Jdi na obsah Jdi na menu

NOVÉ PODMÍNKY VIDEÍ

15. 9. 2021

Opravdu lidi, když si čtu vaše komentáře, jde mi do hlavy krásné české přísloví o potrefené huse. Tak primárně někteří z vás si hned myslí, že mým sítem neprojdou... evidentně se tu ukazují dost jasné podvědomé bloky z pocitů viny, které nemusí být vůbec pravdivé.

Proto jsem se rozhodla vám k tomu napsat tento článek a vysvětlit, že o informace úplně nepřijdete.

Tak primárně, v rámci energie platí vždy druhý termodimanický zákon a sice, energie vždy přechází z tělesa teplejšího na těleso studenější. Pakliže já mám umět léčit, tak moje energie musí být vždy ve stavu vyšší vibrace než energie obyčejných smrtelníků, jinak bych nepomohla svým klientům. Navíc je moje duše stará a jede podle určitých duchovních zákonů, které mi prakticky znemožňují brát vaši energii, ale za to mi dovolují vám ji dávat.

Tudíž pakliže mám ochránit sama sebe před životními potížemi, které už v současné době mám... konkrétně potíže 1. a 3. čakry, což jsou u žen čakry, kterými DÁVÁME energii, pak musím nutně snížit úbytky energie. Nehledě na moji 4. čakru, která tím trpí úplně nejvíc.

V sobotu mi bylo přímo sděleno planetou v meditaci co a jak a to mě dovedlo k nutnosti snížit počet svých diváků. Většina terapeutů toto řeší tím, že nastaví placené služby. Ale protože ta moje duše je stará a je zde v pozici, která ji nařizuje být NEÚPLATNÁ A NEZKORUMPOVATELNÁ, nemůžu toto zavést. Navíc se mi to příčí.

Takže jsem zde zavedla tu pro mě nejspravedlivější podmínku a sice: Ten, kdo se snaží a pracuje, bude mít a ten, kdo se nesnaží, mít nebude. To je zcela v rezonanci se zákony existence mé duše. Tudíž nic neporušuji.

Můj úkol sdílení informací v rámci pracovníka světla se týkal let 2019 a 2020. A byl v podstatě ukončen při ukončení spolupráce s Příznaky Transformace a bylo to zcela v pořádku, neboť vše, co mělo být řečeno, bylo také řečeno.

Navíc je dost nespravedlivé, že vy znáte můj obličej, ale já neznám váš a tak v rámci další činnosti jsem si vyprosila fotky těch, kteří se mnou chtějí zůstat. Samozřejmě nejvíce vybírám lidi, kteří jsou mi vibračně podobní, ale myslím, že jsem v tom přebírání emailů docela tolerantní. Navíc mě už nebaví ten chaos neustále se objednávajících. Tak pro příklad zrovna teď mám na mobilu 65 nepřečtených sms, většinou objednávající se, 921 nepřečtených emailů na jednom emailu a 3 413 na druhém. Myslíte si, že je v normální kapacitě člověka toto zvládnout a ještě léčit ve studiu, dělat synchronizace a sepisovat nové on-line přednášky? 

A to nemluvě o věcech, které dělám pro planetu a o kterých nesmím teďka třeba vůbec mluvit, ale kvůli kterým musím mít ještě určitý klid a komfort. A to nemluvě o tom, že jako každá žena musím taky někdy doma uklidit a jako každý člověk musím taky někdy spát.

Takže drazí obyčejní lidé, musíte se taky trošku snažit, pokud chcete přejít aspoň do 4,5D a ne se upínat na jakéhokoli jiného člověka, ať už jsem to já nebo jakýkoli jiný terapeut. My jsme taky jenom lidi. To, že je můj obličej vyvěšený na internetu ještě neznamená, že mi narostla křídla nebo že se můj byt automaticky začne sám uklízet. Sice je to možné u Harryho Pottera, ale skutečná magie bohužel funguje jinak.

O základní informace tak úplně nepřijdete, protože články s výsledky synchronizací tady budu vyvěšovat pořád. U psaného slova totiž nedochází k přímému vysávání energie. To umí jen málo lidí, takže u mě nedochází prakticky k žádným úbytkům energie.

V současnosti existuje 8 energetických pásem tady na Zemi, z nichž jsou nejhorší spodní 4 pásma, fyzická rovina plus pásma spodních 3 čaker, elementální astrál (naše zdraví), citové tělo a myšlenkové tělo. Většina lidí ví jenom o astrále a to je také zóna, kam zasahuje generátor prány. Já však vidím energetická pásma od elementálního až po rovinu Keter, takže si všímám i úbytků energie, která kvůli vysílání mám v oblasti myšlenkového těla (3. čakry), což způsobuje nestabilitu mých peněžných příjmů, což musím taky řešit a nestabilitu roviny universální lásky a sice 4. čakra, která je tím nejhůře postižená a kde mám od loňského roku prakticky neustále nějaké přisedlíky. Které musím taky denně řešit a čistit se.

Práce s energiemi mě naučily, že pokud má člověk žít šťastný a naplněný život a má se mu dařit, musí si udržet stabilní a čistá energetická pole. Kdybyste dokázali vidět ty hrůzy, co občas vidím já, tak ti mentálně labilnější, by už byly na práškách. Mohla bych kreslit předlohy k hororům... a to mám každý den, ne jenom občas. Já vymítám démony z lidí ve studiu 3 x 3 dny v týdnu, přičemž minimálně jednou se dostávám do záhrobí. Se pak nelze divit, že nemám strach ze smrti. Lidi, co si občas pustí horor, si myslí, jak nejsou odvážný, zatím co mě se stačí podívat do vás... málo kdo je tam tak čistý, abych mu nenašla nějakého toho démona.

Takže toť moje stanovisko. Ráda bych pomohla všem, ale bohužel tolik energie nemám. A ani nemám právo rozhodovat za každého člověka na této planetě. Když se někdo chce dostat do vyšších energií a mít lepší život, musí se o to zasloužit především sám. To je podle mě docela spravedlivé. Takoví jako jsem já, jsou jenom ukazateli na cestě, nic víc. My jenom ukazujeme cestu, neumíme ji projít taky za vás, protože máme vlastní cesty, kterými jsme šli a dál jdeme. Cesty lidí se někdy protnou a někdy se od sebe oddělují. To je všechno a je to normální.

Přeji všem mnoho úspěchů.

A mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Alena - Re: krasne sa nam plni kalendar

15. 9. 2021 22:34

Silvi, to je super:-)! Nic mi nemohlo udělat větší radost. Alena

korendor - Pohoda domova

15. 9. 2021 13:16

https://www.youtube.com/watch?v=skIcB1eIvJo

Leri - Díky za užitečné vysvětlení

15. 9. 2021 9:40

Milá Silvi, moc děkuji za článek, kterým si svoji situaci dobře objasnila, a tím i předešla šíření dalších spekulací, co se děje... Situaci máš opravdu náročnou. Proto ti přeji následující období ustát v sebelásce, rovnováze, ve zdraví.
Všimla jsem si na webu, že více lektorů píše o zahlcení "lidmi", o nutnosti se částečně od nich odstřihnout, zmenšit počet aktivit apod.

Petr - Re: Díky za užitečné vysvětlení

15. 9. 2021 13:04

Přesně tak. Těch co pomáhají je hrstka, těch co potřebují pomoct nebo spíš ukázat směr, poradit, jsou kvanta. A s těmi miliony naočkovaných zombíků to bude ještě "výživnější".
Dnes se často stává, že ti co na sobě pracují a potřebují pomoct s něčím s čím si sami nedokážou poradit, se pak nedostanou k těm pomáhajícím. Protože ti jsou zcela zahlcení lidmi kteří na sobě vůbec nepracovali, nechtějí pracovat a obíhají a otravují všechny možné léčitele a vědmy, aby jim dali nějakou zázračnou radu nebo medicínu, díky které se ze dne na den uzdraví a budou moct žít dál tím starým skodlivým stylem života. Hlavně se nechtít měnit, růst, vyvíjet se, protože to je náročné a někdy i bolestivé.

Hanka B - Láska

15. 9. 2021 9:16

Ahoj Silvi,
děkuji a chápu. jsi pro mě velkou posilou ale poslední dobou odpadají všichni přátelé z mého života, včetně mé celé kamarádky, která se mnou ukončila styk s tím že se naše cesty rozcházejí a každá jdeme sama za sebe. vše mi teď ukazuje že je to už jenom na mě.
Děkuji za vše a mám Tě moc ráda.

Ivan - Amen

15. 9. 2021 8:50

Dokonalé.

Anča - Díky za objasnění

15. 9. 2021 8:22

Díky za objasňující článek, myslím, že je pochopitelný a omlouvám se kdyžtak za ty spekulace, jaké jsou důvody těch změn :-)
Je moc dobře, že teď existuje jasné vyjádření.

Jaruš - Vystizny uziteny clanek

15. 9. 2021 8:21

Silvinko,hezky den,tim clankem jste krasne vysvetlila vse,co je treba pochopit a uskutecnit.
Muj obdiv a stale nechapu,jak to vse stihate,den
ma prece jen 24 hod.Jen z tech mejlu bych mela hlavu jako kolo stesti