Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 30.7. - Lví brána

30. 7. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Re: Re: Re: informace

3. 8. 2021 16:33

Nibiru jsem vnímala jako jakousi technickou planetu, která byla ve skutečnosti obrovská technologie, nikoliv přirozená planeta. V nejprudších fázích multidimenzionální války jsem se s ní prala, nechala ji spadnout do černé díry nekonečna, viděla jsem, že ta planeta se gravitačně zřítila a opustila naši sluneční soustavu. Vím, že Silva mluvila o Nibiru taky, nějak jinak, ale myslím si, že to není až tak důležité, kde je ta pravda absolutní.
Tyto zážitky považuju za nějaké opisy reálných dějů v dimezionálním prostředí, mnoho lidí může mít mnoho vysvětlení a vizí, jak věci byly.
A doufám, že jednou budeme mít možnost vidět objektivní pravdu těchto záležitostí.

Souhlasím s tím, že paralizování lidí strachem je už z velké části chiméra, kdy protistrana temných již není schopna plně realizovat své plány, protože v multidimenzionální válce byli výrazně oslabeni a jejich mimozemské a okultní složky výrazně sejmuty a to samozřejmě ve vztahu s dimenzionálním vzestupem.
Měla jsem vizi, že směřujeme nevratně do 5D a je potřeba pohnout, aby se zachránilo co nejvíc lidí - jenže taky není potřeba, abychom se my aktivní vysílili jen tak, musí zabrat davy. Ony se ty možnosti otevřou. Nejsme jediní, kdo do toho "řežou". Nyní vidím jako důležité lidi v sdělovacích prostředcích, zpravodajství.

Silva más svoje okruhy témat, já taky, každý z nás - a Silva má obrovský záběr a dokáže skutečně mnohé říct úplně skvěle. Nejvíc mne zaujala tím, že mluví jasně o těch mimozemšťanech, že třeba řekla, mluvila jsem s Aštarem. Aštar je u nás trochu negativně zprofanovaný skrze Ivo Bendu, na druhou stranu kdo ví, jak to všechno bylo. Byl to hodnej Aštar, zlej Aštar, jiný mimozemšťan, stejný, co se tedy dělo? Byl to podvod, nebo ne?
U Eli Staníkové je video Aštar + OWS: Spojte si tečky 28.6.21 James McConnell
https://www.youtube.com/watch?v=ANqt4lrQU1s

... a s tím videem souhlasím do posledního slova.

Jenže já taky vykecávám s mimozemšťany. Pro "normálního člověka" je i tohle video procházka šílenstvím, natož to, co říká Silva. Pořád je to příliš neuvěřitelné. Ale věci jdou dál a nové obzory se mohou objevit co nevidět.
Taky věřím, že se dočkáme :-)

Tomáš - Re: informace

3. 8. 2021 17:14

Ahoj Anael, dobré informace k věci. Já poslouchám rasu Ebe také informovali že se stahují společně s Plejadany a Arkturiany , hlavně proto aby situaci nezhoršili, otevřenými branami ze spodních světů přichází neznámé rasy. Také souhlasím že dnes už na Zemi vesmírný turismus není , vesmírný prostor kolem země hlídají Reptiliani spolu s lidmi a vše likvidují. Ebe uvedli že v polovici srpna a hlavně v září se něco stane i u nás a bude to dobře, Silva to dále upřesnila a polský léčitel a prorok Jackowski řekl vše, doporučuji si ho poslechnout.
Předpokládá se že Nibiru je příčinou přepolovávání Země v historii k němu došlo mnohokrát a záznamy o tom leží na mořském dně kde z puklin vytéká láva a při ochlazení si zapíše mag. orientaci. Vědci to vědí dávno, ale dostat se k záznamům grafů , kdy přesně v minulosti došlo k přepolování tak abychom dokázali odhadnout kdy to znovu přijde je nemožné..
Jak píšeš o vymazáná lidské paměti povymizení mag.pole to se děje po 14dnech , dle indiánů tentokrát přepolování doba bez mag. pole potrvá 3dny tak to bude ok , jen by lidé měli být ukrytí v podzemí bude ze slunce dopadat gamazáření jak při jaderném výbuchu než se obnoví ochranný štít - Zemská magnetosféra. Pokud by nějací mimozemštané evakuovali lidi na jiné planety pak by to bylo pravděpodobně v případě vypuknutí celosvětové jaderné války, to ale nikdo nechce Země by byla neobyvatelná tak vymysleli kovid a očkování..

Anča - Re: Re: informace

4. 8. 2021 7:15

To jsou dost děsivé informace.
Doufám, že se nebavím s reptiliány nakonec, což mi tak vůbec nepřijde.
Já mám zase za to, že tu v současnosti vyhrála GF.
Tak to vnímám a to, co píšeš, je vlastně přesný opak.
Někdo kecá, ale kdo.

Moji mimozemšťani nikam neodletěli, ale prý tu bylo během nejprudší fáze multidimenzionální války až 7x více mimozemšťanů a jejich techniky, než teď.
Ale zabojovali a odletěli, protože svůj úkol splnili a trávit tu volný čas nepotřebují.

Zase - jen a jen doufám, že se jednou dozvíme pravdu.

Tomáš - Re: Re: Re: informace

4. 8. 2021 10:40

Válka o lidstvo a Zemi se určitě ještě nevyhrála možná jen nějaká bitva, nechodili bychom s hadrem na hubě... My máme bojovat oni to za nás nevybojují je to naše zkouška náš vzestup až přijde pravý čas tak se k boji přidají a pomohou nám.. Má to trvat ještě dva roky teroru, tak to musíme vydržet, spojit se a spolupracovat. Hledat pomoc na silových místech u strážných duchů předků Druidů a všech pozitivních bytostí, pokud je nepožádáme nemohou zasahovat v hmotné realitě a čekají na to už tisíce let, někteří z nich už to vzdali a odešli do vyšších světů.. Silva to tady chtěla zrušit a pracovat sama s kamarádkou na silových místech , také nechápe že budoucí nový svět bude o spolupráci ,kdy člověk člověku bude bratrem a sestrou , musíme se to naučit, toleranci, přátelství ,hledat to dobré co nás spojuje i když jsme každý jiný ,můžeme mít i různé informace ,ale stojíme na stejné straně barikády. Chci ze Silvou konzultovat nápad vytvoření koordinátorů pro jednotlivá území tak aby se lidé mohli scházet a nejlépe společně pracovat na silových místech.. To je to oč nás žádají indiánští šamani , nejme na to sami , máme jeden druhého a spousta bytostí nám pomůže, jen bojovat a věřit že to má smysl že zvítězíme..

Anča - Re: Re: Re: Re: informace

4. 8. 2021 12:01

Jo, máš pravdu, že absolutně to ještě vyhrané není - ale ta covid aféra, očkování, chemtrails, technologie ovlivňující magnetické pole země a další utajené armádně-vědecké nezodpovědné pokusy a další podobné záležitosti, jako je kasta elit ovládajících ekonomiku, zkrátka tyto již ryze pozemské věci, můžeme dořešit až tehdy, kdy se kolektivně rozhodneme je řešit a půjdeme proti tomu a budeme vyžadovat konec těchto moresů. Ale opět - na civilizační úrovni.
Tohle všechno se dá ukončit až tak, že to společnost bude vyžadovat, to nemůžou udělat mimozemšťani. Můžou nám potom pomoci, to jo.
Bohužel to tak nejde, že by za nás mimozemšťani ukončili všechny ty haarpy, cerny, sprosté elity, 5G, očkování a chemtrails. To musíme my, lidi a nejen nějaká nadšená skupinka alternativců, to musí být masová kolektivní záležitost.
Na tohle je doba přeci jen ještě mladá, ač doufám, že je to blízká budoucnost, kdy k tomu dojde.

Jak jsem to pochopila, tak mimozemšťani za nás, opět ale ve vztahu s lidskými zástupci, mohou řešit nepřátelské útoky nepřátelských ras a okultní černokněžnické vlivy - a o tom jsem žila minulé dva roky dost dramatický příběh multidimenzionální války. Hodně po mně šli, ale dojem je takový, že jsme je výraznou měrou setřásli. Vyjádření, že zemi opět ovládají jen reptiliáni, mi způsobuje málem infarkt :-) … tak doufám, že to až tak dramatické není, alespoň to tak vnímám.

A spolupráce je určitě skvělá myšlenka, budoucnost jí určitě přeje. Zatím to ale vnímám tak, že násilím se rvát do spolupráce všech a všeho zatím nejde a může to být i kontraproduktivní. Alena to tady popisovala, jako nějaké sedmičkové a osmičkové frekvence, já tedy tomu moc nerozumím, ale až ty osmičkové mají být plně spolupracující a tam že zatím nejsme, což taky tak vnímám.
Zatím mi přijde, že všichni, kdo se tohoto aktivně účastní, ať dělají to, co nejlépe umí a klidně i po své stezce, protože se můžeme navzájem i rušit a mást a ve výsledku oslabovat. Pořád ještě není dostatek naprosto jasných, racionálních informací. Vše je ještě velice mysteriozní.
V budoucnosti čas spolupráce určitě nastane.

Zuzana - Podpora pre pracovníkov svetla

2. 8. 2021 23:08

https://youtu.be/7IbQQryjwQQ
Tento týždeň je VEĽMI DÔLEŽITÝ pre zvrátenie plánov temných síl. Prosím podporme spoločne pracovníkov svetla častými meditaciami. Ja som tu dala odkaz na Meditáciu Kvet života, trva presne 11:11 minút a vedie ju Silvia Šuvadova. Ďakujem vám

Tomáš - Re: Podpora pre pracovníkov svetla

3. 8. 2021 17:25

pěkné

leri - Farmáři v ČR

3. 8. 2021 14:03

Dávám sem odkaz na web, kde se na Tadesco vypisovaly odkazy na naše a slovenské farmáře, užitečné jsou i komentáře.
https://tadesco.org/najdi-si-svoji-farmarku-sveho-farmare-a-pestitele/
Osobní zkušenost s objednáváním zatím nemám.

Zuzana - DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE od známeho

31. 7. 2021 14:19

dnesne dazde su infikovane, sprava od lekara:

Ahoj Bohuš, mám tu čerstvú "novinku". V dnešnej dažďovej vode sa nachádzajú tieto vírusy: Corona, vírus vtáčej chrípky, prasacej chrípky, picornavírusy, reovírusy, coxackie, parvovírusy a filovírusy.

Predpokladám, že za niekoľko hodín, prípadne 1-2 dni sa objavia v pitnej vode. Odporúčam cca 3 -5 dní po skončení dažďov piť kúpnu stolovú vodu. Zdá sa, už avizovaná ďaľšia vlna s tým bude úzko súvisieť!!!
Toto mi poslal pred chvíľou známy. Chcem vás poprosiť kto sa viete na to naladiť co s tým môžme urobiť aby sme tomu zabránili čo najviac. Ďakujem

zuzana - Re: DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE od známeho

31. 7. 2021 15:20

Zuzi prezili sme sme dazde, ktore padali na pieskoviska detskych ihrisk, zeleninu, zdroje pitnej vody, z mracien, ktore sa k nam dostali z oblasti Cernobylu 5 dni po atomovom vybuchu!!!! Lekari o tom vedeli, ale mali zakaz hovorit... zocelilo nas to. Verim, ze aj tieto dazde len podporia budovanie nasej imunity. Som presvedcena, ze nas nic nezabije, len nas to posilni. Rovnako ako verim, ze este vselico na nas v buducnosti bude prsat :-)))
Urcite si niekto bude lamat hlavu, kde sa berie nase silne zdravie a vyborna kondicia:-)))) Nech si nastuduje nase tradicie.-)))

Zuzana - Re: Re: DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE od známeho

31. 7. 2021 16:46

O seba a svoju rodiny sa v tomto nejako neobavam, skôr o ostatných ľudí... a ďakujem za odpoveď Zuzka

Dáša M. - Re: DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE od známeho

1. 8. 2021 20:59

Zuzi - vše dělá naše mysl - takže pokud si někdo bude myslet, že ho déšť otráví - no tak ano.... takže když věřím, že déšť je úžasný a perfektní příjem vody pro všechny a že pročišťuje, očišťuje - no tak to dělá! Prostě raději se zaměřme na ty kvalitní čisté myšlenky a vděčnost, že prší, že svítí slunce, že se tráva zelená, roste ovoce , zelenina atd. :)

Alena - Re: DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE od známeho

2. 8. 2021 21:02

Čistila jsem teď Střední Evropu, tak uvidíme. Zdravím:) Alena

Zuzana - Re: Re: DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE od známeho

2. 8. 2021 22:41

Ďakujem;D

korendor - Krmivová základna.

31. 7. 2021 14:20

Již více než dva roky se globálně vypráví o otravinách,které korporáti přestanou cpát do korporátních řetězcu. Doporučení kupovat výrobky s českou vlaječkou beru s humorem,nebot výroba se přesunula někam do kilimandžára,takže milovaná Madeta máslo,ČESKÝ výrobek se vyrábí někde v polské stodole. Spíše tedy,jako předci těsně po válce,nakopnout nějaké přibližovadlo a vyrazit z Prahy na farmy,kde se ještě snaží z posledních sil vyžít,vzhledem k zločinně nízkých výkupním cenám,které siochazariát na ministerstvu zemědělsví tak hezky podporuje. Začal to černoprdelník Had na 3,Josef Lux, jehož žírné lány,dosud neoplývající velkosklady a montovnami,ale o to více soutěžili o kolik má které pole vyšší plevel. Takže moje lastura,zvící 70+ se zásobí ořechy ruzných tvaru a chutí,takže zazimuji v létě,jako to prase v bukvicích. Jo a CHRUTÍ mi již nechybí...

Tomáš - Re: Krmivová základna.

2. 8. 2021 14:48

Jo zdravá Babyšova rajčátka z Moravy. Jezdím kolem jeho skleníků v licenci holandská technologie hydroponicky ve skelné vatě vyrostou 3m , svítí jim i v noci má tam biostanici a velkou ceduli z peněz EU. Za komoušů se měřili dusičnany v zelenině a ještě jsme na ně nadávali ,dnes nikdo nic neměří. A perlička vegetariáni mají dle statistik spolu s horníky nejkratší věk dožití - tak dobrou chut..

Angelika - Poděkování

2. 8. 2021 12:29

Moc děkuji že jste ještě tady nadále pro lidi a informujete...

Alena - Současná situace

1. 8. 2021 20:47

Podle mně je teď nejdůležitější zůstat co nejvíc ve vnitřním klidu. Většinou si informace od Silvy pouštím několikrát, abych je opravdu pochopila. Pokud pracuji na vyčištění svých bloků, dochází vždy ke změně vnímání. U knihy občas mívám pocit, že čtu něco jiného. U Silvy je to navíc o energii doplňující to, co říká. Proto je výsledek o to lepší, o co jsem se během práce na odklízení nepotřebných stereotypů myšlení oprostila od zaběhnutých schémat. Teď je to docela těžké, protože 3D myšlení nás provázelo celý život a nové koncepty myšlení do kterých jdeme, jsou v úplně jiném řádu. Musím říct, že koncept ne-myšle ní z Tribunové sútry šestého patriarchy (ne-myšlení se opravdu píše takhle) jsem nebyla schopná léta vstřebat. Ani koncept dobro- zlo, se kterým se setkávám docela často v duchovní literatuře. Teď si najednou všechno tohle začalo sedat. Neděste se. Začátek tohoto procesu začíná většinou opakem. Větší strach, víc nejistoty. Až pak se to otočí. Silvi, dík za trpělivost.
Jinak se moc těším na další práci. V době druhé synchronizace budu mít buď narozeniny, nebo svátek. To bude dobrý dárek:) Zdravím:) Alena

Dagmar - Nakupování

1. 8. 2021 12:42

Silvinko, děkuji za info, poslouchám Tvoje videa už dlouho. S tím nakupováním: už dlouho mne to nutí nakupovat do zásoby, což jsem nikdy předtím nedělala a tak nakupuji. Takže teď vím proč to tak mám.

Zuzana - Re: Re: DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE od známeho

31. 7. 2021 16:58

O seba a svoju rodiny sa v tomto nejako neobavam, skôr o ostatných ľudí... a ďakujem za odpoveď Zuzka