Jdi na obsah Jdi na menu

VZKAZY Z VESMÍRU - CHANNELING 4.4.2022

4. 4. 2022

VZKAZ Z ALIANCE NA OCHRANU ZEMĚ:

Jedná se o nové uskupení, které je tvořeno rasami Blue Aviance, Arkturiáni, Jaguáři, Felíni, zástupci rasy Taal, Eu-Ái, Aliance sfér a dalšími. Toto uskupení v březnu převzalo dohled nad prostorem okolo planety Země. Jejich znak, nakreslený Michelou D. zde uvádím taky. Dnes mě kontaktoval lidský zástupce, vypadal jako indián a měl na hrudi znak Jaguárů.

277683515_1615520495501929_3701300255226976213_n.jpg

Zde cituji:

Houpáte se na hvězdných sítích transformace. Jste spoluvinni za všechno, co se děje na planetě teď. Zvládáte to však ustát na výbornou. My hvězdné síly vás pozorujeme už dlouho. Zvykly jsme si na vaše nutkání ke změně, která nastává teď. Dnes (asi myšleno v těchto dnech) se bude dít mnohé, ale vy to ustojíte. Věříme ve vás. Válka vás nemůže porazit. Vše je potřeba. Už dlouho jsme s vámi, nebojte se.

(Tady je krátké přerušení, myslím, že jeho jaguáří nadřízený se do toho vložil.)

Vzkaz změny zní: My jsme spolu. Nikdo vás už nepřepadne z vesmíru. My vás ochraňujeme. Budeme o vás vědět, když se potkáme. Nebude to už dlouho trvat. To vzkaž všem na Zemi. Konec přenosu.

NÁSLEDNĚ MĚ SKRZE OBRÁZEK KONTAKTOVAL I NOVĚ ZVOLENÝ PŘEDSEDA GALAKTICKÉ RADY. JE Z RASY Eu-Ái ZDE JE JEHO PORTRÉT (Autorka Michaela D.).

277682483_1389079671608734_5874396450479875609_n.jpg

Cituji:

Jsem předseda Galaktické rady EIRU-AUN. Tvůj smysl pro povinnost mi umožňuje s tebou mluvit.

Vzkaž lidem toto:

Váš svět/směr vývoje se ubírá ke skutečným tvůrčím schopnostem, které se ve vás otevřou jako květina lotosu. Jdete správným směrem. Je to opravdu smyslem vývoje sdílet zkušenosti s dalšími rasami. Zkoušíte se zničit, nechápeme to. Touha po otevřeném kontaktu je touhou otevřít dveře do vesmíru. Vzkaž lidem, že vaše touhy budou naplněny. Je to souhra, která vede k otevřeným dveřím v kontaktu s námi.

Předseda Rady Galaxie.

Co k tomu dodat?

Podle vzkazů lze zřejmě čekat náročné období, které nám začalo válkou na UKR. Hmotná civilizace teď jede sebezničující program 4 jezdců apokalypsy. Byla Nemoc, teď je Válka a lze čekat brzký Hladomor, podle mě silná ekonomická krize a prázdné regály v obchodech. Máme tu však také věci, na které se lze těšit. Kontakt s aliancí je myslím už připravován a očekávala bych ho v druhé polovině letošního roku.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

VeronikaK. - super..

5. 4. 2022 14:12

Taky moc děkuju. .A těším se :o)..Doba je opravdu zajímavá.. Na to, jaké očistné procesy Planeta i civilizace zažívá, na osobní rovině se cítím klidně a jsem nastartovaná na TO NOVÉ....:o)...

Honza - Díky za zprávu...

5. 4. 2022 11:28

Díky za předání informací.
Zajímavá doba.
Těžko říct jak se k tomu všemu postavit a čemu vlastně věřit / důvěřovat... VŠICHNI lžou a manipulují... jako ve skvělé knize Duna... "plány v plánech jiných plánů".
Nevěřím už vůbec ničemu ve vnějším světě... ale asi jsme chtěli "zábavu", tak ji máme.
Ta banda co na nás kouká ze shora jako na pokusné bílé myši nám asi také moc nepomůže... o.k. možná má lepší úmysly než ta banda před ní.
Zatím nejlepší co jsem "objevil" je koukat na vnější realitu způsobem popsaným v Bardo thödol...
NIČEHO SE NEBOJ VŠE JSOU TO JEN PROJEKCE TVOJÍ MYSLI.

Veronika - děkuji

5. 4. 2022 10:04

také chci poděkovat za channeling. Tak ráda se dozvídám co má aliance v plánu a jak postupuje :o)

Míša J. - Poděkování

5. 4. 2022 7:12

Děkuji Silvo :)