Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDKY ZE SYNCHRONIZACE 22.5.

22. 5. 2021
 
BĚHEM POSLEDNÍCH DVOU KVANTOVÝCH SKOKŮ 10.4. A 15.5. JSME ZVYŠOVALI VIBRACE PLANETY, ALE POŘÁD JSME BYLY VE STEJNÉ ČASOVÉ LINII, JAKO CABALA A ILUMINÁTI. PROTO NEUSTÁLE ÚTOČILI A SNAŽILI SE NÁS STRHNOUT ZPÁTKY DO 3D. DNES SE STALO TO, ŽE JSME UDĚLALI KROK VEDLE A PŘESTOUPILI JSME DO NOVÉ ČASOVÉ LINIE, NASTOUPILI JSME DO NOVÉ BUDOUCNOSTI, COŽ UŽ NELZE ZMĚNIT.
TEMNÉ RITUÁLY, KTERÉ POUZE SNIŽUJÍ VIBRACI LIDSTVA NEDOKÁŽOU PROJÍT PRŮRVOU V ČASE DO JINÝCH PARALELNÍCH BUDOUCNOSTÍ A TUDÍŽ UŽ NÁS NEMŮŽOU OBRAT O BUDOUCNOST NOVÉ ZEMĚ. DNES BYLA ZLOMENA TEMNÁ PEČEŤ CABALY A JEJÍ CELOPLANETÁRNÍ VLIV NA LIDSTVO. BYŤ JI POŘÁD BUDE MNOHO LIDÍ VĚŘIT A BUDE SE SNAŽIT ŽÍT VE VÍRU JEJICH REALITY, JEJICH SNAHA VEZME BRZY ZA SVÉ. TATO TEMNÁ MAGIE ŽIVÍCÍ SE KRVÍ NEVINNÝCH DĚTÍ BYLA PORAŽENA.
DNES MEDITOVALO MNOHO SKUPIN NAPŘÍČ CELÉHO SVĚTA, BYL TUDÍŽ NAPLNĚN POČET LIDÍ PRO PŘESTUP DO NOVÉHO VĚKU!
BUDE UMOŽNĚN ZAČÁTEK VEŘEJNÝCH NORIMBERSKÝCH PROCESŮ, MASOVÉ ODHALENÍ MIMOZEMSKÝCH RAS A ZLOČINŮ PROTI LIDSKOSTI TEMNÉ CABALY.
TO VŠECHNO UŽ ZAČÍNÁ.
PODROBNOSTI K DNEŠNÍ ČINNOSTI NÁS VŠECH JSOU TYTO:
ZROD VELKÉHO MNOŽSTVÍ PEGASŮ A JEDNOROŽCŮ VEDLO K OTEVŘENÍ JEJICH ROVINY EXISTENCE ZDE NA ZEMI. TOTO OTEVÍRÁNÍ PROBÍHALO UŽ OD ZAČÁTKU KVĚTNA, COŽ SE VE FYZICKÉ REALITĚ PROJEVILO JAKO MASIVNÍ VÝSKYT MNOHA DUH. TYTO BYTOSTI MILUJÍ DĚTI A BUDOU DALEKOSÁHLE POMÁHAT PŘI LÉČENÍ PSYCHYCKÝCH TRAUMAT MNOHA Z NICH.
DÁLE DOŠLO K UVOLNĚNÍ ČÍNSKÝCH DRAKŮ PŘEDEVŠÍM V OKOLÍ WUCHANU, TO V BLÍZKÉ DOBĚ POVEDE K DALŠÍM ZÁVAŽNÝM ZMĚNÁM V PŘÍRODĚ I POČASÍ NA DANÉM ÚZEMÍ. UVĚZNĚNÉ DRAČICE DO SEBE DLOUHODOBĚ POBÍRALI UTRPENÍ MALÝCH ZNEUŽÍVANÝCH DĚTÍ, COŽ JIM ZPŮSOBOVALO VELIKOU BOLEST, KONEČNĚ MAJÍ MOŽNOST PROTIAKCE A VYLÉČENÍ OKOLNÍ PŘÍRODY.
BĚHEM TOHOTO TÝDNE BYLA DÁLE MASOVĚ ZAHÁJENA SPOLUPRÁCE OBYČEJNÝCH LIDÍ S GALAKTICKOU FEDERACÍ, POTAŽMO RASY ARKTURIÁNŮ, VELITELSTVÍ AŠTARA ŠERANA A DALŠÍCH. TATO SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ V RÁMCI NAŠEHO SOUHLASU S JEJICH MASOVÝM ZÁSAHEM A SPOLEČNÉM ENERGETICKÉM LÉČENÍ DĚTÍ PROSTŘEDNICTVÍM MEDITACÍ. ZÁCHRANNÉ PRÁCE JSOU TÉMĚŘ DOKONČENY, DLE AŠTARA ZBÝVÁ JEN NĚKOLIK DNŮ, MAXIMÁLNĚ DO DVOU TÝDNŮ BY MĚLY BÝT VŠECHNY PŘEŽIVŠÍ DĚTI ZACHRÁNĚNÉ.
DÁLE DOŠLO K VYLÍHNUTÍ ENERGETICKÝCH ŽAB, ŽELV A MNOHA DALŠÍCH ELEMENTÁLNÍCH BYTOSTÍ POTŘEBNÝCH PRO PROČIŠTĚNÍ, VYLÉČENÍ A OCHRANU PŘÍRODY PLANETY ZEMĚ.
BALTE SI POMYSLNÉ KUFRY DO NOVÉ REALITY, PRÁVĚ JSME PŘESTOUPILI Z NULOVÉ ZÓNY ČASU, Z ROKU "0", KTERÝ ZAČAL V ROCE 2020 DO ROKU "1" NOVÉ ZĚMĚ.
PRO NĚKTERÉ OSOBY TO BUDE ŠOK, TOTO OBDOBÍ BUDOU VNÍMAT VELICE NEGATIVNĚ, NENÍ VŠAK POTŘEBA SE TÍMTO NECHAT STRHNOUT, OBDOBÍ KTERÉ NASTANE, BUDE DOBOU SPRAVEDLIVOSTI A NAROVNÁVÁNÍM VŠECH ENTIT SVĚTA DO PŮVODNÍ BOŽSKÉ ROVNOVÁHY. BUDOU ZDE VRÁCENY DUCHOVNÍ A VESMÍRNÉ ZÁKONY A KAŽDÉMU BUDE UMOŽNĚNO VRÁTIT SE NA MÍSTO ( MYŠLENO I JAKO SPOLEČENSKOU POZICI), KTERÉ MU PRÁVOPLATNĚ PATŘÍ.
BĚHEM MINULÝCH KVANTOVÝCH SKOKŮ SE PODAŘILO NABRAT KURZ DO GALAXIE ZLATÉ RŮŽE V RÁMCI KOORDINÁTŮ ENERGIE, NYNÍ JSME NABRALI KURZ V RÁMCI KOORDINÁTŮ ČASU A PROSTORU.
ZBÝVÁ SE POUZE TĚŠIT NA NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI.
JEŠTĚ JEDNOU VÁM DĚKUJI ZA VAŠE OTEVŘENÁ SRDCE, TRPĚLIVOST A DUCHOVNÍ PRÁCI. MYSLÍM, ŽE SI TEĎ MŮŽEME NA CHVILIČKU ODDECHNOUT.
PROSTŘEDNICTVÍM ANDĚLŮ MI BYLO SDĚLENO, ŽE DALŠÍ SYNCHRONIZACE MÁ PROBĚHNOUT OPĚT V SOBOTU 5.6.
BUDU SE NA VÁS OPĚT TĚŠIT.
MĚJTE SE KRÁSNĚ!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Alena - Svetla

24. 5. 2021 8:00

Ahojte,
vcera cca 23.30 v Prahe som sa pozrela z okna na hviezdy, na jednej strane letelo klasicke lietadlo, klasicky blikalo. Na druhej strane som videla len hviezdy, ale ked som sa blizsie prizrela, hybali sa, bolo to ako keby v zastupe za sebou letela nejaka posadka. Trvalo to par minut a potom ostali len hviezdy. Neviem, co to bolo, ale pisem, ak by niekto videl cosi podobne.
Dakujem Silvinke za uzasne spravy, vsetkym za pracu a pozdravujem :-)

Leri - Re: Svetla

24. 5. 2021 9:10

Já jsem "vláček" světel poprvé viděla v sobotu (asi v 23-24h). Jel pod Velkým vozem, zhruba od západu na východ, rychleji než letadla. Zrovna jsem dnes četla, že to nemohou být satelity, protože ty bychom okem neviděli, jak jsou malé, ale něco jiného (asi úprk lodí pavoučích bytostí).

Alena - Re: Re: Svetla

24. 5. 2021 9:25

Boze, tak to bolo to iste, tiez to slo okolo Velkeho voza a zo zapadu na vychod, ja mam totiz okna otocene na zapad. Wau.

Anna - Re: Re: Svetla

26. 5. 2021 13:22

To je vláček SpaceX Eltona Muska
viz
https://vtm.zive.cz/clanky/jak-pozorovat-vlacek-satelitu-starlink-pomuze-web-i-aplikace-pro-chytre-telefony/sc-870-a-203518/default.aspx

Anael-Zuzana - Re: Svetla

24. 5. 2021 12:57

Ahoj, to jsou telekomunikační satelitní družice na 5 G sítě a ještě něco jiného. V plánu měli tahle obehnat celou Zem. Práce Ellona Muska pro Ameriku a Evropu už nevím ,,raději ,,ale určitě se zeptám. Jeden z důvodů proč je teď tolik problémů s internetem a někde mohou blbnout i televizní přenosy pokud jsou vysílány živě. Pro celkové zdraví bytostí co žijí na planetě je to problematické! Mělo to sloužit k zastavení duchovního růstu lidí. Tak jako všechny mobilní signály. Zakrňuje z toho šišinka - třetí oko, má to vliv na brzlík u dětí, mozek u lidí. Zvířata která se řídí svým vlastním sonickým zařízením viz netopýři, delfíny, velryby, ptáci honem si nevzpomenu na všechny tak jsou z toho zmatení mohou končit na suchu místo ve vodě a lítat naprosto nesmyslně .Jako když někdo ovlivňuje geomagnetické pole Země tak máme také problém! Také i z tohoto důvodu jsme a ještě budeme pracovat aby se to dalo do pořádku.

Tomáš - Re: Re: Svetla

25. 5. 2021 14:37

Jen doplním Musk je jen maska za ním stojí mocensko průmyslový koncern a chtějí udělat sít 2000satelitů pro 5G k ovládání naočkovaných a také k narušení duchovně energetické mříšky Země aby jí spolu s práškováním znemožnili vzestup. Satelity budou za tím účelem rozmístěny v geometrickém vzorci kolem celé planety a napadat její energetické akupunkturní body. Je k nevíře že toto vesmír dovolí a mimozemštani jen přihlíží!!! Co se týká chemtreinsu to je takové svinstvo co si dovolí dělat, doufám že za všechno zaplatí! Postavil jsem chembustr k likvidaci chemtrainsu, ale nefunguje to , potřebujem Atlantské technologie..

Anna - Re: Re: Re: Svetla

26. 5. 2021 13:31

celkem jich má být vypuštěno na 12 tisíc do roku 2025
https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/2829236-horalek-muskuv-starlink-nas-pripravi-o-nebe-jak-jej-zname

Petr - Re: Svetla

26. 5. 2021 13:06

To byli satelity Starlinku. Startují každou chvíli. Pro podobné situace doporučuji aplikaci Heavens-Above. Je tam téměř vše. Jediný co tam pochopitelně chybí jsou například tajné mise miniraketoplánu USA. Sateliti jsou vskutku malé, ale konkrétně Starlink mají velké solární panely. Potřebuji hodně energie protože komunikují prostřednictvím laseru.

jofo - Poďakovanie

24. 5. 2021 11:02

Ďakujem, za všetko, čo robíte pre ľudstvo a našu matku zem. Verím, že sa budú pridávať ďalšie bytosti a budú pracovať v rôznych oblastiach.

Ivice - Poděkování

23. 5. 2021 16:08

Z celého srdce vám všem děkuji za nádhernou smysluplnou užitečnou precizní a úspěšnou práci. Sama se neúčastním,tedy doposud jsem se nezúčastnila,ač mě to k vám pořád táhne,ale nikdy jsem nic takového nedělala a nevím, jestli bych to udělala správně. Až přijde to "řádné" vnuknutí, přidám se. Ještě jednou opradvu všem moc a moc z celého srdce děkuji.

Marcela V. - Re: Poděkování

23. 5. 2021 21:30

Taky nevím, jestli jsem to dělala správně. Ale myslím si a cítím, že důležité je to, že to člověk dělá srdcem.

Jitka - Co ti, kteří nemeditovali ....poznáme kdo bude v 5 D...nebo prostě jinde ?

23. 5. 2021 7:13

Pardon, ale jakožto neúčastná na meditaci a opět zmožena únavou a spící... v době meditací... mám balit kufry do ...nikam? :)

korendor - Re: Co ti, kteří nemeditovali ....poznáme kdo bude v 5 D...nebo prostě jinde ?

23. 5. 2021 9:46

Jitko,to že nelelkuješ třeba na hovínky.cz,ale jsi TADY,to je znak správné CESTY. Genetičtí ing se vyřádili. Muž je uzký specialista. Když dělá JEDNU činnost,je v tom mistr světa. Běda ale,když na něj křikne manželka s nějakým dotazem. Muž musí vypnout soustředěnou meditaci na uzkou činnost a přepnout na to,co žena sděluje. Žena NIKOLIV. Ta stojí u sporáku,kojí dítě,míchá omáčku,poslouchá radio a zároven ještě dokáže odpovědět na manželuv dotaz.Proto,milé ženy,mějte trpělivost s mistry světa na JEDINOU činnnot,kde mají vynikající výsledky,ale dělat více věcí najednou,nemají genetické vybavení..

Jitka - Re: Re: Co ti, kteří nemeditovali ....poznáme kdo bude v 5 D...nebo prostě jinde ?

23. 5. 2021 10:54

Ahoj, no...já ač žena, zvládám jen jednu věc:D. Dotaz se týkal mne...na info jsem koukala, ale ne 22.5 a většinu dne jsem prospala... což u mne nebývalo normální. Usínám skoro pořád....tak si jen říkám..proč. :) A jelikož se na tomto vědomě nezúčastním (jen jsem měla prntagram oltář) ...říkám si jestli už prostě není čas, že to tu mám zabalit :D. Vědět to tak dám výpověď v práci a tak dále :D

korendor - Re: Re: Re: Co ti, kteří nemeditovali ....poznáme kdo bude v 5 D...nebo prostě jinde ?

23. 5. 2021 11:04

Ale to spaní,to je informace tělu,aby mělo dostatek energie na výrony z Alcyonu.Takže to je v pořádku. Každý to má jedinečně JINAK. Krišnamurti řekl tu větu. JSEM na to sám..Tedy sám se svým JÁ v sobě. Dělej vše, jednou ráno v první myšlence dostaneš správný pokyn,co činit. A hlavně nekoukat,co dělá lojza od vedle,to je jeho CESTA.

Jitka - Re: Re: Re: Re: Co ti, kteří nemeditovali ....poznáme kdo bude v 5 D...nebo prostě jinde ?

23. 5. 2021 20:09

Ok.ok. Jinak. . . Tak mě to nepřišlo dost.

Asi mi tu nikdo neřekne...jo už to zabal, je to marný :D. *pardon můj humor

Jarmila - INDIG.ZPRAVODAJ

23. 5. 2021 16:46

Děkuji zpravodaji za dobrou naději.

Jarmila - INDIG.ZPRAVODAJ

23. 5. 2021 16:44

Děkuji zpravodaji za dobrou naději.

Marcela V. - Radost

23. 5. 2021 15:23

Ahojte všeci, jsem fakt moc ráda, že patřím do této skupiny a děkuji všem za to, že jste, jsme... Včera v noci mě na obloze pozdravili naší vesmírní přátelé. Dojetím jsem plakala. Už se na ně a na to nové moc těším. Krásný zbytek neděle přeji.

Ája - Znamení ve snu?

23. 5. 2021 12:46

Chtěla bych požádat,kdo by mi mohl pomoci vysvětlit sen,který jsem měla cca před 2měsíci: šla je po ulicích svého rod.města,kde chyběli bloky domů,žádní lidé v ulicích, najednou byla úplná tma a v té tmě jsem slyšela dusot kopyt,pak do mě vrazil černý býk s bílími rohy,na ně mě nabral a táhl s sebou,náhle další dusot kopyt a objevil se hnědý kůň, do býka vrazil a chytil mou ruku do tlamy a utíkal se mnou pryč,držel mě tak pevně,že mě ta bolest probudila.Viděla jsem v tom nějaké znamení,ale nevím jaké, jen se domnívám... Dekuji