Jdi na obsah Jdi na menu

Články

Příspěvky

Opět se někam vetřu…

10. 9. 2019

A je mi to vyčítáno. Zavírám tuto kapitolu, kdy mi je to vyčítáno, že se zajímám, že se tzv. vtírám. Je to zase starý koncept, jaký má zpochybnit mé kroky ve spolutvoření tak, abych neměla volné působení, abych ještě sebe přesvědčila, že druhým vlastním tvořením a kroky ubírám prostor k realizaci. Abych sklouzla k sabotování sebe sama.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 1

Básně esencí - 3 kousky z mé tvorby

5. 9. 2019

Zdravím, navazuji na předchozí článek o důvěře, pochopení a utváření zdí mezi lidmi, aneb našla jsem slibovanou báseň s motýlkem (Nepochopená). Znáte každý své strachy a bolesti (někdo dokonce ani to nezná...ale všechno jednou přijde i odejde). A jediná cesta, jak se vzájemně sblížit a zbořit zdi spočívá v opuštění lží a uvědomění si, že je pácháme ze strachu a bolesti či přímo strachu Z bolesti.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 0

Pravda/lež, Citlivost(citovost)/Rozum a otázka volby

3. 9. 2019

Zdravím lidi, uvítám Vás mým oblíbeným a poslední dobou nejčastěji užívaným slovem DNES.

Dnes si řekneme pár vět kolem rozlišení, pravdy a lži, citovosti a rozumu. Kdy se člověk vědomě rozhoduje a kdy se nechá vláčet mezi tím, co zrovna udělá. Kolik smyslu je v pojmech úzkost nebo nadměrná analýza - a věřte, že pro každého ta míra je jinde, každý jsme v tomto originál. Jak nás sladíme?

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 0

Cvak - a je vše jiné!

30. 8. 2019

A vyčkávám na chvilku inspirace a prozření. AHA moment vyživuje. Dosud lidé měli potřebu na realizaci a konání nebo pochopení potřebu časového okna v lineárním pojetí. Nyní se čím dál více má dít předěl či změna v okamžiku. TEĎ. A tato "hustota" informačních dějů, zhmotňujících se právě TEĎ má narůstat. Vědomí v nich volně pluje. Máme se co učit od krystalů.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 0

Deformace - Informace

27. 8. 2019

Poznej "škodiče". Čím si to způsobujeme, že se brzdíme? Jak se naučit obrnit se tomu? Dnešní přenos mi poněkud širokospektrálně skáče, to bude těmi bouřkami kolem. Zaprvé máte řada z Vás na první a druhé čakře kódováno, že Vaše přežití a vztahy závisí na tom, jak Vaše informace budou přijaty zde na Zemi. Dokonce jste za ně byly v minulých životech trestáni, za jejich podání, přenos. Jak lehkovážně jste se nechali unést! A přeci, dnes nebude nic o lehkovážnosti. Ale Vámi napříč historií utvořené komunikační či existenční pasti na úrovni duše.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 0

Nedovolte, aby Vás slova rozdělovala

26. 8. 2019

Zdravím, lidé Země :-)

Na jednu stranu jsou bytosti vyšších dimenzí a jiných světů ze Světla z Vás nadšeni, na druhou stranu zklamáni. Ale ne tolik. Trochu se to dalo čekat jako odpověď na současnou smršť informací a zmatek v nich. O co se jedná? Neumíte pracovat s informacemi, tak Vám často chodí jen útržkovitá sdělení nebo po kouskách či raději vůbec žádná. Už nyní jste často v takovém šoku, kdy to rozdělí ty, jaké by to dělit nemělo.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 0

LÁSKA z pohledu kosmického

26. 8. 2019

A ty energie pokoj nedají! :-D Dostávám šťouchance typu "tak už šiř přímo informace, jak psaným slovem, tak mluveným, tematicky zaměřených na lásku, vztahy, citlivost, technika a jiné z pohledu mimozemského a mezidimenzionálního". Abych nemusela vyletět z kůže :-D Je báječné, co se povedlo již nyní, tímto vyjadřuji vděk.

Pojďme k Lásce. Pro mnohé na Zemi ta láska představuje opojení smyslů, jenom těch pěti smyslů, které věříte, že máte. Nepřikládáte mnoho důvěryhodnosti dalším smyslům a zvýšené citlivosti. A někteří jsou nuceni používat mimikry na skrývání citlivosti.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 0

Proud energií opět sílí

23. 8. 2019

Čeho si můžeme všimnout během posledních dní, jak bychom je shrnuli?

Co můžeme pro sebe dělat? A potažmo tím i pro ostatní? Jaké jevy se zviditelňují?

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 1

I mimozemšťané mají občas svoje problémy

23. 8. 2019

Zdravím lidi. Ráda bych se s vámi dneska podělila o svůj pondělní zážitek s UFO.

Cca v 22 hodin večer jsem šla zavřít dveře na svoji nekrytou terasu a hle mrkla na mě hvězda. To mi přišlo divný, protože hvězdy na lidi neblikají, tak jsem si došla pro brýle. To víte, už jsem taky trochu krátkozraká a podívala jsem se líp.

No a to, co jsem viděla, mě docela pobavilo. Nad centrem Turnova, kde hvězdy ani za jasného počasí nejsou vidět, byl krásně vyobrazený velký vůz a ještě dvě další souhvězdí. Byly vidět naprosto jasně a zřetelně a jejich hvězdy nápadně blikaly. Tak jsem si říkala: Jo hoši, jste fakt nenápadný.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 0

Rozhodnout může každý z nás

22. 8. 2019

Čeká se, až to vymyslím, až to někdo za někoho udělá? Stojíme ve velkém počtu v obrovské hale, na chodbě je šatna a prostor působí depresivně. Tu je hlášený poplach, a že nikdo z lidí nesmí odejít, radiační zamoření je v té budově, co se nacházíme. Byla jsem tam, viděla svou kamarádku a pak ještě jednoho kolegu, co ho znám z práce, ten, který vždycky měl niterný konflikt právě s jadernou energií.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 0