť ako ide do školy s rúškom ,lebo jeho mama ešte nieje zaočkovaná ? Trošku predbieham udalosti ,pretože vidím vždy trochu ďalej cca tak dva tri roky skryté špinavosti v systéme a teda je to hrozné. A úprimne už som vyčerpaná ,unavená 11 rokov čakám kedy to skončí a nie temnota sa tu živí strachom s hlúposťou ,egom a chaosom a vojnovým stavom protipólov. Keď som sa rozhodla že prijmem vakcínu ,konečne som sa v kľude vyspala a začala ľahšie dýchať .Prestalo ma dusiť a znovu som videla svojho syna šťastného ,budem ho môcť zobrať k moru a ukázať mu cit ,lásku k slnku ,lásku k východu a západu slnka ,lásku k vode ,lásku k piesku. Prestaneme byť týraný sústavným testovaním. Začala som zase vnímať nádej ,že sa čoskoro nadýchnem znovu aj v práci ,že už nebude musieť môj syn ako alergik nosiť rúško a trpieť a že budeme na pláži spolu v láske a vnímať ten okamih na ktorý nemá žiadny vládny činiteľ dosah na tú lásku objatia na ten daný okamih mimo mesta a mimo ten chaos ,ktorý vládne všade naokolo medzi ľuďmi . Keď som si zažila systém sociálny ,zdravotný a školský som sa dlho pýtala vesmíru ako môžu vôbec toto deti prežiť ? Radšej sa obetujem a ostanem teda zaočkovaná v 3 dimenzii ,kde sa mi v tom čase narodil syn a ja som prežila tie najkrajšie okamihy lásky a môj syn zabezpečený bude môcť ľahšie a v menšom strese prejsť do jednoduchšieho života ,kde nebude vládnuť toľko anarchie a toľko ega ,ak sa dám zaočkovať mám šancu zachrániť svoje dieťa ,ktorý vyrastie možno do lepšieho sveta,dostaneme šancu zase normálne žiť ,normálne dýchať a aspoň raz za rok niekam vycestovať .Nepotrebujeme All inclusive ,nekupujem zlato a nemáme drahé autá ,ani veľké domy,ale už toľko zlého máme sa sebou ,že mňa alebo nás očkovanie nemá ako zničiť ,zničený sme všetci už dosť ,treba začať život milovať .Vytvorme si svet ,kde bude môcť človek žiť ako človek . Neviem koľko generácii tým zachránime ,temnota sa nedá zničiť ,dá sa len potlačiť a obmedziť ,ale ja osobne tak získam pre syna čas. Čas,ktorý je už istý čas jediná mena ,jediné platidlo . Kanála a jej rituály sú tu len na to ,aby zamestnali našu myseľ ,nás strach ,ale náš čas nám uniká .. . Zároveň si myslím ,že láska matky a láska ako taká presahuje hranice dimenzii a všetkých vakcín ,tak mi príde veľmi nízko vibračné odsúdiť zaočkovaných ľudí do zatratenia ,nie každý má možnosť voľby a práve teraz !

Mrzí mě to - Re:

20. 5. 2021 0:06

Mrzí mě to, ale oklamali Vás, tato vakcína je možná první v řadě, ale rozhodně není poslední - už je nasmlouvaná pro země EU 3. a 4. dávka na podzim a každý půlrok je plánováno povinné očko znovu a znovu a čím dál víc omezování s občasným rozvolněním, aby se lidé nebouřili (dokonce už to píšou i veřejně v mainstreamu). Je to jen iluze, že vakcinovaní jsou svobodnější - je to dočasný klam a jakmile bude 50% lidí naočkovaných, začnou s 3. a 4. dávkou, už to testují dokonce i na dětech a těhotných a Vaší vakcinací jste jim dovolila o krok blíže k Vašemu dítěti, bohužel... I kdyby byla ta vakcína neškodná, tímto ústupkem jim dáváte souhlas se způsobem, jakým ji vnucují lidem včetně dětí a těch, za které rozhodují jiní - dáváte jim souhlas s vydíráním, podvody, lží a manipulací a tím, že si svá přirozená životní práva necháte podmiňovat, jim dáváte sílu, aby je brali i ostatním, kteří vědí, že na život mají právo při-rozené = bez podmínek parazitů. Uvěřila jste iluzi a nechala jste se oklamat, přesto můžete být šťastná i ve 3D, jak píšete - jen prosím, neříkejte, že jste tím svému synovi pomohla, protože je to přesně naopak, spíše jste mu situaci zkomplikovala a on se bude muset o to více bránit a o to pevněji hájit svá rozhodnutí a svá při-rozená práva. Přeji hodně štěstí Vám a Vašemu synovi

ANDREA - pentagramovy oltar

19. 5. 2021 18:00

Ja dnes sa zapajam len s generatorom, pyramidovym oltarom lebo kamene z pentagramu dnes na parapete odpocivaju len druhy den a podla instrukcii Silvii maju byt na parapete az tri dni...., ale zajtra vecer uz spustim aj pentagram. Tak aspon salviu bielu zapalim

Jana B. - Praha 2 - Generátor a pentagramový oltář

19. 5. 2021 17:24

Také zdravím všechny.
Přidávám se s generátorem, oltářem a meditací dnes i zítra. Vše je již nachystané dle instrukcí.
Silvo děkuju.

AnGaja - Pyramidální oltář

19. 5. 2021 16:29

Zdravím všechny, přidávám se.
Děkuji Zuzce za sdílení a rady, je to třeba. Silvi díky:)

Jaroslava - Vsetín

19. 5. 2021 16:24

Přidávám se dnes i další dny s generátorem i oltáři ❤️

Michaela - souhlas

19. 5. 2021 13:48

Silvi, děkujeme, souhlasíme s pomocí dětem a dalším..Valašské Meziříčí přidává dnes, zítra, sobota další 3 pentagramové oltáře.