Jdi na obsah Jdi na menu

VZKAZY Z VESMÍRU - CHANNELING 4.4.2022

4. 4. 2022

VZKAZ Z ALIANCE NA OCHRANU ZEMĚ:

Jedná se o nové uskupení, které je tvořeno rasami Blue Aviance, Arkturiáni, Jaguáři, Felíni, zástupci rasy Taal, Eu-Ái, Aliance sfér a dalšími. Toto uskupení v březnu převzalo dohled nad prostorem okolo planety Země. Jejich znak, nakreslený Michelou D. zde uvádím taky. Dnes mě kontaktoval lidský zástupce, vypadal jako indián a měl na hrudi znak Jaguárů.

277683515_1615520495501929_3701300255226976213_n.jpg

Zde cituji:

Houpáte se na hvězdných sítích transformace. Jste spoluvinni za všechno, co se děje na planetě teď. Zvládáte to však ustát na výbornou. My hvězdné síly vás pozorujeme už dlouho. Zvykly jsme si na vaše nutkání ke změně, která nastává teď. Dnes (asi myšleno v těchto dnech) se bude dít mnohé, ale vy to ustojíte. Věříme ve vás. Válka vás nemůže porazit. Vše je potřeba. Už dlouho jsme s vámi, nebojte se.

(Tady je krátké přerušení, myslím, že jeho jaguáří nadřízený se do toho vložil.)

Vzkaz změny zní: My jsme spolu. Nikdo vás už nepřepadne z vesmíru. My vás ochraňujeme. Budeme o vás vědět, když se potkáme. Nebude to už dlouho trvat. To vzkaž všem na Zemi. Konec přenosu.

NÁSLEDNĚ MĚ SKRZE OBRÁZEK KONTAKTOVAL I NOVĚ ZVOLENÝ PŘEDSEDA GALAKTICKÉ RADY. JE Z RASY Eu-Ái ZDE JE JEHO PORTRÉT (Autorka Michaela D.).

277682483_1389079671608734_5874396450479875609_n.jpg

Cituji:

Jsem předseda Galaktické rady EIRU-AUN. Tvůj smysl pro povinnost mi umožňuje s tebou mluvit.

Vzkaž lidem toto:

Váš svět/směr vývoje se ubírá ke skutečným tvůrčím schopnostem, které se ve vás otevřou jako květina lotosu. Jdete správným směrem. Je to opravdu smyslem vývoje sdílet zkušenosti s dalšími rasami. Zkoušíte se zničit, nechápeme to. Touha po otevřeném kontaktu je touhou otevřít dveře do vesmíru. Vzkaž lidem, že vaše touhy budou naplněny. Je to souhra, která vede k otevřeným dveřím v kontaktu s námi.

Předseda Rady Galaxie.

Co k tomu dodat?

Podle vzkazů lze zřejmě čekat náročné období, které nám začalo válkou na UKR. Hmotná civilizace teď jede sebezničující program 4 jezdců apokalypsy. Byla Nemoc, teď je Válka a lze čekat brzký Hladomor, podle mě silná ekonomická krize a prázdné regály v obchodech. Máme tu však také věci, na které se lze těšit. Kontakt s aliancí je myslím už připravován a očekávala bych ho v druhé polovině letošního roku.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Jana - Ukotvěte Nebe na Zemi a Zemi v Nebi

8. 4. 2022 16:30

Moji milí. Všechny vaše názory a postřehy vyplývají z úrovně vašich (našich) vibrací. Navyšujme, zvyšujme. Je to jediná cesta, jak vyhrát.
Pokud se např. tělo uzdravuje, nejprve přichází tíha, horečka, spolu s ní i zimnice, únava, a kdo ví, co ještě. Tělo se vypořádává s bakteriemi a nákazou. Tělo má trpělivost, zejména, když mu věnujeme patřičnou péči, pozornost a léčbu (ne chemickou), nehubujeme na naše tělo. Naopak-dodáváme odvahu a povzbuzujeme, chválíme a dovolíme si být nedokonalými. Pak přichází vítaná úleva...
A tak je to se vším. Jestliže je planeta nemocná, nemocná jsou i naše těla. Pomozme jim uzdravit se, očistit a náš Vesmír nám ukáže VENKU přesně tu realitu, kterou máme uvnitř našich těl.
V tom je ten vtip (kdo chce, tak "háček"). Vesmír nám venku ukazuje jen to, co si nosíme uvnitř sebe.
Jestliže moje vnitřní rodina (žena, muž a dítě) mezi sebou válčí, nemůžu zažít venku nic jiného, než samé konflikty, hádky, boje, útoky všeho druhu a války.
Doufám, že jste mně pochopili. Děkuji.

Kristy - Re: Ukotvěte Nebe na Zemi a Zemi v Nebi

9. 4. 2022 11:56

Jani, souzním se vším, co jsi napsala. A teď budeme mít další a další příležitosti tvořit, tak si popřejme hodně sil a radosti v srdci :-)

Petr - Re: Ukotvěte Nebe na Zemi a Zemi v Nebi

10. 4. 2022 10:50

Tohle se mi moc líbí :)

Jen bych nesouhlasil s tou planetou. Ta se může uzdravit a přejít do vyšších vibrací lusknutím prstu. Jenže, to by naše fyzické těla nepřežily. Už teď, kdy dostáváme "přátelské šťouchance" abychom hejbli kostrou a přidali na tempu, tak to nerozdýchává řada lidí. Proto to jde pomalu.

Petr - 4 jezdci apokalypsy z Atlantidy

6. 4. 2022 15:05

Jen tak mimochodem, tohle svinstvo jede v režii těch šmejdů co přežili pád Antlantidy a nejmíň od doby dynastického Egypta už zase ovládají naši civilizaci a naši planetu. I tu apokalypsu si ti výtečníci vymysleli a nacpali nám ji do Bible, abychom se na ni sami připravovali a viděli v tom "boží zásah" místo zásahu hrstky vykutálených šmejdů.

To oni naplánovali na podzim ten celosvětový hladomor. Prostě potřebují dostat celou civilizaci zpátky do středověku.
I proto nenápadně mizí z ČR i SR vagony obilí do Německa a u našich zemědělců si dopředu koupili i nastávající úrodu za několikanásoben běžné ceny.

K čemu nám jsou ti ufoni, když nechápou ani to nejzákladnější na téhle planetě? Že to tu ovládá hrstka všehoschopných šmejdů co mají pod palcem celosvětovou ekonomiku, všechny média, vzdělávací systém. Dokud tu budou ti šmejdi a dokud zpitomělým masám budou vymývat mozky, tak se tu nic nezmění.

Rád bych dodal něco pozitivního, ale když na ulicích vidím ty od reality odpojené zombíky, tak tomu nedávám moc šancí.

Anežka - Re: 4 jezdci apokalypsy z Atlantidy

7. 4. 2022 8:01

Atlantida je naše budoucnost, ne minulost.

Anežka - Re: 4 jezdci apokalypsy z Atlantidy

7. 4. 2022 8:07

Asi jste ten text nepochopil. Co se tu děje není kvůli hrstce šmejdů. Všechno souvisí se vším. Já jsem Ty a Ty jsi já. Na tom co se děje, má každý podíl. Lidstvo je pořád mladý a pitomý, tak proto ti "jezdci". Spoustu jsme nepochopili a nechápeme, tak se není co divit. Každý ať si sáhne do svědomí.

Petr - Re: Re: 4 jezdci apokalypsy z Atlantidy

7. 4. 2022 9:17

Ale pochopil. Jen mi nejde na rozum, proč tak hloupoučké a snadno manipulovatelné lidstvo je stavěno před zkoušky ve kterých nemá šanci obstát. Ta masírka v médiích poslední 2 roky byla fakt strašlivá. Tomuhle mohly odolat jen hodně vyspělé a nebo silně intuitivní bytosti. Tady běžný človíček prostě neměl šanci.
I ty středně vyspělé bytosti (kterých jsem měl kolem sebe hodně) podlehly.

A my jsme tomu nijak nemohli zabránit, protože nemáme přístup do médií. Náš hlas nebyl vůbec slyšet.

ps: atlantida je zcela pasé, tu reprezentuje definitivně zanikající západní svět. To co je budoucnost, je slovanství. A my jsme se ho svojí idiotskou rusofobií a prozápadním patolízalstvím, zřekli. Takže se zřejmě potopíme spolu se západním titanikem "atlantidou".
Měli jsme na výběr, vybrali jsme si špatně. Jak se zachránit, netuším.

Tomáš x - Re: Re: Re: 4 jezdci apokalypsy z Atlantidy

8. 4. 2022 11:05

Ono to ani není zkouška je to normální buzerace ,nepřetržité strašení a psychické mučení lidí, jsou to zločinci.. Co se týká Atlantidy to je návrat lidstva domů na tu správnou vývojovou linii do 5d kde jsme žili . Na našem území jsme skoro všichni Atlantané a až si na to vzpomeneme obnovíme Atlantidu , budou krystalické generátory volné energie , budou se stavět křištálové pyramidy , v medicíně pomocí krystalů lidem narostou i amputované končetiny.. Zní to jako zázrak..

inga - Re: 4 jezdci apokalypsy z Atlantidy

9. 4. 2022 22:42

... prepáčte, asi som už úplne zblbla. Ten znak sa mi páči. Upútali ma ale tie dve použité farby na jeho vytvorenie. Som nimi teraz obklopená od rána do večera. Je to náhoda ?

Jirka - Docvaklo

9. 4. 2022 19:35

Mi až dnes došlo, že Válková jsou jako války, válečnice. Což i pro mě pocitově souhlasí... No, holt má občas někdo delší vedení... :)

Pajuš - Jedním slovem děkujeme.....

7. 4. 2022 23:00

Děkuji za poselství....je to zvláštní, říkal jsem, že jsem z lidu EU khai...., a zde je zmíněn onen lid EU ai....., zase jedna z mých potvrzených vzpomínek Duše...., děkuji.

Zuzana - Poďakovanie

7. 4. 2022 19:23

Pozdravujem a ďakujem verím , že to zvládneme :-)

Dandy -

6. 4. 2022 7:03

Ďakujem pekne je to posolstvo. No po pravde majú to s nami ťažké naši vesmírni bratia a sestry. A vôbec sa im nečudujem že nám nerozumejú čoho všetkého sme schopní. V jednu chvíľu dokážeme vrúcne s celého srdca milovať . A v druhej chvíli nenávidieť až na smrť . V tom sme asi jedinečni v celom univerze . Žijem tak 35 km od ukrajinskej hranice keď začal konflikt tak pár dní po tom pozerám na oblohe plno lodi . No zatiaľ len monitorujú zasahovať nemôžu . Intervencia by bola možná len v jednom prípade keby boli použité jadrové zbrane . Tak ďakujem našim vesmírnym bratom že nás chránia .

Petr - Re:

6. 4. 2022 17:44

A v tom je ten problém. Američani nevěří, že rusové jsou schopni použít jaderné zbraně. PŘESNĚ TOHLE BYL TEN DŮVOD PROČ AMÍCI ROZJELI VÁLKU NA UKRAJINĚ. Čili použití malé taktické jaderné bomby ze strany Ruska, je v podstatě jediná šance jak tuhle válku zastavit. Jenže to nám právě ti přiblblí natvrdlí nechápaví ufoni nedovolí.
Takže se z orbity budou dívat, jak se tu navzájem povraždíme klasickýma a biologickým a zbraněma, hladomorama.
Protože Rusko nemá šanci se proti USA ubránit klasickýma zbraněma, tam jsou v obrovské přesile.
Není to roztomilé?
Ta jejich "pomoc" ve skutečnosti zapřičiní naši zkázu.

Dandy - Re: Re:

7. 4. 2022 6:57

No po pravde netreba tomu veľmi venovať pozornosť . Energia vždy nasleduje pozornosť . Civilizácia je pred pádom . Tak ju nezachranujme . Jediné čo môžme spraviť je nechať to tak nepriklaňať sa na žiadnu stranu nevytvárať silnú emočnu odozvu . Spoločnosť sa tak silno polarizovala treba dávať pozor komu Jake názory človek hovorí a na internete sa o tom vôbec nebaviť. Nenechať sa zatiahnuť do tejto hry .

Tomáš x - Re: Re: Re:

7. 4. 2022 8:18

Civilizace se hroutí ,ale jen ta západní.. Jak řekla Baba Vanga vlády nad světem se chopí silný drak ,tedy Čína ta se spojí s Ruskem a Indií. Amerika končí tím že se přestává platit dolarem jeho hodnota padne a po přírodních katastrofách co postihnou Ameriku a Evropu padne úplně a s ním i euro a koruna ,nebude čím platit za suroviny Rusům a za zboží Čínanům , bude chudoba a hlad, to by mělo využít Turecko a se svou milionovou armádou obsadit Evropu ,mělo by následovat islamizace a likvidace nevěřících. staneme se chudými rozvojovými zeměmi. Vanga také zminuje kontakt s mimozemštany v těchto letech, ale nepovažuje ho za příliš pozitivní. Co se týká UK to přece není žádná velká válka , jak řekl Guderian k ovládnutí UK je třeba milionové armády , tu rusové mají a mohli to udělat, ale jde jim o něco jiného , nikdy na své bratry nepoužijí jadernou bombu, je to válka neválka a rozhodně bych ji nepřirovnával k bitvě u sumerského města Armagedon a konci světa jak se píše v Bibli, k tomu by mělo dojít kolem roku 3800 jak uvádí Nostradamus (Slunce se má změnit v rudého obra a život na zemi zanikne také kmen hopi o tom píše), ted nás po válkách a katastrofách má čeká tisíc let míru a blahobitu - satan bude jat, svázán a svržen do propasti na tisíc let. Říká se že časové linie se mění a stará proroctví neplatí , to možná platí u nějakých kartářek a podobných ezo , ale ti Bohem vyvolení ,kterým byla otevřena kniha života Nostradamus ,Vanga, Cayke se nemílí jen časování nesedí , myslím že je to urychlovačem v Cernu, který manipuluje s časem.. Zajímavé je že o 5D nikdo z nich nemluví , ale Cayke mluví o duchovním pokroku a zázračných schopnostech které lidé získají...

Dandy - Re: Re: Re: Re:

7. 4. 2022 8:55

Pád určite príde tomu už nezabranime . K predpovediam som vždy skeptický . Ani najlepší veštec to na sto percent nevie povedať čo sa presne stane . Budúcnosť je stále dynamická a mení sa to tak ako aj minulosť sa môže zmeniť . Vedci pred pár rokmi robili pokus bolo to niečo podobné ako štrbinkovy pokus s fotonmi. Zistili že budúca udalosť priamo ovplyvňuje minulosť . To je popretie všetkého čo nás učili . Kauzalita potom nefunguje tak ako sme si mysleli . Uvediem príklad . Keby v hlavných správach dali šokujúcu informáciu že archeológovia zistili že rímska ríša bola funkčná do 17 storočia a ľudia by tomu uverili tak prepíše sa celá minulosť . Preto médiá majú takú veľkú moc je to najsilnejší nástroj elít. Teraz by bola otázka na mieste ako môžme pomôcť svetu ? Udržať sa v kľude čo v najvyššej vibrácií. Nenechať sa zatiahnuť do drám. Žiť svoj život v kľude a láske .

Tomáš x - Re: Re: Re: Re: Re:

7. 4. 2022 9:19

Ty věci se už stali ,jen my se pohybujeme v čase a tak nás teprve čekají. Zdroj- Stvořitel nacházející se mimo čas to vidí a kdo má přímé napojení na něj také. Máš pravdu že hodně proroctví se mílí ,jsou to lidé co mají napojení na různé duchy, mimozemštany i vyšší bytosti a vidí spíše jednotlivé časové linie a možné varianty budoucnosti, nevidí výsledek tak jako Zdroj. Co můžeme dělat nad tím také přemýšlím a zjištuji že to nejdůležitější je náš vztah s přírodou, Zemí - propojit se se stvořením, být jeho součástí , nežít oddělen v umělém lidském světě.. Konkrétně dnes jdu na schůzi Zlatého špendlíku a budem dělat výlety po okolí na silová místa a celkově lidi spojovat a přivádět k přírodě. Možná to není nic velkého, žádný zázrak, je to návrat k přírodě , ke stvoření..

Dandy - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

7. 4. 2022 10:39

Áno súhlasím príroda je magická . Dokáže nás tak posilniť v týchto náročných časoch . Zajtra už mám plánovanú dovolenku a idem na huby veľmi sa už na to teším . Do vyšších vibrácií prejde len príroda a prírodné materiály. Do 5D si so sebou nič nevezme žiadne jachty a luxusné autá . Hoci začiatok bude ťažký ale zvládneme to .

Petr - Re: Re: Re: Re:

7. 4. 2022 9:09

Problém je v tom, že momentální vibrace lidstva silně ovlivňují časovou linii do které se cpeme. Bohužel, jsme se (ČR,SR) nacpali asi do té nejhorší časové linie jaká byla možná. Protože "covid" srazil vibrace na naprosté minimum. Prostě češi se zesrali, posrali, a nezvládli tu výzvu.
To ezosluníčkáři pořád nechápou a myslí si že nás ufoni zachrání. Jenže ti měli jen za úkol zabránit vměšování z vesmíru. To jestli se tady v tom skleníku pak povraždíme či nikoliv, je už jen na nás. Protože ufoni (ti hodní) zcela respektují naši svobodnou vůli.

Co se týče použití taktické jaderné zbraně, tak to by samozřejmě nebylo na ukrajině, to je ruský bratrský národ. Ale spíš na území nějakého darebáckého státu který jim tam dodává zbraně. Pro nás by to byla ta lepší varianta. Protože co se děje teď je to, že momentálně plníme roli ukrajiny my, s tím že se sem nastěhovalo půl milionu té nejhorší ukrajinské sebranky. A ještě tu bude pěkná mela.