Jdi na obsah Jdi na menu

Generátor prány ke koupi

31. 7. 2021

Ahoj všem. Někdo se tady ptal na výrobce generátoru. Tady dávám typ na kluky, se kterými jsem diskutovala tuhle nejnovější verzi. Jsou tam vloženy hezké energie a cena není přehnaná. Dodají vám to bez kamenů, protože jsem je upozornila, že kameny si musí každý vybrat sám kvůli vlastním individuálním energiím. Podívejte se na jejich video.

Kontakty: Matyáš Veselý: 777 061 430
Filip Joneček: 721 108 420

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Soňa - Generator prany

17. 2. 2022 17:51

Dobry den muze mi nekdo poradit pred sestavenim generatoru a poslanim fotek pani Sylvii ?
1.Spodni kouli a kameny na středu mohu prilepit i sekundovym lepidlem?

2. Vrchni koule muze byt jakkoli vysoko nebo musi byt tesne nad spodni kouli?Je tam dukezita nejaka vzdalenost?
3.Nevedela jsem jak zavesit tu vrchni kouli ,muze byt tento napad?....na vrchni kouli si delam z 4 tycek "držák"....tycky budou do tvaru pyramidy a z ni povede provazek,na ktery povesim drevenou sitku do niz polozim kouli - je to v poradku? Delam se drevem a tak je to pro.me nejjednodušší ...vrchni koule bude tedy polozena na rovné "síťce" ze dreva...
Moc dekuji za radu.

Martina a Tomáš - Je tu niekto zo Slovenska?

19. 9. 2021 18:01

Ahojte, video už nejde prehrať, aby som si overila, či to máme dobre, My sme použili starý gramofón a manžel to položil na drevenú dosku na krájanie. Gule nám zatiaľ neprišli, ale fachčí to na tej gramofónovej najnižšej rýchlosti. Na noc to vypíname. Zatiaľ sme sa nesynchronizovali, máme zámer zatiaľ čistiť náš dom, seba, prežívame veľa energetických útokov. Neskôr, keď prídu gule, by sme sa zapojili aj my. Martina a Tomáš.

Stanislav - Re: Je tu niekto zo Slovenska?

21. 10. 2021 21:12

Stále je možné shlédnout video na :
https://www.youtube.com/watch?v=jDMVpRFg2-M
Popis GP začíná v cca 1:17:45
Za sebe jsem řešil věci jako :
směr otáčení - po směru hodinových ručiček , tedy pravotočivé
Jak mají být jednotlivé koule od sebe vzdáleny : méně než 10 cm
rychlost otáčení : jsem na cca 2 ot/s tedy cca 120 ot/min. , tady mi přišla informace , že to zatím nemám řešit.
Zvyšováním rychlosti se budou zvyšovat předpokládám i vibrace a účinnost , nutností je zabezpečit
kameny na otáčející se rovině , proti sesunutí .

Stanislav - Generátor prány

20. 10. 2021 13:11

Vážení mám dotaz , neví někdo z vás kdo vyrábí a prodává generátory prány ?
Veškeré odkazy a videa byla smazána a na internetu jsem k tomu nic nenašel.
Původní výrobce Matyáš Veselý ho už na svých stránkách nenabízí .
Postavil jsem si vlastní z donucení , ale chtěl bych pro některé souznící bytosti pomoci
s orientací v tomto stavu. Děkuji předem za pomoc. S

Veronika Klimešová - Generator prany

12. 8. 2021 15:50

Dobry den.
Prosim o radu...budu si kupovat generator od panu z Liberce a chtela bych se zeptat jake kameny pouzit.Dekuji
Veronika
verca.klimesova@seznam.cz

Pavel - Re: Generator prany

13. 8. 2021 12:51

V tomto videu je to popsáno od 50 minuty dále. Uložil jsem si screenshoty jako obrázky v místech kde jsou na videu plánky GP - boční pohled a pohled shora.
https://www.youtube.com/watch?v=jDMVpRFg2-M

Matty - výrobce GP Ještěd mi obratem poslal výkres s počty a velikostí kamenů, rád Vám to též pošle.

Vítejte mezi stavěče generátorů. :-) Pěkný den Pavel

Marci - Re: Generator prany

27. 8. 2021 1:15

Zkuste kontaktovat paní z obchůdku na www.kousekslunce.cz. Poradí vám jaké kameny atd.

Pavel - Kameny do GP

3. 8. 2021 14:24

Zdravím všechny, rád bych zprovoznil GP, líbí se mi ta na videu.
S čím bych potřeboval poradit je výběr kamenů a kde je koupit.
Děkuji za pomoc.

Alena - Re: Kameny do GP

3. 8. 2021 21:36

Kameny kupuji v Lidické ulici, což je ulice vedoucí od Anděla směrem k Vltavě na Emauzy, přímo u Anděla vedle Židovské synagogy, nebo v Horních Počernicích. Tam je to ale velkoobchod a je nutné mít alespoň doporučení od nějakého soukromníka, který s nimi spolupracuje. To je Praha. Jinak nevím. A.D.

Pavel - Re: Re: Kameny do GP

4. 8. 2021 9:52

Děkuji za tip Aleno, ano jsem v Praze, ale protože nepoznám kvalitu kamenů tak se spolehnu na někoho komu důvěřuji a nehoním úplně nejnižší cenu. Pomoc nabídli v Kameny pro zdraví kde jsem byl osobně a odebírám od nich orgonity. Přišli s nápadem použít Lemurský / Lemurijský křišťál, který je silnější, ale cena bude někde jinde. Uvidím až budu znát celkovou cenu. A taky by mě zajímalo zda se do GP hodí.
Včera jsem Ještěd objednal, má být do konce měsíce.
Energie normálně necítím, ale jednou jsem dal velký orgonit do energetické studnice na Vyšehradě a pak mě brněla ruka v místě kde jsem jej držel.
Pěkný den P.N.

Alena - Re: Re: Re: Kameny do GP

6. 8. 2021 15:24

Já energii cítím. Ověřuji si tak i pastu na zuby a všechno, co na sebe nebo do sebe dávám. Občas se mi nějaký kámen líbí, když ho vezmu do ruky, je to O.K., ale po chvíli mám dost. I když léčím, potřebuji vědět, kdy stačí. Tohle je při práci s energií hodně důležité. Viděla jsem chlapíka, který znal výborně umístění akupresurních bodů, ale netušil, co vlastně dělá. Musela jsem vracet do těla člověka, kterého z něj vyhnal. Pak jsem mu to šla vysvětlit, že potřebuje vědět co dělá, nejen mačkat knoflíky jako na rádiu. Pochopil to. Při jakékoliv práci s energií je důležité se jí naučit vnímat. Několikrát se mi při léčení stalo, že jsem si neuvědomila příčinu problému (pacient ji nepřiznal) a byl výbuch. Děti jsem tohle učila jen tím, že jsem jim ukázala, kde mají hranici aury. Jim to většinou stačilo, aby s tím byly schopné začít experimentovat a o to jde. Nebojte se začít s nějakým ověřeným předmětem. Velmi to zjednoduší život. Zdravím:) Alena

Pavel - Re: Re: Re: Re: Kameny do GP

8. 8. 2021 9:12

To se máte. Dřív jsem si říkal:"Až budu velký ...". :-D Věřím, že začít se dá v každém věku. Když jsem chodil do školy, měli jsme černou tabuli a křídu. Internet a mobily neexistovaly. Dodnes mám VHS videorekordér. Je to stříbrný poklad. Doslova i obrazně. :-D Nevěřil jsem na orgonity, ale praktickými pokusy na rostlinách a vlastní rodině jsem si odzkoušel, že fungují. Byl jsem v tachyonové komoře, mám cintanami kámen. Moje kamarádka je na tom podobně. Necítí energie. Nedávno si šáhla na rozpálenou pánev. Chirurgie, popáleniny skoro celé dlaně 2. stupně, obvazy, převazy, klasické léčení. Dal jsem ji kámen s radou, aby jej na obvázanou dlaň přikládala s tím, že kdyby to bylo nepříjemné až pálivé, tak ať jej dá na chvíli pryč a pak znovu. A světe div se, najednou léčivé energie cítila a ruka bez jizvy. Hledám méně bolestivý způsob jak energie cítit. A tak to zkouším, a zkouším a uvidím časem ... Do té doby pomůžu jak mohu. Letos zprovozním jeden Ještěd a když mi intuice napoví, třeba příští rok další. Předpokládám, že se zítra zapojíte, tož přeji hodně štěstí. :-) Pavel

Lenka - Re: Re: Kameny do GP

12. 8. 2021 11:37

Do Mineral Metal v Horních Počernicích nepotřebujete žádné doporučení. V pohodě vám krystaly prodají. Chodím tam pravidelně a nechtěli ani živnosťak.

Pavel - Re: Re: Re: Kameny do GP

13. 8. 2021 12:44

Děkuji Lenko za tip, teď mám rozjednané dva zdroje, uvidím co mi dojde a pak uvidím dále. Když mi intuice napoví postavit ještě jeden generátor prány ... tak se více zdrojů bude hodit. Pěkné dny :-) Pavel

Tomáš - Generátor

2. 8. 2021 12:26

No koukám na to ta konstrukce je zvláštní dost jarmarečná. Co je problém ty ocelové ložiska doléhající na otočnou desku s krystali, otočném talíři je kruh po kterém ložiska jedou předpokládám také ze železa, kov snižuje účinnost je to dost blízko, chce to vylepšit.
Já umístil ocel ložiska až 10cm pod osu rotace a použil dřevěnou hřídel , napájím akušroubovákem s regulací otáček..

Honza - Re: Generátor

4. 8. 2021 0:08

V pripade potreby se vyrabeji i plastova kulickova loziska se sklenenymi kulickami, ale cena je malicko jinde …

Tomáš - Re: Re: Generátor

4. 8. 2021 9:28

Je to tak ,osobně bych pouřil silonová kluzná lořiska, jen válečky vytočil na soustruhu, otáčky jsou hodně nízké tak by to vydrželo. Ono tahle konstrukce ani nezvládne vyšší otáčky , což je další problém jak uvedla Silva čím vyšší otáčky tím větší produkce prány. Jediné smysluplné řešení je klasická hřídel ze silonu ,nebo dřeva uchycená do středu rotačního kruhu a na ni nasunuty dvě ložiska v dostatečné vzdálenosti od kamenů a motor pak spojen s hřídelí.

Honza - Re: Re: Re: Generátor

6. 8. 2021 0:28

Ok, díky, to už je trochu mimo moje znalosti.
Otázka: Na jaký počet otáček (za minutu) míříme?

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Generátor

6. 8. 2021 11:58

No já to poháním akušroubovákem s regulací a při maximu asi 600ot/min ,byla odstředivá síla tak velká že chemoprenem přilepený suchý zip na kemenech nevydržel a i koule odlítla , ale nic se nerozbilo tak je to ok a jedu na nižší otáčky , jen když mám pocit že je to třeba tak je zvýším .

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Generátor

6. 8. 2021 12:04

Také uvažuji o použití rozbrušovačky jako pohonu ta dělá 12tis. otáček , jen by se to muselo dokonale vyvážit a krystaly zalít do epoxidu , no bylo by to dost nebezpečné pokud by to nevydrželo.. Tak pokusům zdar..