Jdi na obsah Jdi na menu

Články

Příspěvky

Malé andělské okénko

22. 8. 2019

Při dnešku 22.8.2019 vstupujeme do slunečního znamení Panny. Zeptala jsem se andělů, co bude důležitou náplní pro lidi v následující měsíc, aby se nám tu pospolu lépe a radostněji žilo.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 0

Používání zrcadla jinak

21. 8. 2019

Jelikož se rovněž tématika zrcadla, zrcadlení a pověr kolem zrcadel dost řeší, je tu ještě odlišná kvalita, jak zrcadlo použít. Zmíním několik běžných a obvyklých tradic kolem zrcadel. Začnu pověrou, kdy rozbité zrcadlo znamená/ znamenalo! 7let neštěstí. Víte co? Já ho rozbila jednou v 5ti letech, podruhé ve 12ti letech, jako abych měla pojistku, že smůla se se mnou potáhne celé dětství a dospívání. Ano, někomu se nedařilo a já mohla za jeho neúspěch. Někdo měl blbou náladu a hromosvodoval si to na mě. Tož, to důsledky rozbitých zrcadel, kdy jsem raději poslechla, co říkala babička a ano, pro ni rozbité zrcadlo skutečně bylo znamení velkých útrap a potíží. A táhlo se to se mnou do doby, než jsem se rozhodla to vidět jinak.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 0

Další známky pozvolného odhalování existence mimozemských ras

21. 8. 2019

V tomto článku navazuji na svůj článek „UFO a současné energie“. 

Chtěla bych vás zde upozornit na další známky postupného odhalování mimozemské existence, které lze v současnosti najít na History channelu. Jedná se o pořady „Vetřelci dávnověku“, který již běží delší dobu a „Lovci UFO“, na jehož díly jsem narazila teprve nedávno. V Rusku byly také natočeny díly seriálu „Země: Území záhad“, který odvysílala Prima ZOOM. Podobně na ZOOMu šlo zhlédnout i díly seriálu „Odhalení – Mimozemské spisy“. Musím také připomenout výborný seriál „Detektor“, který natočila ČT.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 1

Vstup do Nové Galaxie

20. 8. 2019

Drazí, dovolte mi pohovořit o galaxii, do které v tomto desetiletí skrze časové okno 2012-2013 vstupujeme. Někteří channeleři ji již dříve nazvali podobně jako Galaktické federace Galaxií Zlaté růže. Jedná se o období galaxie trvající 980 miliard let (převedeno na pozemskou časovou linii), které se však vzhledem k situaci Země snažíme snížit na mnohem kratší dobu. Proč?

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 2

Naše Duchovní Mistrovství je součástí nového paradigmatu

20. 8. 2019

Drazí přátelé nacházíme se teď ve velmi náročných nicméně klíčových letech transformace lidstva na Zemi. Čím dál tím víc lidí prochází výraznými změnami ve svém životě a někteří to zvládají lépe a někteří hůře.

Mezi chováním svých klientů jsem si všimla jedné zajímavé věci. Na moje popudy typu: Vy také budete vykonávat duchovní práci. Měl/měla byste se naučit používat svoji duchovní sílu. – klienti reagují překvapeným způsobem typu: Já? Vždyť já nic neumím!

Drazí přátelé, MY VŠICHNI JSME A BUDEME NOVÝMI DUCHOVNÍMI MISTRY OBÝVAJÍCÍMI TUTO PLANETU!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 0

Mimozemská invaze již probíhá

20. 8. 2019

Ahoj všichni.

Zase jednou vás zdravím. Dlouho jsem nic nepsala, protože jsem si před několika lety v jednom okamžiku svého duchovního vývoje uvědomila, že důležité není o životě jenom číst nebo psát. Důležité je život žít. Skutečným smyslem života je život sám.

A tak jsem vás nechtěla poutat svými články ještě víc k počítačové obrazovce, když na nás venku čeká velký širý svět. Nicméně letos v zimě mě začala doprovázet další skupina duchovních průvodců a podněcovat k tomu, abych se více otevřela a začala sdělovat informace o historii galaxie, tedy alespoň té, na kterou si má duše pamatuje.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 12

Indigová generace

20. 8. 2019

Čím víc sleduji nové a novější tváře, které se objevují na webech související s ezoterikou, transformací a začínající bio-kulturou, uvědomují si, že jinakost, která se projevuje u některých jedinců v mé generaci, se týká mnohem většího počtu lidí, než se před rokem 2012 zdálo. Je to jako by praskl pytel s mladými lidmi ve věku mezi 25 až 35 let, kteří v letech 2000 až 2012 prošli určitými změnami názorů a teď začínají být duchovně aktivní i v rámci služeb dalším lidem.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 1

Co jsem viděla v budoucnosti?

16. 8. 2019

Na úvod se hodí podělit se o postup, jak takové informace získávám. Jako loď načtu počáteční podmínky a parametry běhu událostí spolu s pravděpodobnostmi. Pak navštívím meditativně tu verzi budoucnosti například o sto let později vůči dnešnímu roku, kdy se lidstvo nezahubilo a obecně příroda a život na Zemi zůstal zachován. Při takové volbě ale již muselo dojít ke změnám nejen na lidské mentální a duševní úrovni, změnily se i potřeby lidí, jaké zahrnují sociální, lékařské a právní služby například.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 0

Motivace k tvorbě

14. 8. 2019

Pokud by se nás někdo zeptal, proč provádíme a uskutečňujeme konkrétní projekty, pak tu existuje hned vícero odpovědí.

Chce se nám na tom dělat, baví nás to.

Pokud máme bořit zajeté myšlenkové vzorce a mýty, pak fakt, že naše motivace pochází z touhy tvořit něco pěkného a jako bonus i užitečného, nikoliv z touhy být vnímán okolím nějak, onen vzorec "ten se chce zviditelnit, no tahle celebrita.." (apod.) krásně popírá :-)

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 0

Na uvítanou

9. 8. 2019

Ahojte! :-)

Vítejte v nové kvalitě času skrze stránky Indigového zpravodaje. Není potřeba dlouhého sdělení, pro začátek postačí krátké shrnutí do bodů pro Iniciaci záměrů.

1) Články sem dávané mohou více přiblížit povahu a energetické nastavení informací, jakým se věnujeme a s jakými pracujeme.

2) Ne vždy tato sdělení budou obsahovat výhradně témata vysílání, objeví se zde doplňky v jiném podání, ať už více nebo méně uměleckého/vědeckého, více dimenzionálního a spojující lidství i to ufounství. :-)

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články | Komentářů: 0