Jdi na obsah Jdi na menu

NEGATIVNÍ ENTITA VYTRŽENA Z MENHYRNÍHO SYSTÉMU!

14. 4. 2021
Drazí přátelé s odstupem musím ještě dodat, že se nám povedlo vytrhnout z menhyrního systému v Evropě jakousi negativní entitu poměrně rozsáhlé velikosti. Ona se však snaží dostat zpátky, včera zaútočila na mě, dneska na kamarádku z Nitry. Ničeho se nebojte, vlivem toho, že 10.4. proběhl během našeho konání kvantový skok reality, ona se přes kvantový tunel zpátky dostat nemůže a tudíž nemůže nikomu doopravdy ublížit.
JE V TÉTO DOBĚ VŠAK DŮLEŽITÉ, ABYCHOM MY, KTEŘÍ MÁME JEDNOTLIVÉ OLTÁŘE, HLAVNĚ LIDÉ S GENERÁTOREM PRÁNY ZAPÍNALI SVŮJ STROJ 1 KRÁT ZA 2 AŽ 3 DNY. PŘI ZAPNUTÍ GENERÁTORU PRÁNY POUŽÍVEJTE VŽDY KOMBINACI KOULÍ ŠRÍ YANTRA PLUS KVĚT ŽIVOTA, POZDĚJI VÁM VYSVĚTLÍM PROČ. TÍM SI UDRŽÍME POZITIVNĚJŠÍ ENERGIE V RÁMCI CELÉ OBLASTI A ZAMEZÍME VLIVU KONÁNÍ TEMNÝCH ENTIT.
Vzhledem k tomu, že jsem si proskenovala našeho nového ministra zdravotnictví, vám musím napsat, že toto pole bude nutné udržovat v co nejpozitivnějším stavu, neboť tento pán nám nic dobrého nepřeje.
Další informace k 10.4. došly paralelně i dalším světelným pracovníkům, zde vám posílám odkaz na video z youtube. Podotýkám, že zemětřesení v Chebu přišlo v 15:26, porovnejte si dané informace s informacemi ve videu.
Mějte se krásně!
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anna zJ - Koule

4. 5. 2021 15:01

JE V TÉTO DOBĚ VŠAK DŮLEŽITÉ ... PŘI ZAPNUTÍ GENERÁTORU PRÁNY POUŽÍVEJTE VŽDY KOMBINACI KOULÍ ŠRÍ YANTRA PLUS KVĚT ŽIVOTA, POZDĚJI VÁM VYSVĚTLÍM PROČ.

Drahá Silvie, prosím o vysvětlení.
A také prosím o info, zda koule SRI Yantra je "trojitá merkaba" nebo, zda se má používat koule s merkabou (2 čtyřstěny vklíněné do sebe) - na internetu nenacházím jasnou odpověď.
Děkuji

Anna

Marie - Min.zdravotnictví-Ahr....

29. 4. 2021 20:33

Jak tak na něj koukám,říkám si:koho mi připomíná?A pak mi to došlo! Inkvizitor!Jako by navenek milý,ale velmi zrádný,zlý a panovačný.

Ina - konání temných

24. 4. 2021 8:09

Milá Silvie, moc a moc děkuji za tvou práci. Je opravdu vidět na událostech posledních dnů, jak se ti tmaví mstí. Udělali pomocí naší
vrchnosti z našich lidí před celým světem pitomce. A co se týká nového MZ, tak aniž cokoli konal, okamžitě to na něm bylo vidět co je zač. Bohužel zatím moc a moc škodí především dětem. Mám deset vnoučat a převážná většina chodí na první stupeň školy. Moc trpím
tím, že se musí povinně 2x týdně testovat. Chodí do škol, kde není třeba rotování žáků. Takže každý měsíc 8x. Je to zločin. Burcovala jsem dcery a snachu, aby se bouřily. Zatím si s tím neví rady. A hlavně snacha je zmanipulovaná. Dělá ve školství a jedou v poslední
době na školeních, kde jim opravdu dle mého vymývají mozek. Prosím, jak můžu já babička ochránit vnoučata? Že by naši mladí dělali třeba generátory na ochranu, je bohužel zatím nemožné. Vysmáli by se mi. Moc prosím za děti. S úctou Ina

Alzbeta - Generator

19. 4. 2021 14:11

Ahoj všem, moc děkuji za veškeré informace, mnohé co poslední dny cítím mi to vysvětluje. Generátor u nás také jede každý den, občas cítíme extrémně silné energie, někdy nás to i vyhodí k vyloženě zpomalenému tempu práce i žití. Ale jsem za něj šťastná. Moc se těším na další informace k celé situaci i doplnění ke generátoru. Už se mne na něj občasné návštěvy ptají, a tak jen povídám, že je to skvělá energie, harmonie, která je nyní víc než potřebná :) Díky Silvi :-)

Radka - Krcová

17. 4. 2021 11:30

Ahoj Silvo, děkuji za velmi zajímavé informace. Co říkáš na dnešní vysoké ultrafialové záření, že by vesmír čistil Zemi od virů?!
Ráno se mi po pár minutách na světle začala svítit uranová koule, jak to jinak dělá jen po osvětlení ultrafialovou baterkou.

Zuzana - Děkujeme Silvo

17. 4. 2021 7:38

Věřím tomu, že nic pěkného nový pan ministr v plánu nemá. Škodit, škodit, škodit do poslední chvíle. Ještě se tu namakáme. Hlavně Silvinka :). Pan Marian bohužel začal spolupracovat s druhou stranou, jestli vědomě nebo ne, to nevím. Jeho poselství byla skvělá, hlavně ta první. Ale zvrtlo se to. Jede se velký sběr duší. To je o čem skrytě mluví. Je slibovano to, po čem nejvíce toužíte. Takže pozor na svá tajná přání, pokud se vám začnou v této době plnit. Obrací kde koho. Spousta falešných proroků. Velmi náročná doba. Věřte své intuici a srdci víc, než kdy jindy a vysoké vibrace jak říká Silvyia, S láskou, Zuz

Alena Dražilová - Informace o probíhajícím vzestupu

16. 4. 2021 9:49

Moc děkuji za informace a všechno, co Silvia sdílí. Úžasně to povzbuzuje a pomáhá:)
Pouštím energetické zařízení každý den. Byla jsem pozdravit i nový menhir, umístěný v Šárce.
Zdravím všechny:) Alena

Delphie - :)

15. 4. 2021 13:12

Děkuju moc Silvi za info i video. ;)

Romča - Poděkování

14. 4. 2021 21:54

Sylvi, moc děkuji za skvělou informaci. U mě jede generátor prány každý den a velmi cítím její působení. Je mi čím dál lépe ,jak na těle,tak na duši. Už se těším na další synchronizaci v květnu. Všechny zdravím Romča

Marci - Poděkování

14. 4. 2021 11:06

Opět Silvi děkuji za informace. Posílám lásku všem

ANDREA - generator praby

14. 4. 2021 9:41

Dakujeme Silvinka za informacie, ak som teda dobre pochopila nemozem pustat generator prany kazdy den ale len raz za 2-3 dni?