Jdi na obsah Jdi na menu

MIMOŘÁDNÉ! - DŮLEŽITÉ INFORMACE

11. 4. 2022

Zdravím všechny!

Mám tu důležité info z posledních dní. Někdy předevčírem se Země ve svém putování do vesmíru 5D dostala do nového časoprostoru. Podle mě se planeta zarovnává do jedné osy s budoucím vesmírem a tudíž prošla během minulého týdne tzv. Fázovým vlnovým přechodem. Dá se to přirovnat k tomu, že vstoupila do nového vesmíru. Tento nový vesmír je stále 4D, je paralelní k tomu našemu původnímu, ale o mnoho pozitivnější!

V rámci daného můžete mít prudké výkyvy energie, nálady nebo bolestí hlavy. Tento fázový přechod bude působit na každého zcela unikátně a to podle složení jeho DNA.

Já jsem z toho původně měla těžkou hlavu, viděla jsem změny v energiích, ale vůbec jsem netušila, která bije. Až mi do meditace přišla Velká Matka tohoto vesmíru. Je to velice hodná a dávající bytost. Netouží nás zničit ani vyvolat kataklyzmata, ráda by nás vyvinula do lepšího věku lidstva.

Velká Matka mi sdělila, že je potřeba přijmout nově její typ kundalini. Když mi ho dávala, viděla jsem zlatého hada. Když jsem to posílala dál, kamarádky mi psali, že jimi jenom projela vlna horka. Jsme teď v energiích, které mají větší rozsah, než náš původní časoprostor, jsou silnější.

Velká Matka také dala pokyn k výměně planetárního kundalini a poslala sem nové průvodce a elementální bytosti.

Co se týče změny vektoru fáze, tak ten souvisí s rotací čaker a s vlnovou frekvencí vašich energetických těl. Já jsem se včera vzbudila a měla jsem zablokované čakry. Řešila jsem to tím, že jsem si sama posunula vektor fáze. Ale většina lidí s tím, zatím neumí pracovat. Ti, z kamarádek, kterým se to povedlo, mi psali potom, že stačí požádat duchovní průvodce od Velké Matky, aby jim přenastavili energetická centra a že se za chvilku už cítili dobře.

Pokud je vám tedy špatně a cítíte se nesví, požádejte nové průvodce od Velké Matky, aby vám přenastavili energetická centra v těle tak, aby to pro vás bylo optimální vzhledem k energetickým změnám, kterými procházíme.

Pakliže jste necítili vůbec žádné změny, máte částečně zablokované čakry. V tomto případě bych opět požádala o pomoc nové průvodce, které jsme teď obdrželi.

A nyní, kam směřujeme dál?

Jsme stále obklopení kvantovým datovým tunelem, který nám částečně vyměňuje planetární energie. Stará i Nova Země jsou částečně zarovnané v osách, alespoň natolik, aby se částečně přikrývali a mohly putovat spolu. Kdy se od sebe odpojí, to zatím není známo.

Nová Země se stále obnovuje a vylepšuje, zatím vidím, že je vytvářená energiemi 5D a nově i vyššími andělskými energiemi z 6D a 7D.

Putujeme dál do andělského vesmíru 5D, nyní nově zarovnané ve fázorových osách... nebo spíš téměř zarovnané natolik, jak jen to jde.

Co se týče našich hvězdných přátel, obávám se, že náš přechod trochu zatřásl s jejich plány. Ale Velká Matka dle informací o Nové Zemi, které obdržela, když se napojila na srdce nás lidí, otevřela kvantové tunely a to jak do Aliance na ochranu země tak i do Andělské aliance světů.

Dle sdělení andělů... nebo spíš oni jsou hvězdní mistři... je teď pro ně snazší k nám cestovat. Obě aliance však musí překopat svoje plány na fyzické přistávání.

Jak jsem vám říkala do videa, cítila jsem že spíš ne v létě ale budou přistávat až na podzim.

Každopádně jsme teď v mnohem lepších energiích jakoby v lepším světě a to přímo ve fyzičnu. Což jsem velice ráda a když jsem ve čtvrtek točila poslední Aktuality, tak jsem tento pozitivní zvrat ani neočekávala.

Buďme rádi, že nad námi velké energetické bytosti bdí, protože kdyby se tvorba budoucnosti nechala jenom na lidech, asi by to takhle snadné nebylo.

Přeji všem krásný zbytek dne.

Silva

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zdenička - DÍKY

23. 5. 2022 18:50

Posílám srdečné díky Vám Silvie, i energetickým bytostem které nad námi bdí. Díky, díky, díky.

Zdenička - DÍKY

23. 5. 2022 18:50

Posílám srdečné díky Vám Silvie, i energetickým bytostem které nad námi bdí. Díky, díky, díky.

JanA - Diky a presne vse sedi jak pr na hrnec

15. 4. 2022 8:38

Silvi diky a prosim nenechavejte nas bez prubeznych info! Dost to totiz pomaha v prozivaji techto ficaku, cloveku to potvrdi vlastni prozitky a podpori a uklidni (ze neni uplny blazen a uplne mimo)….
Presne odpovida casove, ten fazovy prechod byl uplne hmatatelny, dnes 3.den uplne jiny cas zhmotneno i tady na Zemi, to preklapeni je kolikrat behem dne znat, mazec je na fyzicke urovni, ale dava to zabrat i na psych.urovni. Vsem hodne odvahy a pevne nervy, musime verit ze to dopadne dobre.

Iveta - Děkuji Silvi ❤️

13. 4. 2022 21:39

Tomáš x - UFO kontakt odložen

13. 4. 2022 8:10

Na jednu stranu dobrá zprávy , pár dnů jsem měl takový přetlak v hlavě a po pomoci průvodců už je to dobré. Na stranu druhou opět odložení mimozemského kontaktu a moc už nevěřím že k němu na podzim dojde.. Efekt vyššího muže se nekoná ,zlo dál bude nerušeně vládnout , lidé budou poslouchat své vlády a na podzim nás všechny pod vysokou pokutou budou chtít opíchat.
Zrovna včera jsem mluvil s probuzeným Atlantanem z komunity Drujdů, je jich tam hodně ,ale vzpomínky na Atlantidu mají blokované ,vzpomínají si na nepodstatné věci , vzpomínky na technologie ,které by nám mohli pomoci jsou stále blokovány.. Myslím že na tyto vzpomínky máme právo byli to naše životy a Ti nahoře by nám je neměli blokovat , chápu že mají strach z nadčasových zbraní a válek ,ale s holýma rukama zlo neporazíme, potřebujeme něco mít na fyzické úrovni..

Petr - Re: UFO kontakt odložen

13. 4. 2022 18:42

Myslím že atlantské a tím pádem druidsko-keltské dědictví na této planetě již podporováno nebude. Je to slepá větev, která opakovaně prokázala neživotaschopnost.
Vždy se nakonec utopili v egu. Chybělo jim tam srdce. A to mají slovani na pravém místě.
Proto jdou slovani nahoru a západ do kopru.
Jestliže se přidáme k západu, tak půjdeme do kopru s nimi.

Já sám pocházím ze západního atlantsko-druidského okruhu. Ale uvnitř cítím, že toto je zkrátka minulost, nikoliv budoucnost. A kdo se bude zuby nehty držet dědictví atlantidy, ten půjde znovu "ke dnu".

Myslím že ani nemusím vysvětlovat, proč mají bývalí atlanťani a druidi blokované tehdejší technologie. Z vlastní vůle.
Proti naší vůli by nám to nikdo nezablokoval. Jen naše duše nechce zpátky do tehdejších sraček.
Jak tak pozoruju českou druidskou komunitu, tak i přes dobré úmysly některých, tam vidím silné sklony k opakování smutné historie. Holt karma je sviňa, a snaží se zachytávat drápkem skrz ego, kdydoliv jen může.
Sám s tím pravidelně bojuju.

Jediná funkční obrana je právě a jen to srdce a hlas duše, který nás jako jediný vede správně.

Jana - Děkuji

13. 4. 2022 15:37

Silvi děkuji za krásné informace

d 137 - jhgjhzfztzugzut

12. 4. 2022 21:28

duse 137 jsou na zemi a vy vite co to znamena nemame jinou sanci

Eritree - Jaro

12. 4. 2022 20:19

Přelom března/dubna energie na 80%, sedělo to na hrudníku, chrapot, víkendový odpočinek v posteli. Teď mám spoustu nápadů - typu pečení, stěhování nábytku, procházka s kamarádkou a tak. Můj plán budoucnosti - vítězství. Už né ta oscilace mezi láskyplnými záměry a útoky parazitů. Ale vítězství dobra - řádu, lidskosti, racionality, tvoření pro lidi, v souladu s přírodou. Přednedávnem mi shora taky bylo řečeno, že maso už ne. Nebude to zednenaden, ale cítím to tak vnitřně.

Jana Arkana - transformace vědomí a nové příchozí energie

12. 4. 2022 11:02

Děkujeme, Silvi, přesně tak to vnímám také. Oba dva s partnerem jsme na začátku dubna onemocněli. Měli jsme horečky, bolest celého těla, k tomu pár dní nesnesitelná bolest hlavy. Nebyli jsme schopní nic dělat. Takto zastavená už jsem si dlouho nepřipadala. Teďka zase léčíme průdušky,... partner to má víc jak já. V meditaci jsem viděla všeobecně jiné barvy energií, než jak je známe. Celkově jsem vnímala i přidávání vláken v DNA u některých lidí na Zemi. Přesně, jak je psáno v příspěvku. Zlatá energie, která byla silně zahřívající. No a momentálně mám pocit, že jsou nějaké duchovní techniky už zastaralé. Jakoby se otevřel nějaký kanál, kterým lze přijímat informace o všem. Cítím, že máme zůstat stále ve svém srdci, ať se děje, co se děje. Ještě jednou děkuji, Jana Arkana

Petr - Re: transformace vědomí a nové příchozí energie

12. 4. 2022 19:20

Je to tak. Řada duchovních technik zastarala. V nových energiích začíná fungovat vše jinak. A tak je logické, že už nefunguje to, co fungovalo poslední tisíce let nejhorší temnoty.

Mám dokonce podezření, že už ani klasický šamanizmus nebude fungovat.
Je potřeba se naučit využívat nejvyšší energie.
A to jde nejlépe když nám nepřekáží ego a staré programy.

Kdo se dokáže oprostit od nadvády ega a začne fungovat čistě na bázi duše, ten zažije raketový vzestup.
Ale ne až tak moc raketový, bo v těle a hmotě to jde trochu ztuha.
Takže nezapomínat na tělo a jeho výživu a čištění. A pak to půjde vše snáze.

Eva - Podekovani

12. 4. 2022 18:53

Moc děkuji Silvince za info.

Jana - Dakujem

12. 4. 2022 17:20

Dakujem za vysvetlenie - v sobotu u mna najtazsi stav, cele vnutro sa mi chvelo - triaslo v urcitych intervaloch...vecer klasika zimnica, a dnes sen - valila sa na nas zvlastna pieskova lavina - len som detom hovorila nech sa otocia chrbtom alebo aby si lahli tvarou na zem /tento sen cca 10 rokou dozadu z vodou a cca 4 roky dozadu z plazmou alebo takym niecim /...ako to preslo, bolo cisto, ale malo ludi...

Eva - Zvlastne stavy vnimania

12. 4. 2022 16:05

Silvia dakujem za vysvetlenie. Vnimala som ze sa nieco meni ale nevedela som to definovat. Aj Shumanova rezonancia mala vypadok a vysoke hodnoty. Vdaka aj za radu. Eva

Pavel Š. Praha - Chřipka a divoké sny :-)

12. 4. 2022 14:48

Od soboty 9.4. chřipka a k tomu různé chaotické sny. Nesleduji nic kolem válečného konfliktu a televizi nemáme. Sen: Byl jsem v noci v práci a před velkou bránu do komplexu, kde pracuji, přijely ruské tanky. Říkal jsem si, že, než aby bránu zničili, tak jsem je vpustil dovnitř a pozval je do vstupní haly. Vysvětlil jsem, že nemám zbraně a že nemám rád válku. Uvařil jsem jim kávu, dal na jídlo housky a sýr, Uklidnili se. Pak jsme si povídali. Když jsme se loučili, tak jsem každému z nich udělal na čele a dlaních apod. znamení Kristovým éterickým olejem. Následně v tomtéž snu pak přicházely zprávy co jsme rozesílali všem ruským vojákům aby žádali místní o jídlo a civilní oblečení. Tanky měli nechávat na opuštěných místech mimo vesnice. Z vojáků se tak stali civilisté, protože ani oni nechtěli válčit, zabíjet. Dále nikdo neměl nosit zbraň (puška, revolver) to by bylo znamením, že chce bojovat. Zbraně měla nosit pouze místní policie. Každý tank měl v sobě čip na sledování a byla hrozba, že tyto opušté tanky bude chtít velení z Ruska raději zničit aby je nepoužil "nepřítel". Ti, kteří věděli, kde jsou čipy ukryty a jak jsou zapojeny, tak rozeslali informaci k odstarnění po internetu. Důležité bylo tuto informaci střeba stokrát každý přeposlat aby nebylo dohledatelné odkud příšla. jako první. Čipy se měly následně naházet přes zeď ruské ambasády ale od toho bylo upuštěno. Bylo zvoleno s obyvateli ambasády jednat a rozmlouvat jako člověk s člověkem. Nikdo si přece nepřeje zabíjení a válku. Dohledané a opuštěné tanky měli zničit ruští piloti v tryskáčích. V případě, že by pilot nesplnil úkol, tak bylo jeho letadlo ve vzduchu znčeno výbuchem skrze dálkově ovládaný systém. Řešlo se, jak pomoci pilotům, co chtějí přistát a neplnit rozkazy aby nebyli zničeni dálkově. Celý sen nevizněl nějak hrozivě. Byla velká snaha místních v Praze řešit situaci spíš rozhovory, pochopením, vzájemnou pomocí. Žádné vraždění ani vyhlazení v tom nebylo. Spíš lidské porozumění, zklidnění nervozity i přes vyhraněné politické dění. Omlouvám se za tento sen ale obvykle mám krásnější, Proto to berte s velkou rezervou a nadhledem :-). Je to jen sen.

Alena Brielle - poděkování

12. 4. 2022 14:45

Silvi, děkuji.

Zuzana - Dakujem

12. 4. 2022 14:27

Dakujem Silvia, vnimam zmenu a citim sa skvele .

Jiří - Blaženosti

12. 4. 2022 14:21

Díky za osvětlení situace. Vynikající!

Lada - Ďakujem

12. 4. 2022 13:34

Ďakujem za vysvetlenie, správu čo sa deje a radu

Honza - Díky

12. 4. 2022 12:58

Díky za pozitivní zprávy.
Hezký den všem.