Jdi na obsah Jdi na menu

Mimozemská invaze již probíhá

20. 8. 2019

Ahoj všichni.

Zase jednou vás zdravím. Dlouho jsem nic nepsala, protože jsem si před několika lety v jednom okamžiku svého duchovního vývoje uvědomila, že důležité není o životě jenom číst nebo psát. Důležité je život žít. Skutečným smyslem života je život sám.

A tak jsem vás nechtěla poutat svými články ještě víc k počítačové obrazovce, když na nás venku čeká velký širý svět. Nicméně letos v zimě mě začala doprovázet další skupina duchovních průvodců a podněcovat k tomu, abych se více otevřela a začala sdělovat informace o historii galaxie, tedy alespoň té, na kterou si má duše pamatuje.

Ale abych začala s tím, o čem bude tento článek. Mimozemská invaze již probíhá vážení přátelé a my jsme její součástí. Abyste si to uvědomili, musíte se začít dívat na svět pětidimenzionálně. Neboť vesmír není složen pouze z 3D prostoru, nýbrž existuje též v čase a mění se s množstvím energie, jenž do něj proudí z jiných jemu blízkých vesmírů, pro něž se v nynějších letech začal užívat termín dimenze. A tak máme 5 rozměrů.

V rámci toho si musíme uvědomit, že mimozemské civilizace, které s námi komunikují, mají svou vlastní historii. A že na Plejádách, Orionu, Síriu atd. se během miliard let jejich existence vyvinulo a vystřídalo mnoho mimozemských ras. A protože telepatická komunikace není závislá na čase a prostoru, nýbrž na energetických duchovních klíčích, které daná osoba v sobě obsahuje, můžete komunikovat prakticky s každou rasou, se kterou se vaše duše ve své historii setkala.

A tak vás jistě napadá, moji drazí, že všichni ti kontaktéři, channelové, komunikátoři apod. jsou nějakým způsobem duchovně spříznění s entitou, která je kontaktuje. Musí být, protože by jinak neexistovat energetický most, který komunikaci umožňuje. Nu a teď si uvědomme množství takových lidí, kteří publikují, zakládají weby na internetu, i množství těch, o kterých nevíme.

Ve skutečnosti je Země již více než 100 let přímo okupována dušemi z jiných koutů galaxie. Aby se sem duše dostaly a pomohli v transformaci Země, někteří z nich musí opustit svá původní fyzická těla. Duše z civilizací, kde už mají pouze duchovní nebo plazmatická těla však toto dělat ani nemusí, ale musí udělat třeba něco jiného. Má duše se třeba musela vrátit zpátky v čase a nechat polovinu své energie v galaktickém jádru, když se měla narodit před rokem 2012. Protože zde byly velice nízké vibrace, do jednoho těla by se tehdy nevešla. Proto já jako člověk jsem musela strávit první čtvrtinu života prudkým zvyšováním svých vibrací i za cenu fyzické bolesti. Což se mi pak v r. 2013 velice hodilo, protože jsem měla připravenou fyzickou matrici na to, abych přijala zbytek svého já.

Toto nebo něco podobného zažije během svého života mnoho mých vrstevníků. Všechny indigové děti, kterých se v konečném důsledku narodilo mnohem víc, než 144 000 jsou dušemi z jiných hvězdných systémů. Začali se rodit již v 60. letech a mnoho z nás je doprovázeno ještě generací tzv. duhových lidí. Jsou to lidé, kteří nevzdorují tak extrémně současné civilizaci, slouží však jako most mezi různými druhy indigových lidí i mezi nimi a dušemi, které jsou dlouho žijící na Zemi.

Nu a pak tu máme ještě generace mladších jedinců, křišťálových a diamantových dětí, které konzumní společnost nazvala generací Z. Nu a tato civilizace si s nimi absolutně neví rady. Jsou pro ní nezařaditelní. Proč? Jedná se o duše z jiných světů s jinými znalostmi a potřebami. Navíc se tito jedinci už rodí vyzbrojeni znalostmi, které jim umožňují doslova ignorovat myšlenkové a sociální systémy víry v to, co presentuje lidská realita tohoto světa. Nepodléhají strachu v takové míře jako jejich předchůdci a lze je tudíž mnohem hůř zotročit jakýmkoli způsobem.

A tím se tento svět mění.

Hlavy rodin, které se po mnoho a mnoho století považují za vládci Země, podcenili ve své krátkozrakosti duchovní zákony stvoření. Některým z nich došlo, že se naše civilizace dostala do bodu, kdy bude a je kontaktována civilizacemi z jiných světů. Proto se začali vyzbrojovat atomovými i horšími zbraněmi a velká filmová studia byla instruována, aby ze sebe chrlila nespočet filmů o zlých a dobyvačných mimozemšťanech, kteří nás jednoho dne napadnou. Má to vyvolat vlnu strachu, která přesvědčí obyvatelstvo o tom, že kdokoli odjinud je nutně zlý.

Ovšem tito jedinci si neuvědomili, že většina skutečně rozvinutých civilizací si je plně vědomá duchovních a duševních zákonitostí, které utvářejí tento vesmír. Mnoho z nich včetně civilizace mé duše pokládají za první kontakt vyslání letky duší, které na sebe vezmou tělo jedinců z daného světa. Zkusí žít jejich způsobem a teprve po této zkušenosti se zjistí, zda je daná civilizace připravena na přímý fyzický kontakt nebo nikoli.

Já jsem zde byla vyslána také z podobných důvodů. K mé civilizaci přišla zpráva o porušování duchovních zákonů na této planetě, což v určité chvíli začalo být pro vesmír i okolní civilizace krajně nebezpečné. Přišla jsem s instrukcemi nasbírat co nejvíce informací z tohoto světa, pokud možno zjistit v čem je problém a navrhnout možná řešení. Vše se odehrává samozřejmě na duchovní, mentální a citové rovině. Už předtím, než jsem se narodila, jsem dostala mnoho instrukcí od ras, které trvale pozorují Zemi, další mě vzdělávaly a poskytli mi možnost se zde narodit a poslat sem i další jedince z mnou duchovně stvořených ras.

A takových jedinců jako jsem já, je mnoho a jejich příběhy jsou často kuriózní, pro někoho přímo bizarní. Rodíme se v lidských tělech, prožíváme jejich bolesti, strachy, často i rodovou karmu, se kterou se snažíme co nejlépe vypořádat. Máme však jiný pohled na svět a ten jiný pohled nám umožňuje změnu lidského chování, nejprve u sebe sama a později i u svých blízkých. Příběh každého z nás je jiný. Je však pro nás často nesmírně těžké žít způsobem, který je sice běžný pro pozemského člověka, ale nám je naprosto cizí, ba často přímo odporuje duchovním a sociální zákonům naší vlastní rasy.

Odhaduji, že v současné době je takových lidí, jako jsem já na této planetě již více než půl miliardy. Pokud si kdokoli z jakékoli vlády stále ještě myslí, že existuje cesta zpět do středověku, pak je dalece pomýlen. Já třeba nejsem tak aktivní na přímé fyzické rovině jako jiní. Ale můj duchovní vývoj mi umožnil vzpomenout si na to, kdo jsem a jaké jsou mé duševní možnosti. Nejdříve jsem se však musela vypořádat s apokalyptickými energiemi rodinné karmy a nebyl čas v podstatě na nic jiného kromě studia. Teprve nyní začínám plánovat semináře a zabývám se myšlenkou založení malé permakulturní farmy. Což však přímo odporuje energiím tohoto systému, který se mě snaží všemi možnými způsoby zastavit. A to jak legislativou, nedostatkem peněz, tak i ponoukáním mé rodiny. Ale u lidí, kteří jsou vám blízcí, platí jedna věc. Oni vás milují, tak jako vy milujete je. A ta láska má nakonec rozhodující slovo.

Takže moji drazí, pokud čtete tento článek, tak jste téměř se stoprocentní pravděpodobností avatárem mimozemské duše. Těch duší je samozřejmě celá řada od elohimských a andělských duší, po duše indiánských nebo naopak elektronických civilizací. Nezoufejte, nejste sami. Jedním ze způsobů, kterým systém ovládá lidi tohoto světa je, přesvědčit jedince o tom, že je každý z nich sám, bezmocný a bezvýznamný. Což je naprostá lež.

Nikdo není nikdy doopravdy sám. A nikdo není doopravdy bezmocný. Spíše naopak, jsme mocným světlem obsaženým v energetickém systému lidského těla. Protože jsme nově příchozí, může se stát, že se naše duchovní energie liší od energií tohoto těla, což v některých případech způsobí vznik alergie nebo lehkého onemocnění. A protože pocházíme z koutů, kde existuje naprosto odlišná společnost, jsou někteří lépe a někteří hůře zařaditelní do této konzumní společnosti. Jsme však vyzbrojeni duchovními schopnostmi a znalostmi, které nám pomůžou. A pokud ne, pak je tu na pomoc někdo další, třebaže z jiného kouta galaxie, ale s podobnými lidskými problémy a starostmi.

Mimozemská invaze už probíhá, protože my jsme tou invazí. Učíme se od pozemských duší o přírodě, o minulosti, o planetě. A my svou energií těm duším umožňujeme, aby se transformovali. Ukazujeme jim, že svět může fungovat i jinak.

Jsme tou změnou, kterou jsme očekávali.

 

Ing. Silviya D. Valkova, PhD.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

JP - ?

25. 3. 2020 12:22

Jak probíhá doprovázení jinými duchovními bytostmi v praxi?

Božena - Děkuji.

27. 8. 2019 11:15

Anton - Bude veselo.

26. 8. 2019 7:23

Aj keď je to nepodstatné.Vyspelé duše sem posielajú menej ,ako 30% svojej energie.Nedávno som sa pri meditácii ocitol v 5 dimenzii .Niečo nepopísateľné.Ale najzaujímavejšie neboli obrazy a vnemi krásy (zvuk nemám), ale tie úžasné energie ,ktoré z toho vyžarovali. Podľa mojich info ktoré mám len z jedného zdroja .Planétu Zem opustil jej spirit duch Gaia. Neviem sám čo si mám o tom myslieť . Planétu momentálne drží ,ako tak pokope pár silných bytostí.Buď príde nový spirit , alebo bude game over.

Zdeňka Jeníčková - Vím, o čem mluvíte

24. 8. 2019 19:19

Mám to obdobně. Nicméně, drtivou část života jsem se krutě potýkala s faktem, že musím žít právě tady (z čehož mimo jiné pramenily i silné panické ataky, které trvaly 40 let). Stýská se mi po domově, mém skutečném domově, který jsem už jako malé dítě jasně tušila ve hvězdách. Vím, že zde mám svou úlohu, a konečně se mi podařilo najít i to krásné, co zdejší život nabízí: vášeň, radost, inspiraci, lásku... Ale upřímně - můj opravdový domov to ani v nejmenším nevyváží.

Marcela - Ano

24. 8. 2019 8:03

Krásné, ano mimozemská komunikace stále probíhá a já jsem velmi vděčná za lidičky jako jste vy, a sobě za sebepřijetí svého vnitřního vedení a vlastní moci, a přestat se cítit“ divná”.
Dostává se nám obrovské multidimenzionální pomoci a nikdo není sám a bezmocný.
Poselství, která mi “ chodí” sdílím na svém webu, byla jsem vedena vložit poselství, která nám ( s mužem) velmi pomáhali zvládat bolest emoční i fyzickou do knihy a vzniká kniha druhá. Je to proces. A věřte mi, tehdy jsem se psaní hodně bránila- co si lidé o mě pomyslí . Dnes jsem vděčná a šťastná za své dary a že budu i malovat obrazy by mě do prosince nikdy nenapadlo.
Je to krásná cesta, vždy však v udržení vibrací sebereflexe a jiného vnímání reality.
S objetím a úctou Marcela Němcová www.dvojplamenvrealite.cz

Jitka Suchanová - Děkuji moc

21. 8. 2019 10:59

Milá Sylvo, děkuji moc za milé a přínosné vyjádření v tomto textu, je to pro všechny velké povzbuzení a nezměrná radost pro současné bytí zde na Zemi.
Srdečně zdravím a přeji vše dobré.
Jitka

Administrátor - Re: Děkuji moc

21. 8. 2019 11:09

Díky moc za komentář i návštěvu našich stránek :-D
Snažíme se.
Silva

Jan Koňas - Re: Re: Děkuji moc

23. 8. 2019 17:16

...mile mě překvapil tenhle článek, jsem rád, že "bláznů" přibývá. Patřím mezi takové blázny, kteří si z prodělané schizofrenie (léčené odmítáním léků) tvrdohlavě dobývali informace, použitelné pro vysvětlení toho, co ze Sylvie píšeš.
Musel jsem začít "od lesa", zkoumáním vzniku vědomí ve vrstvách přírody - k poznatkům o SEBEŘÍZENÍ těchto vrstev - a možnostech přestupu do vyšších i nižších "informačních vrstev". Moje texty jsou sice pro hodně lidí nesrozumitelné, ale to se snad s běžícím časem zlepší.
...rád si přečtu něco o dějinách naší sluneční soustavy - pokud máte (máš) možnost se pohybovat v prostředí dějin naší galaxie...., třeba najdeme společné "noty"....

Tanja Kotíková - Poděkování

22. 8. 2019 18:07

Má duše přichází z planety, kde je vše veliké. Planeta má souvislost s číslem 2. To je vše, co prozatím vím. Děkuji za super příspěvek. Zdravím ze Slovinska

Jitka Suchanová - Děkuji, Silvo

22. 8. 2019 14:27

Jitka Suchanová - Děkuji, Silvo

22. 8. 2019 14:26

hana žúborová - Naděje

21. 8. 2019 12:52

Děkuji, za tento nádhrný článek. Bylo mi tak krásně, současně mi tečou slzy. Bojím aby se na mě nezapomělo, že i já určitě patřím jinam. Nevím jestli mi někdo rozumí.