Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDKY BRÁNY 12:12

12. 12. 2021

ZAPAMATUJTE SI DNEŠNÍ DEN, DRAZÍ PŘÁTELÉ!

TĚŽKO TEĎ LZE MLUVIT POUZE O VÝSLEDCÍCH NAŠÍ SYNCHRONIZACE, NEBOŤ HVĚZDNÁ BRÁNA SE OTEVŘELA JIŽ V NOCI NA DNEŠEK. UŽ KOLEM POLEDNE SEM ZAČALO PROUDIT SILNÉ ZLATÉ SVĚTLO, ZLATÁ MŘÍŽKA MISTROVSKÉ ENERGIE, KE KTERÉ SE POSTUPNĚ ZAČALO PŘIPOJOVAT NEUVĚŘITELNÉ MNOŽSTVÍ LIDÍ.

DNES 12.12.2021 V 20:00 SE ZLATÉ SVĚTLO NOVÉ ČASOVÉ MŘÍŽKY ZEMĚ ZAHUSTILO PŘIPOJENÍM SE CCA 750 000 000  LIDÍ NA CELÉM SVĚTĚ! A  TOTO ČÍSLO STÁLE STOUPÁ! PŘEDPOKLÁDÁM, ŽE DO ZÍTŘEJŠÍHO RÁNA SE JEŠTĚ ZVÝŠÍ AŽ DOSÁHNE BEZMÁLA 1 MILIARDY! LIDÉ JSOU ZDE SPOJENI PŘEDEVŠÍM SVÝM SRDCEM, NĚKTEŘÍ TO VE SVÝCH MYŠLENKÁCH ANI NETUŠÍ A PŘITOM JEJICH SRDCE JE JIŽ NAPOJENO NA NOVOU ENERGIE ZLATÉ ZEMĚ. TI, JEŽ LÉTA MEDITUJÍ A VÍ, SE DOKÁZALI PROPOJIT I VE SVÝCH MYŠLENKÁCH!

PŘÍCHOD ZLATÉHO VĚKU JE TU!

PLANETA ZEMĚ SE NACHÁZÍ VE ZLATÉM KORIDORU VEDOUCÍM DO PARALELNÍHO VESMÍRU ANDĚLSKÝCH HVĚZDNÝCH MISTRŮ S 5 DIMENZEMI. OBDRŽELI JSME SOUŘADNICE KONEČNÉHO PŘEMÍSTĚNÍ PLANETY ZEMĚ! MÍŘÍME DO GALAXIE ZLATÉ RŮŽE V ČASE TĚSNĚ PO PÁDU ATLANTÍDY!

JAKÉKOLI INTERVENCE POCHYBNÝCH OSOB A TEMNÝCH ENTIT, JEŽ BY BRÁNILI SPOJENÍ SRDCÍ A MYSLÍ OBYVATEL GAIY JSOU ROZPOUŠTĚNY SILNÝM PROUDEM ENERGIE KVANTOVÉ BRÁNY, JEŽ NÁS VEDE DO NOVÉHO ROZMĚRU NOVÉHO VNÍMÁNÍ!

DOCHÁZÍ KE ZMĚNĚ DNA PLANETY ZEMĚ DO FORMÁTU 5D PLANETY GAIA!

VĚŘTE!

ZAČÍNÁ ČAS ZÁZRAKŮ!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anael - Poděkování

12. 12. 2021 23:37

Děkuji všem lidem s otevřenými srdci za každou pomoc a jejich vnitřní sílu se kterou dokázali ,že již duchovně vyrostli natolik abychom byli schopni tohoto posunu. Atˇse nám daří v nové Zemi zacházet s našimi energiemi co nejlépe . Nechtˇje v lidech tolik radosti a lásky a kreativní tvorby, která bude všem prospěšná. Dá se očekávat probuzení dalších částí DNA a tím probuzení dalších schopností v tomto lidstvu. Také nás bylo mnoho kdo jsme podepsali aktivační petici božského zásahu do 5 D . Miliony lidí po celém světě dnes měli stejný cíl ,prostě v jednotě je síla. Ti kdo na nás koukali museli mít asi velkolepou podívanou. Tolik světel z planety Země ,tolik aktivních srdcí pohromadě to asi a ještě stále je nádhera! Pořád to běží....

ANDREA - Anael

13. 12. 2021 0:59

Ahoj Anael, chcela som sa opytat, vsade tu citam nadherne spavy co sa vsetko dnes podarilo mam z toho obrovsku radost, ale chcela by som vediet Tvoje poznatky a co si myslis ze , preco syn autista 21 rocny ma dnes velmi skaredo fyzicky napadol a zdemoloval v byte co videl ze som musela volat zachranku a policajtov a bol 12.12.21 umiestneny na psychiatriu...Preco ked idu taketo krasne energie tak na neho to neposobi? Zautocil cca o 14.00h 12.12.21......

Anael - Re: Anael

13. 12. 2021 16:39

Andrea
Ahoj , doufám že jsi v pořádku. Tyto dny byly obzvláště těžké ,pro všechny lidi tzv, normální, natož pro lidi s určitými mentálními poruchami. Když si představíš že se ti hroutí vše co znáš ,vše co lze nalézt venku. Člověk který je vědomý jde do svého srdce protože toto je ten jediný záchytný pravdivý bod který zůstane . Tvé vědomí ,to je to co zůstává po smrti těla. Pokud se tedy někdo upíná jen na věci a lidi které vidí, tak ten tohle nemůže ustát. U autistů záleží na tom jak moc jsou postižení ,zda jde o vzájemnou kombinaci vícero poruch což zřejmě tvůj syn má . Pokud jsi na něho sama tak v tomto věku opravdu nemusíš na něj fyzicky stačit. Mohou mít neskutečnou sílu. Podle toho jak ničil zařízení ti zřejmě nechtěl ublížit, myslím si že to už bylo jen z čirého zoufalství ,jako kdyby říkal mami, tak už mi nějak pomoz . Cítím se v tom těle uvězněný a nevím jak z něj ven! Ten energetický vliv mění v zásadě lidskou DNA, A PAS je v podstatě genetická chyba! Nevím jak přesně ten proces změny v DNA probíhá u lidí kteří ho mají poškozený, to opravdu nevím. Asi to tedˇ alespoň lidé zde na Zemi neví protože ten proces stále jede, stále se to navyšuje. Nic není náhoda nevím jak bych ti v tuto chvíli mohla pomoci nejsem genetik ale vím že přes chemii cesta nevede. Zkusila bych to přes zvuk přes hudbu opatrně, aby byl v klidu ,potřebuje harmonii. Něco co se opakuje zkusila bych OM. Držím palce a měj se hezky. Naděje je vždy, hlavně to nevzdávej.

ANDREA - Re: Re: Anael

13. 12. 2021 17:03

Dakujem.

Petra - Poděkování

13. 12. 2021 17:05

Děkuji,děkuji, děkuji z celého srdce cítím tolik světla a lásky ❤️. Posílala jsem světlo naší planetě Zemi. Jsem moc ráda, že je nás tolik, v jednotě je síla.

Šárka P - Re: Anael a Andrea

15. 12. 2021 10:16

Dobrý den, doplnila bych návrhem obrátit se na duchovní léčbu v projektu centraprozdravi.cz, přečíst si jejich web a vyhodnotit si, zda by to pro Vás a syna bylo či ne, popř. se jich zeptat. Jedná se o léčbu duše, mysli, emocí a těla a preferuje se, aby se hlásily celé rodiny.
Dále i v knihách N.S.Lazareva, série Diagnostika karmy, by mohly být nějaké odpovědi. Nám vyléčili malého syna z vážné nemoci ale jako rodiče jsme se museli snažit a velmi na sobě zapracovat a pokračujeme v tom dosud.
Mnoho zdaru a síly v těchto dnech přeji.

zuzana - Re: Anael

16. 12. 2021 12:06

okolo nas je niekolko deti s ADHD a vsetky boli velmi nervne...ja mam skusenost, ze autisti, ADHD a dalsi su extremne vnimavi a citlivi. na rozdiel od nas sa nevedia branit. my sme take kaktusy oproti nim, prezijeme akukolvek pustnu burku.

ked my citime tie strasne slehy tazkych energii, ktore su nad nami, od ludi v panike- strachu, nenavisti, atd, ,co to potom musi robit s citlivostou tychto anjelov. ich jemnohomotne bytie v tychto hrubohmotnych telach a svete plnom agresivity robi, co moze, aby to ustalo.

ked s mojimi psami (mam 2 retrieverov, ostatni cuvaci) stretneme taketo deti, vnoria svoje ruky do ich kozuchov, najprv ich zvieraju , potom sa uvolnia, zacnu ich hladkat a nadherne sa zacnu usmievat.lebo nasli pevny bod- rovnako anjelsku cistu energiu, ako su oni sami.

v svete,ktory by bol rovnako cisty, ako ich duse, by boli velmi pokojni, v svete plnom agresivity ju obcas zrkadlia, zufali,v com sa to ocitli...

Anael - Re: Re: Anael

16. 12. 2021 19:10

Zuzana
Ahoj Zuzi, máš pravdu. Také jsem měla zlatého retrívra ,byl to opravdový anděl. Už je to dva roky co odešel. Byl za mnou několikrát už bez svého psího těla a je to nádherná světelná bytost. Chodil za mnou po své smrti abych nebyla smutná. Ale lidské emoce jsou i tom abychom našli zpět svou vnitřní rovnováhu. Sama jsem si prožila klinickou smrt ve 24 letech a byl to pro mně ten nejkrásnější zážitek který jsem kdy poznala a který si vždy vybavím zvláště ,když jsem zažívala těžké energie. Přesto mi bylo smutno když zemřel. A nyní k těm mentálně postiženým lidičkám. Kdysi jsem prožila týden, kdy jsem měla otevřené snad všechny schopnosti, které může lidská bytost v těle mít, aniž by zemřela. Byl to takový pokus jak na tom je lidstvo se svými energiemi ,zdali je už vhodný energetický zásah, ke kterému dochází nyní. V roce 2001 toto ještě možné nebylo. Jak to souvisí s těmito lidmi? Jednoduše , měla jsem tenkrát tak obrovskou míru lásky v sobě a tolik jsem svítila že jsem tím přitahovala právě tyto lidičky, dětičky a zvířata. Jejich duše se tolik radovali a oni se smáli a křičeli radostí , když jsem chodila po ulici ,utíkali ke mně od svých vychovatelů a chtěli obejmout. Autistické děti přestali být agresivní a byli velmi klidní a vnímaví. Jejich rodiče nechápali co se to s nimi děje a mysleli si že je to novými druhy léků. Nebylo! Je to o vnitřním nastavení ,o jejich přijetí a o tom že vy sami si představujete že jsou milí. Je to otázka synchronicyty. To co očekáváte, jaké zrovna vysíláte frekvence ,takové se vám dostanou. Zní to prostě ale jde o to, jak se člověk dokáže dlouho v tomto stavu udržet. Pokud se mu to nepodaří sklouzne opět do stavu lineárního vnímání a lineárního 3 D. Udržet se neustále v 5 D a výše je otázkou vnitřního nastavení ,otázkou funkčnosti DNA a do jaké míry už ji máte aktivovanou. Jako první se vám určitě bude projevovat jinak délka času, potom budete mít schopnost telepatie. Což je z počátku nezvyklé v tom, že slyšíte lidi co si myslí ,když je potkáte na ulici a začnete jim odpovídat. Například jsem šla po ulici a slečna co šla naproti mně pozdravila a pomyslela si :To je ale hezký svetr a já jí odpověděla Děkuji. V tu chvíli se zarazila a přemýšlela proč ji vlastně zdravím, odkud ji znám? A fakt jsem to řekla nahlas ? Tohle ale prosím bylo v roce 2001. Lidi roušky nenosili ,nebyli experimentálně očkováni a chování lidí bylo jinde. Potom vám přibydou další schopnosti ale to je na dlouho byla bych už mimo téma.

Petr - Re: Anael

20. 12. 2021 13:16

Nádheru zažívají ti co už si v sobě většinu věcí pročistili a zpracovali. Ti co nemají zpracováno a mají různé energetické bloky se vzestupem mohou zažívat i dost nepříjemné stavy a zdravotní potíže a pocit že se vše spíš zhoršuje.

Autizmus je dle mých informací závažná věc, v podstatě jde o záležitost rodinné karmy. Ta teď taky vyplouvá na povrch. Takže mě nepřekvapuje to co se vám stalo.
Na karmu rodinnou i osobní v minulosti platilo, že je nutné pochopit o jakou jde životní lekci, a pak si to zpracovat, odpustit, propustit.

Řada lidí tvrdí jak je v dnešní době snadné propustit osobní i rodinnou karmu. Ale já si tím nejsem jistý. Taky s tím bojuju a vypadá to na docela dlouhou cestu. Zatím jsem nepřišel na to zjednodušení co by údajně mělo fungovat v nových energiích.
Čímž netvrdím že to nejde.

Co se týče těch "starých" metod, tak tam bych vám rovněž doporučil knižní sérii S.Lazareva "Diagnostika karmy".
Zatím si můžete najít nějaká jeho videa na youtube abyste měla představu. Jen v češtině je jich velmi málo. V ruštině je jich víc.
Možná že v nějaké z těchto knih najdete něco konkrétního i o autizmu, jak to souvisí s karmou.
Jeho metody jsou starší, ale ověřené a funkční.

Možná byste se měla obrátit na Silvii (jestli ještě dělá osobní konzultace) nebo někoho podobně spolehlivého, kdo by vám dokázal přesně říct, co se s vaším synem děje, a o jakou jde karmickou zátěž, co je třeba v rodové linii vyčistit a v sobě zpracovat.

Ale Lazarev a "Diagnostika karmy" jsou sázkou na jistotu. Dříve lidi měli jen tyto prostředky a museli si s tím vystačit.
Rád bych vám poradil víc, ale sám dělám co můžu, abych ustál naši rodinnou karmu, a částečně odčistil tu svoji osobní (ony jsou ale navzájem propojené).
Taky nejsem ve stavu "hurá vzestupuju do sluníčkové 5D" jako někteří, ale spíš se potýkám s tím co se valí ven a co je třeba očistit a zpracovat. Myslím že takových lidí je většina.

Petr - co nejvíce pobývat v přírodě

20. 12. 2021 12:46

Mě už teď došlo, proč ve všech vysokých a pravdivých channelinzích jako je Poselství stvořitele apod. pořád nabádají abychom chodili do přírody, co nejčastěji a obzvlášť při těch silných událostech jako je slunovrat a různé brány.
Protože Země se masivně převibrovává do 5D, veškerá fauna a flóra taky.
A když se budem co nejvíc napojovat na Zemi a přírodu, tak nám to pomůže s přechodem do 5D.

Čili Silva měla v podstatě pravdu. Jen to není tak že by byl nějaký záblesk, kdy bychom se museli okamžitě chytnout nejbližšího stromu či drnu, ale je to pozvolnější přechod a to napojování na přírodu je potřeba dělat průběžně.

Tohleto může dělat každý, kdo nemá žádně speciální schopnosti. Toto je dostupné naproto každému.

Anael - Informace

18. 12. 2021 16:17

Ahoj lidičky pro ty kdo jste toto neviděli poskytuji vám link na důležité informace . Originál je na https"//youtu.be/L31uTrOauOs, nebo s českým překladem Andrey za což jí vřele děkuji . https: //youtu.be/GVHeSSSNKdk . Jedná se o konec KABALY a jejich kapitulace a odchodu portálem který je v Antarktidě. Dál se dozvíte ve videu. Sláva konec Satanistum ! Bože děkuji,děkuji,děkuji. Když jsi vzpomenu jak na mně útočili celou dobu co tu žiji ,tak se mi neskutečně ulevilo. Tohle je velikánská pomoc pro lidstvo.

Blanka - Re: Informace

18. 12. 2021 19:55

Anael, děkuji, krásné.

ANDREA - Re: Informace

18. 12. 2021 21:06

Anael, ja dufam ze je to naozaj pravda. Uz tolkokrat som bola sklamana, a tesila sa....ze je koniec...

Anael - Re: Re: Informace

18. 12. 2021 22:51

Cítím že jde do finále. Tedˇje důležité zůstat v klidu, beze strachu být ve své srdci a představovat si co opravdu si ze srdce přejete.
Můžete pociťovat např. závratě to mám tedˇobčas já. Nebo tam kde to ještě v těle nemáte energeticky srovnané ,je to tím jak se navyšují vibrace Země a vy máte jít s ní. Jezte hodně ovoce ,pijte vodu je to zapotřebí když se otevírá třetí oko tak vás může bolet hlava. Záleží v jakém stavu máte šišinku ,zda není zavápněná. Je třeba omezit cukr kvůli kyselému prostředí a používat více alkalických potravin. Své tělo čistíme přes srdeční čakru ,odtud nám proudí energie do celého našeho těla. Tělo by mělo být v dobré kondici po stránce fyzické, mentální i duchovní. Věřte si, věřte svému duchovnímu srdci. 21.12.2021 bude otevřena brána ,ona je už vlastně nyní ale ten skok energie je právě ten den . Jestli můžete meditujte si, hlavně mějte lásku v srdci a věřte jí ona vás povede. Všem vám přeji krásné chvíle ,tvoříte si novou realitu kde lineární čas je minulostí. Kde telepatie je běžná komunikace ,kdy se můžete přemísťovat z místa na místo bez použití dopravních prostředků ,kde nemusíte zabíjet jiné tvory aby jste se najedli, poznáte nové druhy rostlin a ovoce ,nové druhy bytostí, místo kde se dá rychle uzdravit pokud někdo onemocní jinými prostředky ,bez chemie a nutnosti do někoho zasahovat chirurgicky. Nemoc přichází jen pokud vy klesnete energeticky na její úroveň. Každá nemoc má nízkou vibraci. Pokud tedy máte vysoké energie zůstanete zdraví. Nezapomeňte si dělat ochranou merkabu pokud se chystáte mezi lidi třeba na nákup. Těším se že se třeba s někým z vás potkáme ,když budete chtít. Máme tu ještě dost práce ale je nás hodně a stále se probouzejí ostatní ,bojujeme o každého člověka o každou duši. Je ale znát jak po tom 12.12. přestali útočit. To co tu zbylo, je jen v lidech ,to blbé nastavení ... To už musí každý sám za sebe vyřešit .. je to jeho svobodná vůle kam bude svou vlastní energii směrovat. Zda pro svůj růst .nebo bude krmit negativitu. Jen bych chtěla ještě vyvrátit jeden omyl který je zde interpretován a to že v ,,pekle,, není horko ale naopak je tam chlad . Bytosti které jsem viděla před pár lety které jsou známi jako drakoni byly neskutečně studení a temní až paralyzující a tyhle a ještě pár dalších druhů lidé krmily svými negacemi které se odváděli do 3 D mřížky a odtud někam do Zeta Reticuli. Tohle skončilo ,lidé se by se měli spojit a s láskou v srdci říci všem negáčům
tady nemáte žádnou moc, tady smíte pouze projevovat lásku. A tohle by byla obrovská služba planetě a jejím bytostem které na ní žijí.

Ivan - Re: Re: Re: Informace

19. 12. 2021 11:18

Ľudkovia. Iba dodám k Anael: NEZAOBERAJTE SA NEGATIVNYMI INFORMÁCIAMI. Ani malými, napr. typu:"zmazali mi kanál na jutubu". Otočte plne pozornost na seba a svoje najbližšie rodiny ! Tých priamo vidíte a ich činy sa vás, ihneď, priamo dotknú. Vypnite svet čo sa vám derie do pozornosti odkialsi zdaleka, od ľudí čo vôbec nepoznáte ( a ktorí väčšinou iba kecali a kecali...na tom jutubku....ale nic neurobili, nic nenakopli ku pravde).
Idú na nás zmeny, tie zmeny budú veĺké. Jutubko vam záhradku nepoleje.
Každý deň si nahlas hovorte: SOM ZDRAVÝ A SILNÝ. SOM SLOBODNÝ

Ivan - Re: Informace

19. 12. 2021 11:45

Iba dodám pre naivných: skoncujte s regresnými terapiami a rýpaním sa v nejasnej minulosti. Pozrite sa na to CELÉ jasným zrakom: vyťahujete tým sem do prítomnosti tie najhoršie činy. Prestanťe to robiť !!!
Ešte za to platíte nemalé peniaze - všade sa sústređujete a pozornosť dávate iba negátivnym násilným činom. Prestante to robiť !!
Je to trik umierajúcej temnoty !!!! Podviedlo vás to !
Ak s tým nedokážete prestať - vytiahnite z minulosti zivot v ktorom ste mali najviac deťí!!!!

Hana - Informace

18. 12. 2021 22:31

Zpravy z galaxie
"Zprávy z Galaxie - Oraa Nataru Shari" https://m.facebook.com/groups/4301742136544105/

inga - info

16. 12. 2021 21:33

ďalší zdroj informácii: Infovojna - archiv - informačná vojna : Boj o planétu a mysle ľudí. Časť XXXII. s Tomášom Hlaváčom

ANDREA - peticia

17. 12. 2021 23:55

Nepodpisujte tu peticiu, aj Jiri Ledvinka povedal ze kto podpise a zucastni sa tej meditacie 21.12.2021 zostane v klietke....

inga - Re: peticia

18. 12. 2021 2:57

... môžem niečo bližšie k vyjadreniu nepodpisovať práve túto petíciu a nezúčastňovať sa meditácie 21.12.21 ? Ďakujem.