Jdi na obsah Jdi na menu

MIMOŘÁDNÉ! - DŮLEŽITÉ INFORMACE

11. 4. 2022

Zdravím všechny!

Mám tu důležité info z posledních dní. Někdy předevčírem se Země ve svém putování do vesmíru 5D dostala do nového časoprostoru. Podle mě se planeta zarovnává do jedné osy s budoucím vesmírem a tudíž prošla během minulého týdne tzv. Fázovým vlnovým přechodem. Dá se to přirovnat k tomu, že vstoupila do nového vesmíru. Tento nový vesmír je stále 4D, je paralelní k tomu našemu původnímu, ale o mnoho pozitivnější!

V rámci daného můžete mít prudké výkyvy energie, nálady nebo bolestí hlavy. Tento fázový přechod bude působit na každého zcela unikátně a to podle složení jeho DNA.

Já jsem z toho původně měla těžkou hlavu, viděla jsem změny v energiích, ale vůbec jsem netušila, která bije. Až mi do meditace přišla Velká Matka tohoto vesmíru. Je to velice hodná a dávající bytost. Netouží nás zničit ani vyvolat kataklyzmata, ráda by nás vyvinula do lepšího věku lidstva.

Velká Matka mi sdělila, že je potřeba přijmout nově její typ kundalini. Když mi ho dávala, viděla jsem zlatého hada. Když jsem to posílala dál, kamarádky mi psali, že jimi jenom projela vlna horka. Jsme teď v energiích, které mají větší rozsah, než náš původní časoprostor, jsou silnější.

Velká Matka také dala pokyn k výměně planetárního kundalini a poslala sem nové průvodce a elementální bytosti.

Co se týče změny vektoru fáze, tak ten souvisí s rotací čaker a s vlnovou frekvencí vašich energetických těl. Já jsem se včera vzbudila a měla jsem zablokované čakry. Řešila jsem to tím, že jsem si sama posunula vektor fáze. Ale většina lidí s tím, zatím neumí pracovat. Ti, z kamarádek, kterým se to povedlo, mi psali potom, že stačí požádat duchovní průvodce od Velké Matky, aby jim přenastavili energetická centra a že se za chvilku už cítili dobře.

Pokud je vám tedy špatně a cítíte se nesví, požádejte nové průvodce od Velké Matky, aby vám přenastavili energetická centra v těle tak, aby to pro vás bylo optimální vzhledem k energetickým změnám, kterými procházíme.

Pakliže jste necítili vůbec žádné změny, máte částečně zablokované čakry. V tomto případě bych opět požádala o pomoc nové průvodce, které jsme teď obdrželi.

A nyní, kam směřujeme dál?

Jsme stále obklopení kvantovým datovým tunelem, který nám částečně vyměňuje planetární energie. Stará i Nova Země jsou částečně zarovnané v osách, alespoň natolik, aby se částečně přikrývali a mohly putovat spolu. Kdy se od sebe odpojí, to zatím není známo.

Nová Země se stále obnovuje a vylepšuje, zatím vidím, že je vytvářená energiemi 5D a nově i vyššími andělskými energiemi z 6D a 7D.

Putujeme dál do andělského vesmíru 5D, nyní nově zarovnané ve fázorových osách... nebo spíš téměř zarovnané natolik, jak jen to jde.

Co se týče našich hvězdných přátel, obávám se, že náš přechod trochu zatřásl s jejich plány. Ale Velká Matka dle informací o Nové Zemi, které obdržela, když se napojila na srdce nás lidí, otevřela kvantové tunely a to jak do Aliance na ochranu země tak i do Andělské aliance světů.

Dle sdělení andělů... nebo spíš oni jsou hvězdní mistři... je teď pro ně snazší k nám cestovat. Obě aliance však musí překopat svoje plány na fyzické přistávání.

Jak jsem vám říkala do videa, cítila jsem že spíš ne v létě ale budou přistávat až na podzim.

Každopádně jsme teď v mnohem lepších energiích jakoby v lepším světě a to přímo ve fyzičnu. Což jsem velice ráda a když jsem ve čtvrtek točila poslední Aktuality, tak jsem tento pozitivní zvrat ani neočekávala.

Buďme rádi, že nad námi velké energetické bytosti bdí, protože kdyby se tvorba budoucnosti nechala jenom na lidech, asi by to takhle snadné nebylo.

Přeji všem krásný zbytek dne.

Silva

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Richard - Ďakujem

12. 4. 2022 12:23

Ďakujem krásne za info Silvi, krásna aktualizácia

Petra Triss - Děkuji

12. 4. 2022 11:36

Děkuji, Silvi. Poslední týden je opravdu fičák. I s dětmi to pěkně háže.

Marci z Valašska - Poděkování

12. 4. 2022 10:11

Silvi děkuji za překrásné informace

Deni a Andrej - :)

12. 4. 2022 8:41

ano, aj nas bolí hlava, telo, ako mierna svalovka, vela obrazovych snov..

Dana - i já díky

12. 4. 2022 7:45

ahoj všem, moc díky za info… potvrzuji - včera střeva, dnes bolesti hlavy ❤️ pěkně fičíme …

Dandy -

12. 4. 2022 6:12

Ahojte zdravím všetkých. Ďakujem Silvinke za info teraz už viem prečo mi tak bolo zle . Prikladal som to porušenému magnetickému poľu zeme . Za posledný mesiac je skoro stále narušené magnetické pole Zeme.

diana - radost

11. 4. 2022 23:53

tesim se silvinko a s cakrami mas pravdu bloknute rozhozena energie uff je mi tak nejak divne dokonce otekke mandle❤️❤️❤️

Alena - Díky

11. 4. 2022 23:16

Tohle jsem potřebovala slyšet. Čistí se celý organismus. Je to zběsile rychlé. Změny probíhají v rámci hodin. Pracuji na všech frontách - na sobě, okolí i s přírodou. Přicházejí mi při tom nečekané otázky. Vnímám hodně přes sluneční pleteně co je O.K., ale tak jako Silva nevidím. Tohle je Boží pomoc, uklidnění. Moc děkuju:-)

Míša J. - Poděkování

11. 4. 2022 20:51

Děkuji Silvo za info,
potvrzuji. Pár dní cítím horší psychiku a o víkendu bolest hlavy. Syn a manžel měli zase bolesti břicha.

Mějte krásné dny

Zuzana - Poďakovanie

11. 4. 2022 19:42

Silvi Ďakujem

Vlasta - Děkujeme

11. 4. 2022 19:15

Děkujeme s laskou

Jana - Dobré zprávy

11. 4. 2022 18:31

Jedním slovem, úžasné

Petra :) - Díky

11. 4. 2022 18:05

…… prostě nádhera, děkuji za dobré zprávy::::::)))

Petr M - Díky

11. 4. 2022 17:14

Takže se můžeme těšit o to více a déle. Když se na něco těším, jako by šel čas pomaleji. Osobně jsem rád za všechny kdo nad námi drží ochranou/pomocnou ruku a taky za všechny lidi co vidí budoucnoust světa růžově za každých okolností. Jsou to lidé s velkým otevřeným srdcem a i přes tvrdé rány zůstali stejně otevřený.

AS - fííí ha

11. 4. 2022 17:14

Ahoj Silvi,
děkuji.

Marunga - Děkuji

11. 4. 2022 15:26

Velice děkuji!! Pořad jsem sem chodila, jestli někdo něco nenapíše , nepotvrdí, že se třeba něco děje…Já měla strašné stavy, propady a bolesti hlavy. Nedávala jsem jekot dětí atd. Pomalu se rovnám.
Zdravím všechny spolutvůrce

Petr - ego na správné místo

11. 4. 2022 14:40

Díky, díky. To jsem potřeboval slyšet. Už pár dní mě bolí hlava a já nevím proč.
Taky poslední 2 dny dochází u mě k velkým změnám ve vědomí. Konečně se mi aspoň na chvíli podařilo dostat se nad ego.
A pochopil jsem že tohle je jádro pudla!
Ono si to tiž naše ego, které nám velí, neví s touto situací rady. Netuší že nebylo stvořeno k tomu aby nám šéfovalo, a neví že vést nás životem je úkol duše, a tudíž je to nad síly našeho ega, které už ze zoufalství neví co by.
A mydlí nám skluzavku do pekel, ačkoliv si myslí že nám pomáhá ze všech sil.

A můžem si za to sami, že jsme mu svěřili (vědomě či nevědomě, před mnoha životy) úlohu na kterou není vůbec stavěné!

A toto je jidiný zdroj veškerého utrpení na této planetě.
Že jsme vše převrátili naruby, doši potlačili, a bezradné ego nechali ať nám šéfuje.
Proto žijeme ve strachu, nouzi, utrpení, zmatku, opuštění, pocitech viny, bezmocnosti, méněcennosti, oběti.
Protože nechápeme v jaké jsme situaci, a že stačí dát ego na to místo které mu náleží.
A budeme spokojení my, duše, ego, i ti okolo nás.

Kristy - Díky! :-)

11. 4. 2022 13:56

Super, krásný, díky Silvy :-)

Petra - Diky

11. 4. 2022 13:49

Wow, úžasné.Děkuji ❤️.