Jdi na obsah Jdi na menu

NOVÉ PODMÍNKY VIDEÍ

15. 9. 2021

Opravdu lidi, když si čtu vaše komentáře, jde mi do hlavy krásné české přísloví o potrefené huse. Tak primárně někteří z vás si hned myslí, že mým sítem neprojdou... evidentně se tu ukazují dost jasné podvědomé bloky z pocitů viny, které nemusí být vůbec pravdivé.

Proto jsem se rozhodla vám k tomu napsat tento článek a vysvětlit, že o informace úplně nepřijdete.

Tak primárně, v rámci energie platí vždy druhý termodimanický zákon a sice, energie vždy přechází z tělesa teplejšího na těleso studenější. Pakliže já mám umět léčit, tak moje energie musí být vždy ve stavu vyšší vibrace než energie obyčejných smrtelníků, jinak bych nepomohla svým klientům. Navíc je moje duše stará a jede podle určitých duchovních zákonů, které mi prakticky znemožňují brát vaši energii, ale za to mi dovolují vám ji dávat.

Tudíž pakliže mám ochránit sama sebe před životními potížemi, které už v současné době mám... konkrétně potíže 1. a 3. čakry, což jsou u žen čakry, kterými DÁVÁME energii, pak musím nutně snížit úbytky energie. Nehledě na moji 4. čakru, která tím trpí úplně nejvíc.

V sobotu mi bylo přímo sděleno planetou v meditaci co a jak a to mě dovedlo k nutnosti snížit počet svých diváků. Většina terapeutů toto řeší tím, že nastaví placené služby. Ale protože ta moje duše je stará a je zde v pozici, která ji nařizuje být NEÚPLATNÁ A NEZKORUMPOVATELNÁ, nemůžu toto zavést. Navíc se mi to příčí.

Takže jsem zde zavedla tu pro mě nejspravedlivější podmínku a sice: Ten, kdo se snaží a pracuje, bude mít a ten, kdo se nesnaží, mít nebude. To je zcela v rezonanci se zákony existence mé duše. Tudíž nic neporušuji.

Můj úkol sdílení informací v rámci pracovníka světla se týkal let 2019 a 2020. A byl v podstatě ukončen při ukončení spolupráce s Příznaky Transformace a bylo to zcela v pořádku, neboť vše, co mělo být řečeno, bylo také řečeno.

Navíc je dost nespravedlivé, že vy znáte můj obličej, ale já neznám váš a tak v rámci další činnosti jsem si vyprosila fotky těch, kteří se mnou chtějí zůstat. Samozřejmě nejvíce vybírám lidi, kteří jsou mi vibračně podobní, ale myslím, že jsem v tom přebírání emailů docela tolerantní. Navíc mě už nebaví ten chaos neustále se objednávajících. Tak pro příklad zrovna teď mám na mobilu 65 nepřečtených sms, většinou objednávající se, 921 nepřečtených emailů na jednom emailu a 3 413 na druhém. Myslíte si, že je v normální kapacitě člověka toto zvládnout a ještě léčit ve studiu, dělat synchronizace a sepisovat nové on-line přednášky? 

A to nemluvě o věcech, které dělám pro planetu a o kterých nesmím teďka třeba vůbec mluvit, ale kvůli kterým musím mít ještě určitý klid a komfort. A to nemluvě o tom, že jako každá žena musím taky někdy doma uklidit a jako každý člověk musím taky někdy spát.

Takže drazí obyčejní lidé, musíte se taky trošku snažit, pokud chcete přejít aspoň do 4,5D a ne se upínat na jakéhokoli jiného člověka, ať už jsem to já nebo jakýkoli jiný terapeut. My jsme taky jenom lidi. To, že je můj obličej vyvěšený na internetu ještě neznamená, že mi narostla křídla nebo že se můj byt automaticky začne sám uklízet. Sice je to možné u Harryho Pottera, ale skutečná magie bohužel funguje jinak.

O základní informace tak úplně nepřijdete, protože články s výsledky synchronizací tady budu vyvěšovat pořád. U psaného slova totiž nedochází k přímému vysávání energie. To umí jen málo lidí, takže u mě nedochází prakticky k žádným úbytkům energie.

V současnosti existuje 8 energetických pásem tady na Zemi, z nichž jsou nejhorší spodní 4 pásma, fyzická rovina plus pásma spodních 3 čaker, elementální astrál (naše zdraví), citové tělo a myšlenkové tělo. Většina lidí ví jenom o astrále a to je také zóna, kam zasahuje generátor prány. Já však vidím energetická pásma od elementálního až po rovinu Keter, takže si všímám i úbytků energie, která kvůli vysílání mám v oblasti myšlenkového těla (3. čakry), což způsobuje nestabilitu mých peněžných příjmů, což musím taky řešit a nestabilitu roviny universální lásky a sice 4. čakra, která je tím nejhůře postižená a kde mám od loňského roku prakticky neustále nějaké přisedlíky. Které musím taky denně řešit a čistit se.

Práce s energiemi mě naučily, že pokud má člověk žít šťastný a naplněný život a má se mu dařit, musí si udržet stabilní a čistá energetická pole. Kdybyste dokázali vidět ty hrůzy, co občas vidím já, tak ti mentálně labilnější, by už byly na práškách. Mohla bych kreslit předlohy k hororům... a to mám každý den, ne jenom občas. Já vymítám démony z lidí ve studiu 3 x 3 dny v týdnu, přičemž minimálně jednou se dostávám do záhrobí. Se pak nelze divit, že nemám strach ze smrti. Lidi, co si občas pustí horor, si myslí, jak nejsou odvážný, zatím co mě se stačí podívat do vás... málo kdo je tam tak čistý, abych mu nenašla nějakého toho démona.

Takže toť moje stanovisko. Ráda bych pomohla všem, ale bohužel tolik energie nemám. A ani nemám právo rozhodovat za každého člověka na této planetě. Když se někdo chce dostat do vyšších energií a mít lepší život, musí se o to zasloužit především sám. To je podle mě docela spravedlivé. Takoví jako jsem já, jsou jenom ukazateli na cestě, nic víc. My jenom ukazujeme cestu, neumíme ji projít taky za vás, protože máme vlastní cesty, kterými jsme šli a dál jdeme. Cesty lidí se někdy protnou a někdy se od sebe oddělují. To je všechno a je to normální.

Přeji všem mnoho úspěchů.

A mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Informace, informace, informace

16. 9. 2021 10:49

To je zajímavá teorie s tím 5D. Já myslel že tohle je možné nanejvýš ve 3,5D kde se pohybují reptíci.
To jsme teda jako lidstvo spadli do pěkné žumpy, že jsme v realitě ještě pod reptíky. Ale ono je to logické, jinak by nás totiž nemohli ovládat kdybychom byli výš.
Já to vidím tak že je to věcí svobodné vůle a jakákoliv bytost svými často nerozvážnými činy může upadnout libovolně nízko.
Jestli se odtud vyhrabe, je už jen na ní.

To by nebyl žádný duální vesmír, kdyby nebylo možné se vibračně pohybovat nahoru a dolů na základě svobodné vůle a svobodných rozhodnutí.

Jen je to poněkud složitější. Padáme vibračně dolů, protože jsme udělali špatná rozhodnutí, a nebo děláme špatná rozhodnutí protože jsme spadli vibračně dolů? Obojí může být pravdou zároveň, když si uvědomíme že na škále příčina-následek to může být i tak, že následek je ve skutečnosti příčinou, a příčina je ve skutečnosti následkem, protože čas proudí obousměrně.

Jak se pak v tom má lidský "opičák" co vibračně spadl až pod reptíky vyznat?
Jisté je jedno. Dolů to jde samo jak po skluzavce, nahoru se člověk hrabe obtížněji.

Suma sumárum, možná že naše jediná šance jak se z toho všeho dostat opravdu spočívá v Bohu.
Protože jsme se do toho tak zamotali, že vlastními silami bychom se z toho dostávali tisíce let.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace, informace, informace

16. 9. 2021 12:19

Podle toho, co jsem zažila ve své hlavě, to možné je. Připodobňuju si to k naší lidské aktivitě na zvířatech.
Dejme tomu ke slepicím - dejme tomu, že je chce člověk přestěhovat z kurníku A do kurníku B a naučit je, aby se vracely do kurníku B. Tak je chytá, nahání, přenáší je násilím z místa, kde se večer usadily, stresuje je z jejich pohledu zdánlivě nesmyslným a nepřátelským chováním. A slepice nevidí ten účel. Tak tak nějak je to z pozice 5D vůči nám.
Pokud by člověk zacházel se slepicemi krutě a bezcitně, že by se na nich skutečně provinil, tak mu podle kosmického zákona hrozí, že minimálně dočasně spadne na slepičí úroveň a odžije si život slepice, aby ho přešly chutě nadále páchat zlovůli na slepicích a jiných zvířatech. Pokud člověk zachová úroveň civilizační, že zvířeti ublížit nechce a dělá jen nejnutnější zlo, nic se mu nestane.
O to je to složitější, když nějací mimozemšťani z 5D chtějí z nás, lidí, udělat galaktickou společnost. Někteří se s námi mažou a jiní nás poněkud drezurují …

Co se týká těch dimenzí, existují různé výklady. Já jsem si to vyložila tak, že průměrné zvíře vnímá svět 2D, bez nějakých složitých abstrakcí. Člověk do těchto dob byl minimálně od Atlantidy 3D, na Zemi s koncepty nebe a pekla, duchovního světa a teď už jsme 4D, protože se nám abstraktní chápání rozšířilo, už zkoumáme časoprostor a chápeme základní struktury okolního vesmíru, víme, jak vypadá Sluneční soustava, přijímáme vědečtěji mystiku atp. A to mýtické 5D je galaktická úroveň, k čemuž se nám v současnosti rozšiřuje vědomí.
Čím vyšší úroveň vědomí a abstraktního chápání, tím složitější etika a prohloubení emočního prožívání.

Dimenzionální pád dolů taky nemusí jít snadno - pro nás to znamená vrátit se na zvířecí úroveň, jít dimenzionálně dolů. Znamenalo by to ztratit soucit, omezit myšlení, zdementnět, ztratit vůli, zažít obrovskou krutost, která zlomí lidskost jako takovou. Vlastně se o to snažili temní - taky to není lehké, lidská mysl proti tomu vyvinula obrovský odpor.
Někde jsem slyšela, že po třicetileté válce existovali zvířecí zvlčilí lidé, předobraz vlkodlaků. A těm se stal po dlouhodobém utrpení nějaký záchvat, kdy se zhroutili, zkroutili, skučeli a nikdy už se do lidské podoby nenarovnali, zůstali polozvířata. A stalo se to během okamžiku, takže během toho okamžiku zřejmě dimenzionálně spadli.
Naštěstí jdeme opačným směrem vzhůru.
Bůh, Stvořitel je v tom jednoznačně dobré vedení, Zdroj, záruka nejkvalitnějšího vnitřního vedení, které máme v srdci, kde máme jádro naší bytosti a celý její vývojový plán.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace, informace, informace

16. 9. 2021 20:37

To by tu ale chyběla svobodná vůle. Kdyby nás tu naháněli jako slepice. Což se asi bohužel děje.
Možná proto že svobodná vůle je odrazem úrovně na které se nachází. A kdo spadl na úroveň zvířete, tomu zbývají jen pudy a instinkty, svoboda nula.
Kdo spadl jen na úroveň vypočítavého šmejda, ten ještě nějaký prostor pro morální rozhodnutí má. Když to odmítně, spadne na úroveň zvířete.

Nebo to lze brát jako zaražené vývojové stádium člověka. Do 6 let se dítě seznamuje se svým tělem, instinkty a pudy a je vlastně ntakové roztomilé zvířátko.
Když mu neposkytneme dostatek podnětů a příležitostí k vývoji, tak se ze stádia zvířátka nikdy nedostane. Typický příklad jsou "vlčí děti" které uneslo nějaké zvíře do džungle. Z něj po pubertě, kdy se to stádium zafixuje, už nikdy člověka neuděláte.

Dnešní mladí, kteří vyrostli u televize počítačů a smartfounů, jsou taky z třetiny/poloviny zamrzlí v tomto stádiu. Protože se jim nedostaly adekvátní lidské emoční a sociální podněty, aby se z nich stali plnohodnotní lidé. Tady jen doufám, že to bude aspoň z části zvratné.
A nebo že nově inkarnované děti po roce 2010-2020 mají nějakou speciální atrální výbavu, která je učiní tomuto odolnými.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace, informace, informace

16. 9. 2021 21:24

V očích mladých lidí vidím jakousi imunitu vůči toxicitě světa. Musí mít veliký odstup. Ale mnoho se v té toxicitě úplně samozřejmě utopilo. Pokud člověk žije jako zvíře na ponížené úrovni, nemá samozřejmě žádné možnosti k navázání 5D velkokapacitních světů, proto se snažili temní tolik o co největší decimaci. Jsem pořád optimista, jak jsem viděla průběh války, tak lidský duch velice obstál. Již nám nehrozí dimenzionální propad.
Co se týká osudů těch temných, tak tam existují propady do neexistence, transformace na jiné vývojové větve skrze částečně vrácené vědomí do nižších dimenzí, ale i velice neuvěřitelné jiné důvody jejich temných životů. Viděla jsem, že někteří esesáci se doslova vzbudí ze sna na jiné planetě, v jiné galaxii, nebo vesmíru, procitnou z děsivého snu, kdy se jim zdálo, že byli esásáci na planetě, kterou chtěli zničit. A proto se v jejich vlastní realitě zachovají úplně jinak.
Ty propady do nižších dimenzí, vývojově nižších forem života jsou zase důležité pro vývoj ducha. Každý spirit se někdy dostane do karambolu se Stvořitelem a musí ustoupit, zmenšit se, spadnout. Na druhou stranu tyto propady mají velice ozdravující a osvěžující vliv na duchovní vývoj, podobá se to rychlému odrazu hopsakoule. Pokud duch s pokorou přijme svůj trest a úděl, brzy se dostane na původní úroveň. Ale vše je již mnohem lepší.
A ty propady do nicoty a neexistence již náleží přímo Odpůrci Stvořitele. Na tom je nejvíc strašidelné, že pokud s člověkem manipuluje tato síla, ve skutečnosti s ním nemanipuluje nic. Nic tam není, když by měl člověk ukázat na toho, kdo mu to udělal, nic tam není. To není konkrétní duch, bytost s karmou, to je prostě nicota. Je to velice divné.

A k svobodné vůli - nemám pocit, že je naše svobodná vůle nějak omezována. Nabídku pomoci ze strany Galaktické federace lidstvo zaktivovalo a na válce proti temným se podílelo z vlastního přesvědčení a nezasvěcené davy nejsou mimozemšťany nijak invazivně konfrontovány. Hodně je na nás, vše je vedeno vůči lidskému duchu velice benevolentně.

zuzana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace, informace, informace

17. 9. 2021 9:07

Krásne ráno, prečítala som vaše úžasné myšlienky a zase na mňa pôsobíte veľmi inšpiratívne. Mnohé exaktné výskumy preukazujú, že deti do 3 rokov disponujú schopnosťami, talentami, vedomosťami, ktoré vysoko prevyšujú ich ďalšie vývojové štádiá, kedy sa dostávajú pod racionálny výchovný valec dospelej populácie. Deti sa rodia s prenikavými obrovskými očami, tento výraz strácajú, keď pod nánosmi výchovy začínajú strácať aj svoje schopnosti. Rôzne metódy dokázali, že deti v tomto veku majú "otvorený kanál napojenia", pamäť, ktorú pri už spomínanom zásahu rodičov strácajú. (v tomto veku sa aj extrémne rýchlo učia cudzie jazyky atď. )
V súčasnosti máme už našťastie množstvo exaktných výskumov, ktoré preukazujú schopnosti zvierat, za ktoré by sme boli my ľudia mimoriadne vďační. Ako prvú spomeniem telepatiu- je preukázané, že je to forma , ktorou komunikujú zvieratá nielen medzi sebou, ale aj s človekom. Pes číta vašu myšlienku, nie vyslovený povel. Samozrejme vedia vopred a na diaľku sled blížiacich sa udalosti, túto znalosť prejavia svojim chovaním- mačky zmiznú hodinu pred návštevou veterinárneho lekára, pes vie, kedy sa blížite domov, aj keď to fyzicky ešte nemá ako vedieť, či že vám o 30 km ďalej hrozí smrteľné nebezpečenstvo atď. Samozrejme všetci vidia duchov či iné entity, presne rozoznávajú energie pozitívne či náročné a rovnako vedia s nimi "bojovať" efektívnejšie než bežný človek. O ich energetických, liečiteľských schopnostiach netreba ani písať. Čo je najdôležitejšie -sú schopní bezpodmienečnej lásky, čo je asi najjednoduchšie vyjadrenie božieho princípu, ku ktorému sa snažíme priblížiť. Takže ak je Svetlo - Boh v nás vyjadrením 5D, tak som presvedčená, že zvieratá z 5D nikdy nevystúpili (v podstate na rozdiel od človeka neboli vyhnaní z raja) a sú našimi duchovnými vodcami pri tomto prechode, rovnako ako malé deti. Keď si nájdete Silvinkine vysielanie v Priznakoch transformace takto pred rokom o prechode do 5D, veľkej udalosti, čo sa bude s nami diať, ako to zvládneme, dostala otázku, čo bude so zvieratami, odpovedala, že oni to majú bez problémov a pomáhajú nám, aby sme to zvládli my.
Nechcem sa tu rozpisovať o zvieratách žijúcich v divokej prírode, ktoré sú ešte dokonalejšie, nepoškvrnené spolužitím s človekom a jeho výchovou. Ako vedia cítiť, vedieť, telepaticky komunikovať ale hlavne -ako fungujú spolu v svorkách, aká miera lásky, starostlivosti, spolupráce tam funguje, aký správny rebríček hodnôt majú. Prírodní indiáni, starší bratia zeme, im preukazujú zaslúženú úctu. Je mnoho fascinujúcich dokumentoch o vlkoch, matkách vlčiciach a samozrejme slonoch, delfínoch atď..... Je doba, kedy sa všetci obraciame na Matku Zem, dávame úctu prírode....múdrosť zvierat nech nás vedie na tejto ceste. Vek vodnára nás vyzýva prestať myslieť hlavou a začať srdcom. Inštinkty, ako to volá Petr, nás doteraz nikdy nesklamali a povedú nás správnym smerom, nesnažme sa ich prehlušovať naším povýšeneckým mozgom, ktorý musí urobiť kusisko nadpráce, aby sa presunul z 3D do 5D. Proste ho vypnime, "znížme sa" na úroveň zvierat a malých detí a v 5D už sme! Takto jednoducho to vidím ja. A to vám poviem, že zahodiť do smetí vysokánske IQ a všetky tie mat fyz a iné rácio dovednosti , ktoré ma desaťročia sprevádzali životom bola docela makačka. Rok chodím po svete ako dieťa-zviera, Rok ho objavujem nanovo očami srdca s vypnutou hlavou. A žijem v raji, už tu a teraz. Samozrejme aj rozhodnutia robím "pošetilo", Presne tak, ako by ich urobilo malé dieťa či moji psy. Ešte pred 5 rokmi by som také niečo nazvala - čistá materiálno existenčná samovražda. Priatelia, žijem v takej hojnosti a radosti, že si len s láskou nadávam za tých 50 premrhaných rokov.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace, informace, informace

17. 9. 2021 11:30

S těmi zvířaty mě napadá, že princip "jako dítě" je stěžejní pro přijímání dimenzionálních realit a zvířata jsou v tom stavu přirozeně. Taky mám zkušenost, že zvířata mají schopnost telepatie, že je to pro ně nejpřirozenější komunikace a my lidi jsme z jejich pohledu němí.
Ale člověk, aby byl čistý jako dítě a zároveň se nezbláznil, musí zvládat daleko větší okruhy abstraktního myšlení. Proto je člověk, bytost, která dokáže díky vyvíjejícím technologiím měnit své prostředí.
Je to jedinečná pozice mezi zvířaty. Ovšem na čistě spirituální bázi nás mnohá zvířata předčí, jsou daleko víc vysokofrekvenční, než my. T¨

Míša - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace, informace, informace

17. 9. 2021 14:37

Děkuju, Zuzi, moc pěkně popsáno.

Zuzana t - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace, informace, informace

17. 9. 2021 17:37

veľmi peknééé

Daniela-Sovia - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace, informace, informace

16. 9. 2021 12:22

Pobavily mě tvé úvahy, Petře, ale samozřejmě to "sedí".
Trochu mi to připomíná mudrování, bylo-li dříve vejce či slípka.

Ale závěrečné věty mi plně rezonují a patrně jedině tak je cesta z toto ven
(stohoven :-))) ).

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace, informace, informace

16. 9. 2021 20:44

Jaképak vejce, slípka? To je přece kvantová mechanika v praxi :-)))
Já do toho teprve začínám pomalinku pronikat. Obousměrné plynutí času už je na hranici mého chápání. Jenže on je čas ve skutečnosti vektorový a plyne tak nějak všemi směry. A asi to bude ještě o hodně složitější.

Když už jsme u toho úpadku, tak to je ještě horší. Ono je totiž pravděpodobné, že současné druhy opic jsou pozůstatky dřívějších humanoidních civilizací. Čili nešlo tu o e-voluci, jak nám tvrdili ve škole, ale o zpětný proces de-voluce.

Jestli chceš nějakou "knižní autoritu" tak názorně to bylo popsáno v knížce "Neználek na Měsíci" - ten takzvaný Ostrov hlupáků.
Ono se to nezdá, ale Rusové už měli tehdy dost zajímavé znalosti a poznatky o naší (opakující se) minulosti.

Zuzana t - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace, informace, informace

17. 9. 2021 6:45

Napr Dark side of the moon?

Tereza F. - Re: Re: Informace, informace, informace

16. 9. 2021 22:28

Díky, přesně tak

Alena - Re: Informace, informace, informace

15. 9. 2021 22:22

Svatá slova:-) Třeba se to teď konečně pohne. Pro léčitele je nutné dodržovat pravidla hry. Léčený člověk musí vědět a souhlasit/požádat. Dokud Silva neřekla, že něco potřebuje, nemohla jsem toho až tak moc udělat. I teď žádám o svolení alespoň telepaticky. A jsem vděčná, když smím pomoci:-) Alena

Anča - Re: Re: Informace, informace, informace

16. 9. 2021 8:09

Už asi docela i reju, ale máte to se Silvou nějak ověřené, tyto telepatické komunikace?

Anča - Re: Re: Re: Informace, informace, informace

16. 9. 2021 20:10

Abych přece jen zmírnila tuto až hnusnou otázku, tak bych ráda řekla, že na všeobecný telepatický kontakt spřízněných duší na bázi dobrovolnosti věřím, ale domnívám se, že mnoho okamžitých telepatických kontaktů je ve skutečnosti řešeno přes vyšší dimenze ducha a tato vzájemná přání se nemusí setkávat ve stejných časech a jasně formulovaných obsazích.
V realitě byť jen nakousnout toto téma tváří v tvář bývá extrémně těžké.
A je to fenomén léčitelů. Oni nevědí, s kým vším mluví, ani o tom neví.
Ale nepopírám, že takové komunikace jsou velice běžné a velice dobře to znám.
Jsou tři možnosti:
1) Hrabe nám.
2) Nehrabe nám, jen se to děje jinak
3) Nemáme odvahu toto ověřovat ku vlastní škodě.

Petr - Re: Re: Re: Re: Informace, informace, informace

17. 9. 2021 8:04

Já už taky občas nevím co je pravda a jestli mi už z toho nehrabe. To mi tu vadí nejvíc, že jsme tu jako lidičkové slepí a hluší a vidíme míň než ti reptíci kteří s námi takto vesele manipulují. Kdejaký vesmírný čičmunda toho ví 100x víc než my, co se tu motáme ve zmatcích a manipulacích.

Silva je pro mě jeden z nejlepších zdrojů informací, přesto si občas s jinými zdroji na podobné úrovni protiřečí. Tak je dost těžké se v tom vyznat.
Kupříkladu nejsem úplně přesvědčený o existenci "slovanských bohů". Protože vyspělí slovanští hyperborejci žádné bohy nepotřebovali. Protože znali fungování vesmíru a věděli že stvořitel je jen jeden.
A po pádu civilizací po té jaderné válce, kdy jsme všichni padli do doby kamenné, vznikly ty jednotlivé slovanské "božstva" spíš jako jakési učební pomůcky pomocí kterých se daly vysvětlit různé vesmírné principy a funkce i na kmenové úrovni doby kamenné/bronzové. Podobně jako tomu bylo u egyptských "božstev". To byly taky jen učební pomůcky.

To že někdo klesl na tak nízkou úroveň že ty učební pomůcky začal uctívat, je už věc jiná. Takže je možné že si tím uctíváním lidé stvořili skutečně takovéto slovanské egregory.

Ale prapůvodní arktické hyperborejce by ani ve snu nenapadlo něco nebo někoho uctívat. O tom jsem přesvědčený.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Informace, informace, informace

17. 9. 2021 11:19

Já Silvu vnímám jako druidské podstaty. Té pohanské slovanské, evropské. Sebe spíš jako čarodějnici. Kdybych to měla k něčemu přirovnat, tak ke hře Heroes of Might and Magic, speciálně k 3. verzi, která je panoptikum Galaktické reality. Tak sebe vnímám jako čaroděje "Wizard" a Silvu jako druida "Druid". Na sobě vnímám, že jsem daleko technicistnější, než Silva a i můj příběh je víc orientovaný tímto směrem, kdežto Silva jde cestou spojení se zemí, vnímá daleko více magických realit přírody a pracuje s nimi. Beru to tak, že nic není náhoda a každý je jiný a má jiný úkol.

Co se týká slovanských Bohů, nemohu soudit, protože sama jsem se žádnými slovanskými bohy nikdy nepracovala. Navnímala jsem obrovský slovanský sibiřský kult, dále mírnější slovanský typ inteligence u Běloruska, zemskou pohanskou bohyni úrody na úrovni Ukrajiny a Polska.
Ale jakákoliv taková komunikace je možná, jedná se o komunikaci s konkrétní inteligencí, nebo časoprostorovou realizací událostí, které se týkají konkrétních míst.
Já sama jsem asi racionálněji zaměřená, tak jsem na všelijakých bozích přestala ulétávat v rámci sebezáchovy docela brzy, souviselo to i s jednou odhalenou partou temných, už jsem nechtěla přijímat tolik pohádkových realit a začala hledat místo toho způsob, jak ze všeho vybruslit, jak zlikvidovat ty temné a mít od všeho svatý pokoj s osvobozenou planetou a nerušeným kontaktem s Galaktickou federací :-)

pavel-)) - Re: Re: Re: Re: Informace, informace, informace

17. 9. 2021 13:17

zkusím přidat svůj názor ohledně dimenzí, nejsem žádný indigový člověk ale zkusím to nějak shrnout

většina lidí se na zemi nachází ve 3 dimenzi jsou to lidé co se o duchovno vůbec nezajímají chodí do práce , zajdou si o víkendu na pivo žijí v rutině nemaj vůbec ponětí jak funguje svět a kdo ho řídí a nezajímaj se o to

4 dimenze je dimenze vědomostí tito lidé vědí o kabale, podzemních tunelech, o tom jak se snaží elity vybudovat nový světový řad, o zlích a dobrých mimozemštánech o trampovy a jeho čístkách

5 dimenze o té panuje spoustu mýtu jako je třeba záblesk podle mě si budeme svět plný lásky zde vytvořit samy je to čistě na nás my si tu na zemi musíme udělat pořádek mimozemštani na maximálně poraděj to je vše

korendor - Majestic 12 a Čechy.

16. 9. 2021 20:18

Tak nám Putin sjel do krytu a Jsemžid a Klaus jsou v nemocnici. V 50letech se tomu říkávalo..Další rána válečným štváčum. Co tomu říkají milí emzáci,že tady v kráteru mají být podzemní základny? https://vk.com/video400813730_456240531

zuzana - krasne sa nam plni kalendar

15. 9. 2021 21:47

Ivan:
Vhodne dni na energeticku synchro su 19.9. a 24.9.
spln nie je vhodny
Temu k synchro navrhujem: posilnenie energie pre svetelnych pracovnikov

Silvia:
DALŠÍ SYNCHRONIZACE SE BUDE KONAT:
20.9. V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH OD 17:00
21.9. OD 11:00 DO 14:00
22.9. OD 19:00 AŽ DO PŮLNOCI
TAK DOPORUČILA HVĚZDNÁ RADA GALAXIE