Jdi na obsah Jdi na menu

VYHODNOCENÍ POSLEDNÍ SYNCHRONIZACE

11. 9. 2021
DRAZÍ PŘÁTELÉ NEJSPÍŠ ČEKÁTE NA VYHODNOCENÍ. BOHUŽEL ENERGIE STÁLE JEŠTĚ PROBÍHAJÍ. MÁM TO NECHAT JESTE PAR DNÍ PROUDIT. SAMA NETUŠÍM, COVŠECHNO Z TOHO JEŠTĚ BUDE.
DÍKY ZA TRPĚLIVOST.
MĚJTE SE KRÁSNĚ.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

HH - Re: nová pravidla IZ

14. 9. 2021 9:28

Péťo naprostý souhlas....

Ina - Re: nová pravidla IZ

14. 9. 2021 10:20

Petře mluvíš mi z duše.

Anča - Re: nová pravidla IZ

14. 9. 2021 10:22

Vlastně to Silva už přiznala, že se potřebuje stáhnout a nabrat sílu.
Nemůžu říci, že jsem zažila to samé, co ona, ale něco podobného určitě. Jde o jednu událost, mnoho kontaktovaných médií, mnoho výpovědí, příběhů, přístupů a postojů.
Na rozdíl od ní bych neměla odvahu veřejně vystupovat, ale zároveň mi velice pomohla svou odvahou veřejně a jasně mluvit o tom, co se děje, protože je jediná svého druhu, která tak učinila a nevím, co by bylo, kdyby to neudělala. Myslím, že každý člověk má v této věci jiný úkol a já byla třeba někdy tak strašně na dně a úplně vyřízená, že bych veřejné tlaky nezvládla.
A taky se mi stalo, že jsem půl roku věřila jedné partě bytostí v mé hlavě, pak jsem zjistila, že jsou to nepřátelé, tak jsem je odstřihla a za dalšího půl roku zjistila, že i další, na které jsem se o to více upnula, jsou nepřátelé … všechno jsou to extrémně bolestivé zkušenosti, vyžaduje trpělivost a péči, než se z takových proher člověk sebere. Dneska už si myslím, že mám taky pročištěno, mám pár svých ověřených kontaktů do nebe, kterým věřím, protože se prokázali jako skuteční spojenci, kteří nelžou a neblafují a neubližují mi.
Nechci spekulovat, ale myslím, že i Silva musela na něco takového narazit, protože temní nepřátelé a zrádci byli infiltrovaní i v Galaktické federaci. A když do toho zároveň informuje širou veřejnost a neustále kooperuje s celým informačně - energetickým polem všech těch lidí, kteří jsou na ní nějakým způsobem napojení už jen skrze to, že vidí její video a mají nějakou vnitřní reakci … tak je to strašný záhul, je to vyčerpávající. Člověk nemá čas na vlastní zmatky, do toho může mít strach, co když jsem kdysi dávno uveřejnila něco, co není pravda, události se neustále valí, útoky tou dobou neustávaly … navíc běžný člověk, který tuto událost nezažívá v tak přímém nasazení, má třeba jalové představy a očekávání a může se k ní upnout jako k vůdci, nebo ji vidět jako neohrozitelnou.
Já se jí vůbec nedivím, že má tu potřebu se stáhnout z intenzivního veřejného nasazení a vytvořit si komunitu, které bude moci více věřit, protože bude znát jejich tvář a postoj. A pokud se jí podaří získat zpátky sílu a zpracovat i vlastní osobní problémy, jak v reálném životě, tak v tomto zatím neviditelném příběhu, na jejichž řešení třeba ani nemohla mít doposud čas a pokud to budou vyšší síly, andělé, mimozemšťané atd. požadovat, tak zase něco uveřejní naprosto veřejně pro všechny.

Mám zkušenost, že v této události osobní kult nehraje žádnou roli, jde o velice vysokou hru, interní galaktickou válku o tento sektor, kde je i naše planeta. Je to politika, sice vysoká, ze strany GF respektující kosmický zákon a našeho lidského ducha, ale jednotlivec včetně Silvy je jen jednotka, součástka a musí respektovat vedení.
A můj dojem je, že poslední události i naše synchronizace byly úspěšné a dosáhli jsme základní mety, konec kosmo nároků temných na bytí v našem informačním poli. Zároveň se ale sebou táhlo spousta nevyřešených problémů, na které nebyl čas, musely se táhnout sebou, protože dokončit úspěšně boj proti temným bylo důležitější.
A teď je vyhráno a je čas řešit ty zbývající problémy a stejným stylem, jak to bylo předtím skoro 2 roky, by to už nebylo dobré.
A ani není žádoucí, aby lidi pořád čekali, co Silva řekne. Ona je dobrák, je upřímná a otevřená, tím zranitelná. Třeba ty Příznaky Transformace už jsou vychytralejší, už je to taky mediální, více profesionální scéna. Aby se dlouhodobě mohli udržet, musí mít vatu o ničom a žádné extrémy a otevřenosti.

Petr - Re: Re: nová pravidla IZ

14. 9. 2021 10:58

Tak pokud je Sylva opravdu vyčerpaná, tak se asi nedá nic jiného dělat.
Já si ale stejně myslím, že nějaká forma předávání informací nám ostatním, kteří jsme spíš amatéři-začátečníci, by se snad najít mohla. Aspoň jednou za 14 dní poreferovat, co se to s planetou a okolo planety děje. Protože všichni jsou zmatení, a ani ti hledající a duchovně se rozvíjející už neví která bije. Pokud nemají už slušné napojení jako někteří zde.

Kupříkladu by nějaká dobrá duše mohla založit třeba OFICIÁLNĚ-NEOFICIÁLNÍ DISKUZNÍ FÓRUM IZ, na které by ale Sylva neměla žádné napojení, ani organizační ani energetické, aby to nijak nerušilo a nepřetěžovalo její energetiku.

Popravdě, já sám tomu moc nerozumím, jak by jedno veřejné video za měsíc mohlo člověka nějak vyčerpat, ale asi nejsem dost zběhlý v těchto energetických věcech.
Jestli tomu někdo opravdu rozumíte, tak to prosím objasněte.

Jen by bylo potřeba vybrat vhodnou nezávislou platformu, hlavně ne žádné korporátně fašistické facebooky. Třeba něco jako je Diaspora apod.
Podle mě by byla obrovská škoda, zahodit tuhle komunitu stovek lidí kolem IZ, kteří jsou podobně naladění, a to co se prezentuje na PT jim nestačí, nebo z toho prostě už vyrostli.
A byť většina zatím třeba ještě nemá na nějakou pokročilou šamansko-energetickou práci, tak aspoň vytváří společné pozitivní pole při sdílení.

Anča - Re: Re: Re: nová pravidla IZ

14. 9. 2021 11:58

To může nejlépe objasnit Silva, já můžu leda tak odtušit, o co může jít. Píšu, co si myslím, jak to může být.
Už ten závazek typu "jednou za týden, 14 dnů, měsíc, natočím video a řeknu, co dál, co se děje" … je v této situaci dost zatěžkávací. To jsou kolikrát nevyzpytatelné vlny. Někdy je delší útlum a nabírání sil a jindy se valí události, energie, inspirace a je třeba s tím jít ven okamžitě.
V tom stáhnutí se nevidím až tak obrovský problém - kdo je se Silvou silně spřízněn a má pocit, že si netroufne na úplně samostatnou cestu a chce s ní sdílet, tak ať jí odhalí svou identitu a pokračuje v uzavřenějším kruhu. Dokážu si představit, že Silvu už může vyčerpávat ten bezejmenný dav.
Já jsem jí vysvětlila svůj postoj, jsem ráda, že se nijak nezlobí. Jenže já si touto záležitostí prošla nezávisle na Silvě a tak to beru i dál, jen pro mě bylo velice potěšující, že zážitky se mnohdy shodují. A sféricky jsme všichni vedení zhora, ze strany vyšších sil inteligencí vyšších dimenzí. A věřím, že z vyšších dimenzí jsou i organizovány naše individuální, nebo skupinové akce, aby z toho byl prospěch pro společnost a planetu.
To si myslím, že je důležité si uvědomit. To vedení zezhora. Nikdo nemusí být závislý na Silvě, ani těchto diskuzích. Je fajn, že si tu můžeme popovídat a vyměnit postřehy, názory a zkušenosti. Zároveň ale, když se to přehání, tak to taky není dobré. Protože si pak vytváříme uzavřený svět, kdy synchronizujeme i ty své postoje a nakonec bychom se mohli v tom všem i zavařit.
A zanedbat skutečný vývoj.

Nemusíme mít žádné extrémní schopnosti. Každá dobrá duše má podporu vyšších sil. Od jiných se můžeme inspirovat, ale není dobré se na nikoho upínat. Žádnou paniku, není konec světa, ani Indigového zpravodaje.
Ani nemusíme rozpouštět tuto "skupinu" - jen si dejme trochu prostoru, podmínky se skutečně změnily, k lepšímu.
Není třeba mít strach.


Míša - Re: Re: nová pravidla IZ

14. 9. 2021 12:04

Anči, výstižný popis, děkuju.

Leri - Re: nová pravidla IZ

14. 9. 2021 10:51

Petře, také to tak na 99% cítím.
Jsem též obyčejný smrtelník zatím bez schopnosti některé definformace odlišit, takže bych byla moooc nešťastná, kdybychom o komentáře i základní info od milé Silvy nemohli číst/slyšet.
Cítím, že by relativně velká masa lidí měla tyto informace slyšet a tím se "měnit". Pro mne znamenají mnoho i komentáře pod články/videi, které odkrývají cosi pod závojem, i to, co se člověk jinak nedozví.
Jsem moc vděčná za to, že jsem na stránky IZ a Silvu na PT narazila, a doufám, že se zde v diskuzích stále budeme setkávat.
Věřím, že i drobná práce velké skupny lidí je stále lepší než nic.

Martina - Re: nová pravidla IZ

14. 9. 2021 11:17

Dobrý den.

Naprosto souhlasím s Petrem, i já mám z toho stejný pocit rozčarováni.
Citim se jako by mě někdo hodil přes palubu a já přitom tolik toužila plout dál..poznávat , učit se , posouvat se. Takto mám pocit ,že jenom skupina vyvolených smí pokračovat dál. Vim,že můžu pracovat sama ,ale jako laikovi mě to půjde težko. Informace od Silvy pro mě byly naprosto směrodatné , hodnotné a budou mi chybět, ale nemám potřebu se dožadovat vstupu tam , kde nestačí mít jen dobrou vůli a otevřené srdce.

zuzana - ocami dietata

14. 9. 2021 11:48

ste uzasne inspirativni, dakujem vam!


Silvia organizuje svoju oslavu. chce si na nu pozvat kamaratov. ako to my dievcata volame- spriaznene duse. program oslavy planuje ako uzasne vzrusujuce dobrodrodruzstvo - badatelske vylety na tajne miesta, uzasne kreativne projekty, ci rychla jazda s Astarovou lodou... chce si pozvat tych, ktori ju robia stastnou, s ktorymi suznie a preziva obrovske tvorive spojenie. ako Ivan mudro napisal - udrzujte srdce v radosti. takto jednoducho detsky to ja citim.

slova su casto matuce, vsetci si berieme 75% z vlastnej skusenosti a len 25% vyznamu, ktory citame...aj s vyjadrovanim je to podobne narocne.. preto citime vyznam niekde za slovami, srdcom.

ucast na oslave pre spriaznene duse sa neda kupit ako vstupenka.. tak, ako sa nekupuje laska ci priatelstvo.

energie mame vsetci na rozdavanie a informacie si najlepsie vieme precitat sami. lebo na komunikaciu s Bohom-svetlom- vesmirom nepotrebujeme prostrednikov.

ziadna panika - komunikujeme bajecne telepaticky, cestujeme astralne, teleportujeme sa.....

a aj ti, co si myslia, ze to nevedia, to vedia bajecne!

rovnako mame vsetci svoj vlastny kluc k uzdraveniu a rieseniu svojich problemov.
nic z toho si nemusime kupovat.

co si vieme odovzdat, je laska a priatelstvo a to naozaj nie je na predaj.

plati slobodna vola, kazdy si na svoju oslavu pozyva svoje spriaznene duse...

uzasne je, ze na oslavu svetla sme pozvani vsetci.

kazdy, ktore prejde "sandonorikom" ako v Nekonecnom pribehu, so svojou cistou dusou , je vitany na tejto bajecnej oslave.

vidime sa !

Petr - Podzimní rovnodennost – aktivace Hraničních hor

14. 9. 2021 6:54

Dobrý den.
Považuji za důležité sdělit, že tuto neděli 19.9., den před podzimní rovnodenností se koná druidská Aktivace pohraničních hor na desítkách míst přímo v terénu.
informace zde:

https://druidi.cz/pozvanka/podzimni-rovnodennost-aktivace-hranicnich-hor/

Anča - Já do toho nejdu a proč

11. 9. 2021 18:59

Abych se vyjádřila k novým podmínkám.
Tak ač mám Silvu ráda a velice si jí vážím, za všechnu práci, kterou doposud vykonala a za velice odvážné veřejné vystupování, které nakonec vedly k těmto diskuzím a společné velice těžko vysvětlitelné práci.
A chápu, že už je na Silvu příliš toto všechno táhnout, že se potřebuje zregenerovat a ve své práci pokračovat s lidmi na stejné vlně.

Nejsem přihlášená ani na facebooku a vyřčené podmínky mi připadají jako velice jasné. Odhalit identitu a jasně se odhalit ve svém postoji. Chápu Silvu a nic jí nevyčítám a jsem normální člověk, který normálně chodí do práce, není to o tom, že bych se bála, že bych případně neprošla.
Ale vnímám, že mám svoji vlastní cestu a že se v ní nehodlám nikomu podřizovat a dokonce vnímám, že samotná planeta si žádá, abychom se každý zase vydali vlastní cestou a přestali se tolik rozumově synchronizovat.

Silva si takto s lidmi, kteří mají generátory a jsou na stejné vlně, svým způsobem odpočine od neustálého veřejného nátlaku a když něco zveřejní pro všechny "na tvrdo" pro všechny, ráda zase porovnám zážitky.
Doufám, že to Silva nebude brát jako urážku, nebo distanc od její práce, jen mám velice ráda svobodu a trochu mi i chybí doby, kdy jsem šla ve všem sama a s nikým se přímo nesynchronizovala.
Věci v současné době vygradovaly do velice specifického stavu, kdy jsme dosáhli společnou prací základního výsledku a tím je ozdravení a vzestup planety. Zároveň jsme se synchronizací a diskuzemi trochu zamotali, zmátli atp. a toto je třeba znovu rozmotat a dostat do vlastní svobody uvažování, tak jak je to nejzdravější.
A jak jsme to zvládli v dobách, kdy jsme o sobě ani nevěděli :-)

Co se týká tolik diskutovaných bojů versus lásky, vypozorovala jsem a vnímám od planety, že zbývající bezprostřední problém 5G můžeme řešit magickou cestou. Týká se lidí i planety. Jsou to esesáci v posledních základnách a jejich poslední regulérní zbraní je 5G. Chce je sundat planeta, lidi i mimozemšťani.

Daniela Sovia - Re: Já do toho nejdu a proč

11. 9. 2021 20:28

Aničko, "vidím to" velmi podobně. Nemám Facebook ani nepotřebuji být členem žádných sdružení. Velmi si považuji Svobody svojí a ctím i Svobodu ostatních. Pro Planetu a lidstvo pracuji podle svých možností a schopností vždy, když mi "přijde" impuls.
Velmi si Silvy vážím a je mi jasné, že vydává spoustu energie předávání informací pro ostatní.
Nějak věřím, že nové pokyny ještě nějak přehodnotí a upraví.
Umím si představit, že přístupové heslo si můžeme zakoupit....vždyť platba je také energie a koruny by mohly být využity třeba k zakoupení dalších krystalů, či jiných potřebností.
Určité "prověření" kupujícího je přijatelné a rozumím tomu.

Při konzultaci mi Silva řekla, že jsem megadruid a mám jít svou cestou. Toho se již léta držím, ale zároveň mi výměna poznání a zkušeností s dalšími "Pracovníky pro povznesení Planety" přijde dobrá a potřebná. Věřím, že se přijatelné řešení pro všechny najde, protože Silvina činnost a informace jsou pro nás důležité.

HEZKÝ DEN VŠEM

Daniela Sovia


Anča - Re: Re: Já do toho nejdu a proč

11. 9. 2021 21:26

Díky, jsem ráda, že ten postoj někdo chápe.
Vnímám v této situaci, že je vše správně. Jen naše koncentrovaná synchronizovaná síla došla svého naplnění a vše došlo gradace a pak se to jakoby rozbilo a znovu se vše transformuje na další úroveň. A je potřeba, aby se všichni regenerovali po poměrně dlouhém vysilujícím období, kdy gradovaly boje proti temným. A srovnali se se svými zážitky a dořešili problémy, na které nebyl úplně čas. A protože má mnoho lidí mnoho svých vlastních úkolů a k tomu i vlastních náhledů a impulsů, zážitků a problémů, není možné všechny tyto postoje okamžitě synchronizovat a soustředit na konkrétní úkoly.
I mě se poslední dobou stávalo, že jsem se jakoby zadrhávala a byla zmatená, že jsem se uvědoměle o něco snažila a tím vlastně rušila skutečné proudy. Je důležité, aby byla zachována svoboda, protože neexistují dvě stejné cesty.
Tím, co Silva zkouší zavést, se může skutečně zbavit určitých typů lidí, kteří se tím, co říká, skutečně jenom baví a mají ji jako raritu pro rozptýlení.
A znám vyčerpání, které provázely tuto záležitost a chápu, že cítí potřebu se trochu stáhnout z veřejného prostoru, kde jsou doposud magické vnímání reality a exopolitika skandalizovány a zesměšňovány.

Daniela Sovia - Re: Re: Re: Já do toho nejdu a proč

11. 9. 2021 21:58

Ano,....je velmi úlevné číst vyjádření, se kterým souzním.
Poskládává se vše do nové kvality.

Majka - Já do toho nejdu a proč

11. 9. 2021 23:13

"Ano,....je velmi úlevné číst vyjádření, se kterým souzním.
Poskládává se vše do nové kvality."
Podepisuji ☼

Leri - Re: Re: Já do toho nejdu a proč

12. 9. 2021 15:01

Také bych klidně viděla mít jako další možnost si videíčka zakoupit. Věřím, že i ti, kteří neprojdou skrz "test" hesla, by se rádi informovali a tím i posouvali, a byli užiteční planetě třeba dočasně méně sofitikovanými způsoby. Kdybych te´d neznala datum a čas společných meditací, tak bych se bývala nepřidala. Ikdyž ještě přesně nevím jak a co uchopit, ale aspoň nějakou myšlenku jsem vysílala.
Třeba za kratší video 40-50 Kč, za dlouhé 80-100Kč, což snad není tolik, aby řada z nás to nemohla s láskou dát. Nějaká vybraná koruna by z toho byla a mohla by se použít na něco užitečného.
Nebo některé info hodit mezi lidi zdarma a nadstandard nechat za poplatek nebo heslo.

Marcela - Re: Re: Já do toho nejdu a proč

13. 9. 2021 10:45

Všechny moc zdravím. Já zde píšu jako obyčejný člověk, který nemá žádné specifické schopnosti, tudíž nemám generátor ani oltář. Ale informace od Sylvy i komentáře od všech ostatních, čtu s velkou vděčností, pokorou, obdivem k takové práci. Mám radost, že jsou lidé jako Sylva a všichni s ní spolupracující. Vždy to tak bylo, že jsou ti, kteří "ví" a dělají to. A pak ti, co potřebují být informováni, kterým je dobré dát směr, jak se sebou začít pracovat a přispět tak celku. Mě informace z Indiga, např. konečně přivádí k tomu, že zkoumám runy - jejich léčivé a ochranné atributy. Když Sylva vysílala ještě na Příznacích transformace, měla za pár dnů přes 40 tis. shlédnutí. Takže mám za to, že ti, kteří ji opravdu rádi poslouchají a dává jim to smysl, rádi za její videa něco zaplatí. Sylva pak bude mít větší prostor a svobodu konat další.
Ovšem záleží na ní, to je jasné. Určitě cítí sama nejlíp, co je nutné udělat. Ať už to bude jakkoliv, chci jen jí a všem aspoň takto poděkovat za všechno, co děláte. Díky a mějte se fajn.

IZ - Re: Já do toho nejdu a proč

11. 9. 2021 22:52

Vážím si krásného vyjádření. Máte pravdu, už jsem z toho vyčerpaná a musím se trochu stáhnout. Nikomu nevyčítám, když se odkloni po vlastní cestě. Když to napíše tak slušně a pěkně jako vy, tak se nemám proč zlobit. Děkuji za sdílení. Mějte se krásně.

Anča - Re: Re: Já do toho nejdu a proč

12. 9. 2021 11:31

Díky Silvi a přeju, ať se zadaří si vše doladit, srovnat se s prožitými událostmi. Potřebujeme všichni odpočinek a nějakou katarzi po všech dějích. Já věřím, že se vše srovná podle Stvořitelova plánu a jsme na dobré cestě.
Jsem nadšená, jak se některé naše zážitky shodují, největší úspěch poslední doby byl konec Kabaly, vše se shoduje. Skutečně už mi nepřátele necpou nic do hlavy, jak za starých časů plné války. Už nejsou v informačním poli. To je úžasný výsledek.
A trvalo dlouho je odstranit.
Možná proto, že máme za sebou tak extrémní zátěž a bezprostřední nebezpečí je zažehnáno, je konečně umožněno, abychom si všichni trochu odpočinuli.
Přeju zdraví a navrácení sil.

Josef - Re: Já do toho nejdu a proč

12. 9. 2021 10:21

Tak chápu také, a přeji všem hodně štěstí a lásky.