Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDKY ZE SYNCHRONIZACE 22.5.

22. 5. 2021
 
BĚHEM POSLEDNÍCH DVOU KVANTOVÝCH SKOKŮ 10.4. A 15.5. JSME ZVYŠOVALI VIBRACE PLANETY, ALE POŘÁD JSME BYLY VE STEJNÉ ČASOVÉ LINII, JAKO CABALA A ILUMINÁTI. PROTO NEUSTÁLE ÚTOČILI A SNAŽILI SE NÁS STRHNOUT ZPÁTKY DO 3D. DNES SE STALO TO, ŽE JSME UDĚLALI KROK VEDLE A PŘESTOUPILI JSME DO NOVÉ ČASOVÉ LINIE, NASTOUPILI JSME DO NOVÉ BUDOUCNOSTI, COŽ UŽ NELZE ZMĚNIT.
TEMNÉ RITUÁLY, KTERÉ POUZE SNIŽUJÍ VIBRACI LIDSTVA NEDOKÁŽOU PROJÍT PRŮRVOU V ČASE DO JINÝCH PARALELNÍCH BUDOUCNOSTÍ A TUDÍŽ UŽ NÁS NEMŮŽOU OBRAT O BUDOUCNOST NOVÉ ZEMĚ. DNES BYLA ZLOMENA TEMNÁ PEČEŤ CABALY A JEJÍ CELOPLANETÁRNÍ VLIV NA LIDSTVO. BYŤ JI POŘÁD BUDE MNOHO LIDÍ VĚŘIT A BUDE SE SNAŽIT ŽÍT VE VÍRU JEJICH REALITY, JEJICH SNAHA VEZME BRZY ZA SVÉ. TATO TEMNÁ MAGIE ŽIVÍCÍ SE KRVÍ NEVINNÝCH DĚTÍ BYLA PORAŽENA.
DNES MEDITOVALO MNOHO SKUPIN NAPŘÍČ CELÉHO SVĚTA, BYL TUDÍŽ NAPLNĚN POČET LIDÍ PRO PŘESTUP DO NOVÉHO VĚKU!
BUDE UMOŽNĚN ZAČÁTEK VEŘEJNÝCH NORIMBERSKÝCH PROCESŮ, MASOVÉ ODHALENÍ MIMOZEMSKÝCH RAS A ZLOČINŮ PROTI LIDSKOSTI TEMNÉ CABALY.
TO VŠECHNO UŽ ZAČÍNÁ.
PODROBNOSTI K DNEŠNÍ ČINNOSTI NÁS VŠECH JSOU TYTO:
ZROD VELKÉHO MNOŽSTVÍ PEGASŮ A JEDNOROŽCŮ VEDLO K OTEVŘENÍ JEJICH ROVINY EXISTENCE ZDE NA ZEMI. TOTO OTEVÍRÁNÍ PROBÍHALO UŽ OD ZAČÁTKU KVĚTNA, COŽ SE VE FYZICKÉ REALITĚ PROJEVILO JAKO MASIVNÍ VÝSKYT MNOHA DUH. TYTO BYTOSTI MILUJÍ DĚTI A BUDOU DALEKOSÁHLE POMÁHAT PŘI LÉČENÍ PSYCHYCKÝCH TRAUMAT MNOHA Z NICH.
DÁLE DOŠLO K UVOLNĚNÍ ČÍNSKÝCH DRAKŮ PŘEDEVŠÍM V OKOLÍ WUCHANU, TO V BLÍZKÉ DOBĚ POVEDE K DALŠÍM ZÁVAŽNÝM ZMĚNÁM V PŘÍRODĚ I POČASÍ NA DANÉM ÚZEMÍ. UVĚZNĚNÉ DRAČICE DO SEBE DLOUHODOBĚ POBÍRALI UTRPENÍ MALÝCH ZNEUŽÍVANÝCH DĚTÍ, COŽ JIM ZPŮSOBOVALO VELIKOU BOLEST, KONEČNĚ MAJÍ MOŽNOST PROTIAKCE A VYLÉČENÍ OKOLNÍ PŘÍRODY.
BĚHEM TOHOTO TÝDNE BYLA DÁLE MASOVĚ ZAHÁJENA SPOLUPRÁCE OBYČEJNÝCH LIDÍ S GALAKTICKOU FEDERACÍ, POTAŽMO RASY ARKTURIÁNŮ, VELITELSTVÍ AŠTARA ŠERANA A DALŠÍCH. TATO SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ V RÁMCI NAŠEHO SOUHLASU S JEJICH MASOVÝM ZÁSAHEM A SPOLEČNÉM ENERGETICKÉM LÉČENÍ DĚTÍ PROSTŘEDNICTVÍM MEDITACÍ. ZÁCHRANNÉ PRÁCE JSOU TÉMĚŘ DOKONČENY, DLE AŠTARA ZBÝVÁ JEN NĚKOLIK DNŮ, MAXIMÁLNĚ DO DVOU TÝDNŮ BY MĚLY BÝT VŠECHNY PŘEŽIVŠÍ DĚTI ZACHRÁNĚNÉ.
DÁLE DOŠLO K VYLÍHNUTÍ ENERGETICKÝCH ŽAB, ŽELV A MNOHA DALŠÍCH ELEMENTÁLNÍCH BYTOSTÍ POTŘEBNÝCH PRO PROČIŠTĚNÍ, VYLÉČENÍ A OCHRANU PŘÍRODY PLANETY ZEMĚ.
BALTE SI POMYSLNÉ KUFRY DO NOVÉ REALITY, PRÁVĚ JSME PŘESTOUPILI Z NULOVÉ ZÓNY ČASU, Z ROKU "0", KTERÝ ZAČAL V ROCE 2020 DO ROKU "1" NOVÉ ZĚMĚ.
PRO NĚKTERÉ OSOBY TO BUDE ŠOK, TOTO OBDOBÍ BUDOU VNÍMAT VELICE NEGATIVNĚ, NENÍ VŠAK POTŘEBA SE TÍMTO NECHAT STRHNOUT, OBDOBÍ KTERÉ NASTANE, BUDE DOBOU SPRAVEDLIVOSTI A NAROVNÁVÁNÍM VŠECH ENTIT SVĚTA DO PŮVODNÍ BOŽSKÉ ROVNOVÁHY. BUDOU ZDE VRÁCENY DUCHOVNÍ A VESMÍRNÉ ZÁKONY A KAŽDÉMU BUDE UMOŽNĚNO VRÁTIT SE NA MÍSTO ( MYŠLENO I JAKO SPOLEČENSKOU POZICI), KTERÉ MU PRÁVOPLATNĚ PATŘÍ.
BĚHEM MINULÝCH KVANTOVÝCH SKOKŮ SE PODAŘILO NABRAT KURZ DO GALAXIE ZLATÉ RŮŽE V RÁMCI KOORDINÁTŮ ENERGIE, NYNÍ JSME NABRALI KURZ V RÁMCI KOORDINÁTŮ ČASU A PROSTORU.
ZBÝVÁ SE POUZE TĚŠIT NA NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI.
JEŠTĚ JEDNOU VÁM DĚKUJI ZA VAŠE OTEVŘENÁ SRDCE, TRPĚLIVOST A DUCHOVNÍ PRÁCI. MYSLÍM, ŽE SI TEĎ MŮŽEME NA CHVILIČKU ODDECHNOUT.
PROSTŘEDNICTVÍM ANDĚLŮ MI BYLO SDĚLENO, ŽE DALŠÍ SYNCHRONIZACE MÁ PROBĚHNOUT OPĚT V SOBOTU 5.6.
BUDU SE NA VÁS OPĚT TĚŠIT.
MĚJTE SE KRÁSNĚ!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

korendor - 140 TISÍC

23. 5. 2021 2:01

Měl jsem takové vyčteninky,ala dr Cvach,že na planetě Zemi bude jen 6milionu lidí a vládnout tomu bude 140 tisíc osvícencu,jako je Silva. Pokud tedy svorně mezitím nevystydneme,tak v Praze bude blaze,nikoliv rouškovitě draze. DOBRO DOŠLI...

Slovemsko - Re: 140 TISÍC

23. 5. 2021 8:15

A Silvia by mohla vladnut aj na Slovensku, lebo tu nepoznam ziadneho svetelneho pracovnika s takou silnou uzastnou charizmatickou energiou.

IZ - Re: Re: 140 TISÍC

23. 5. 2021 11:53

Sorry chlapy, ale já vládnout nechci. :-D Myslím, že je čas aby si lidé začali vládnout sami. Ale pobavilo mě to, díky!

AnGaja - Pozdrav z Moravy

23. 5. 2021 11:44

Děkuji všem, mám velkou radost, že jsme to zvládli.
Velké díky Silvince a duha taky byla. Mějte se všichni krásně.

Ája - Poděkování

23. 5. 2021 11:05

Dobrý den,i já bych chtěla velmi poděkovat! Váš zpravodaj sleduji krátce,jelikož jsem neměla internet(z os.důvodů),ale dlouho čtu tu "svou" literaturu a proto jsem šťastná, že je mnoho dobrých a láskyplných bytostí. Včera jsem nemeditovala,ale relaxovala u cd Arkturiani (Nakura, Arktur.regeneze), mám Květ života stále na sobě a cítila jsem nádherný klid,lásku a naději. V týdnu jsem po preháňce viděla dvě duhy vedle sebe- nádhera! Dekuji, že jste!

Jitka - Mám radost

23. 5. 2021 10:55

Mám radost ze se to podařilo.

Alena - Synchronizace 22.5. 2021

23. 5. 2021 10:01

Od začátku května jsme čistili planetu pomocí krystalů. 22. 5. jsem sice již nebyla se svou skupinou pohromadě, ale oni pracovali jinde. Pomocí krystalů jsem se je snažila zabezpečit. Skončila jsem až po deváté hodině, kdy už byl úplný klid a já měla fakt dost. Je úplně super, když se všichni spojíme v Lásce a bez ohledu na okolnosti děláme, co nejlepšího dovedeme. Díky, díky, díky všem! A.D. :)))!

Pavlína - Děkuji

23. 5. 2021 9:06

Děkuji Bohu a Vám všem úžasným lidem. Děkuji za záchranu dětí a novou nádhernou budoucnost. Duha se nám ukázala také a já jsem věděla, že to dokážeme. Miluji Vás.

Milan - Poďakovanie

23. 5. 2021 8:16

Ďakujem veľmi pekne za Vašu pomoc

Maruška - poděkování

23. 5. 2021 8:02

Chci Vám všem moc a moc poděkovat a zvláště Silvě za Vaši práci ,kterou jste dělali pro záchranu Planety Země a lidstva.Pravda je ,že to byl opravdu zvláštní den a zakončila jsem jej navečer meditací a bylo mi velice pěkně dalo by se říci -hlazena Láskou.Také jsem viděla duhu ,ale jen jednu.Ještě jednou veliký dík Vám všem.

Hanka - děkujeme Silvi....

23. 5. 2021 7:18

Včera byl celkově zvláštní den, tak trochu jako z pohádky.... jedna duha za druhou.....

Denisa - Díky Vám

23. 5. 2021 1:28

Děkuji

korendor - The Portal

23. 5. 2021 1:13

Diky za dobrou nadeji. Obcas lezu po 4 na portal blogspot kde ma Cobra sve rozumy a tam je posledni zprava z 12 kvetna. Kdyby se probral a sdelil neco podobneho pro anglosasy bylo by to zajimave.....

Liduš - Poděkování

23. 5. 2021 0:06

Velice si Vás všech vážím a klaním se Vám.Jste úžasní a vytrvalí ,za nás za všechny jste se postavili,..proti komu,všichni víme,jste skvělý tým.Děkuji za záchranu Planety a celého lidstva.
Děkuji,děkujeme....Kubrichtová L.

Anael-Zuzana - Poděkování

22. 5. 2021 23:06

Děkuji všem bytostem světla a lásky za jejich neúnavnou práci ,oddanost a spolupráci s ostatními skupinami kterým šlo o jednotnou událost. Mám ohromnou radost. Cítím spoustu lásky. Včera jsem zaznamenala duhu (hned jsem si ji vyfotila) a dnes než zapadlo slunce jsem viděla bytost oblečenou v dlouhém červeném oblečení ,která měla kolem sebe jasně zlatou záři. Stála ale daleko a já jsem věděla že se na mne dívá .Také jsem se na ni dívala a teď se mi chce brečet! Jsem dojatá! Díky Silvince za svělou koordinaci a krásné sdělení. Mám vás ráda všechny i když jsem vás ještě neviděla. Dobrou noc.

Veronika Kolouchová - Děkujeme

22. 5. 2021 23:05

Tak konečně se dílo podařilo...