Jdi na obsah Jdi na menu

KONEC SYNCHRONIZACE

20. 6. 2022

NEVÍM JAK U VÁS, ALE TADY V TURNOVĚ PRAVĚ KONČÍ ZÁPAD SLUNCE. A STEJNĚ TAK I DNEŠNÍ SYNCHRONIZACE.

MŮŽETE SEM PSÁT VJEMY ZE SVÝCH MEDITACÍ. MĚ BOHUŽEL CHYTLA MIGRÉNA, TAKŽE JSEM Z MEDITACE MOC NEMĚLA. BUDU SE TĚŠIT TEDY NA VAŠE ZÁŽITKY.

VÝSLEDKY BUDOU DOSTUPNÉ ZASE AŽ SE UKONČÍ CELÉ OBDOBÍ SLUNOVRATU, TAKŽE NEJDŘÍVE ZÍTRA VEČER, MOŽNÁ AŽ VE STŘEDU.

DĚKUJI VŠEM ZA SPOLUPRÁCI.

MĚJTE SE KRÁSNĚ!

SILVA

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ivana Lukášová - Zlatá země

21. 6. 2022 7:27

Krásné ráno všem,doufám Silvi,že už je vám dobře. Mi se včera ráno taky rozjížděla migréna,musela jsem ji utnout tabletkou,ať vydržím v práci. Meditovala jsem včera na balkóně,pozorovala naši zahradu zalitou po dešti sluncem. Viděla jsem celou planetu obalenou ve zlaté záři. Tam, kde bylo něco temného,jsem zabalila do růžového latexu,ten následně prasknul,a změnil se v růžový dým,a vše splynulo s tou zlatou září kolem planety .

Dáša M. - u mě spíše vizualizace

21. 6. 2022 7:10

včera jsem začínala dříve asi před18 pročištěním domu - citíla jsem hodně těžkou energii (pročistila jsem dům kadidly Michaelem, Damarou a Anastasii) poté energie parádní, tak jsem šla ven na zahradu a spíše jsem vizualizovala bohatou zem se stromy, čistými řekami vodami, chválila zem, prociťovala vděčnost - pak mi sami přišly i nějaké zvláštní květiny do obrazu, pak jsem poprosila energii o blokaci - toho co jsi psala a tak mi tam prvně přišla červená barva jak je zamotává, na červenou růžová a nakonec přes to zlatá. Bylo to příjemné jako, že těžké energie se v těch barvách rozpustí. Kolem 19:30 jsem se dívala na slunce a zdálo se mi, že je posunuté moc k severu (vím, že je dnes nejdelší den) přesto se mi toto zdálo divné, no a pak se přihnala šedá hmota v 1945 -20:00 začal déšť (napršelo 25) už když jsem viděla co jde- tak jsem začala automaticky s ochranými deštníky nad zahradou a zase až tam kde mě to pustilo (myslím že skoro na celou vesnici (někdy mi jde ochrana udělat mnohem dál)- přesto pár krupek spadlo, mraky deště a pak vítr asi 2 minuty. pak vše ustalo. Zahradu jsem šla zkontrolovat tak u mě v pořádku, stromy říkaly že toto ustály. (Ovoce uvidím , meruňky jsem neprohlížela) Dnes po cestě do práce -plno stromů vyvrácených, v některých vesnicích - hodně krup a doničená úroda. Moje domněnka je, že se to šedým opět nelíbilo:) -ale stále si bohužel i ověřuji, že dost lidí bere vše tak nějak automaticky a moc pracovat s myšlenkami ani s přírodou nechce. a na FB jih rádio dávalo fotku "mraku" hodně zvláštní mrak (to mi ukazovala kolegyně). Já bydlím mezi kopečky - nebydlím na rovině, já jsem viděla akorát tu šedou hmotu mlhu jak se valila - přesto jsme se synem zůstavali v klidu-což si myslím, že je nejvíce důležité zůstat v srdci beze strachu. takže se pak těším i na ostatní co vnímali. děkuji

ŠV - včerejší synchronizace

21. 6. 2022 6:07

Bylo to velmi náročné. Do meditace jsem vklouzla hned a byla tam skoro 2 hodiny. Konečně mi docvakla odpověď na otázku, kterou jsem nedokázala procítit ve své úplnosti. Ale na něco jsem narazila a to mi dalo zabrat.
Vlastně to dobíhalo ještě v noci. Když se nějaká špína odplavuje, asi se nedá zabránit (do určité míry) nějaké interakci s ní.
Pomáhá vědomé vypouštění, vědomé zpracování, vědomé přetvoření.
Dneska si kameny z vodního oltáře říkaly o velké hlazení a omývání.