Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 22.6.21

22. 6. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ANDREA - Re: Re: Tornádo

25. 6. 2021 22:24

Alebo cerveny a zeleny drak nad Slovenskom co spominala Silvinka su velmi sikovni....Inak tychto drakov spominali ze su nad Slovenskom aj v POSELSTVI STVORITELA....

Dana - Pokud

24. 6. 2021 13:35

Pokud k tomuto všemu opravdu dojde, dám na modlení... vtipkuji... postavím ten největší generátor na světě...

Honza - Re: Pokud

24. 6. 2021 23:27

Gratuluju :) Pokud je to Vaše cesta, tak hurá do toho.
Generátor bych spíš doporučil takový, s jakým souzníte.
Modlení bych řekl, že je spíš kung-fu (dovednost získaná dlouhodobým praktikováním) - modlitby můžete zkusit nějaké standardní (pozor, třeba u katolických verzí na netu často schází části, které standardně říká kněz), nebo bych spíše doporučil vytvořit si vlastní (pozor na rozlišení modliteb na prosebné a děkovné).
Můžete srovnat i s pohledem Silvy (viz starší YT videa - klíčová slova "trpaslík" a "Venuše" a s pohledem Jitky (klíčové slovo "produchovnění")).
Z "mainstreamu" můžete zkusit třeba nápovědy v blogách na idnesu Františka Skopala, či Hany Rebeky Šiander.
Pokud Vám výše uvedené nedává smysl, navrhuji zkusit třeba souborné dílo Terryho Pratchetta (nebo třeba svazky, které Vás osloví), nebo třeba Veroniku Válkovou "Dcera náčelníkova" (se zaměřením na postavu gantovisy Gahanú) či třeba od Veroniky Hurdové "Agnes a hora".
Ať se daří :)

Lenka_lea - Škola a deti

23. 6. 2021 10:09

Dobrý deň Silvi,ďakujeme ,pridám zážitok zo sveta deti aktuálne tu , včera sa mi konečne priznala synová spolužiačka a konečne natrela aj ďalších spolužiakov ( chlapcov ) v tejto triede vo veku 11 rokov sme včera vyhrali spor ,kde problémy šikany a výber šikany presiahli do sexuálnych útokov a psychologického systematického týrania. V tejto skupine deti sa používajú bežné výrazy ako priviaž ju k radiátoru alebo vylíž jej chlpatú zmrzlinu. Môj syn utrpel veľmi vážne porušenie duše ,aury ,čakier ,včera prdol totálne rozpadom starých energií na kašu,v tomto stave po 3 hodinách tento konflikt prešiel akymsik kvantovym skokom a ku všetkému sa deti priznali . Celým tým chcem povedať mkj dieťa svetla dostalo ochranu ,aktívne teraz pracujeme a čerpáme spustené ozdravujúce energie pre syna ,ktorý ešte celkom dobre chápal niektorým slovným spojeniam,bol opakovane duchovne zneužitý pretože bol kôli inakosti chápaný ako postihnutý a až do dnes sme nemohli a nevedeli na tejto škole nijako zakročiť,pretože to až dodnes bolo prakticky nedokazatelne a školský systém upadol do hlbokej temnoty.Cely prípad pojde na súd ,každopádne chcem len povedať môj syn ožil ,aktuálne prichádza do bodu nových šťastných energií a už naplno komunikuje s energiami novej zeme ako kryštalové dieťa,celým prechodom si musel prejsť jednak tým sám očistil karmu rodiny s,karmu iných detí ,kopec ďalších detí záchranných čím dostáva teraz priamo od boha veľké dary,ktore k nám tečú a jednak to bola jediná cesta ako mohol prekročiť systém 4D ,celé to sem píšem pre záujem ,kto by chcel vedieť čo všetko sa tu deje okrem covid 19

ŠarMa - Re: Škola a deti

24. 6. 2021 16:16

Silný příběh, díky za sdílení, také proto nechápu, proč se většina probouzejících se lidí tak těšila na znovuotevření škol, za mě jsou to zákeřné instituce a je nutností tento povinný nátlakový vzdělávací systém změnit na nepovinný sdílecí, kdy si děti sami vyberou, zda do kolektivu chtějí, zda tam chtějí být aktivní nebo jen pozorovat, kterou "učebnu", dílnu, koncertní či sportovní halu navštíví, vše bez omezení věku (jako dříve jednotřídky), role učitele bude chápána jako neinvazivní podporující průvodcovství... Naštěstí je u nás možnost dálkového studia až po maturitu...

Honza - Re: Re: Škola a deti

24. 6. 2021 23:03

Zdravím, nás si třeba přitáhla docela zajímavá škola, která má i některé prvky z těch, které uvádíte. Děti se do školy těší a chodí tam rády, dálková výuka byla poměrně kvalitní a dobrá.
Jinak souhlasím s tím, že řada věcí by ještě potřebovala doladit nebo spíš uchopit dost jinak. A taky některé příběhy z jiných tříd / vyšších ročníků jsou na mě docela silná káva.
Tady v "Práglu" by se případně také našly škola(y) založené skupinami rodičů, případně Waldorfské či jiné - možná by to byla (pro)zatímní cesta?

Alena - Škola a děti - Lenka-lea

24. 6. 2021 18:54

I u nás se konečně začíná dařit práce se šikanou. Ještě nejsme tak daleko, aby bylo hotovo, ale děti ve třídě se začaly aktivně bránit agresorům. Těm se stávají různé nepříjemnosti - vybourají se, nebo to odnese auto. Vesmír posílá vzkazy: Tudy NE! Každý den čistím třídu a když se stane, že mi na to chybí energie, druhý den je děs, běs. Situace se ale mění se vzrůstajícími vibracemi planety velice silně. Mám teď pocit, že naše synchronizace spolu s prací na místních problémech napomáhá dostat do informačního prostoru potřebné 'jak na to', které Země postrádala celé věky. Sama vyhodnocuji situaci hlavně tím, když se zlepšují (zhoršují) moje schopnosti "vidět a slyšet" spolu s dalšími druhy vnímání. Při tom teď zažívám opravdu pozitivní změny, což pociťuji fyzicky, takže není o čem pochybovat. Těším se na další spolupráci a synchronizaci. Zdravím:) Alena

zuzana - nasi priatelia

23. 6. 2021 0:28

bez slov - laska - dakujeme. si nadhernaaaaaaaaaa. este prosba - nasi priatelia - zvierata, vily, raraskovia? je to "dog friendly" cesta?

IZ - Re: nasi priatelia

23. 6. 2021 2:10

Co bude se zvířaty nevím, nebylo mi to sděleno.

Zuzana - Re: nasi priatelia

23. 6. 2021 20:03

Vyprata po pracke uz neviem.
(Zvierata s chrbticou maju pineal gland- exist vynimky)
Dog friendly? Ich sebazapretie a sebapozirivanue alebo ano otvorenie srdca

Ja mam otazku: ako suvisi roboticke telo vo vyssej dimenzii so zavedenim otazky na odkliknutie
“ nie som robot”
Dakujem

Michal - Re: Re: nasi priatelia

24. 6. 2021 14:56

Nemá to žádnou souvislost. Jedná se ochranu proti spamovacím robotům.
Takzvaní roboti jsou automatické nástroje, které prochází stránky, hledají formuláře a vkládají do nich odkazy na své stránky.

Dáša M. - super

23. 6. 2021 21:50

Silvi děkuji za video - zajímavé, poučné! Na provalení bubliny už čekám od května:). Rok 2070 je pro mě asi hodně daleko, na druhou stranu, když jsem v meditaci "bez těla" tak prostě vím, že je vše v pořádku.

Anča - díky za dobré zprávy

23. 6. 2021 21:25

Silva to všechno, co se děje, dokáže úžasně naformulovat. Taky cítím velice dobré změny - jakoby odpadl kořen zla - surová "nasranost", žádostivá násilnost apod., tyto nejhrubší energie nepřátel už k nám doslova nedolehnou, ustávají boje, přestávají být nutné, zdá se, že jsme plně opustili svět násilí.
To se určitě projeví v hmotné realitě.
Co mne trochu překvapuje, je předpověď o velkém počtu sebevražd z šoku o existenci mimozemšťanů a strach z "invaze". Ale asi podceňuju situaci - lidi jsou nakrmeni hollywoodskými slátaninami.
Kdo mimozemšťany z Galaktické federace zná, tak ví, že jsou vůči nám velice moudří, vlídní a trpěliví a mají obrovské pochopení. Taky už si začínám být jistá, že určitě "přistanou". Snad se podaří, aby většina lidí nezpanikařila a dala taky trochu na ty "blázny", jejich dosavadní fackovací panáky.

Monika - Zaujíma ma to!

23. 6. 2021 14:33

Ďakujem Vam za Vaše úžasnè informácie, nepočúvala som Vás dnes prvýkrát, vždy to so mnou rezonuje, ale chcela by som vefieť, či poskytujete aj nejaké osobmé informácie? Ak áno, za akých podmienok. Vďaka M.

Marci - Dech

23. 6. 2021 9:24

Silvi opět jste mi vyrazila dech. Mám smíšené pocity. Vděk, láska, smutek...když si uvědomím kolik mě blízkých je už naockovano. Když vás čtu nebo poslouchám, připadám si jak ve scifi. Rozum nechápe a cítím, že nechce přijmout. Ale mé srdce chápe a je naplněno láskou a vděčnosti. Nevzdám to a budu pokračovat ve všech synchronizacich, abych mému synovi pomohla mít šťastnou budoucnost. Snažím se hlavně těšit a ne se trápit. Ale nejspíše to půjde ruku v ruce společně. Krásné sluníčkove dny všem.
Marci zatím z Ovy za chvíli z Valach :-)

Jana Bouckova - Černá magie

23. 6. 2021 9:19

Milá Silvinko,
do kdy tady s nami bude černá magie?
Dokud nebudeme v 5D?

ŠV - Pozdravení

23. 6. 2021 0:04

Cítím hlubokou vděčnost za tyto informace, vlévají další sílu do "žil" a další práce.

Zuzana - Vnútorný mier

22. 6. 2021 23:54

Presne ako si povedala Silviynka, že cítiš uvoľnenie vnútorného napätia, tak som to pocítila aj ja. Ďakujem za tieto informácie

Beata - Po slnovrate

22. 6. 2021 22:18

Dakujem za perfektny výklad. Ste top.

Beata - Po slnovrate

22. 6. 2021 22:18

Dakujem za perfektny výklad. Ste top.