Jdi na obsah Jdi na menu

VÁLKA

13. 4. 2022

SACHMETH:

Sachmeth se narodila jako dcera generála spojeneckých vojsk v budoucnosti na Síriu Alfa, v rase Felínů ve 4D vesmíru. Rada starších GZR věděla, že tento systém bude napaden Annunaki a bylo potřeba ho ubránit.

V tomto životě jsem se stala vojenským výzkumným inženýrem. Postavila jsem systém na laserovou střelbu, který zároveň sloužil i jako planetární štít. Tato technologie se ovládala telepaticky. Mohl ji ovládat pouze můj otec, můj milenec a já.

Když dorazili lodě Annunaků, můj otec i milenec s nimi bojovali v lodích a umřeli. Proklínala jsem je za to, že mě sebou nevzali, domluvili se, že jejich slabá polovička zůstane na planetě a spustí obranný systém. Podle mě můj otec nevěřil, že to bude schopné obránit planetu. Věděla jsem, kdy umřeli, slyšela jsem to ve vysílačce a pak jsem se emočně přecvakla do berserka. Zničila jsem lodě Annunaků, zničila jsem je všechny až na poslední 2. Prořezávala jsem je jako máslem, nebylo nic, co by mě mohlo zastavit. Zničila jsem je s pláčem, protože jsem věděla, že i kdybych je povraždila všechny, moje lidi mi to zpátky nevrátí. Před zničením posledních 2 mě zastavila silná solární erupce, která spálila řídící krystal telepatické komunikace.

Když jsem se vrátila sama k sobě, chtěla jsem být taky mrtvá. Nechtěla jsem žít bez těch, které mi byly vzaty. Zabalila jsem svoji vědeckou kariéru a po zbytek života jsem se věnovala obecnému léčitelství a především léčením dětí. Neměla jsem už stálého partnera.

Když jsem přišla sem na Zem učit lidi a oni zneužili moje operační nástroje k válce, vybombardovala jsem jejich bojiště. Do jednoho jsem to království vyhladila, zničila jsem v Egyptě svoje pečetě, proklela tuto planetu a odletěla jsem pryč. Sachmeth je do dnes v Egyptě označovaná jako bohyně krve a války.

I přes to, že jsem pak byla zvolena do vrchní rady starších naší planety, do konce života jsem žila skromně jako léčitelka. Za životy, které jste vzali, musíte dát jiné životy. Tomu jsem věřila.

PRVNÍ ŽIVOT PO SACHMETH:

Po smrti jsem zjistila, že ona solární erupce byla způsobena Bohem Ra, který mě zastavil před provedením nepromijitelné karmy vyhlazení celé rasy. Tento Bůh mě milostivě nechal se převtělit na jeho planetu v 5D mezi rasu Zulu. 

Byli to černoši, žili velice prostě . Byla jsem dcerou náčelníka kmene. I přes to, že jsem byla opatrovaná a milovaná, trpěla jsem od dětství přeludy a nočními můrami. Měla jsem celý život pocit, že nás napadne někdo z vesmíru. Jen divoká příroda mě dokázala uklidnit. A tak jsem se stala lovkyní. Když jsem poprvé zabila zvíře a viděla smrt, pozvracela jsem se. Ale byla jsem divoká, musela jsem utíkat pryč od lidí. Proto jsem se stala hodně dobrou lovkyní a hodně dobrou bojovnicí.

Můj manžel byl zvolen mým otcem, protože jsem i v pozdní dospělosti nejevila známky, že bych chtěla mít muže. Můj manžel byl krásný, silný a jemný. Strašně se snažil naučit mě lásce, nedokázal to. Nikdy jsem ho nemilovala, nemohla jsem. Nevěřil mi, že jsme v nebezpečí. Že ve vesmíru existují lidé, kteří by nás chtěli napadnout.

Později jsem byla zvolena za náčelnici kmene a seděla jsem ve vrchní radě starších celého kraje. I přes to jsem měla v srdci led.

Teprve v dalším životě, kdy jsem se již od raného věku věnovala šamanismu a léčitelství jsem dokázala v sobě probudit znovu lidskost. Pak jsem se vrátila mezi anděly.

ELLOFERIELL:

Elloferiell se narodila v 5D na Lyře mezi Andělskou rasu blonďatých Lyřanů. Byli to cestovatelé mezi hvězdami a výzkumníci. Nic méně na Lyře se usadili. Já jsem se tam narodila, proto abych vyřešila problém přílišné matriarchálnosti v 6D vesmíru u rasy Ygg Kur. Přitáhlo mě to brzy k výzkumu a vývoji. Začala jsem se skupinkou dalších vyvíjet krystaloidní techniku a z ní později robotiku. A protože jsme na tento vývoj potřebovali materiály, začali jsme těžit kovy na neobývaných planetách.

Na Lyře však v této době také žila rasa původních obyvatel, černošského vzhledu. Byli to především šamani a vývojáři rostlin a zvířat, žili v džunglích. Nesouhlasili s naší těžbou, mluvili o narušování ekologie, což jsme my tehdy nechápali. A tak vznikla roztržka v názorech. A protože jsem to já, vykoumala jsem bezpilotní letouny, které měli střežit námi navštěvované planety. Tyto letouny se však automaticky spustili a zabili 2 piloty výzkumné skupiny černošských Lyřanů. Pak vznikl dlouhodobý diplomatický konflikt, který skončil požadavkem černochů na odstěhování všech mých robotů mimo souhvězdí Lyra. Byl k tomu zvolen Orion.

A protože šli moji roboti, šla jsem i já spolu s malou skupinkou nadšenců, kteří si nemohli pomoct a museli jít se mnou. Pamatuji si, jak jsem se loučila se svými rodiči a věděla jsem, že už je nikdy neuvidím.

Na Orionu jsme vyvinuly celou polorobotickou civilizaci. V určité chvíli jsme měli takové technologie, že jsme mohli ovládat planety a hvězdy. A tak jsme naplánovali svůj planetární vzestup do vyšší formy existence. Posunuli jsme planetu z 5D do 7D a já jsem se pak stala hvězdou, jednou z těch, jež bdí nad okolními planetami.

Spolu s další hvězdou jsme se rozhodli, že rozvineme civilizace na bázi spolupráce drakoidních a lidských jedinců. Starali jsme se o mnoho planet, vyvinuli jsme civilizace do stavu podobného Atlantídě v případě elfoidně lidských jedinců a o trošku prostší civilizace drakonů.

Ale karma má tendenci se jednoho dne vrátit.

Na jednu z obydlených planet žili oba typy ras, rudí drakoni a blonďatí lidé. Lidé byly techničtější, chápali věci rychleji, ale neměli blízko k přírodě a chyběla jim fyzická síla a výdrž.

Na jedno z kontinentů vznikla rasová politika. Začalo to tím, že předáci technických závodů začali obviňovat drakony, že jim berou pracovní místa určené pro lidi. A tak byly drakoni omezeni sociálně. Pak přišla politika ve smyslu, že drakoni jsou agresivní a představují nebezpečí pro běžné obyvatele. Byly zakázané svatby mezi oběma rasami a smíšená manželství. Děti z těchto svazků byli označení za porušování pravidel přírody a za duševně postižené. Každý drakon, který si vzal elfku byl vzat do vazby a popraven, dítě bylo vzato do pasťáku na převýchovu. Matka byla odstěhována k rodičům a doživotně dopovaná injekcemi na uklidnění.

A aby se úplně předešlo znečištění elfsko-lidské rasy, bylo rozhodnuto o Konečné otázce... o vyhlazení drakonů.

A ony byly vyhlazeni, tak vznikl první fašismus.

Tento akt velice zabolel obě bohyně a tak jsem se jako jedna z nich musela převtělit do 5D vesmíru. Šla jsem na sousední planetu, kde jsem jako budoucí vojenský generál v mládí, do nekonečna všem vysvětlovala, že se musí bránit. Že temnota se blíží a oni s tím musí něco udělat.

A Fašisti dorazili. Byla jsem ještě v pubertě, když se to stalo. Moje matka měla konexe ve státním ústavu pro lety ve vesmíru. A tak mě zajistila letenku na kosmickou loď, která evakuovala děti a starce pryč z planety. Z orbity jsem pozorovala, jak lodě nepřátel laserovými zbraněmi vyhladili celou moji rasu, celou moji rodinu, všechny.

A tak se ve mě zrodila Zima, Rozhodnutí, že budu bojovat. Pokud to chtějí takto, tak OK, ale budu tvrdší než oni a taky surovější.

Spolu s hordou našich mladých jsme byli přijati na jinou planetu. Ti lidé byli smíšeni s černošskými Lyřany a rasou z Andromedy. Postarali se o nás, dali nám přístřeší, půdu a prostředky na nový začátek. Žila jsem tehdy s bratrem a se svojí babičkou. A protože jsem to já, začala jsem k lidem mluvit, především ke svým vrstevníkům. Vedla jsem slavné a později nezapomenutelné řeči, které by mi asi záviděl každý politik. Vychovala jsem si tím svoje pozdější válečné generály a začala jsem vyvíjet opět svoji robotiku, zbraňové lodě, laserové střely, děla na dálkový odpal planet atd. A přesně za tuto činnost jsem byla se skupinkou svých přívrženců vyobcovaná z této přátelské planety.

Rozhodli jsme se vrátit a bojovat.

Ale přišli jsme pozdě, říše Fašistů už byla veliká, ovládala více než jednu planetu a měla příliš mnoho lodí a zbraní. Náš pokus byl chabý. Všechny naše lodě byly zničeny. Jen tu, kterou jsem řídila já zničit nemohli, protože měla fázové dělo, dokázala střílet laserové paprsky i neviditelná, z jiného vesmíru. Ale dělo spotřebovávalo příliš mnoho energie a tak byla nakonec určena pro evakuaci přeživších.

Když jsme ty lidi zachraňovali, viděla jsem napůl ohořelá těla, viděla jsem jedince, kteří mě prosili o eutanáziii. Byla jsem jediná, kdo měl žaludek na to, aby jim ji dal. A byla jsem taky kapitán.

Víte, jak vypadá smrt zblízka? Víte, jaké to je, dívat se do očí někoho, s kým jste vyrůstali a dát mu ránu z milosti?

Myslím, že ne. V srdci se vám začne dělat prázdná díra, temná a plná vzteku a nevyplakaných slz.

Unikli jsme a šli jsme na Hydru k rase, o které nám každý tvrdil, že se s nimi nedá komunikovat, že mají tak tuhý morální kód, že s námi budou leda válčit. Bylo o nich známo, že zabíjejí dokonce i diplomatické velvyslance ras, které se jim nelíbí. Ale já jsem tam šla, protože jsem věděla, že i smrt je lepší, než nechat to tak být. Oni nás však přijali, ukecala jsem je. Myslím, že sami tušili, že Fašismus v galaxii nesmí být.

Pomohli nám výrazně ve vývoji dalších zbraňových systémů. Měli jsme víc děl na dálkové odpalování planet, dokonce i obrovské roboty s kvantovým nezničitelným jádrem. Některé byly bezpilotní, některé však měli robota, především ty řídící. Vytvořili jsme satelitní systém na obranu jejich souhvězdí, instalovali jsme ho v oblastech jako je náš Oortův pás.

A pak když jsme měli jít do války, já už věděla, že to nebude ono. Potřebovali jsme více spojenců, nemohlo to vyjít. Fašisté mezitím vyhladili příliš mnoho ras a ovládli a zotročili příliš mnoho planet. A tak jsem hledala další spojence v rámci Galaxie Zlaté růže. našla jsem pomoc u Arkturiánů, V té době to byla maličkatá planeta, dost nevyvinutá. Jejich senátoři byli proaktivní, zřejmě proto že byli pořád tak trochu naivní a nevěděli, do čeho jdou. Já jsem jim lhala, jednala jsem jako typický politik a věděla jsem to, ale musela jsem použít jakoukoli pomoc, abych zastavila fašismus. V té době jsem začala používat koupele jako terapeutickou pomůcku.

Měla jsem strach a nevěděla, jak ho překonat, ale byla jsem velitelka, nesměla jsem ukázat jakoukoli známku negativní emoce. A tak vedle rychlého technického rozvoje Arkturiánských planet jsem začala vymýšlet duchovní techniku, pomůcku na překonávání strachu. Našla jsem ji v lásce pro smrt. Když vejdete do stavu, kdy jste už mrtví, když se stanete Avatarem smrti, vznikne ve vás něco, co se tady nazývá berserk a nic vás už nedokáže zastavit. Vaše touha po zničení, po krvi a po vlastní smrti získá navrch nad všechny ostatní emoce. 

Vytvořila jsem školu, cvičila jsem kadety na to, aby odolávali strachům. Vytvořila jsem metodiku zasvěcení, které by každému chlapci v této Zemské populaci připadala jako totální pekelné mučení. A psychický teror, museli ho ovládnout, naučit se tomu odolat. Naučit se žít bez zítřka, bez lásky, bez naděje. Jejich stav blízké smrti bylo konečným zasvěcením. Padali jsme z vysokých skal, abychom ho dosáhli, vyjití z těla po rozbíjení vlastní lebky. Tehdy vznikly léčebná lůžka, schopná člověka Obnovit, ne ho léčit, ale Obnovit utržené končetiny, chybějící orgány a jiné. Tím jsme překonávali smrt.

Pomohli nám v tom léčitelé z oné spřátelené planety, která nás kdysi přijala na výchovu. Fašisté vypálili i jejich planetu a sice jadernými zbraněmi, které se mezitím naučili konstruovat. Přeživší se přestěhovali na Arkturus a dodnes někteří z nich slouží jako duchovní mistři diplomacie a mírových vztahů.

A my jsme šli do války. Měli jsme víc robotů než lidí, protože nás prostě bylo málo. 

Byl to masakr. Smrt byla všude.

První planeta, kterou jsem z dálkového děla odpálila měla velkou faunu a flóru. Původní obyvatelé byli vyhubeni, ale ještě dlouho potom se vzpomínalo a řešila se obnova genetiky a ztráta jejich biofondu. Druhá planeta byla původní planetou, kde vznikl fašismus. Před tím, než jsem zmáčkla knoflík jsem měla vidinu mrtvé duše mé matky.

Plakala, prosila mě, abych to nedělala, že tím zahubím celé dědictví svého lidu. Když se rozžhavilo jádro planety, věděla jsem už o čem mluvila. Rostliny, zvířata, biosféra, oceány, všechno se odpařilo pryč. Omdlela jsem u toho, museli mě sbírat podřízení. Lodní léčitelé mě několik dní dávali dohromady, protože jsem celou dobu byla mimo, mojí hlavou procházelo tolik mrtvých duší lidí, drakonů, zvířat, rostlin... na pár dní jsem byla mozkem v záhrobí... a nešlo tomu zabránit, nešlo to ovládnout, nebyl na to žádný výcvik... Viděla jsem celý zrod planety, viděla jsem svoji vlastní duši, znovu jsem prožila lásku, kterou jsem do té planety sama investovala, zjistila jsem, kdo jsem. Po celý zbytek života jsem nemohla pozřít nic než šťávu z rostlin... a museli to být čerstvě vymačkané plody, všechno ostatní jsem vyzvracela pryč.

Tohle válku zastavilo. Nepřítel se stáhnul na jednu z okrajových kolonií a začali se vést diplomatická jednání. Já jsem však věděla, že jsou prohnaní, že je musím zničit všechny do jednoho. Matky, děti... všechno.

Pamatuji si na to, když jsme se vrátili na Arkturus. Matky od mrtvých dětí mě proklínali, otcům šedivěli tváře smutkem. Senátoři plakali. Byla jsem označena za démona. Ale já jsem to ustála, protože právě v té době jsem byla srdcem v záhrobí, byla jsem Smrt.

Dobu jsme se rehabilitovali na Arkturu, v jedné z okrajových kolonií a mezi hvězdami zatím probíhala diplomatická jednání. Myslím, že v té době se mi s pomocí jednoho šamana podařilo vytvořit paralelní vesmír zvaný Hathor. Mrtví museli mít záhrobí a pouze já, jejich Smrt jsem měla právo ho vytvořit. Bohužel jsem nevěděla jak a tak jsem se musela učit. Učit se šamanismu tak, jak jsem ho doposud neznala. A tak jsem zjistila, že život a smrt jsou jedno, pouze dvě strany jedné mince. A musela jsem to tak brát, abych si ustála to, co mě čekalo.

Když jsem byla dostatečně v pořádku, abych mohla znovu vraždit, dala jsem svým přímým podřízeným volbu. Mohli se mnou jít pouze ti, kteří neměli rodiny a děti a ti, kteří sami chtěli. Moje švagrová mě nechtěla pustit, dostala hysterický záchvat, ale já jsem musela jít. Musela jsem Odejmout duše zbylých fašistů a převést je do záhrobí, do Hathoru.

Bojovali až do konce. Byli zběsilí. Upřímně přála jsem si, aby mě někdo z nich dokázal zabít, abych je nemusela všechny odejmout. Jenže to nikdo nedokázal. Postavila jsem svoji loď do palebné linie děla na dálkové odpalování planet a vypálila jsem. Moje smrt byla okamžitá. Můj duch vyšel z těla a doletěl k planetě. Zjistila jsem, že při odpaření jejich atmosféry byla smrt většiny okamžitá. Duše dětí jsem brala jemně a předával je jejich matkám, šli jsme všichni společně jako proud duchů v krajině smrti. Někdy jsme museli počkat, než se jedinec udusil. Bylo to především u politiků, kteří se i se svými rodinami schovali do bunkrů v podzemí. Ani jeden z nich neunikl. Všichni se odebrali do zániku.

Šli se mnou do svého záhrobí, do smrti.

Hathor mám pořád, žije tam rasa Drakonů. Duše museli pochopit, že vzhled není podstatný. Je jedno, v jaké jste kůži. Důležité je Čistota Srdce, Víra, Vztahy a výsledné chování osoby.

A svoji pekelnou podobu mám také. Od té doby se toho až tak moc nezměnilo.

ŽIVOTY PO ELLOFERRIELL

Po takovémto životě jsem se nemohla hned narodit do 5D mezi anděly a tak jsem byla přijata na planetu padlých andělů u spojenců na Hydře. Byly to divoši, agresivní rasa, která žila jako naši afričtí divoši tady na Zemi.

V prvním životě jsem se narodila jako postižená a tak jsem umřela po dvou měsících. 

V druhém životě jsem byla agresivnější než všichni lidé kolem mě. Tehdy u nich bylo zvykem, že pokud se žena muži libí, jednoduše ji znásilní. To neplatilo na mě. Vyvinula jsem vlastní bojové umění, když jsem dokázala rychle a bez citu zabít i mnohem větší a vyšší jedince než jsem byla já. Vtip byl v tom, že já jsem se smrti nebála, na rozdíl od nich všech. Chlapům, kteří se mi líbili a pokusili se mě znásilnit jsem s oblibou prořízla ošklivou jizvu na Obličeji. A tak mi lidí říkali Zjizvená, měla jsem brzy po mnoha bojích řadu jizev na rukách i na obličeji. A přes to mě muži chtěli, až mě jednoho dne jeden z nich z pomsty konečně zabil.

V druhém životě jsem se stala náčelníkem kmene, byla jsem muž, abych je pochopila. V třetím životě už jsem byla vůdkyní, ženou, šamankou, léčitelkou, bohyní Smrti a sjednotila jsem všechny kmeny v okolí. Porazili jsme sousední kmeny a stali se národem. Ve čtvrtém životě jsem byla opět mužem, sjednotitelem jiných kmenů, politikem, knězem bohyně Války a později šamanem. Měl/a jsem vědmu jako životní partnerku a teprve ta mě dokázala dostat zpátky na cestu Lásky a sjednocení duše.

Na rozvoj této rasy jsem upřímně řečeno hrdá, protože z divochů, kteří se chovali jako poloviční zvířata neustálé inkarnace mé duše udělali fungující společnost založenou na kódech Cti Bojovníka, tak trochu jako Bushidó.

Po mé poslední smrti u nich však byli zničení svou vlastní tvůrkyní, zřejmě pro ně měla jiné plány. 

Já jsem se inkarnovala na sousední planetu do rasy Ahel. V tomto mém životě však přišlo na toto souhvězdí velké neštěstí. Planeta byla napadena skupinou hmyzích mimozemšťanů, byli vyšší než my, inteligentní, silní a bez srdce, bez citu. Vyhladili celou planetu až na jedinou hvězdnou loď, na které jsem sloužila jako lodní lékařka a genetická inženýrka. Z té lodi a z celé té rasy jsem byla jediná dospělá osoba, která zůstala na živu.

Bojovala jsem s vetřelci zblízka i zdaleka, používala jsem celou loď jako zbraň. Pro mě to byla krutá šachová hra a jediné, co mě udrželo na živu, byla touha po pomstě, vztek a zhnusení. Neměla jsem strach ze smrti, ale měla jsem strach z toho, že mě zabijou dřív, než já vyhladím je. Lodní posádka měla děti. Ty děti jsem uspala injekcemi a přemísťovala po lodi teleportním paprskem, musela jsem je chránit. Musela. A tak jsem jednoho po druhém vyvraždila všechny vetřelce. Asi by mi to záviděl i James Bond, ale ten by na to neměl koule, to ustát.

Když jsem osvobodila loď, přepojila jsem teleportační dělo a vymístila jsem loď na plovoucí asteroid, kde jsem geneticky upravila geny dětí tak, aby byli schopní bojovat. Dodala jsem jim rohy, zrzavé vlasy místo blonďatých a nevědomky také stav berserka.

Mnoho životů jsem pak prožila v této rase, říkali jsme si Aasové, což znamenalo Býk. Muži si rádi přisvojovali schopnosti Býků. Někdy jsem se rodila jako jejich královna, někdy jako manželka krále, někdy jsem byla Veira, jejich vědma, někdy učitelka. To vše mi pomohlo najít klid a schopnost Lásky. Vždycky mi v tom pomáhala především láska k dětem, starosti o ně a podpora vztahů mezi jedinci našeho národa či kmene.

Potomci Aasů se pak stali Nibirskými Igigi a dorazili i sem na Zemi, kde patří mezi předky Vikingů.

A já jsem nakonec ukončila svoji cestu v tomto vesmíru 4D a vrátila jsem se zpátky mezi Anděly.

ZÁVĚREM:

Takže pánové pamatujte na má slova: Pouze naivní hlupák dokáže s nadšením vzít do ruky zbraň a jít do války.

Někdy je válka nevyhnutelná, ale jsou to velmi vzácné případy.

Válka roztrhá vaší duši na kusy. Každý tvor, kterého kdy zabijete udělá díru ve vašem srdci, až ta díra bude tak veliká, že přestanete cítit a vnímat. Jediná důležitá věc ve vašem životě bude Smrt. Budete žít v neustálém strachu a všechno kromě barvy krve pro vás zešedne a zmatní. Nakonec si budete přát svou vlastní smrt, budete se modlit o to aby vás někdo zabil a zbavil vás války.

Ale smrt vám nepomůže.

Vaše roztrhané srdce vás zavede do stovek inkarnací, kde vás bude neustále pronásledovat válka a smrt. Nezávisle na tom, kde se převtělíte, nezávisle na tom, jaké budeme mít postavení a jaká bude výška vašeho majetku. Budete vyschlí, nebudete schopní cítit lásku, najít pokoj ani mír ani klid. Nebudete chápat, že to vůbec existuje. Byť budete žít ve společnosti, která je sama o sobě světlá, vy budete obklopeni neviditelnou zdí, která vás oddělí od ostatních. Nebudete se schopní s nimi radovat, nebo jim věřit, nebo se zbavit svých strachů, svého stihomamu. Budete toužit po něčem, co mají ostatní a nebudete schopni se toho světla dotknout. Pro vás osobně v životě zbyde pouze temnota a smrt.

A budete mít veliké štěstí, pakliže se někde najde žena, která vás naučí znovu milovat a důvěřovat sobě, lidem okolo, Bohu a vesmíru.

Kdyby andělské bytosti měli v plánu dát vám do rukou zbraně, nebo vám povolit vzpomenout si na vývoj zbraní v Atlantídě nebo v jakékoli předešlé civilizaci, bylo by pro ně mnohem snadnější tuto planetu vymazat. Nebo vás jednoduše nechat, abyste zničili sami sebe.

Pro mě osobně by to bylo snadné, technologii na to mám.

Místo toho jsem se zde převtělila, stejně jako mnoho dalších andělů a dala jsem vám plány na technologii léčitelskou, která zvyšuje vaše vibrace. Proč asi?

Úmyslem Prastarých vysokých bytostí, které nás všechny vedou je energeticky a duchovně rozvinout lidstvo na vyšší vibrační stupeň. A pokud to stále ještě nechápete, tak nemáte co pohledávat v 5D.

Takže přemýšlejte, hluboce se zamyslete nad svými názory, myšlenkami a svojí budoucností. Protože vaše ženy to bez vás nedají.

Ale myslíte si, že pravou úlohou muže je vzít zbraň do ruky a jít na smrt?

Přemýšlejte, teď je na to ta vhodná doba.

To je ode mě dneska vše. Protože se jedná o moji osobní zpověď, poprosím vás, abyste toto nekopírovali ani nevyvěšovali na FB, Instagram a jiné weby a sociální sítě. Ti lidé mě neznají a nedojdou jim souvislosti.

Přeji pěkné Velikonoce a hezky zbytek večera.

Silva

 

Komentáře

Přehled komentářů

Tomáš x - silná káva

14. 4. 2022 0:36

Zdravím Silvo, díky za tuto upřímnou zpověd, toho je schopen málo kdo a hodně sluníček to vyděsí i já s tím mám problém, doporučoval bych to smazat. Dobře jde vidět účinek karmy, vím že každá válka je špatná a kdo začne válčit at stojí na jedné či druhé straně z duchovního hlediska prohrál ,nikdo nezůstane čistý. Můj kamarád dostal po třetí dávce infarkt, říkal mi že už to není on, nechtěl jsem ho strašit že mu kus duše odešlo někam.. Myslím že to nekončí a na podzim ministr biologické války Válek oznámí v přímém přenosu před novináři povinné očkování a jak by bylo krásné mít Atlantský teleportační krystal a transportovat ho v přímém přenosu do amazonie mezi indiáni kde by ho šamani napravili.. Mělo by jít o ca 40m velký uměle vypěstovaný krystal s příměsemi které v něm probudili tuto schopnost teleportace a každý atlantan měl u sebe malý krystal který byl v rezonanci s tím obřím telepaticky ho přes něj ovládali. Celkově mě nejde o útočné zbraně ,ale obranné. Také je zajímavý Teslův energetický štít , který chtěl použít nad městy jako ochrannou kupoli při bombardování. Pravděpodobně by šlo o dimenzionální štít ,kdy by nemohlo nic z našeho vesmíru proniknout nebo by se to rozložilo ,chráněné město by pravděpodobně nebylo vůbec vidět ,něco jak popisuješ fázový štít.. Těmito štíty jsou pravděpodobně chráněny i síně záznamů Atlantanů. Takováto technologická převaha by je zastavila i bez pomoci mimozemštanů...

IZ - Re: silná káva

14. 4. 2022 1:06

Ale no tak, dyť já taky vím, že je tady plán na podzim zde nařídit povinné očkování. A co se týče Atlantských a vůbec jiných prastarých technologií, s tou teleportací jste mě dost pobavil, představa je to dobrá. Ale už vám někdo sdělil, že na ovládání těchto technologií musíme mít určitou úroveň duchovních schopností? A že k dosažení této úrovně duchovních schopností se potřebujete očistit od nízkých vibrací např, strachu, viny atd atd? Podívejte se, žijeme na území, které je přímo přecpané starými technologiemi pyramid a menhyrů. A není tady nikdo, kdo by je dokázal zapnout, seřídit a nastavit jako obranný štít nad ČR třeba. Celou dobu, co jsme začali se synchronizacemi to lidem sděluji, jsou tady menhyry, jsou tady pyramidy. Je potřeba vyjít ven do přírody a začít s tím dělat. Jo je třeba pohnout zadkem, to vím... já mám plno práce a přece dělám i tohle... zjistila jsem, že nejdůležitější pomůcky čarodějky jsou rýč, hůl a sirky nebo zapalovač. Protože byliny na vykuřování najdete většinou někde blízko toho místa, nebo jsou vám sděleny dopředu, takový obyčejný bobkový list udělá třeba hafo práce... magické symboly můžete kreslit kdekoly, nepotřebujete je mít na sobě... rýč potřebujete na zahrabání a vyhrabání všeho možného ze země a hůl proto, že když lezete na skály do kopce, tak je to kurňa dřina...a to nejsem žádný sportovec, mám metr padesát a shodou okolností jsem na Radhošť zrovna lezla v šatech, lodičkách a s taškou plnou šutrů na rameni. Takže kde je ta chyba? Že by tu spíš chyběl duchovní rozvoj? Chcete Atlantské technologie? Máte je pod nosem, naučte se je ovládat. Já už jsem zažila, že jsem se musela brodit kopřivami, jít seřizovat plejáďanský telepaticko-komunikační kámen v lednu za hustého sněžení... a seslanila jsem se k tomu místu po zadku. Pyramidu jsme spouštěli s kamarádkou za hustého lijáku, kolem nás lítaly blesky. A to jsme jedna měla napuchlou nohu a druhá napuchlou ruku. A zastavilo nás to? Ne. Naučte se pracovat s prastarými Bohy nebo strážci místa a ukázat jim, že jste čistá bytost s čistými úmysly, kterou můžou pustit dovnitř. Pak se můžete pokusit teleportovat toho ministra. A pošlete mi pozvánku, ráda se na to podívám :-D Mějte se krásně!

IZ - Re: Re: silná káva

14. 4. 2022 1:10

PS: Já se za svou karmu nestydím. Je součástí mého duchovního mistrovství. Zatím to nebudu mazat.

Honza K - Re: Re: Re: silná káva

14. 4. 2022 1:22

Já bych to nemazal. Příjemně jsem si "zabulel" - četl jsem to vícekrát, po každé na jiném místě.
Veselé Velikonoce, a díky.

Tomáš x - Re: Re: silná káva

14. 4. 2022 1:50

No jo je to taková bezmoc. Já chodívám na silová místa i tam vodím lidi, každý cítí něco jiného a nikdo neví co má dělat.. Nemám nějaké schopnosti ,ale v meditaci na těchto místech se děje co si přeji, oni to dělají strážní duchové a jak su natvrdlej tak mě dávají vědět třeba tak že na vrchol kopce přijdou srny naposledy tři , to jsem vyšlapal do sněhu kolo života, chvíli jsme se na sebe dívali a pak klidně odešli. Mám oblíbené krásné silové místo z čistě křemenných skal ,kde protéká studánka a sídlí moudří draci ,nebylo zničeno křestany a pokud budeš na brněnsku rád Tě na něj vezmu. V pátek jdu na horu Holednou u Brněnské přehrady s bandou lidí jako organizátor, ale moc nevím co tam budem dělat říkal jsem jim že nejsem žádnej šaman i když jsem teda byl v min. životech ,ale ted jsem nějak zaseklej.. Dobrá zpráva že lidi to zajímá a chtějí chodit na tyto místa..

Petr - Re: Re: Re: silná káva

14. 4. 2022 9:18

Jak chceš dělat ochrané kopule, když v každém městě, vesnici, v podstatě i rodině je nějaký zrádce, latentní podrazák, covid-zombie či biorobot?
Přesně o tomhle jsem psal. Nejhorší je "vnitřní nepřítel". Pokud jsou nepřátelé vně, tak je to ještě pohoda.

Ono třeba zařídit si komunitu lidí kterým můžeš důvěřovat, je docela oříšek (to teď zrovna řeším). Pokud nemáš hodně čisté energie které špatné lidi k tobě prostě nepustí. A kdo z nás to má, po těch tisícilentích útlaku, kdy člověk zabředl do lecčehos, ani nevěděl jak jak?

I řada lidí původně duchovních jaksi podivně padla do temnoty, už nejsou takoví jak jsem je před 2 lety znal. A to bych tehdy za ně dal ruku do ohně. Prakticky mohu říct, že co šaman to poloviční magor, kterého z části ovládá jeho temná minulost, a propadá se do časových rovin minulosti.
Takže v globále, místo aby duchovní lidé směřovali k božství a světlu, tak se vývojově vrací k době temna co tu panovala před stovkami a tisíci let. Nějak si nemůžu vybavit kdy naposledy jsem potkal takového, o kterém bych zodpovědně mohl říct, že je světlý a směřuje nahoru.
Takže buď rád že nemáš ty šamanské schopnosti, třeba bays na tom byl jako oni. I já to poslední dobu považuju spíš za výhodu, že mám většinu schopností blokovaných (zřejmě z vlastní vůle).

Libuše Celestýna - Re: Re: Re: silná káva

16. 4. 2022 19:05

Ahoj jsem krajanka co se ráda toulá u studánek i skal v okolí Brna . Ráda se někdy přidám .

Alena - Re: Re: silná káva

14. 4. 2022 21:15

Prosím zprávu nemazat. Dokresluje mi to celkový obraz, pocit jistoty. S krajinou pracuji stále. Jak sama nebo s kamarádkou, tak i v rámci školy na sídlech prvních Přemyslovců - Levý Hradec, Mělník, Kunratický hrádek. Jinak hora Říp, minulou sobotu jsem našla velice silnou energii na jednom kopci blízko Sedmihorek. Měla byste tip, kam by se teď dalo jet? Jsem schopná to teď o Velikonocích realizovat. Protože nejsem kamzík, těch centimetrů na výšku mám zhruba stejně, podepisuji i všechny další poznámky. Škrábat se na strmý kopec dá zabrat. Moc děkuji za všechno.-)

IZ - Re: Re: Re: silná káva

14. 4. 2022 22:26

Skvělá práce. Teď je myslím v této době potřeba otevřít Kokořín, něco tam... A pak jako další bod pro současnost vidím jižní Moravu někde u Strážnice těsně u hranic s SK.
Předem díky všem za spolupráci!

Alena - Re: Re: Re: Re: silná káva

15. 4. 2022 11:48

Super:-) provedeme! Bližší podrobnosti o tom co dělám zatím moc nechci zveřejňovat. Na příští víkend (22. 4. - 24. 4.) mám naplánovaný pobyt ve Svatoňovicích a oživení nějaké "Radostné studánky" kromě jiného. Vadilo by, kdybych se u Vás zastavila pro bližší instrukce? Pokud vysvětlím, co dovedu, je možné doplnit spoustu dalších věcí. Moc, moc děkuji a rozhodně nechci zdržovat. A.D.

Alena - Re: Re: Re: Re: silná káva

15. 4. 2022 23:49

Dík za tip. Už jsme domluvené. Chci to vzít od soutoku Vltavy a Labe. V Doksech máme chatu, ale tímto směrem to vůbec neznám. S energií Bezdězu pracuji často, mám se na co napojit. Jdu udělat přípravu.

Liecive symboly - otazka na Silviu

15. 4. 2022 8:57

Dakujem velmi za tento prispevok, mala som az zimomriavky pri citani...Som sa chcela opytat , na to, ze si teraz pisala ze je dobre kreslit a robit vsade nielen na silovych miestach liecive silne symboly....Mohla by si nakreslit ake? Rada by som takymto sposobom pomohla ak je to takto mozen....Neviem ci si myslela runy alebo nieco ine....

Tomáš x - Re: silná káva

14. 4. 2022 12:10

Jsi pesimista, ale stojíš na dobré straně. Technologie energetické kopule může scela izolovat od vnějšího světa různé komunity které si tak mohou žít posvém ,nemusí platit daně a obávat se policie či armády. V budoucnu mají být stavěna města na mořském dně ,jejich kopule nebudou ze skla , ale pouze z energie a ta bude držet vodu vně. Osobní ochranné energetické bubliny co by člověk nosil v batohu by ho chránilo před útoky a zadržením policie třeba na demonstracích.. Jinak pokud se lidem nedá věřit lze je posadit na detektor lži, takto bych prověřoval všechny politiky. Je hodně skupin Drujdi, Geomanté, Zelenkovci, Novoslovani a tam chodí hodně dobří lidé ,pro které je důležitější příroda a matka Země než peníze a moc nad ostatními.. Ono se to pozná že tam nic neplatite ,lidi to dělají z vlastní vůle a často tam není vůdce ,ale víc lidí kteří jsi to tak organizačně přehazují, tak nedochází k nebezpečí sektářství a jediné pravdy vůdce, kterýmu pak hrábne..

Petr - Re: Re: silná káva

15. 4. 2022 21:44

Rozhodně nejsem pesimista. Jen se prostě ty moje "temné" scénáře reálně ve světě dějí. Vlastně je to horší než jsem původně čekal. Z čehož plyne že jsem vlastně optimista :)

K tomu o čem mluvíš, nejsou potřeba žádné ochranné kupole. Asi by ani takto nefungovaly. To co způsobí ten tvůj vysněný ochranný efekt, to ochranné pole, je energie srdeční čakry. Protože nepůsobí jen prostorově, ale i časově a synchronicitně.
To například znamená, že na nějakém průserovém místě kde se něco semele, prostě nebudeš.
Asi jako když měla jet výprava horolezců, a jeden "nešťastník" si předtím zlomil nohu a nemohl tam odjet. A pak všechny kdo tam jeli zasypala lavina.
Takhle to funguje. A funguje to skvěle. Jen se člověk musí dostat na tuhle vybrační úroveň srdeční čakry.
I já jsem to párktát zakusil. Bohužel jen velmi krátce. Prostě na sobě člověk musí pracovat nějakou pokročilou dnešní metodou ala Ledvinka. Jeho některé přednášky mě krátce dokážou dostat do tohoto stavu.
Třeba to zabere i tobě.

Tomáš x - Re: Re: Re: silná káva

16. 4. 2022 8:48

Ty nevidíš úspěchy světlé strany příliš se soustředíš na to co dělají temní. Lidé chtějí pomáhat chtějí se sdružovat pracovat na silových místech i mladé to hodně zajímá ,vyptávají se jak co dělat mají kontakty s ufo a duchy předků, vzniká nová lidská společnost založená na spolupráci a přátelství mezi sebou k přírodě ,Zemi. Ochranné silové pole je pouze technologie a využívají ji i mimozemské lodě jako ochranný štít co vydrží i jaderný výbuch viz videa čeljabinský meteor kdy ufo lod jím proletěla rozbila ho na kusy a zabránila tak katastrofě ,její velitel uvedl že nechtěli použít své zbraně pozemská armáda by to zachytila a mohla vyhodnotit jako útok. Ohledně ochrany srdeční čakrou tak ani Krista to nezachránilo před ukřižováním , ano mohl se na vše vykašlat ,nemusel nic říkat nikam chodit a jen léčit lidi pak by se mu nic nestalo..

Petr - Re: Re: Re: Re: silná káva

16. 4. 2022 17:43

Potíž je v tom, že se z nějakého neznámého důvodu nemůžu odpoutat od toho starého ikdyž moc chci. Drží se mě to jako určitá věc košile. Většinu šmejdů co mi škodili, jsem ze života vyřadil. Ale ty nejhorší pořád nemůžu. Když za tím chci udělat definitivní čáru, tak to vždy nějak podivně selže.
A nebo mi selže zdraví. Asi jsme ještě nějak energeticky propojení.

Někdo říká že definitivně musíš opustit minulost, a pak ti do života teprve přijde to co má. Ale jak to udělat, na to už ti málokdo odpoví něco použitelného.

Tomáš x - Re: Re: Re: Re: Re: silná káva

16. 4. 2022 18:57

Osobně bych to hodil za hlavu, čo bolo to bolo. Scházet se s podobně smýšlejícími lidmi a něco dělat to ti pomůže , nezabývat se jen sám sebou. Já jsem třeba ve více spolcích a často děláme s přírodou , silovými místy a jsou tam skvělí lidé. Dokonce i Landův Zlatý špendlík ,kde jsem členem sdružuje odpírače a to jsou všechno duchovní lidé co se dávno vymanili z metrixu a začal jsem s nimi dělat výlety a aktivovat silová místa ,byl jsem překvapen pozitivním ohlasem. Petře zrovna ten Zlatý špendlík má koordinátory po celé republice tak si najdi toho svého a můžeš konat . Sám Landa se zabývá magií run ,ale do spolku to zatím netahá ,ovšem ta doba také přijde...

Kristýna - Mantra

16. 4. 2022 13:06

https://youtu.be/paY5Iw-ZLAo

Kristýna - Mantra

16. 4. 2022 13:04

No nedá mi to a tuto píseň sem musím vložit... Pro všechny, kdo chtějí navibrovat výš

Kristýna - Mantra

16. 4. 2022 13:03

No nedá mi to a tuto píseň sem musím vložit... Pro všechny, kdo chtějí navibrovat výš