Jdi na obsah Jdi na menu

VZKAZY Z VESMÍRU - CHANNELING 4.4.2022

4. 4. 2022

VZKAZ Z ALIANCE NA OCHRANU ZEMĚ:

Jedná se o nové uskupení, které je tvořeno rasami Blue Aviance, Arkturiáni, Jaguáři, Felíni, zástupci rasy Taal, Eu-Ái, Aliance sfér a dalšími. Toto uskupení v březnu převzalo dohled nad prostorem okolo planety Země. Jejich znak, nakreslený Michelou D. zde uvádím taky. Dnes mě kontaktoval lidský zástupce, vypadal jako indián a měl na hrudi znak Jaguárů.

277683515_1615520495501929_3701300255226976213_n.jpg

Zde cituji:

Houpáte se na hvězdných sítích transformace. Jste spoluvinni za všechno, co se děje na planetě teď. Zvládáte to však ustát na výbornou. My hvězdné síly vás pozorujeme už dlouho. Zvykly jsme si na vaše nutkání ke změně, která nastává teď. Dnes (asi myšleno v těchto dnech) se bude dít mnohé, ale vy to ustojíte. Věříme ve vás. Válka vás nemůže porazit. Vše je potřeba. Už dlouho jsme s vámi, nebojte se.

(Tady je krátké přerušení, myslím, že jeho jaguáří nadřízený se do toho vložil.)

Vzkaz změny zní: My jsme spolu. Nikdo vás už nepřepadne z vesmíru. My vás ochraňujeme. Budeme o vás vědět, když se potkáme. Nebude to už dlouho trvat. To vzkaž všem na Zemi. Konec přenosu.

NÁSLEDNĚ MĚ SKRZE OBRÁZEK KONTAKTOVAL I NOVĚ ZVOLENÝ PŘEDSEDA GALAKTICKÉ RADY. JE Z RASY Eu-Ái ZDE JE JEHO PORTRÉT (Autorka Michaela D.).

277682483_1389079671608734_5874396450479875609_n.jpg

Cituji:

Jsem předseda Galaktické rady EIRU-AUN. Tvůj smysl pro povinnost mi umožňuje s tebou mluvit.

Vzkaž lidem toto:

Váš svět/směr vývoje se ubírá ke skutečným tvůrčím schopnostem, které se ve vás otevřou jako květina lotosu. Jdete správným směrem. Je to opravdu smyslem vývoje sdílet zkušenosti s dalšími rasami. Zkoušíte se zničit, nechápeme to. Touha po otevřeném kontaktu je touhou otevřít dveře do vesmíru. Vzkaž lidem, že vaše touhy budou naplněny. Je to souhra, která vede k otevřeným dveřím v kontaktu s námi.

Předseda Rady Galaxie.

Co k tomu dodat?

Podle vzkazů lze zřejmě čekat náročné období, které nám začalo válkou na UKR. Hmotná civilizace teď jede sebezničující program 4 jezdců apokalypsy. Byla Nemoc, teď je Válka a lze čekat brzký Hladomor, podle mě silná ekonomická krize a prázdné regály v obchodech. Máme tu však také věci, na které se lze těšit. Kontakt s aliancí je myslím už připravován a očekávala bych ho v druhé polovině letošního roku.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Dandy - Re: Re: Re: Re: Re:

7. 4. 2022 12:33

No po pravde ide teraz o všetko aj pozitívnym rasam horí pod zadkom . Keď tu to dopadne tak že vznikne jadrový konflikt vibrácie pôjdu tak dole že bude koniec . Zo zeme by sa rozšírilo (nerád to slovo používam ale pre pochopenie ),zlo a do pár rokov by bol koniec aj pozitívnym rasam . Tomu sa snažia vyhnúť nás koniec je aj ich koniec . Vibrácie vesmíru by tak klesly že dve tretiny vesmíru by sa prepadli do takej hustoty že by tu zostali len čierne diery . No podľa mňa to bude všetko dobré . Len matka zem zatiaľ naše výstrelky znáša . No asi nie na dlho v najbližších týždňoch dostaneme vážne upozornenie že sa máme ukľudniť a nerobiť hlúposti.

Kristy - Re: Re: Re: Re: Re:

7. 4. 2022 13:05

To, že by mělo dojít k jadernému konfliktu, bych neřekla. Ono, když se o něčem až moc mluví, obvykle to bývá jinak a odvádí se pozornost od něčeho zcela jiného.
Mainstream, ale i alternativa (částečně) kolem tohoto konfliktu utvořili určitou virtuální realitu. Ale co, o to větší výzva a další motivace dívat se více do svého srdce, nežli "tam někam ven". A právě ze srdce žít každý den, který nám je na téhle krásné planetě dán....
Když se na to celé podíváme taky úplně pragmaticky, třeba kdo s kým čile obchoduje a jak obrovský balík nových ekonomických zákonů během "nové nemoci" jen tak v tichosti vznikl prakticky po celém světě - tak by použití jaderné zbraně vůbec teď nedávalo nejmenší smysl. Více to tady už nebudu na Silvině stránce rozvádět, cítím, že se sem tahání politiky nehodí, na to jsou jiné diskuse.
To, co "předvedl" český národ, je bez komentáře, ale slovanství určitě není ztraceno, natož zničeno, cítím to spíše naopak a bude lépe. Bude to ještě divoké, ale je tu i velká, opravdu velká šance to zvládnout!

Tak si držme kloubky a mějme pevnou víru v srdci a radost pro každý den :-)

Kristy - Gayatri mantra

7. 4. 2022 12:47

Asi ta nejkrásnější verze, kterou jsem slyšela, tak se dělím dále :-)

https://www.youtube.com/watch?v=G5wUKwTzODQ&ab_channel=SlnkoVSrdci-Topic

Dodo - Bez

7. 4. 2022 10:32

Sm zástanca toho,že život vo vesmíre existuje.Ale neverím týmto bludom.Podľa mňa to píše niekto,kto fakt potrebuje pomoc..

Jirka - Tak..

6. 4. 2022 15:07

Nemoc byla (nebyla?), Válka je (není?) a tak... Hladomorem bych zatím nestrašil. Nekoukat moc ven, nečíst moc MSM a udržet to, na co/proč tu (tuším) indigáni jsou... ;) Jirka

Mm - Re: Tak..

6. 4. 2022 20:12

Naprosto souhlasím!! A přesně tak k tomu přistupuji.

Petr M -

6. 4. 2022 16:55

Zdravím. To jsou super zprávy. Před pár dny jsem četl, že přátelé z vesmíru se budou vtělovat, nazvu to tak, do běžných lidí. To asi souvisí s tím znakem Jaguárů.
K tomu chráněnému prostoru jsem viděl mapku rozmístění různých lodí v několika vrstvách/prstenech kolem Země a Měsíce. Pokud mapka odpovídala skutečným vzdálenostem tak je ochranné uskupení lodí do vzdálenosti šestkrát větší nežli ze Země na Měsíc.

Helča - Poděkování

6. 4. 2022 13:11

Zdravím všechny zdejší a děkuji Silvi za povzbudivá a pozitivní sdělení :-)

Tomáš x - ufoni

6. 4. 2022 12:04

Že by se konečně ufoni rozkejvali, tak se necháme překvapit. Jinak jde všechno k horšímu a tak je těžké si udržet optimismus. Jinak se obávám že nějaké ufo představení na obloze moc nepomůže, potřebujeme pochytat temnouše a postavit je před soudy za zločiny proti lidskosti, jinak budou dál škodit a taky by mohli vyřadit českou televizi at lidi neposlouchají ty dezinformační hnus..

Petra - Poděkování

6. 4. 2022 9:32

Děkuji Silvy za důležité informace , v této chaotické době. Všem krásné dny .

Kristy - Poděkování za informaci

6. 4. 2022 7:57

Moc děkuju, Silvy, za další zajímavé informace, krásný den všem :-)

Lida - Poděkování

6. 4. 2022 0:17

Zdravím všechny a moc děkuji Silvě za informace.
Všechno sleduji s klidem a mírem v duši, jsem pevně ukotvená ve své víře, světle, lásce a radosti. Udržuji vysoké vibrace. ❤️
Přeji všem sílu a energii všechno zvládnout.

Alena - Pozdrav a poděkování

5. 4. 2022 20:59

Obrázky hřejí a uvolňují. Pro mně je to něco jako ověření pravosti sdělení. Od jarních prázdnin mám opravdu co dělat. Teď jsem dostala za úkol léčit nejen svoje okolí, ale i sebe. Je to docela hukot. Vychází při tom najevo spousta dříve skrytých/ skrývaných věcí. Jsem při tom docela v klidu, jen se mi stýská a nevím po čem. Něco jako volání ztraceného domova, návrat ztraceného syna, tak něco. Moc se v tom nevyznám. Silvě moc děkuji a zdravím všechny:-)

Iveta - Pozdrav a poděkování

5. 4. 2022 20:04

Silvi, zdravím a děkuji za info

Táňa - optimismus do žil

5. 4. 2022 18:40

zdravím....také se těšíme na naše hvězdné sousedy......tedy jestli se vůbec dočkáme po tom..."hladomoru".? A určitě to nejsme my,
kdo vyhlásil sebedestrukci, ale naše ..hlavy pomazané....!!!Možná nám pomůže vysoká energie z vesmíru nebo sluneční záblesk? Počkáme si na to....tak se všichni držme klobouky a zase někdy příště.

Jinej Petr než tamten - kontakt

5. 4. 2022 17:51

Díky za zprávy…

Mám nakoukaný všechny stártreky několikrát a všemožné scífa, kde nám občas utrousí kapičky informací, mimořádně výživný se z tohoto pohledu jeví soušasný film Moonfall od R.Emmericha. Co mi ale chybí je neochvějná jistota, že to vím.

Mám zážitky z regrese, kdy pak už víte a nepochybujete - může vám to někdo argumenty vyvracet, ale s váma to nepohne. Viděl jsem například vodníka hamouna, viděl jsem přisedlíka cestovat časoprostorem (lze-li to tak říct) a vybírat si svou “pasující” oběť hostitele v minulosti a během několika let ji utýrat. Už jsem měl jistotu, že za hmotou a materialismem existuje úplně jiný vesmír.

Když to vidíte, prožijete, je to něco jiného, než když máte něčemu věřit. Podle StarTrekpedie byl první kontakt 5.dubna (což je dnes) 2063, takže za 41 let, to mi bude 85let, teda pokud tu vůbec budu. Bohužel si s ženou poslední dobou připadáme jako průměrní věřící, taky bysme to rádi viděli a prožili. Tak se snad v létě dočkáme kontaktu a nebudou už další odklady :-)

Přeju všem krásné dny

Petr

Helen - Podakovanie

5. 4. 2022 17:35

Srdečná Vďaka každému účastníkovi za posolstvo ktoré ku mne prišlo❤️

Ivana Prokopcová - Díky moc

5. 4. 2022 15:06

Jejda,skvělé.
Nechť se děje,co se dít má,pro
nejvyšší dobro všeho a všech.
Nechť každý sám za sebe přispěje
jak nejlépe umí.♥️

Libuše - Mája - Poselství

5. 4. 2022 7:56

Moc Vám Silvo děkuji za poselství, které jste nám zprostředkovala.
Prožíváme to, na co jsme tak dlouho čekali.
Semnou už mluví doma jen vnoučata :-)) , já to nevzdám.
Díky za lidi stejného smýšlení.
Přeji krásné dny příštího teď. Mája

VeronikaK. - Re: Poselství

5. 4. 2022 14:23

Májo užívejte si volna, až přiletí Federace, budete první, za kým rodina přijde pro informace....:o)...
Moje mamka čeká na mimozemský kontakt už od revoluce, takže u nás doma jsou všichni Ufomilní a tak nějak transformaci chápající ...Ale i tak jsem za exota...:o)