Jdi na obsah Jdi na menu

Synchronizace zítra 22.2.

21. 2. 2022

Pro ti z vás, kteří nestihnou zkouknout moje večerní video sem dávám tento příspěvek. Pokud budete chtít je tady možnost takové volné synchronizace zítra mezi 14:00 a 15:00. Téma meditace je Zlepšení vztahů v lidské společnosti. Oltáře můžou být andělský, květinový nebo i jejich kombinace. Kameny do oltářů jsou vhodné především andělské: růženín, křišťál, celestýn, kianit případně selenit.

Zatím přeji hodně zdaru a mějte se krásně!

195599081_512735896588564_5721190733803370039_n.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Judith - Re: Re: Re: Re: Re: Re: UK - trpí

6. 3. 2022 22:32

Já čerpám z knížky od Jany Vlkové Květinová kuchařka, kde jsou i recepty. :-)

Judith - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UK - trpí

6. 3. 2022 22:46

Ještě má krásné příspěvky o bylinách Eva Francová na svém webu kucharkazesvatojanu.blogspot.com, pak yt Síla pro život. Já mám ráda také knihy Marie Treben (Zdraví z boží lékárny a Byliny z Boží zahrady).

Barča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UK - trpí

6. 3. 2022 22:50

Moc děkuji :)

Kristy - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UK - trpí (bylinky Baru, Judith)

7. 3. 2022 7:30

Judith - moc děkuju také za tip na knížku, už jsem na to koukala a určitě si ji pořídím. Divoké bylinky a kvítka mám taky moc ráda - brzo vykouknou fialky, už se objevily i nějaký Sedmikrásky a malinký, ty extra pálivý kopřivy. Kakaový závin s kvítky, to vypadá krásně :-) taky, jen si to začnu představovat, co pěkného s bylinkami zažiju, je to krásný pocit :-)

Pro Barču - mám ráda taky Divoké kuchařky od manželů Matějkových - Síla pro život, ty jsou úžasný!
A pak taky moc pěkná knížka Bylinková terapie - myslím, že autorka se jmenuje Monika Golasovská (to je zaměřené na výrobu léčivých elixírů, tinktur, mastiček atd)
A už Vám to asi paní Judith psala, taky mám ráda paní Evu Francovou- Kuchařku ze Svatojánu - hlavně knížky Rok ve Svatojánu a Svatojánský lunární kalendář, taky super je Krizová kuchařka, ač bych řekla, že některé recepty moc do krize nejsou, ale celá ta kniha je moc super. Taky paní Francová dříve psala FB stránku, kde je spousta receptů - její tvorba je takovým propojením - bylinky do kuchyně i k ozdravení duše i těla...

Ať Vám bylinky přinášejí spoustu radosti :-)

Judith - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UK - trpí (bylinky Baru, Judith)

7. 3. 2022 17:03

Barča a Kristý: Není zač, :-), chtěla jsem diskusi stočit na jinou úroveň a mám radost, že jste tak krásně a citlivě zareagovaly. Sláva přírodě! :-)

Judith - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UK - trpí (bylinky Baru, Judith)

11. 3. 2022 15:26

Jééé, to mám teda velkou radost. :-) Krásné počtení a objevování světa jedlých květů...:-) :-)

Kristy - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UK - trpí (bylinky Baru, Judith)

11. 3. 2022 8:45

Judith, tak už mám knížku - Květinovou kuchařku doma a je opravdu krásná, už se těším, až to všechno kolem nás rozkvete, sláva Matičce Přírodě :-)

Petr M - Re: Re: Re: Re: Re: Re: UK - trpí

8. 3. 2022 11:29

https://www.jankroca.cz/

Zde odkaz. Pán pořádá různé výpravy do přírody i měst. Chystá se i na zmíněný medvědí česnek. Nedávno měl také pěkný rozhovor na cesty k sobě ohledně energetických míst.

Petr - začíná jít do tuhého

8. 3. 2022 9:30

Začíná to být hodně vážné. Současná vláda rozjíždí naplno genocidu národa a likvidace ČR. Ze současného nouzového stavu vyplývá, že se chystají zabavovat jak penziony tak i soukromé nemovitosti ve prospěch migrantů. Bohužel Ukrajinci jsou jen záminka, ve skutečnosti sem míří spousty afričanů a mezi humanitárními uprchlíky i spousta válečných zločinců co prchají před postupující ruskou armádou (na Ukrajině mj. právě propustili z vězení většinu zločinců a rozdali jim zbraně).

https://aeronet.news/skandal-vlada-cr-v-oduvodneni-nouzoveho-stavu-kvuli-ukrajinske-valecne-krizi-pise-o-prijimani-bezencu-bez-statni-prislusnosti-a-o-omezovani-vlastnickych-a-uzivacich-prav/
(web je zřejmě přístupný jen přes proxy VPN)

A není to výmysl nějakých konspiračních webů, dcera od známé dostala oznámení že příští rok nemá počítat s kolejemi kde bydlí, protože se přemění na ubytovnu pro "uprchlíky". A toto proběhne se všemi podobnými státem vlastněnými ubytovnami a azylovými domy.

Petr - Re: začíná jít do tuhého

8. 3. 2022 9:40

Jak bylo řečeno, letos bude na povrch vyplavávat hodně špíny, a odhalovat se pravda.

https://aeronet.news/video-nacelnik-radiacni-a-chemicko-biologicke-obrany-ruske-federace-obvinil-usa-ze-na-ukrajine-vyvijely-zakazane-biologicke-zbrane-se-zamerenim-na-dna-slovanskych-narodu-vice-nez-30-laboratori/
(video asi bude dostupné jen přes proxy VPN, někteří operátoři jako Tmobile blokují přístup na tyto stránky)

Takže žádný virus, ale selektivní proti-slovanská biologická zbraň. Nosošťoury sloužily ve skutečnosti ke sběru vzorků naší DNA. Proto se ve slovanských zemích šťouralo jak o život, zatímco na západě to brali s klidem, a zdaleka takový teror tam nebyl.
A proto s takovou hysterií zablokovali těch 20 "konspiračních" webů. Abychom se nemohli dozvědět tuto pravdu.

Myslím že s postupem ruské armády bude na povrch vyplavávat taková špína o tom co se na UK uplynulé roky dělo, že ještě budeme valit bulvy.

Už je na čase aby někdo zřídil ten web kde bychom mohli svobodně otevřeně diskutovat.

Tomas X - UK

22. 2. 2022 8:04

Zůčastním se , ano je to velice potřeba hlavně mezi Rusem a Rusem. Na Ukrajině může začít třetí světová, dle varování mimozemštanů , kruh v obilí před šesti lety znak NATO uprostřed morseovkou SOS UK. V tom kruhu jsem byl , velký jak fotbalové hřiště ,nebyla to práce lidí ,neuvěřitelně dokonale vytvořený , jediné stéblo nestálo jak přilepené k zemi. https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-ufo-a-zahady/260124/poselstvi-z-vesmiru-u-boskovic-se-objevil-obri-kruh-v-obili.html

Petr - Re: UK

22. 2. 2022 17:45

Rus si poradí. Ale teď jsou Slováci docela v loji s tou americkou základnou. Tam je třeba pomoct.
Západní evropa je ztracena, chytat se potápějícího titaniku je blbost, ještě nás stáhne sebou do hlubin.
Tam není co zachraňovat, jen to dopadne tak, že se budou chtít zachraňovat na náš úkor.
Jako teď, kdy jim kolabuje jejich zelená energetika když nesvítí slunce a nefouká vítr.

Takže my vyrábíme elektřinu, dodáváme na evropský trh za 1 kča zpátky si ji kupujeme za 3 kč.
Zatímco od Německa si můžeme koupit nedostatkový plyn za 7x vyšší cenu než ji Německo kupuje od Ruska.
Tyhle kšefty se západem budou smrt naší ekonomiky.

Takže když už zachraňovat, tak Slovensko a sami sebe. Jako bychom neměli dost vlastních problémů.

Tomas X - Re: Re: UK

22. 2. 2022 19:51

To nejdůležitější je zabránit jaderné válce a tato meditace napomohla usmíření lidí.. K těm zombí takový pocit nemám ,moji naočkovaní kamarádi jsou pořád stejní asi jim ta technologie nefunguje a bude vše dobré. Hodně lidí dnes ztrácí smysl ,ale na to je nejlepší práce rukama.. Já si třeba postavil regály a udělal krásný sklad na zásoby potravin a všeho ,na způsob američanů ,oni jsou teda někteří vyloženě nemocní jak je furt strašili s válkou s ruskem..

ANDREA - Re: Re: Re: UK

22. 2. 2022 21:30

Ja uz si robim zasoby stalee 3 roky ale uz ma to nebavi kedze bud to napadnu mole alebo si nevsimnem koniec zaruky...treba si nastavit mysel ako hovori pan Ledvinka na Bozi poriadok a ono sa to nejak "zariadi" samo....

Tomas X - Re: Re: Re: Re: UK

22. 2. 2022 22:09

Já s panem Ledvinkou souhlasím, ale všichni se nemůžeme živit jako vykladači pravd, někdo musí taky makat rukama ,aby naše civilizace vůbec nějak mohla fungovat..

Petr M - Re: Re: Re: Re: UK

23. 2. 2022 23:04

Já to dělání zásob vnímám tak, že tím činem se to může přitáhnout. Vpodstatě to je příprava na takový stav. Klidně můžu mít nastavenou mysl na mír, ale když si dělám zásoby, tak je spíš nastavena na něco jinýho a třeba o tom ani nemusím vědět. Dost možná proto tě to přestává bavit. Ty kruhy v obilí mohl taky udělat někdo kdo chtěl vyvolat strach. Ti co by rádi tu jadernou válku.

Tomas X - Re: Re: Re: Re: Re: UK

24. 2. 2022 8:10

Né je třeba doufat v nejlepší, ale připravit se na nejhorší..

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: UK

24. 2. 2022 11:32

Tohle sice funguje, ale jen na vysoké úrovni otevřenosti srdeční čakry, kdy si umím vytvořit ochrannou bublinu.
Jak o tom mluvil Eduard Tomáš. Že šela na gestapo na výslech, protože náckové se zajímali hodně o okultizmus a mysticizmus a prověřovali známé mystiky a okultisty. Ale neměl žádný strach, protože věděl že je pod ochranou a dopadne to dobře.
Takovouto ochranu si dokážou udělat lidi jako Ledvinka, Coufalovi, P.Ch.
Ale myslím že i řada zdejších diskutujících.

Takže já si raději menší zásoby udělal :)

Zřejmě je to o tom, být částečně připravený na nepříznivý scénář, ale nevysílat vibrace strachu, které tento scénář přitahují.
Proto se (bohužel) plní všechny mé předpovědi na nepříznivý scénář pro ČR, na rozdíl od těch scénářů od ezo sluníčkářů.
Protože já jsem věděl, jaký scénář si češi, permanentně posraní strachy, přitáhnou.
A to je ještě pohoda, mohli jsme dopadnout mnohem hůř, kdybysme neměli tyto ochrany území jaké máme.
Ale před naší vlastní blbostí, zmanipulovaností a strachem nás nikdo ochránit nemůže. Jen my sami.

ANDREA - zasoby

24. 2. 2022 9:34

Ano presne to si myslim. na Slovensku je hnutie archa kde sa zdruzuju v kazdom meste ludia ktori vedia o co tu ide, ale ked som tam bola a pocula ako si niektori kupuju zbrane ( na svoju ochranu, keby boli zatvorene obchody, chudoba a zacalo drancovanie ci nepovolanni vojaci do prbytkov) a zasoby na 5 rokov dopredu , mala som taky zly depresivny stav ze tam uz nechodim. To je ich realita , ktora sa im mozno splni ale ja mam prichystanu inu realitu pre mna:)

Petr - Re: zasoby

24. 2. 2022 11:56

Je to tak. Někteří skalní prepeři jsou fakt magoři. Pokud tam cítíte takovéto silné negativní vibrace, tak je lepší se jim vyhnout. Ale zase se nedá vyloučit, že tito magoři co mají zásoby na 5 let přežijí, zatímco naivní sluníčkáři co mají zásoby ve špajzu na týden, nikoliv.

Tedy pokud nemají dostatečně otevřenou srdeční čakru, v tom případě si mohou značně přizpůsobit okolní realitu ke svému prospěchu. Což se tak jako tak budeme muset naučit. Čím dřív tím líp.

Jinak o tom, že budou od letošního roku ve světě lokální válečné konflikty mluvil už loni v "Poselství stvořitele". Takže já překvapený nejsem, jen poněkud rozmrzelý, že se tomu nepodařilo vyhnout.