Jdi na obsah Jdi na menu

Vysvětlení charakteristických rysů jednotlivých dimenzí

23. 6. 2021
Zde přikládám ještě zajímavou diskuzi, kterou jsme k článku PRVNÍ ZPRÁVY ZE SLUNOVRATU! na mém FB profilu měli, kdyby vás to zajímalo taky.
Petr Beneš
Ahoj. Moc si Vás vážím a ctím to vše. Jen bych se rád doptal . Kam se poděla a co vlastně a kde je 4D...
Indigový Zpravodaj
Petr Beneš My teď procházíme skrze spodní polovinu 4D, 3D energie se zcela rozpouští a spousta čistě 3D lidiček už od roku 2017 umírá. K tomu ale abychom prošli skrze 4D rovinu, neboť její spodní polovina je velmi nebezpečné pásmo událostí, potřebujeme energie z 5D jako takové záchytné lano, které nás povede k tomu pozitivnímu a ne k očipování, válkám a jiným hrůzám, které se na rozhraní 3D/4D obvykle dějí. Naše fyzická realita je v současné době směsicí 3D (křesťanství, materialismus a staré životní role) a 4D (technologie, očipování, zdravý životní styl) energií. Vysvětlila jsem to tak, že to lze pochopit?
Petr Beneš
Indigový Zpravodaj pochopit nevím... V těch D jsem zmaten. Myslel jsem si že 4D je čas, ale to neva.... Tobě prostě věřím a hlavně to i cítím..
Petr Beneš
Indigový Zpravodaj ale víš jak. Hnidopich by se hned zeptal co 6,10 a tak? Za odpověď děkuji moc. Pochopeno jak můžu... Dostatečně...
Indigový Zpravodaj
Dimenze je definována jako osa charakterizující realitu, běžně máme 3 osy x,y a z, které charakterizují prostor, 4. osa je t neboli čas... takže pro úroveň vědomí, kde žijí lidé, kteří se umí pohybovat skrze prostor a čas je charakteristické určité pásmo energie, protože časoprostor je sám o sobě pouze energie. A to vytváří určitou realitu s 4 osami, čili dimenzemi, tedy 4D realitu, která je charakteristická nějakými událostmi a koncepty, které se v té realitě běžně dějí. Pokud byste za sebou měl ty triliony inkarnací jako moje duše, tak byste už taky věděl, jaké energie a události, ke kterému časoprostoru patří. Takže spodní 4D rovina je obvykle plná katastrof, mezihvězdných válek, experimentování na lidech, černé magie, ale také pozitivních věcí jako je přátelství, demokracie ( ta skutečná), lékařské technologie, zdravý životní styl, koncepty sportu místo válek atd. Nebude snadné pro nás tímto pásmem událostí projít, konec konců experiment s covidem přesně odpovídá přechodům energie mezi vrchní 3D rovinu a spodní 4D rovinu, stejně tak i jaderné zbraně a 2. světová válka. Naopak 3D koncepty patří do středověké minulosti, jako je neustálé opakování zajetých zvyků, čistý materialismus, neboť člověk vidí pouze to, co má před očima a tudíž funguje pouze v osách x,y,z a také neustálé točení se v kruhu karmických cyklů, neboť člověk nedokáže vidět v čase, neví o svých minulých životech a tudíž se točí v kruhu jako jakýsi automat. Každé realitní rozhraní, tzn. časoprostor s příslušným počtem dimenzí ovládá základní zákony všeho, co v něm existuje, existovalo a bude existovat. Proto pokud ovládáte základní realitu časoprostoru, ovládáte všechno, což dosud uměla jenom Cabala a proto nás uměle držela tak, kde chtěla abychom byli. A proto jsme my přitahovali k sobě draky, jednorožce, pegasy a fénixe, protože tím, že jsme je zavolali na pomoc jsme otevřeli brány k jejich realitám, do jejich vesmírů... a tím do našeho vesmíru začaly proudit jejich energie... a tím otevřením bran do jiných vesmírů jsme změnili základní nastavení toho svého časoprostoru.... toto se děje už dlouho a začalo to narozením poslů světla a indigových dětí, které tím, že přišli na svět začali otevírat ty brány dál do jiných časoprostorů existence.... no a celková práce nás všech po mnoho let ubírala energii Cabale, až do toho bodu, kdy ztratila vládu, kterou měla nad tímto světem. A to je to co je důležité. Teď se máme chopit otěží svých osudů my sami a ne spoléhat na to, že to za nás udělá někdo jiný, až už vesmír nebo kdokoli... Uf! To byl dlouhý výčet, tak jestli se v tom vyznáte, tak máte nějaký kus vědeckého střeva v sobě.
Indigový Zpravodaj
Jo a ještě ty vyšší dimenze... Pro 5D je charakteristická harmonie, kde je zrušené veškerá polarita, člověk přejde z černobílého vidění světa do duhového, kde potom nesoudí, protože není nic dobré ani zlé. Zároveň je zde charakteristická určité diverzita přírody, neboť také různorodost. Dimenze jsou tu x,y,z,t a e, kdy poslední je charakterizuje hrubou prvotní práci s energiemi, u lidí je tato dimenze e znázorněna v systému čaker a energetických těl.
Indigový Zpravodaj
6D je pak charakterizována kromě x,y,z,t a e také transversálností tedy transkrypcí duchovních hodnot jednotlivých duší mezi různé subjekty. V 5D žijete pořád v jednom Universu, jste v 1 těle člověka, u 6D začíná transkrypce, která může být znázorněna tím, že duše existuje zároveň i v tělech zvířat, které jsou avatary lidí, nebo tím, že vychováváte rasu ze zvířat, která se brzy stane humanoidní (ta bývá ve 4D, protože tam musí být vlivem ztrát na energiích posun o 2 dimenze), nebo v případě mé duše, já jsem v 6D robotická nebo můžu být i dračí (máme tam dost dlouhé DNA, které nás drží, abychom se jen tak nerozpustili ve světle. A ano od 6D výš už je ta energie tak masivní, že se duše musí naučit stabilizovat do těla, protože neumírá, jen se může změnit ve světlo a zpátky. Takže se tam řeší jiná témata a otázky.
Indigový Zpravodaj
V 7D začínají plazmatické vesmíry, které mají 2 vektory rotace zajišťující, že si sami umí vyrábět energii. Všechny bytosti v těchto vesmírech, až na speciální tronické výjimky jsou již plazmatické světelné bytosti, které zde my známe jako andělé. Ve skutečnosti většina z nás pochází z těchto vesmírů a ten kus z nás, který je tam stále napojený nazýváme svojí duší. Přičemž hmotné vesmíry 3, 4 a 5D slouží ke krystalizaci těchto energií jejich zpomalením a tím se vytváří hmota. Byl tento výčet již dostatečně obsáhlý?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tomáš Praha2 - Děkuji

23. 6. 2021 14:50

Výborně vysvětleno. Líp se teď bude pracovat :), a děkuji za skvělou práci…

Luboš - podivná dimenze

23. 6. 2021 13:51

Jednou jsem se nevímjak ocitl v dimenzi pouze zlatobarevného prostředí bez jakýchkoli předmětů,
byl jsem vědomou myslí bez těla, bylo nás tam víc a probíhala tam vzájemná komunikace,
vnímal jsem též pocit radostné existence,jen se domnívám že to mohl být kvantový prostor.

Mária - Ďakujeme

23. 6. 2021 6:48

Fu ha. Sila. Ale super pohcopila som co som potrebovala.