Jdi na obsah Jdi na menu

Vysvětlení charakteristických rysů jednotlivých dimenzí

23. 6. 2021
Zde přikládám ještě zajímavou diskuzi, kterou jsme k článku PRVNÍ ZPRÁVY ZE SLUNOVRATU! na mém FB profilu měli, kdyby vás to zajímalo taky.
Petr Beneš
Ahoj. Moc si Vás vážím a ctím to vše. Jen bych se rád doptal . Kam se poděla a co vlastně a kde je 4D...
Indigový Zpravodaj
Petr Beneš My teď procházíme skrze spodní polovinu 4D, 3D energie se zcela rozpouští a spousta čistě 3D lidiček už od roku 2017 umírá. K tomu ale abychom prošli skrze 4D rovinu, neboť její spodní polovina je velmi nebezpečné pásmo událostí, potřebujeme energie z 5D jako takové záchytné lano, které nás povede k tomu pozitivnímu a ne k očipování, válkám a jiným hrůzám, které se na rozhraní 3D/4D obvykle dějí. Naše fyzická realita je v současné době směsicí 3D (křesťanství, materialismus a staré životní role) a 4D (technologie, očipování, zdravý životní styl) energií. Vysvětlila jsem to tak, že to lze pochopit?
Petr Beneš
Indigový Zpravodaj pochopit nevím... V těch D jsem zmaten. Myslel jsem si že 4D je čas, ale to neva.... Tobě prostě věřím a hlavně to i cítím..
Petr Beneš
Indigový Zpravodaj ale víš jak. Hnidopich by se hned zeptal co 6,10 a tak? Za odpověď děkuji moc. Pochopeno jak můžu... Dostatečně...
Indigový Zpravodaj
Dimenze je definována jako osa charakterizující realitu, běžně máme 3 osy x,y a z, které charakterizují prostor, 4. osa je t neboli čas... takže pro úroveň vědomí, kde žijí lidé, kteří se umí pohybovat skrze prostor a čas je charakteristické určité pásmo energie, protože časoprostor je sám o sobě pouze energie. A to vytváří určitou realitu s 4 osami, čili dimenzemi, tedy 4D realitu, která je charakteristická nějakými událostmi a koncepty, které se v té realitě běžně dějí. Pokud byste za sebou měl ty triliony inkarnací jako moje duše, tak byste už taky věděl, jaké energie a události, ke kterému časoprostoru patří. Takže spodní 4D rovina je obvykle plná katastrof, mezihvězdných válek, experimentování na lidech, černé magie, ale také pozitivních věcí jako je přátelství, demokracie ( ta skutečná), lékařské technologie, zdravý životní styl, koncepty sportu místo válek atd. Nebude snadné pro nás tímto pásmem událostí projít, konec konců experiment s covidem přesně odpovídá přechodům energie mezi vrchní 3D rovinu a spodní 4D rovinu, stejně tak i jaderné zbraně a 2. světová válka. Naopak 3D koncepty patří do středověké minulosti, jako je neustálé opakování zajetých zvyků, čistý materialismus, neboť člověk vidí pouze to, co má před očima a tudíž funguje pouze v osách x,y,z a také neustálé točení se v kruhu karmických cyklů, neboť člověk nedokáže vidět v čase, neví o svých minulých životech a tudíž se točí v kruhu jako jakýsi automat. Každé realitní rozhraní, tzn. časoprostor s příslušným počtem dimenzí ovládá základní zákony všeho, co v něm existuje, existovalo a bude existovat. Proto pokud ovládáte základní realitu časoprostoru, ovládáte všechno, což dosud uměla jenom Cabala a proto nás uměle držela tak, kde chtěla abychom byli. A proto jsme my přitahovali k sobě draky, jednorožce, pegasy a fénixe, protože tím, že jsme je zavolali na pomoc jsme otevřeli brány k jejich realitám, do jejich vesmírů... a tím do našeho vesmíru začaly proudit jejich energie... a tím otevřením bran do jiných vesmírů jsme změnili základní nastavení toho svého časoprostoru.... toto se děje už dlouho a začalo to narozením poslů světla a indigových dětí, které tím, že přišli na svět začali otevírat ty brány dál do jiných časoprostorů existence.... no a celková práce nás všech po mnoho let ubírala energii Cabale, až do toho bodu, kdy ztratila vládu, kterou měla nad tímto světem. A to je to co je důležité. Teď se máme chopit otěží svých osudů my sami a ne spoléhat na to, že to za nás udělá někdo jiný, až už vesmír nebo kdokoli... Uf! To byl dlouhý výčet, tak jestli se v tom vyznáte, tak máte nějaký kus vědeckého střeva v sobě.
Indigový Zpravodaj
Jo a ještě ty vyšší dimenze... Pro 5D je charakteristická harmonie, kde je zrušené veškerá polarita, člověk přejde z černobílého vidění světa do duhového, kde potom nesoudí, protože není nic dobré ani zlé. Zároveň je zde charakteristická určité diverzita přírody, neboť také různorodost. Dimenze jsou tu x,y,z,t a e, kdy poslední je charakterizuje hrubou prvotní práci s energiemi, u lidí je tato dimenze e znázorněna v systému čaker a energetických těl.
Indigový Zpravodaj
6D je pak charakterizována kromě x,y,z,t a e také transversálností tedy transkrypcí duchovních hodnot jednotlivých duší mezi různé subjekty. V 5D žijete pořád v jednom Universu, jste v 1 těle člověka, u 6D začíná transkrypce, která může být znázorněna tím, že duše existuje zároveň i v tělech zvířat, které jsou avatary lidí, nebo tím, že vychováváte rasu ze zvířat, která se brzy stane humanoidní (ta bývá ve 4D, protože tam musí být vlivem ztrát na energiích posun o 2 dimenze), nebo v případě mé duše, já jsem v 6D robotická nebo můžu být i dračí (máme tam dost dlouhé DNA, které nás drží, abychom se jen tak nerozpustili ve světle. A ano od 6D výš už je ta energie tak masivní, že se duše musí naučit stabilizovat do těla, protože neumírá, jen se může změnit ve světlo a zpátky. Takže se tam řeší jiná témata a otázky.
Indigový Zpravodaj
V 7D začínají plazmatické vesmíry, které mají 2 vektory rotace zajišťující, že si sami umí vyrábět energii. Všechny bytosti v těchto vesmírech, až na speciální tronické výjimky jsou již plazmatické světelné bytosti, které zde my známe jako andělé. Ve skutečnosti většina z nás pochází z těchto vesmírů a ten kus z nás, který je tam stále napojený nazýváme svojí duší. Přičemž hmotné vesmíry 3, 4 a 5D slouží ke krystalizaci těchto energií jejich zpomalením a tím se vytváří hmota. Byl tento výčet již dostatečně obsáhlý?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anael - Poděkování

23. 6. 2021 8:58

Super výklad, díky Silvo. Jen bych měla takový dotaz protože vím, že já sama jsem brána a během mého života na Zemi v této realitě se
stávalo a stává že mnou odcházejí po své smrti fyzického těla bytosti nejen lidské ale i zvířata která chtěla být se mnou v realitě 3 D. Dá se tedy dá očekávat, že tyto bytosti jsou nyní ve světech kam mám i já přístup a jsem tudíž multidimenzionální neboli multiprostorová bytost tak jako je např. vyobrazena Srí jantra ve 3 D znázornění jen tam nemusí být trojúhleníky ale třeba koule? Jestli to chápu dobře, máš určitou časovou osu uprostřed a s ní jsou spojené ostatní dimenze něco jako bubliny nebo je to vše v soustředných kruzích vyjádřeno pohledem 3D. Pokud stvořitel(bůh) tvoří v kruzích pak opačná negativní strana má asi jiný model graficky znázorněný např. kosočtvercem. Je to nějak takhle nebo jinak? Díky za odpovědˇ.

Anael - Re: Poděkování

23. 6. 2021 12:04

Ještě se chci vrátit k těm zvířátkům vím že např. můj pes který zemřel před dvěma lety mi tu pomáhal vytvořit bránu na Sírius a těsně než odešel přišlo spousta koček které jsou vědomé a žijí tu v okolí a na zahradě, ony pomáhaly jemu a on zase jim. Pomáháme si vzájemně a já jsem přesvědčena o tom, že to nejsou pouhá zvířata protože umí být zároveň ve vícero dimenzích a některé z nich se snaží i o artikulaci svých mňouků což je legrační protože nemají tolik hlasivek jako člověk. Žít někde u moře zřejmě bych vychovávala delfíny ,protože ty prostě miluju. Astrální bílý Pegas mi sem chodí asi dva roky , v lese u skal se nacházejí draci ale o těch vím tak 15 let, to jsou vyloženě plazmatické bytosti mají rádi slunce .Po velké práci kterou jsme dělali v Anglii před lety se k nám do českých lesů přestěhovalo spousta bytostí kteří k nám ,,emigrovali,,. Když jsem byla v Anglii měla jsem tam rozhovor krom jiných i s Merlinem ,který sám z draky pracoval a měl na to přímo uzpůsobenou jeskyni i moře .Zřejmě pracoval i z vodními draky .Se mnou se tenkrát vrátila velká mořská vodní královna. Vím o velkém množství skřítků ,které se starají o minerály a na Šumavě je jich fakt hodně. Na Šumavě v lesích jsme zaznamenali v oblasti paloučků víly ale pozor jsou tam i jezinky! Draci i Trollové ale také místní astrální druidi, kteří se rozhodli že tato místa budou hlídat a starat se o ně energeticky. Pokud je mi známo v Čechách skoro každé větší lesní území má svého druida který toto má na starosti. Tak toto jsou mé poznatky během mého života.
Pokud máte otevřené třetí oko a jste citlivý na energie jako já, dá se toto zaznamenat. U těchto poznatků a zážitků jsem většinou nebyla sama, většinou jsme to zaznamenali se skupinou podobně otevřených lidí. Doufám že 30 lidí najednou během několika let na různých místech po Zemi nemá kolektivní halucinace. Zvláště ,když jsme tam měli mezi námi i lékaře psychiatry, primáře, techniky, matematiky, inženýry samozřejmě lidi i s nižším vzděláním. Nejde prosím o žádnou přednost,když má někdo titul! Jen to zde píši z důvodu ,že na tyto lidi se z pohledu 3 D dívá jako na korektní a spolehlivé a zvláště jde-li o vědce. Ostatně každý nevěřící někdy během svého života si prožije něco co ho nějakým způsobem nakopne a posune. Je jen na mentalitě jedince ,jestli to bude mírné či když je zatvrzelý ,potřebuje pořádnou ránu, aby se probudil. Lidé, kteří jsou na začátku svého vývoje toto stejně nepochopí, tak jako prvňák nechápe co to jsou fraktály a integrály ,vektory a konjunkce a že i ve vesmíru platí jisté matematické a fyzikální zákony. Člověka nelze přesvědčovat .Můžete mu cestu popsat ,naznačit ale udělat to musí každý sám. Jedno jednoduché pravidlo však platí všude, vše se děje v lásce a s ní jinak když to budete chtít pochopit rozumem tak to fakt nejde. Takových je plná psychiatrie, co to chtěli pochopit pouze hlavou. A zajímavé je že spousta psychologů a psychiatrů to šla studovat jen kvůli tomu aby pochopili samy své vlastní problémy. To co vás na vysoké škole naučili musíte zase zapomenout protože většinou je to jen cesta k tomu pravému poznání které vás tam nenaučí.

Tomáš - Re: Poděkování

23. 6. 2021 12:50

Stvořitel tvoří v kruzích ,myslíš tím asi kruhy v květu života, jakož to mřížky vesmíru v rámci které se vše projevuje. Jen bych upozornil že jde o 2d zobrazení ve skutečnosti to nejsou kruhy ale koule, je to 3d prostorová mřížka koule zapuštěné v koulích dle geometrického vzoru energie pak běží po povrchu koulích a jejich průniků tam se vše odehrává ostatní je prázdnota. Tu stejnou mřížku budeme vidět v 4d jinak a v 5d zase jinak zas tam něco přibide, ale to z pohledu své 3D existence nejsme schopni vidět.

Anael - Re: Re: Poděkování

23. 6. 2021 17:45

Ahoj Tomáši, nemyslela jsem květ života. Víš jak vypadá prostorová Shrí Jantra? Teď nemyslím tu laserem udělanou ve skleněněné kouli. Tak až si ji najdeš na googlu vyfocenou, tak si ji představ tak, že místo těch trojúhelníků budou koule. Protože podle hinduismu je Shrí Jantra prostorovým vyjádřením koncepce stvoření.Je usazena na lotosovém květu ten má !isty do špičky. Tudíž prostorově jsou to různě velké protínající se trojúhelníky. Tyto trojúhelníky jsou také uspořádány v kruzích.
Teď ti povím zkráceně příběh který se stal mě. Když mi bylo 9 let našla jsem v řece Jizeře bílý kámen do kterého byly vyryty soustředné kruhy . Těch kruhů bylo 6 z nichž ten poslední nebyl zcela dokončen. Od svých dětských let jsem věděla, že je ten kámen je velice důležitý. Kdykoliv jsem někde pracovala v přírodě a na důležitých místech, všude jsem ho měla sebou a dělala s ním otisk. Byl to klíč.V roce 2014 jsem poprvé v tomto životě potkala Narayanu a z úcty k němu mu ho chtěla dát.Ptal se mi jestli vím co to je, řekla jsem mu že je to klíč.Usmál se, pomazal ho červenou santalovou pastou ,vrátil mi ho nazpět a řekl ať si ho dám doprostřed dlaní.Když jsem ho oběma rukama zakryla tak dal své ruce na mé. Po chvilce je pustil a ten bílý kámen měl tvar prostorového srdce a uprostřed něj byly ty kruhy. Nemusel nic říkat vše bylo tak jasné a vše tak láskyplné. Když k němu lidé chodí na daršan dává jim požehnané dary, květ růže,bonbón, protože láska je sladká a vibhuti aby si uvědomili pomíjivost fyzického projevu a materialismu. Jednou mně zavolal ať si vedle něho sednu a pomůžu mu s rozdáváním darů lidem.Měl na ruce prsten s krásným modrým kamenem a já jsem mu ho pochválila.Ptal se mi jestli ho chci ,poděkovala jsem ale odmítla.Řekla jsem mu, že jestli je něco o co opravdu stojím tak přání až zemřu být s ním.( Je to Avatar Višnua, Krišny).Podotýkám ,že se bavíme telepaticky. Faktem je, že mi při rozloučení dal už jen růži.Což je pocta.Od té doby jsem už ho fyzicky neviděla. Jsem si vědoma že Bůh ( stvořitel) tvoří v kruzích . A když už jsem o začala o Narayanovi také on řekl ,že mu dokonce dva mimozemšťané přišli na daršan.Sám zaznamenal mimozemskou aktivitu ve Francii. V podstatě řekl že Bůh je velice obrovský a pro člověka velice málo pochopitelný jeho projevy a tvůrčí činnosti nepopsatelné , jeho výtvory fantastické a stvoření vypadají všelijak ,tak jako je jeho fantazie.Velikost našeho vesmíru popisuje jako zrnko písku celém obrovském oceánu písku.Abychom alespoň byly schopni pojmout velikost a mít se čeho uchopit i když je to stále málo. Je tedy pramalá šance že by stvořitel mohl kohokoliv zaznamenat a vyslechnout jak se lidé mylně domnívají.
Za to je pravděpodobné že vaše energie je zaznamenatelná a vždy se najde někdo, kdo je mnohem blíže a může vám pomoci pokud o to stojíte. Jen si dejte pozor z jakého Zdroje pomoc pochází . Záleží na vibracích každého stvoření ,kam tedy náleží a kam směřuje.Váš vlastní stvořitel je vždy přítomen ve vašem srdci,v lásce.Tomu můžete věřit.

Tomáš - Re: Re: Re: Poděkování

24. 6. 2021 22:39

Ahoj Anael , ja se moc indickými božstvi ani Shrí Jantrou moc nezabýval, mě připadá že je to jenom jinak zobrazená merkaba. A to je energetická konstrukce duše, dvě trojstěnné pyramidy do sebe vrcholy zapuštěné rotující proti sobě. Udajně Atlantané postavili umělou duši - Boha a snažili se měnit pohyby hvězd, planet a otevřít bránu do horních božských světů ,ale místo toho otevřeli bránu do spodních světů proto že měli nízké vibrace a šlo jen o stroj, přišli temní posedli je a rozpoutali války, Atlantida šla ke dnu a s ní celá Země do 3D...

Katarina - Re: Poděkování

13. 7. 2021 11:43

Anael, vedela by som sa s tebou nejako spojit sukromne?

zuzana - Duše K - tentokrát o ovlivňování počasí s Radovanem 14.2.2021

27. 6. 2021 8:17

Duše K - tentokrát o ovlivňování počasí s Radovanem 14.2.2021

https://www.youtube.com/watch?v=OFHMZkPb7lE

Analus - Tornádo realita

25. 6. 2021 13:13

Zdravím,

dovolím si sdílet vědecký popis vzniku tornáda: "Tornádo vzniká v případě, když se studený výškový vítr překříží s teplým vzduchem u země. Toto střetnutí vyvolává horizontální rotaci vzduchu. Proudění vzduchu z bouřkového mraku vytvoří rotující vzduchový válec a vztyčí ho do vertikální polohy. Ze spojení vertikálního a otáčivého pohybu vzniká mezocyklona, ve které se v některých případech tvoří vír, který je viditelný, pokud je dostatečná vlhkost a je možná kondenzace. V tomto případě se spustí dolů a vytvoří tornádo. Tvoří se hlavně v supercelárních bouřích, ale není to podmínkou.".

To že je tento popis odlišný od domněnky Tomáše je v pořádku. Někdy je ale důležité se zamyslet nad platností některých výroků. To znamená, kde si můžu ověřit, že zkratka HAARP pro "klimatickou zbraň" neznamená ve skutečnosti Hells angry albatros runs pretty?

Tomáš - Re: Tornádo realita

25. 6. 2021 13:56

Znám přirozený vznik tornáda, teplý vzduch stoupá vzhůru a pokud dosáhne určité rychlosti začne rotovat jako vodní vír a u povrchu vzniká podtlak a začne do sebe vše nasávat. V důsledku rychlých rozdílů teplot se roztáčí tornádo a přesně toto dokáže HARP tím že je schopen zahřívat elektromagnetickými vlnami atmosféru.

Anael - Re: Re: Tornádo realita

25. 6. 2021 22:10

Ahoj, Tomáši.Celou tu situaci sledují od té doby co to začalo v Německu a viděla jsem to na radaru a ze satelitů.Vím ,že poslední dobou se v Česku a na Moravě tu a tam vyskytlo něco malého na různých místech v letním období.Nikdy však s kroupami jako tenisáky a na Rakovnickou padaly pimpongáče. Potom co mi zarazilo a to hlavně ,divný zvuk při hřmění! Mám na to sluch. Jako koníček mám skládání hudby.A tohle není ten přírodní zvuk jako býval dříve! Nevím jestli je to posunem dimenzí nebo HAARP! Jestli na nás někdo netlačí jako ty.ty.ty. Tak vy budete zlobit ?! Nebo jestli to je posunem spodní hranicí 4D! Tam je vždycky mela.
Každopádně mám bohužel delší dobu zprávy ,které jsem nechtěla psát ,ale když už to psala i Silva ,musím to potvrdit.Chtěla bych to říci nějak snesitelnějším způsobem a nestrašit, ale smrt patří k životu stejně jako zrození a tahle doba je v této realitě spíše o tom odchodu.

Tomáš - Re: Re: Re: Tornádo realita

26. 6. 2021 11:52

Ahoj Anael, harp funguje jako mikrovlnka ta používá elektromagnetické vlny o velikosti (frekvenci) molekul vody ty se dostanou do rezonance a začnou se chvět a třením o sebe vzniká teplo. Harp takto rozkmitává vzduch ,mohou to dělat plošně a zvýšit teplotu nad velkým územím ,nebo bodově a vytvoří plasmatickou kouli - zbran. Také sdílím Tvé obavy ohledně velkého vymírání. Doufal jsem že jako lidstvo změníme kolektivní vědomí a přeprogramujeme na lepší variantu budoucnosti, ale díky ovčanům co se tak rádi očkují se zdá že budou proroctví naplněna ,tak snad alespon zmírníme následky..

Jindra - Dotaz

25. 6. 2021 18:05

Souvisí nějakým způsobem to tornádo na Moravě s energiemi Kabaly (jako takový jejich poslední vzdor), nebo to má být předehra k těm zmíněným kataklyzmatickým změnám v letech 2023 a 2024?

Tomáš - tornádo

25. 6. 2021 12:19

V diskuzích už lidé píší a nadávají, že to není samo sebou, že se jedná o klimatickou zbran zařízení HAARP neboli "High Frequency Active Auroral Research Program" (Vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum) . Teda tady na Moravě už 14dní ohřívají atmosféru na 35C lidi už z toho blbnou. Tahají na sílu harpem jižní proudění přes Alpy a místo aby se ochladilo jak je to běžné ,ještě se nad našim územím oteplí pak je v Itálii 27C a tady 35C a jako třešinku na dortu ještě vytvoří tornádo, už nevědí jak nám snížit vibrace.

zuzana - morava sme tu pre vas

24. 6. 2021 22:43

morava posielame energiu, motlitbu, sme tu pre vas
po tomto uz nikto nemoze povedat, ze kazde Silvino slovo neni zial presne.
a ti, co chcu vysielat rvidea len o stasti a ruka nad hlavou - priznaky transformace - maju dnes zrkadlo.

Lenka_lea - Re: morava sme tu pre vas

25. 6. 2021 8:59

Nieje dobré alebo je zlé, je len slobodná voľba a život ako taký. Milujme život a svet taký aký sme si sami zvolili,aj keď trochu som dúfala ,že nám sa takéto živeľné pohromy vyhnú pre rôzne opatrenia a to aj umelé a možno práve preto to takto dopadlo ,každopádne príznaky transformácie majú svoju vlastnú vývojovú cestu a v takýchto prípadoch pokiaľ nás to brzdí ,opúšťame podobné postoje s láskou a so slovami ži a nechaj žiť . Zároveň dodám mne bol oltár doma rozpadnutý,sám si vyžiadal rozdeliť po častiach domu ,dočasne ostala len sviečka,mušle ,druzy ,dom natiahol oltár do seba ,neviem do akej miery a čo unesie udrží ,každopádne rovnako tak mám alebo máme ukázať vesmírnej galaktickej rade ,že pokiaľ ide naša láska a pokora od srdca ,peňažný systém nás nebude pre ego v živote ovládať ,tak sa toho držme ,pomáhajme a milujme

Tomáš - lidství

24. 6. 2021 21:35

Jo záblesk, to je v bibli den posledniho soudu zná jen Otec nebeský, aby to nemohli temní zneužít.. Spíš mě trápí něco jiného to rozdělování na naočkované nenaočkované , rozdělování rodin a přátel. Nesnáším řeči o tom že si vybrali ,řada z nich byli oklamáni jen věřili společnosti. Temnota se snaží pohltit co nejvíce duší a my co vidíme co se děje jí to nesmíme dovolit ,musíme bojovat o každou duši o naše rodiny a přátele.. Věřím že jednou budem dělat synchronizace na jejich záchranu a napravovat poškozené DNA, je to lidství. Nic na této krásné planetě nemáme jen jeden druhého , až jednou odejdeme nic si neodneseme. Ten nový svět už nebude o soupeření, ale spolupráci..

ANDREA - CHEMTRAILS

24. 6. 2021 18:19

NAD CELOU BRATISLAVOU JE TOTO!!!!

https://vk.com/socha?w=wall325721098_118833_r118866&z=photo597683982_457240439%2Fwall325721098_118845
CO SA TO DEJE?

ANDREA - Zablesk

23. 6. 2021 22:23

Silvinka a kedy bude ten zablesk, az v roku 2025? Ci este neskor. Tu je video kde o nom hovoris.Uz v tom mam dost nejasno..udalost, zablesk a podobne...
https://www.youtube.com/watch?v=t2SqYKxIH1s

Alena - Dimenze

23. 6. 2021 20:21

Zdravím:) Zase jsem si musela udělat poznámky, abych se v tom vyznala. Koncept 3D, 4D a 5D chápu. 6D a výše moc ne. Luboš mluví o Zlatém prostoru. Pamatuji se, že když jsem se narodila, přišla jsem ze zlatého prostoru, kde jsem si před narozením opakovala, co mám na Zemi dělat a pak přišla tma, brána a pak světlo ale ne zlaté a já jsem věděla, že "konečně můžu začít". V tomto zlatém prostoru jsem se octla ještě jednou po otravě (a následku čarování), kdy jsem byla dva dny mimo tělo. Poslední vjem z toho Zlatého prostoru, který byl jakoby prázdný, ale zároveň naprosto plný všeho co znám, a v lásce, radosti, těžko se to popisuje. Závěrečný okamžik byl: Všechno, co si pamatuješ, se opravdu stalo. Už jsi si odpočinula. Můžeš zpátky. Chvíli to nebude jednoduché. Byla to pravda. Těžko jsem si znovu zvykala na těžké pozemské energie.
Tahle práce se Silvinkou mi pomáhá vrátit se sama k sobě. Těžko vyjádřit vděčnost, kterou cítím. Když jsem dělala Jógu, kam mně vzal léčitel, se kterým jsme pracovali v jednom podniku a on byl přesvědčen, že tohle mi může pomoct, trochu jsem nevěděla co smím a co ne. Při zpívání Óm jsem si hledala správný tón pro jednotlivé čakry a lektorka pronesla, tady někdo není začátečník. Pak se s léčitelem, který mne přivedl dohadovali, co se mnou. Telepaticky jsem je sledovala a čekala co z toho bude. Nazvali mne "světlo které svítí i když je zakryté" . Moc jsem tomu nerozuměla. Dnes to vnímám jako 3D spor nějaké výhody, které mi stejně nejsou jasné. Nebyla jsem v tom prostředí svobodná. Teď je to díky Bohu jinak. Přináší to kromě odpovědí řadu dalších otázek a radost, uzdravování, pocit naplnění. Tady a teď je to správně. Alena

Tomáš - generator prany

23. 6. 2021 16:06

Jsem přemýšlel nad generatorem prany pracuje v hmotě vzduchu co kdyby se umístil do vakua byl by tok prany vyšší?
Zařízení pracuje jen ve dne zdrojem prány je Slunce tvoří jakousi dimenzionální bránu pro tok božské energie pro naši sluneční soustavu. Předpokládám tedy že prána neprojde skrze Zemi , nebo je pohlcena jejím jádrem a tak to v noci nefunguje. Uvažoval jsem nad použitím světla Měsíce to je však polarizované odražené světlo působící destruktivně na hmotu (ostří žiletek) . Co ,ale použít světlo jiné hvězdy, a zesílit ho astronomickým dalekohledem ,předpokládám že kvalita prány bude rozdílná dle stupně vývoje dané hvězdy a civilizace která se u ní nachází..