Jdi na obsah Jdi na menu

KONEC SYNCHRONIZACE

20. 6. 2022

NEVÍM JAK U VÁS, ALE TADY V TURNOVĚ PRAVĚ KONČÍ ZÁPAD SLUNCE. A STEJNĚ TAK I DNEŠNÍ SYNCHRONIZACE.

MŮŽETE SEM PSÁT VJEMY ZE SVÝCH MEDITACÍ. MĚ BOHUŽEL CHYTLA MIGRÉNA, TAKŽE JSEM Z MEDITACE MOC NEMĚLA. BUDU SE TĚŠIT TEDY NA VAŠE ZÁŽITKY.

VÝSLEDKY BUDOU DOSTUPNÉ ZASE AŽ SE UKONČÍ CELÉ OBDOBÍ SLUNOVRATU, TAKŽE NEJDŘÍVE ZÍTRA VEČER, MOŽNÁ AŽ VE STŘEDU.

DĚKUJI VŠEM ZA SPOLUPRÁCI.

MĚJTE SE KRÁSNĚ!

SILVA

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Milena - Krásné energie

24. 6. 2022 19:24

Na začátku meditace jsem viděla celé Česko i Slovensko plné zářivých zlatých paprsků. Požádala jsem vzdušné draky, aby pomohli pročistit v ovzduší všechno špatné, v tu chvíli se zvedl obrovský vítr a byly hromy. Po nějaké době, kdy jsem vysílala světlo a lásku na celou zeměkouli jsem viděla jak se kolem ní začíná otáčet zlatá nit dokola dokud nebyla celá obalená v záři. Po meditaci skončila bouřka a bylo krásné nebe. Největší sílu má láska, vysílejme ji na všechny strany,

Petra - informace z meditace

24. 6. 2022 17:55

Ke mě v meditaci přišla informace Buď tím, kým skutečně JSI, Světlo a Láska. Viděla jsem Zemi pod ochranou zlatého světla, síť vysokých vibrací byla kolem celé planety, byl v tom klid a mír. Vnímala jsem, že dokud budeme konat v lásce, jsme pod ochranou, v hojnosti všeho dobrého.

Petra D. - Synchronizace

24. 6. 2022 13:05

Bylo to krásné,viděla jsem se ve vesmíru,byla jsem obrovská.Země byla v modrém plášti.Rozevřela jsem srdce a ona do něho vplula,bylo tam nekonečno a jiná dimenze.Věděla jsem že je v bezpečí a skrytá před všemi negacemi.

Petr - fantastické energie

23. 6. 2022 16:01

Potvrzuju, že pár dní předtím byly hodně těžké energie. Teď zpětně to vidím tak, že se o ně někdo opravdu hodně snažil, protože to "ruplo" až 20. kdy se otevřely naprosto nevídané pozitivní energie, úplně fantastické, něco takového jsem nezažil snad rok. Jen mi bylo divné, že ty dny předtím byly tak podivné. No teď už aspoň tuším proč.

Nějak ke mě přišlo, že je opravdu potřeba udržovat v sobě co nejvíc láskyplné energie, denně nad tím strávit půl hodinky (kdo nemusí hákovat 8h ve fabrice, ten může i dýl). Ono se to totiž posiluje a sčítá. Na rozdíl od situace, kdy jednou za 14 dní provedeme nějakou nárazovou hurá akci.
Je to jako posilování svalů, kdy nestačí zajít do posilovny jednou za 14 dní na půl dne :)

A dělat to jakoukoliv osvědčenou metodou. Dost pomáhá dechové cvičení, kdy si můžeme dát i krátké přímo v práci, v autě, v autobuse, a to i několikrát denně.

Energeticky je oblast hrudníku - srdeční čakry - důležitá, a je důležité ji mít v pořádku. Všimněte si, jak na vás jdou temné energie, tak se začnete hrbit a chránit si tuto oblast. Nebo když na vás jsou chmurné myšlenky.

Výhoda je, že dechové cvičení nebo jednoduché meditace může dělat i člověk zcela neznalý a bude mu to fungovat.
A o to jde. Dokud většina lidí bude vyzařovat "temné sračky", tak tím akorát bude krmit temnotu a nikam se nepohneme.
Chtělo by to zapojit i "normíky", a toto je jeden ze způsobů. O blahodárností meditace a dechového cvičení se můžou přesvědčit po pár týdnech na vlastní kůži. A není nutné jim k tomu ani vykládat cokoliv ezoterického.
Ta pravidelnost

Petra H. - Re: fantastické energie

23. 6. 2022 17:06

Ahoj, i mně přišlo už kolem 18.6., jak je důležité držet pozitivní mysl a vyzařovat láskyplnné energie kolem sebe, nejlépe celý den. Dokonce jsem se přesvědčila, že tento postoj dlouhodobě mění a udržuje fyzické tělo ve zdravé tělo.
Děkuji za synchronizaci. Krásný dny všem přeji.

Kristy - Zážitky

21. 6. 2022 12:30

Zdravím. Včera to byla opravdu jízda! U nás celodenní bouřka i kroupy, ale skoro nic to neponičilo, jen trošku porouchaný kytičky a rajčata, ale nic, co by se nedalo spravit, i když to bylo hodně divoký. Zelenina v bedýnkách i ovocný keře úplně jakoby nic, jsou krásně ovlažený.
No a k večeru, začala jsem doma s meditací, ale cítila jsem, že bude rozhodně lepší jít co nejrychleji ven!
Potom později večer jsem měla motanice, bolesti hlavy, mamka měla takový závratě, že říkala, že snad i vidí šikmo, pejsek nemohl spát....dost silné.
Dneska ráno úplně svěží probuzení.
Vjemy - no to byla paráda, viděla jsem hodně, ale opravdu hodně zeleně, úplně jsem cítila tu svěžest a taky studánky, potůčky, myslím, že Barča taky psala, že vnímala hodně vody? A taky jsem viděla nejdříve naši zemi, potom Evropu, pak celou planetu v takovém zlato zeleném "závoji", bylo to hojivé.
Co se toho horkého počasí a bouřky týkalo - vnímala jsem to jako právě to, že si Příroda sama řekne, co a kdy bude nezávisle na tom, co by jí kdo jiný chtěl "ordinovat", jako takové krásné přivítání Léta.
No a energie byly docela podivné opravdu kolem toho 15 a 16.6, a pak k víkendu jsem to cítila, že už se to uklidňuje a v sobotu, to jsem navnímala záchvěv něčeho negativního až agresivního, a tak jsem se rozhodla, že to nepřijmu, šla jsem do srdce, zaměřila s na Lásku místo na strach nebo hněv a bylo to pryč, jak to přišlo :-) Láska je nejvíc.
Snad je Vám všem, co jste včera taky pocítili "změny tlaku", už dneska o moc lépe!
Krásný Slunovrat :-)

Barča - Re: Zážitky

21. 6. 2022 14:28

Ano, to jsem psala já s tou vodou.
Dokonce jsem jednou byla v jeskyni za vodopádem. Byla osvětlená loučení, vedla dolů, snad někam pod zem. Nedokázala jsem vyhodnotit, proč tam jsem a co se děje. Dost jsem se bála, tak jsem šla raději pryč. Včera jsem se opravdu necítila na nějaké velké potkávání s temnotou. Takže jsem dál sledovala potok. Ten se zužoval a dostával se do temného lesa. A pak začal mizet do matky Země. Pod zem se mi opravdu nechtělo, i když jsem to necítila špatně, takže jsem znovu raději přesunula pozornost jinam.
Chvilku jsme taky šla po úbočí nějaké hory, napadlo mě hned Říp, tak nevím, nikdy jsem tam nebyla.

Celkově nebylo pro mě možné dost dobře se soustředit. Bylo to chaotické a silné.

Jinak jako píšou ostatní, motanice, bolesti hlavy, místy slabost jakoby k omdlení. No husté :)

Kristy - Re: Re: Zážitky

22. 6. 2022 8:47

Bylo to opravdu hodně silný a pořád ty energie proudí.
To pondělí večer, to pak ještě vyprávělo více lidí úplně nezávisle na sobě, aniž by se věnovali nějaké meditaci nebo se tomu jen přiblížili, že kolem 19 večer, jako když na ně něco "hodí", bolehlavy, motanice, nepřekonatelná únava, a pak nespavost, divné spaní, bolesti zad až do rána....prostě síla!
Jak jsem procházela tou hustou krásnou zelení, střídaly se mi stíny, úplně taková ta zelená tma, a pak záblesk Slunka, byla to tam samá studánka, potůček, tůňka. Jakoby silné propojení Matičky Země, vody a Slunce a taková jakási cesta i skrze stíny, NĚCO tam bylo, už jen to, že jsem musela meditaci přesunout ven, úplně mne to "vyhnalo" do přírody :-).
Včera krásný den, úplné uvolnění a klid, ještě mne to několikrát vedlo samo do krátké meditace, spočinutí - všechno venku.
A ta vize zlato zelené barvy okolo nejdříve naší země, pak kontinentu, potom světa a nakonec planety, to mi chodí pořád.
Energie Slunovratu pořád jedou.
A co tady čtu všechny ty zážitky, mám z toho opravdu dobrý pocit, řekla bych, že něco hodně nepěkného nedostalo svoji šanci a muselo to ustoupit!
Cítím, že se něco důležitého povedlo :-)
Děkuju!

Petr - Re: Re: Re: Zážitky

23. 6. 2022 15:37

To je pak otázka, jestli jde o nějaké temné čachry, a nebo prostě o převibrovávání energetických těl, přičemž u fyzického těla to jde opravdu pomalu a způsobuje to značnou únavu.
Já tyhle dvě věci pořád od sebe neumím rozlišit.

ps: i Ledvinka letos říkal, že s těmi fyzickými těly to půjde pomalu a ztuha

Silvia - Slnovrat

21. 6. 2022 22:04

Pekný večer všetkým, ja som si na 20. a 21. 6. naplánovala voľno, aby som sa mohla venovať slnovratovým energiám. Včera ráno som vyrazila do Malých Karpát na silové miesto Jelenia hora. Vnímala som silu toho miesta a celého pohoria, sú tam systémy, ktoré si vedia hravo poradiť s blokáciou negatívnych technológií, žiadala som o to. Vzala som si z toho miesta kameň, šišku a kúsok dreva, tie som pridala do oltára keltského kola roku a prepojila tak silu toho miesta so zámerom našej meditácie. Cestou z lesa som sa vykúpala v jazere, aj jazero som požiadala o spoluprácu, z toho jazera som si nabrala vodu, ktorú som použila do vodného oltára. Neskôr v meditácii som videla ako sa silové miesta aktivujú a negatívne technológie doslova vydali, nad naším územím aj okolo planéty sa vytvorila mriežka z bielych kvetov. Dnes ráno som zapla generátor a vyrazila na ďaľšie silové miesta v Karpatoch, Kršlenica a Čierna skala. Na Čiernej skale som meditovala v momente slnovratu predpoludním. Tieto miesta som tiež žiadala o aktiváciu a podporu nášho zámeru. Doniesla som odtiaľ malú šišku, ktorú som ešte priložila do oltára kola roku a znovu zapálila sviečky vo všetkých oltároch. Generátor som vypla až večer. Mám z týchto dvoch dní dobrý pocit, misia splnená

Stefanie - Včerajšia synchronizácia

21. 6. 2022 21:35

GP a oltáre som dokončila o 16- tej,ked som pustila GP a trochu som sa skludnila ponorila som sa do krátkej meditácie. Videla som silný prúd energie z centrálneho slnka, cez naše slnko na našu zem. Okolo zeme žiaril kvet života, z ktorého do vnútra zeme aj do okolitého vesmíru vyžarovali lúče. Bola som toho súčasťou prepojená cez srdce. Potom som videla rýchlo sa meniace obrazy - akoby mandaly. Večer sa nedalo presne na siedmu, tak som začala trochu neskôr, pustila som si meditačnù hudbu s vodou, vodopády myslím, že to boli. Čo sa týka blokacie, najprv som sa snažila neutralizovať vyžarovanie odtiaľ, ale nejako to nešlo, tak cernsa zalial do betónu a potom demateriazoval. Potom haarpy- stĺpy a veže aj radary, popilene poskladané ako keď drevo poskladané na metrové, a potom tiež dematerializovane - akoby vietor rozfúkal prach... Chemka už mi veľmi nešlo sústrediť a už som sa nedostala naspäť do meditácie. Snáď aspoň trochu som pomohla.
Zdravím všetkých synchronizujúcich, veľa lásky cmuk

Alena - Včerejší synchronizace

21. 6. 2022 21:02

Dobré zprávy od všech:-) Také se mi několikrát točila hlava a byla jsem hodně unavená - ostatně jako všichni kolem.
Dělala jsem to, co jindy - uzavírala problémy do světla a žádala Božství o pomoc a správné řešení, modlila se za uzdravení planety a nalezení rovnováhy v životě. Jak mezi jejími obyvateli, tak se samotnou planetou a vesmírem.
Do druhého tématu jsem začlenila i očkování a manipulace na všechny způsoby. Vzhledem k tomu, že se po pěti letech povedlo pohnout s problémem, před kterým všichni spíš couvali a na nějaké řešení prostě chyběla potřebná síla, nevím jak poděkovat. Odhalili jsme poněkud fašistické jednání, spojili se a začali to do hloubky řešit. Včera jsem nad problematickým územím spojovala vrcholy hor do tvaru papírových draků, (kromě té světelné ochrany), což zatím vždycky fungovalo.
Moc, moc děkuji všem a jsem zvědavá na zprávu od Silvy. Doufám, že už jí je dobře. Zdravím:-)

Petr (Jinej) - včerejší synchronizace

21. 6. 2022 19:31

Od loňského léta jsem v synchronizacích podobně jako žena nic moc neviděl, no včerejšek byl ale zajímavý pro nás oba. Žena stavěla oltáře, já se vrátil z práce a začínali jsme dřív, asi v půl šestý navečer…
Měl jsem na paměti ty negativní technologie, kterým je potřeba sebrat vítr z plachet. Po vytvoření ochrany jsem vlítnul do Švýcar. Viděl jsem postavu, co byla celá v lesklé zbroji (nepíšu že jsem to byl já, jenom jsem to viděl), zaryla se lokty do země a od loktů vystřelily dvě koleje k centrifuze, tam se na jejich bráně udělali tři zlaté půlkruhy s runami a lehce se proti sobě pootáčeli. Potom ze Země vystřelili kořeny a omotali se okolo staveb, technologií a odebírali jejich energii. Všechno bylo potom vysušené a rozpadalo se na prach. Nakonec jsem viděl ještě jakési průmyslové potrubí, z kterého tam začala probublávat voda a nejspíš jim to tam pak celé zaplavila…

Chvilku jsem vydýchával a napojoval se na světlo, pak jsem se přemístil k Haarpiím. Probíhalo to stejně, Země si stahohala energii do sebe a také tu probíhal zrychlený rozklad a ty slavné stožáry se rozpadaly a vypařovaly jak sirky. Všechno si to planeta vzala zpátky jako energii a prvky.

U eurochemických kolejí bylo třeba pracovat na třech místech najedou, poprosil jsem o pomoc. Poté, co byly základny navštíveny světelnými bytostmi, se propojili do trojůhelníku. Vnímal jsem to jako distribuční centrály se sklady chemikálií, které na nás pak sypou - tak ty se jim tam rozkládaly a zůstávala jim tam jen čistá H2O, asi jim to má něco říct :-)

K umělému slunci už toho moc nenapíšů, jen jsem viděl, že “držím” štíty, opět jsem viděl ty obří kořeny ze Země jak chapadla, co chytala protivníkovy roboty a tahala je pod zem - zde už ale neprobíhal zrychlený rozklad, nevím proč. Celé mi to přišlo, jakou má planeta Země ohromnou moc a s náma neskutečnou trpělivost. Kdyby jen obrazně řečeno luskla prsty, je po celé slavné civilizaci.

K léčení jsem viděl jen napojení na zdroj (světelná energie která kolmo tekla do planety), ze Země vystupovali sloupy (spíš jako energie) v síti a celá planeta byla pak pokrytá těmi sloupy jako bodlinkami a ty žlutozeleně pulzovali a vyzařovali do prostoru.

Píšu jenom co jsem viděl, snad i to je přínosem.
Díky za zorganizování synchronizace.

Tomas x - Re: včerejší synchronizace

21. 6. 2022 20:51

To je skvělé díky.. Já zapnul GP a začal po 19h . Viděl jsem Zemi jak se koupe ve zlaté léčivé mlze, pak jsem byl orel a letěl nad novou Zemí kde byli kopce porostlé lesy vše zelené a barevné ,pak jsem pohlédl na starou Zemi byla šedá bez slunečního svitu, když jsem se na ni dostal vše kolem mě zčernalo pohltila mě temnota a nechtěla pustit musel jsem přerušit meditaci a začít znovu..

ludmila - poděkování

21. 6. 2022 18:00

Děkuji všem, kteří jste se zúčastnili. Já pustila GP po 16. hodině a asi po půl hodině se dotočil. Tak jsem si začala vizualizovat jak postupně obalujeme naší planetu i s dalšími světelnými bytostmi energií lásky, která vše těžké rozpouští asi hodinu a ještě po chvilkách až do těch 19.hodin. Pak jsem si lehla a zkusila se spojit s ostatními. Ucítila jsem silnou a krásnou energii, proběhlo mi hlavou -možná Silvinka - a bohužel, víc si nepamatuji, usnula jsem. Snad jsem byla aspoň trochu užitečná

Alena Brielle - vhled

21. 6. 2022 17:58

Gaia – modrá planeta Země – obalena zlatavou, velmi silnou vrstvou energie. Z této vrstvy vychází velké množství jasných, zlatých vláken, která dosahují na jiná vesmírná tělesa – planetární systémy. Země je důležitou součástí velkého celku – plánu Stvořitele. Je jako buňka vlákna DNA – DNA Vesmíru.

Ariana - Bezpodmínečná Láska

21. 6. 2022 15:25

Srdečně děkuji všem za podpůrné energie Světla a Lásky. Mě to včera od rána vedlo k vědomému vypínání mysli, pustit všechny starosti, nemyslet na vyčerpání, bolest… Dopoledne mi pomohly ranní „Plejádské afirmace“, které má v knihách paní Pavlína Klemm. Po nich mě to už vedlo k přípravě na meditaci. Intuice mě směrovala k očistě mysli, k propojení s živly, Matkou Zemí a Božským Zdrojem. Věděla jsem, že se má vše propojit přes tělo a hodně mě to táhlo k vodě. Šla jsem si zacvičit a pak do bazénu. Neskutečně mě to nabilo a uklidnilo. Večer jsem meditaci začala přesně v 19 h., úplně to tak klaplo. A zajímavé je, že mi přišlo, abych k danému tématu meditace využila skoro hodinovou meditaci Srdce od egyptského Boha THOVTA. Do oltáře se mi naproti sobě poskládala VESICA PISCIS (z náramků), KVĚTY ŽIVOTA, METATRONOVA KOSTKA, obrázek JEŽÍŠE KRISTA a ARCHANDĚLA MICHAELA. Ke konci meditace jsem Krista dokonce viděla. Žehnal nám, žehnal planetě Zemi, žehnal Nové Zemi. Silně jsem vnímala, jak záleží na každém z nás, na rozhodnutích, která v těchto dnech činíme, jak na sobě pracujeme, rozvíjíme své dary, pěstujeme Lásku v Srdci… Bez toho aniž bychom něco očekávali, ale s hlubokou vírou a pociťováním Bezpodmínečné Lásky. „Jakýkoliv čistý a jasný záměr z čistého Srdce je podpořen. Nepochybujte.“ To mi přichází i nyní. Tzn., že i blokace negativních technologií bude podpořena. Tyto technologie budou odraženy i naším Světlem, naší společnou vibrací, společnou prací, frekvencemi vděčnosti a Bezpodmínečné Lásky… ze středu našich Srdcí. Proto mi zřejmě přišla ta Thovtova meditace na srdeční centrum a Lásku. Vnímala jsem, jak se mně, každému z nás, propojuje světelný paprsek vyslaný z našeho Srdce se Srdcem Matky Země, s Božským Zdrojem, s naší Božskou podstatou. Takže děkuji, děkuji, děkuji všem! Ze Srdce Ariana

Libuška Mája - Meditace

21. 6. 2022 13:49

Zdravím všechny:-)) Já jsem začala meditovat po půl osmé. Začala jsem posílat Matce zemi lásku a energii s Reiky. Nad každou moji dlaní se objevila jedna zeměkoule. Nad pravou rukou krásně zlatě zářila,nad levou byla temnější. Energie a láska proudila sama,sama si řídila kde je potřeba. Kolem bylo spousta krásných bytosti, i zemskou dračici jsem viděla. Postupně se začala ta temnější země rozpouštět až zmizela. Tu krásnou zářivou jsem si vložila do svého srdce

JanA - uz odpoledni synchro

21. 6. 2022 13:23

Zdravim, zacinala sem uz 16:00 a bylo to dobre, citila sem se volne a jakoby sama (neruseno zadnymi vlivy). Citit byla hodne energie jakoby husta, jakoby elektricka, uplne to se mnou kyvalo jak stromem v bouri, silne ale nebylo to neprijemne!
Vecer uz me to vubec nikam nepustilo a neslo to.
Silne a ne zrovna pekne energie a udalosti byli 15.6. a 16.6., v patek 17.6. se odpoledne zlomilo k zlepseni. Po techto ficacich hrozna unava (vnimam i v okoli), lidi usinaj temer ve stoje. Tesim se na vase postrehy a na shrnuti od Silvy. Drzte se!

Petra - Osobní řešení

21. 6. 2022 9:45

Měla jsem co dělat, abych do odpoledne dokončila oltáře a generátor. Najednou na nás všechny doma padla silná únava. Někteří odpadli, já to přemahala. Pak jsem pochopila, že nemám čekat do sedmi, ale mám ulehnout hned. Měla jsem si do meditace vzít dvojitý oboustranně zakončený křemen. Pomalu jsem nestihla udělat ochranné vajíčko a už to jelo. Různé obrazce, energetické tunely, vzory, rychlé změny, prolínání. Společné to mělo trojúhelníkovité tvary, pak jsem si to spojila s tím křemenem. Postupně chtěl posouvat po těle. Směřovat na nějaký záměr vůbec nešlo(ochrana Země či blokace technologií - to jsem si představovala v průběhu dne za vědoma, jak vybuchuju urychlovač a zaplavuje ho voda), dělalo to spíš něco se mnou, nějaké uvolnění ve 3. oku, odemkla jsem na něm klíčem(co se mi zjevil před 4 měsíci) nějakou mříž a pak jsem tím vypadla do něčeho pro mne nepříjemného, což jsem pak vnímala jako pojistku, kterou ještě musím nějak překonat.
Snad i přes toto osobní řešení jsem nějak přispěla k záměru skupiny.

Bouřky nás tu míjí, co se týká takových těch devastačních.
Zatím vždy z hrozeb přišel vítaný déšť.

Ještě chci pochválit zmenšení velikosti videí, děkuji moc.