Jdi na obsah Jdi na menu

PRVNÍ ZPRÁVY ZE SLUNOVRATU!

21. 6. 2021
NOC Z 20. NA 21. ČERVNA.
VČERA BYL ZVLÁŠTNÍ DEN. CÍTILA JSEM SILNÉ ÚTOKY JAKÝCHSI ROBOTICKÝCH NEBO SPÍŠ ARCHONTSKÝCH ENERGIÍ NA 3. ČAKRU, ALE MĚLA JSEM DRŽET POLE ENERGIE. JAK VČERA TAK DNESKA PO DVA DNY JSEM MĚLA ZAPNUTÝ MALÝ GENERÁTOR. V NOCI MĚ TO HODILO ABYCH ZŮSTALA VZHŮRU PRAKTICKY AŽ 5:30 RÁNO, TAKŽE VLASTNĚ CELOU NOC. KOLEM 3:00 RÁNO ZASE CABALA PODNIKLA DALŠÍ ÚTOKY, ALE VCELKU SE JIM NIC NEPOVEDLO ZMĚNIT NA NAŠÍ BUDOUCNOSTI.
BĚHEM DNE DOŠLO K ZAROVNÁNÍ POZITIVNÍ 5D REALITY S NEGATIVNÍ 3D REALITOU, TZN. POZITIVNÍ ZMĚNY UŽ BY SE MĚLY POMALU ZAČÍT SPOUŠTĚT I V NAŠEM HMOTNÉM SVĚTĚ.
NAVÍC UŽ JSME S KONEČNOU PLATNOSTÍ PROŠLI VŠEMI TURBULENCEMI NULOVÉ ZÓNY ČASU.
UŽ JE ROZHODNUTO!
ZEMĚ MÍŘÍ DO 5D I S NÁMI LIDMI!
SAMOZŘEJMĚ JE OTÁZKOU, KOLIK LIDÍ VLASTNĚ DO 5D SKUTEČNĚ PROJDE, ALE VNÍMÁM TAKOVÝ BÍLÝ KOTOUČ ENERGIE, JAKO BYCHOM PROŠLI DO JINÉ ROVINY BYTÍ.
ROZHODNĚ SE CÍTÍM VE VĚTŠÍM BEZPEČÍ, NEŽLI JSEM SE CÍTILA NA ZAČÁTKU KVĚTNA.
MYSLÍM, ŽE MŮŽEME ZAČÍT S OSLAVAMI SLUNOVRATU, NOVÉHO VĚKU ČI I JENOM S ODPOČINKOVOU LETNÍ DOVOLENOU.
TEN NEJNEBEZPEČNĚJŠÍ KUS CESTY JSME UŽ ASI ZVLÁDLI.
UVIDÍME, CO BUDE JEŠTĚ PŘICHÁZET.
MĚJTE SE ZATÍM KRÁSNĚ!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Matyáš - ❤

6. 7. 2021 8:23

Svatava - Z nebe padal bílý prach

22. 6. 2021 9:15

Včera odpoledne mi samo od sebe přišlo, že bych měla nějak podpořit svou 3. čakru - přitom se nikdy na jednotlivé čakry nezaměřuji, a když už náhodou, tak výhradně na všechny dohromady (ochranné vajíčko), opravdu se mi udělalo o 100% lépe.

Dnes ráno byla velmi zvláštní bouřka - v 7:20 jsem viděla z okna, že prší, šla jsem posbírat prádlo a zjistila, že padá z nebe suchý bílý prach, který mě dusil a byl pocitově nepříjemný, v takové hustotě, jakou jsem nikdy dřív neviděla a s velkou časovou prodlevou od deště - pršet totiž začalo asi za 10 minut (ve zprávách budou nejspíš tvrdit, že šlo o písek ze Sahary ;) ). Pak létaly blesky a kroupy asi půl hodiny. Za poslední asi rok jsou tady některé bouřky jiné než obvykle, ale tohle byl unikát - vypadalo to jako "bílý déšť morgellonů" v tomto videu https://www.youtube.com/watch?v=5ZLeHlUm3pc v čase 48:30. Většinou bouřky chodí postupně (horko, dusno, začne v dálce hřmít, postupně se to přibližuje a postupně taky vzdaluje, ale někdy přijde taková "divná bouřka", kdy skoro z čistého nebe najednou uhodí blesk asi 1km odtud, ozve se velká rána až se otřásá zem, pak dlouho nikde nic, a třeba za 20 minut znovu velké světlo a velká rána a pak už nic - tohle mi nepřipadá jako přírodní jev (např. včera večer tu bylo něco podobného). Bydlíme v obci pod pyramidou (Hostýn) - zajímalo by mě, jestli jsou takové bouřky cílem útoků shora (chemtrails), nebo je to spíše energetická obrana té pyramidy a její občasná snaha o rozbití té šedé krusty, když už je moc hustá? A jestli by mohla Silva nebo i kdokoliv tady v diskusi vysvětlit, co vlastně bouřka je, zda je to jev přirozený nebo vždy umělý, pozitivní nebo negativní, jaký je účel a důsledky v různých souvislostech a třeba taky o co dnes šlo? Děkuji a přeji pěkný den

Tomáš - Re: Z nebe padal bílý prach

22. 6. 2021 9:54

To je zajímavé Hostýn je jedno z nejsilnějších míst tak to může být obrana nebo důsledek vyzařování energie. Jinak blesky jsou scela normální a očištující ,šamani meditují na skalách za bouřky protože je věčí tok energií a mají ochranu že do nich neuhodí.
Fyzikálně jde o indukci elektřiny v mracích. Jak jsou mraky naplněné vodou která je vodivá a vítr je žene po obloze ,tak přetínají magnetické siločary Země a indukuje se v nich napětí až dosáhne velmi vysokých hodnot dojde k průrazu izolantu vzduchu a to za deště a elektřina ,kladný potenciál se vybije do Země která je záporná. Je to obří generátor. V té souvislosti i lidé jsou z vody a jsou nabíjeni a to elektromagnetickými vlnami telekomunikací ty se pohybují prostorem tak že člověk se pohybovat nemusí jak mraky a přesto je nabíjen kladným nábojem to narušuje naši energetickou rovnováhu , protože náboj díky gumovým podrážkám (el.izolant) nemůžeme odvést do Země. Je to nepřirozené lidi pak bolí hlava ,migrény.. Pomáhá chůze na boso ráno po louce když je rosa, nebo 10min koupel ve vodě spojené se zemí (né bazén který je folií odizolován od země ten je třeba elektrikářsky uzemnit cu drátem, také pobyt v podzemí kde dýcháte záporné ionty tedy záporný náboj který přes plíce neutralizuje přebytečný kladný náboj těla.

Anael - Re: Re: Z nebe padal bílý prach

22. 6. 2021 10:52

Ahoj Tomáši , Díky za perfektní výklad. V té souvislosti jsi mi pomohl s řešením, které jsem nemohla nalézt a stále mi to blokovalo dokončit vodní nádrž na koupání a uzdravování osob u našeho domu. Nechtělo se mi tam dávat folii a teď už vím proč. Díky. Máme tu břidlici ta je dost ostrá a vodu by neudržela museli jsme tam dát beton jen nevím co na něj dát nejvhodnějšího .Budu tam umísťovat obrovský šungit na který bude padat voda ale pořád mi k tomu něco chybí . Má to být nějaká celá soustava i na výrobu energie, už to máme rozdělané asi pět let a ještě pořád nebyl ten pravý čas. Nemáte k tomu někdo nějakou indicii? Děkuji předem.

ANDREA - magnetoterapia

22. 6. 2021 12:21

Staci hodit do bazenu tento oranzovy disc. Lieci potom ludi co su v bazene. Ked sa clovek ponori v takej vode uplne pod vodu vylieci to choroby. V niektorom videu to hovoril. Kedysi tento pan vyvijal Somavedic ale oddelil sa a vyvinul tento Alkywan. Ale zaujima ma aj Tvoj nazor co si o tom myslis, ja mam doma biely a modry.

andrea - magnetoterapia

22. 6. 2021 12:22

https://www.youtube.com/watch?v=X2NB-lvLsEE

https://www.youtube.com/watch?v=0t2cveE5Y9A

oranzovy disc do bazena

Anael - Re: magnetoterapia

22. 6. 2021 17:25

Ahoj Andreo, děkuji ti za tvůj poznatek a podívám se na to na webu.Magnetoterapie funguje ,běžně se používá na rehabilitaci spojením s vodou to bude zajímavé. Sama jsem na to zvědavá.Díky za radu .

Tomáš - Re: Re: Re: Z nebe padal bílý prach

22. 6. 2021 14:53

Ahoj Anael, těší mě že Tě zaujal můj výklad, jsem elektronik a bez fyziky se neobejdu a také pokračuji ve vlastním výzkumu.. Léčebné jezírko je dobrý nápad i použití šungitu a tekoucí vody. Já bych ještě použil kulaté z řek ohlazené křemeny a jimi vyložil dno nejlépe vtlačit do ještě mokrého betonu a větší kusy dal tak aby voda po nich mohla stékat a nabíjet se , programovat se jejich krásnou energií z toho co prožili ,kdy je voda v pravěkých řekách omílala miliony let ještě v panenské přírodě a oni do sebe všechno uložili. Takové kameny jsou v pískovnách co jsou v korytech dávných řek. Ty z dnešních řek bych nebral už mají v sobě zaznamenanou lidskou destruktivní činnost a jedy. Další způsob zkvalitnění a nabití vody léčivou energií je nechat ji téci po spirále, také meandry a točivý pohyb ve víru vodu nabíjí a ta ožívá , tím se zabýval Viktor Saubergr , jeho rodina dodnes vyrábí vírová zařízení do rybníků pro léčení vody, také jeho vírová vodní turbína na výrobu elektřiny je velice zajímavá. Točivý pohyb a především pohyb po spirále přitahuje božskou inteligentní energii ,která se účastní vzniku života a pohybuje se po DNA spirále..

Anael - Re: Re: Re: Re: Z nebe padal bílý prach

22. 6. 2021 22:17

Díky Tomáši, už jsem jednou dělala podobnou věc, kdy jsem do betonu dávala citríny ale to bylo u hradby . Když jsme stavěli dům tak jsem do základů dávala různé druhy kamenů podle světových stran a kvůli energii která byla potřeba pro práci. O spirále pro vedení vody jsem také uvažovala ,navíc mám nakoupenu spoustu kamenů různých druhů a zatím nevyužitou s nimi jsem také počítala že by tam přišli jen zatím nevím jak je tam zapracovat ,přeci jen voda pracuje vlivem teploty a nedovedu si představit jak to bude třeba v mrazu. Také jsem kdysi měla koupit velmi siné magnety a zatím nenašly uplatnění. Vím že je magnetismus velice potřebný např.pro mozek . Pokud se naruší magnetické pole Země dochází k výmazu nebo poruchám paměti u živočichů. Je to podobné jako s počítačem ,jenže tam se paměť maže magnetem. Laicky řečeno. Ty by jsi to popsal určitě odborně. Teď mi něco napadlo .Otázka" Když je něco škodlivě naprogramováno do lidského těla třeba ty MRNA vakcíny dalo by se to vyrušit magnetem? Uvažuji takhle, jestli v sobě mají počítačový program od Microsoftu a díky tomu to zasahuje do DNA ,protože umí v živých buňkách vytvořit program. (Doporučuji přitom přečíst článek na www.otevrisvoumysl.cz .z archivu MICROSOFT: Dokážeme vytvořit počítač uvnitř živých buněk. a vědecký článek Uměle vytvořené proteinové krystaly dělají buňky magnetické .)Musí přeci ještě existovat něco ,kromě krystalů do kterých se dají vychytat archonti. Logicky by to mohl být nějaký protipól. Zajímal by mně tvůj názor.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Z nebe padal bílý prach

23. 6. 2021 10:53

Ahoj Anael, udivují mě Tvé znalosti, opravdu bez mag. pole Země se lidem vymaže pamět. Stalo se to rusům na stanici Mir po 14dnech přestali mluvit a přišla demence a šílenství. Museli na stanici umístit elektromagnetický generátor Schumanovi frekvence, jak se zdá nejde pouze o magnetismus ale i o základní Sch. frekvenci 7,83Hz na které jedou naše mozkové vlny ,jsme velice spjati se Zemí na jiné planetě bychom těžko přežili. Je třeba si to představit tak že máte zemký permanentní magnet ten má určitou hladinu energie a na jejím vrcholu tato energie kolísá jen v nepatrné intenzitě s frekvenci 7,83Hz a ta vzniká rezonancí atmosféry , může se skokově zvyšovat v násobcích základní frekvence jsou to tzv. vyšší harmonické frekvence , hudebníci to znají. A ještě jinak, tento mechanický pohyb v atmosféry ovlivnuje mag. pole země a moduluje se na něj, modulační vlnou 7,83Hz eventuelně násobky. Až dojde k přepolování země bude období bez mag. pole , ale Maiové udávají že to bude asi 3dny a tak to snad zvládneme, ale sluneční vítr a gama záření bude dopadat na povrch, budem bez ochrany.
Do toho jezírka bych nic nepřirozeného nedával snažil bych se dosáhnout přirozené harmonie. Jsme na severní polokouli tedy na jižním záporném pólu magnetu na to jsme zvyklí , dáš tam magnet který má i S pol a vše to naruší a taky přehlušíš Šumanku. Koukal jsem na ten disk do bazénů co ti někdo doporučuje od výnálezce somnavediku. Vysvětluje že záporný náboj je škodlivý pro tělo a tak ho ve svém zařízení nemají. Opak je ale pravdou záporné ionty v jeskyních či chodbách pyramid jsou léčivé a jde o Zemský energetický náboj , kladný pak máte v mracích , proto že vždy musí být dualita. Také u magnetů se používá jižní záporný pól k léčení či upravě vody ve velkozemědělství kdy tím zvyšují úrodu o 20-30%. Také v automobilech se magnetuje J pólem palivo sám to mám a už to montují i automobilky přímo do bloku motoru sníží to spotřebu o 0,5 až 1litr. Také si povšimněte že lidské civilizaci se daří na severní polokouli tedy záporném pólu magnetu je možné že v dobách kdy prosperovala jižní Amerika, Antarktida, Afrika byl jižní magnetický poĺ na jižní polokouli. Osobně jak somnavedik tak ten disk považuji za bezvýznamné pokud něco dělají tak je to slabé a jen tahají z lidí peníze.
Silvin generátor prány je převratný objev , pohyblivý krystalický generátor ještě nikdo nepostavil, a její vysvětlení činnosti no nádhera, dalece to převyšuje všechno co doposud známe a otvírá to možnosti rozvoje této technologie..
Tak že Anael jezírko bych udělal čistě harmonické přirozené a někam za zed či nějaký porost bych umístil Silvin generátor prány, aby jezírko bylo v jeho dosahu..


IZ - Re: Re: Re: Re: Z nebe padal bílý prach

23. 6. 2021 2:21

No to léčivé jezero je super nápad! Když to budete mít, pošlete fotky! Čistě teoreticky vzhledem k tomu, že je lidské tělo ze 70% z vody, taková léčivá koupel musí fungovat!
Držím vám palce s realizací!
Silva

Anael - Re: Re: Re: Re: Re: Z nebe padal bílý prach

23. 6. 2021 9:36

Díky Silvo, ono to spíše bude jezírko ,nemám tu tolik prostoru. A hlavně zatím nemám peníze a pořád mi ,,něco ,, chybí a cítím že je to velice důležité! Mám takový ten pocit očekávání že to bude něco přelomového. Asi mi budeš rozumět. Díky za tvůj zájem.

Anael - Re: Z nebe padal bílý prach

22. 6. 2021 10:13

Ahoj, celou dobu asi 3 dny zpět co nás strašily s bouřkami a krupobitím jsem přesvedčena že není přírodního původu! To že se manipuluje s počasím bylo poslední desetiletí celkem běžnou záležitostí. Dokonce se v tomto směru poskytují dotace pro státy, proto bylo vidět hodně bezpilotních letadel která chemtrails prováděli. Existují však i zařízení která dokáží ovládat místní počasí na dálku tato zařízení pomáhali sestrojovat negativní mimozemšťané . Takže mi to připadá jako jakýsi protiútok! Dokáží tím vyvolat bouře ale i přivést k činnosti např. sopky a potom to vypadá jako že je vše přírodního původu. Toto zařízení se jmenuje zkratkou HAARP. Vlastnili ho i Američané samozřejmě tajně. A moc bych se divila kdyby ho neměli i jiné státy. Řekla bych to takhle udržet lidstvo v nevědomosti jim dalo poměrně zabrat i finančně a paradoxem je že si to ti lidé zaplatili ze svých daní.

Anael - Re: Re: Z nebe padal bílý prach

22. 6. 2021 11:27

Ještě pokud někdo chcete podrobnosti a úvahy o systému HAARP naleznete je docela dobře popsané v článku u Lukáše Visingra na www.military.cz . Americké zbraně, nesmrtící zbraně.

ŠarMa - Re: Re: Z nebe padal bílý prach

22. 6. 2021 17:17

Jj, sypou toho do atmosféry čím dál víc, prý se lidi od moře začali vracet s puchýřkama a příznaky otravy (zdroj Pavel Zítko - TV Světlo na FB). Když Tesla zkoušel svůj ionosférický generátor, tak bylo zaznamenáno několik bílých nocí v Německu a ještě tu událost spojují i s Tunguzským meteoritem, je možné určitě podpořit i tvorbu blesků (kombinace HAARP + nanokovy z chemtrails). Jsem přesvědčena, že sopky jsou rovněž umělého původu - skládky hlušiny (neboli haldy) po těžbě z obřích povrchových dolů, které jsou po celém světě (pro představu uvedu americký Velký kaňon), a láva je termochemická reakce vytěžených složek. V šedesátých letech v SSSR stejným způsobem zachrlila současná halda vesnici pod ní, ale ututlalo se to... Takže vliv HAARPu na sopky nepředpokládám...
Souzní tady někdo kromě mě, že je vysoce pravděpodobné hromadné "vzestoupení, uchvácení, vytržení, záblesk" v roce 2022 jak to neohroženě popsal nedávno zesnulý Petr Davídek (také Jarda Dušek dostal sdělení o rozmetání škodlivostí na prach během okamžiku)?

Tomáš - Re: Re: Re: Z nebe padal bílý prach

22. 6. 2021 20:56

No Tesla vynalezl Harp , aby se zavlažovala Afrika a vyřešil se tak tamní hladomor. Musí se v hrobě obracet když vidí že se to používá jako zbran a narušuje to klima na celé planetě. Rusové a Američané měli uzavřenou smlouvu o zákazu vývoje a použití klimatických zbraní ta však skončila asi před 20lety a už ji neobnovili.. Nynější tropické teploty co zažíváme díky jižnímu proudění nemohou být vyšší než ve středozemí jsme dále na sever a sluneční paprsky tím dopadají pod větším úhlem a přesto tady máme o pět stupnů více než v Itálii , je to HARP nejbližší má EU někde v Norsku. Energetickými vlnami zacílenými do ohniska v místě střetu mohutně ohřívají horní vrstvy atmosféry (zařízení zvládá více režimů lze jim posouvat mraky, za tím účelem sypou hliník aby byly vice vodivé pak to jde líp) , asi jim ležíme v žaludku dávají nám zabrat.. Jen pro zajímavost zařízení HARP má velkou spotřebu elektřiny v řádech megawat a musí mít vlastní elektrárnu , přenos vysokofrekvenční energie je bezeztrátový tak že účinnost je vysoká.

ŠarMa - Re: Re: Re: Re: Z nebe padal bílý prach

23. 6. 2021 14:15

Skvělé doplnění... Jako nadšenému elektronikovi ti doporučím téma: Katedrály, kostely, mešity, tibetské věže apod. = původní elektrárny na atmosférickou energii a cíleně znefunkčněny...

Petr - sdílím

22. 6. 2021 15:32

Osobně vnímám kvantový skok/skoky tak, že se teď skutečně společnost dělí. Kde na jedné straně převládá světlo a na druhé temno. Jedna strana o druhé neví, že existuje, ale přesto jsou propojeni. Jakoby vytvoření kopie, která se za zády originálu vyléčí a později přepíše originál. Je tedy pro mě snadno pochopitelné, že se objevují iluze o tom nechat neprobuzené napospas temnotě. To pro mě znamená ponechání potravy pro temno. Je tedy potřeba trpělivě setrvat. Někdo může mít hotovo nebo ho bude potřeba později aby mohl nabrat síly. Já osobně mám oba rodiče, se kterýma žiju, naočkovaný. Většinu času jsem zalezlej u sebe v pokoji. Hrozně jim vadí, že mi unikají vůně z vonných tyčinek a podobně do baráku. Prý je to dusí. Tomu se vždy směju, protože vím, že to nedusí ale čistí. Nehledě na to že si kolikrát sami vlezou ke mě do pokoje. Vím že tam lezou tak tu na ně dělám takový pastičky. Cítím, že bych byl zbabělí kdybych je v tom nechal a odešel. Máma uvaří, ikdyž to zvládnu sám a s tátou dělám řemeslo, ikdyž bych zvládl dělat jinou práci. Takže se čistím bylinkama a směju se když něco kolem očkování negativně komentují. Je jim trochu divný jak se chovám, když si třeba vařím čaj, takže si někdy řeknou o šálek aniž by vědomě věděli co vlastně pijou. Což je vskutku povzbuzující. Někdo z téhle skupiny může zažívat negativní myšlenky na ostatní nejen na Silvu jak bylo řečeno v jednom z předchozích videií. Osobně jsem to zažil. Chodilo mi to na Silvu a další osobu, která je ve spolupráci. Jsem tu sice krátce, ale dávejme si pozor na podobné myšlenky.

Anča - Re: sdílím

22. 6. 2021 18:11

Můj názor je, že vše záleží na situaci. Stav světa a jeho multidimenzionální situace a podmínek se neustále mění. Může dojít k velkému zlepšení, třeba až do takové míry, že se podaří zastavit další kroky temných ve věci covidového očkování a teroru neočkovaných, podaří se odtajnit celou covid kauzu a zastavit další zmanipulované viry z laboratoří a jejich šíření. Když to naše kolektivní vědomí dovolí a ukáže se, že na takové kroky za podpory mimozemšťanů máme nárok, že jsme se dostali do dostatečně světelných vlivů a přijali je za své.
Potom by ty lidi s očkováním měli třeba znemožněnou variantu dostat se do nejvyšších možností tohoto duchovního vzestupu, ale i tak by mohli hodně získat. A jejich zdraví a jeho poškození by se dalo hodně odstranit i uměle - ze strany mimozemšťanů přes jejich vědění a technologie - zase až kam by ten člověk svou vlastní frekvencí a smýšlením dovolil. A taky hodně záleží na jiskře duše - co zrovna chce, jestli vidí před sebou úkoly, nebo chce odejít.

Ti, kteří by si případně "vzali temní", i když ani tohle už není pravda - prostě by již nemohli žít mezi ostatními v měnícím se světě a tak by zemřeli a jejich duše pokračovaly ve vývoji jinde.
Jenže tady jde o tvrdošíjné materialisty, pro které je etika naprosto fuj věc a vyhovuje jim svět bezohlednosti a žádná velká věda.
Kdybychom se kolektivně rozhodli pro přijetí mystických záležitostí do vědy a rozhodli se chápat galaktickou realitu, stane se pro ně svět naprosto nesrozumitelným místem k životu, kde se prostě nechytají.

To paradigma se mění každý den - před rokem jsem si nedokázala představit, že se věc bude vyvíjet takto dobře a že skutečně můžeme uvažovat o velkém převratu k naší dobré budoucnosti.

Reny May - Díky

22. 6. 2021 16:15

Díky za zprávy a videa. Obvykle nečtu ani nesleduji žádný ezo a ani se nepovažuji za nějak extra spirituální či vědomou bytost, ale s tebou naprosto souzním a jsem ráda za všechno co sdílíš. Taky se měj krásně!