Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 30.7. - Lví brána

30. 7. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - hnutie ARCHA

5. 8. 2021 10:06

Posielam link na hnutie ARCHA. Ja si myslim ze je to hnutie ktore spominla vo videu pan Coufal ze vznikne na Slovensku. https://hnutiearcha.sk/

Tomáš - Re: hnutie ARCHA

5. 8. 2021 20:21

Nevím zajištění jídla ,léků, zdravotnického materialu to vše už dělá červený kříž, tak že nic noveho..

Andrea - Re: Re: hnutie ARCHA

5. 8. 2021 23:34

Cerveny kriz???tak to je najvacsie zlo, je zapleteny do vela zlych a nechutnych veci,,,,

Tibor - Re: hnutie ARCHA

18. 8. 2021 17:50

Smiem sa spýtať, v ktorom videu to spomínal? Ktoré to bolo posolstvo?
O hnutí Archa som sa dozvedel len predvčerom z relácie Dopoludnie na Infovojne, kde o tomto projekte na záchranu pred systémom hovorili dve hlavné protagonistky tohoto hnutia.

Laura - Cesta k probuzení u mě byla dlouhá, ale podařilo se :-)

6. 8. 2021 22:41

Milá Silvo a přátelé,
nejdříve bych ráda poděkovala Silvě, i Vám ostatním za to, co děláte pro lidi, zvířata, přírodu a celou planetu.

Jsem tu nová, a ráda bych se představila a poděkovala.
Jmenuji se Laura, jsem matka 3 dospělých synů. Prý budu léčitelka, toto tvrzení není z mé hlavy, ale začínám tomu věřit, že tomu tak bude.

Moje cesta k probuzení byla dlouhá, nastala až před padesátkou. Od roku 2017 to u mě začalo, když mi Pluto vstoupilo na ascendent. Kdo se zabývá astrologií určitě ví, že Pluto je hluboká transformace. Nejsem astroložka, ale základní astrologické vědomosti, mi pomohly vyznat se v mém horoskopu, pochopit samu sebe, dozvědět se, proč zde na Zemi vlastně jsem, a jaké je moje poslání.

Absolvovala jsem i regresní terapii, protože jsem potřebovala pochopit bloky, které mě brzdily v tomto životě.

Když jsem byla nemocná, přibližně kolem pětačtyřicítky, v bdělém stavu jsem viděla světelnou bytost, ale jen jednou a jen na chvíli.

V mladém věku jsem se potkala se strážným andělem 2 krát. Poprvé, když mi v mé hlavě říkal, aby manžel šlápl na brzdu. Manželovi jsem to neřekla, a za chviličku jsme měli bouračku. Podruhé, když jsem si chtěla vzít život a on mě zachránil.

Co vnímám, jak mám pomáhat?
Několikrát do týdne medituji, čistím si energetická místa-čakry, a snažím se být dobrým člověkem, Nehodnotím, nepředělávám ostatní, ale samu sebe, a snažím se být milující bytostí. Je to těžké, ale učím se to ráda, je to cesta. Abych touto cestou mohla jít, nejdříve jsem se učila mít ráda samu sebe, a stále na tom pracuji, nejsem u konce.

Vzdělávám se v duchovní oblasti, a také vědomostmi, jak žít alternativním životem, a tím mohla být nápomocna budoucnosti této planetě a své rodině.

Obyčejnými činnosti pomáhám přírodě, mluvím se stromy a zvířaty. Naučila jsem se děkovat za každý den.
Co se týče schopností, které má Silva a Vy milí přátelé, tak to mi ještě teče mléko po bradě. Mám se hodně co učit.

Jsem zde s Vámi, abych se od Vás učila rozvíjet a více vnímat svoji duši, a naučila se pomáhat. Zatím jen medituji a čistím se. Učím se ponořit do sebe. Kdybych to nedělala, nevěřila bych, jak je těžké ležet a vnímat svůj dech, srdce a napojit se na sebe. To je prý základ, abych byla schopná v rozvoji pokročit dále, a tak to dělám.

Přeji Vám všem krásné dny, a věřím, že to, co se zde na Zemi děje, má nějaký smysl, a vše dobře dopadne.
S úctou Laura

Lucie - Koule s květem života s pentagramy

6. 8. 2021 19:02

Dobrý den,
všimla jsem si, že na koulích s květem života (starší i novější výroby) jsou dva pentagramy. Může to negativně ovlivňovat výsledek společné práce s generátorem prány? Co se tím vlastně vytváří?
Květ života obsahuje šest lístků. Na tuto chybu jsme upozornili prodejce, prý nejsou schopni vytvořit kouli, kde by byly jen květy života se šesti lístky.
Hezký den
Lucka

Anael - Re: Koule s květem života s pentagramy

6. 8. 2021 23:28

Ahoj, jsem ráda že sis toho také všimla. Já už jsem tady o tom psala asi před měsícem. Mám tam jeden pentagram. Na tyto věci jsem opatrná, Dokonale jsem to prohlížela, Když jsem s ní pracovala dala jsem jí směrem k zemi. Oni mají špatně i Shrí jantru. Ta vypadá úplně jinak. Co na tohle říct. Myslím ,že důležitý je záměr a jakou energii do toho vložíš. Zkus to pocitově. Jestli ti to vadí, tak ji nepoužívej. Když je správně umístěný pentagram špičkou nahoru ,označuje člověka ,humanoidní bytost. Hlava, ruce, nohy. Takhle to chápu já.

Denis - Festival

6. 8. 2021 12:16

Ahojte, 6-8 augusta budem na duchovnom festivale pri Prievidzi na Slovensku ide tam niekto z indigoveho zpravodaja vidíme sa ?
https://www.codnes.sk/ine-akcie/jagannath-fest-2020-outdoorovo-duchovny-festival-pod-holym-nebom

Eva - Re: Festival

6. 8. 2021 19:44

Ahoj,
vôbec som o takomto festivale nevedela. Vieš ešte prosím o nejakých akciách na SK čo sa majú najbližšie konať? Môžeš mi prosím dať vedieť evi12@azet.sk. vďaka ...

A vďaka Sylvii za prácu ..snažíme sa každý koľko mu to ide..

Lucia - Chceme sa pridat

6. 8. 2021 18:18

Ahoj, zdravim vsetkych. Postavili sme oltar, caka na aktivaciu. Najde sa tu prosim niekto, s kym by som mohla strucne skonzultovat par veci, aby sme v ramci svojich moznosti a schopnosti boli co najviac napomocni a vytvorili tak dalsi ucinny "pripojovaci bod"? Dakujem

Ivan - Otazka

5. 8. 2021 19:39

Aka je pravda o tadesco.org ??

Vnimam ich ako riadenu/podplatenu "konspi" stranku a naťahovanie casu.

Anča - Re: Otazka

6. 8. 2021 8:45

Hm, tam je asi těžká jednoznačná odpověď, protože servery tohoto typu pracují taky pro nějaké zájmové skupiny, různé tajné služby jiných zemí. Jsou v opozici vůči tomu, čím nás krmí normálně "naše" zájmové skupiny a tajné služby v mainstreamu, což taky nejsou žádný milánkové.
Mezi pravdivými informacemi těchto konspiračních webů je i spousta skutečných dezinformací, nebo je to napůl. Oni musí ty svý stránky taky plnit nějakým obsahem, aby šli dál a měli co nabídnout. Asi je nejlepší srovnávat dřívější články s tím, co se skutečně stalo.
Určitě se to nedá brát jako nějaké slovo boží, člověk si to musí filtrovat, stejně jako mainstream. Bohužel, vyznat se mezi informacemi a dezinformacemi je extrémně těžké.
Něco je pravda, něco je utajená realita, něco je čistý výmysl a něco pochází třeba z channelingu, takže to může a nemusí být pravda.
Nedoporučovala bych brát informace z konspiračních webů nějak úplně vážně, ale ani informace z mainstreamu - to se člověk jen zbytečně děsí. Nejlepší dát na intuici a taky zdravý rozum - a nakonec, reálný svět je ten kolem nás, ne ten na internetu.

Anael - Re: Re: Otazka

6. 8. 2021 10:15

Ani, mluvíš mi z duše. Pokud se chci já na něco zeptat tak jdu k sobě do srdce. Do toho vnitřního vesmíru, pak je to OK. Pokud mi někdo drbe na hlavě a není vidět, vím, že je to bytost se kterou se znám, s tou se bavím. Celou dobu co jsem tady na Zemi vím, že události ať jsou řečeny jakýmkoliv člověkem byly poplatné v ten daný moment pro člověka ,který tyto informace obdržel. Nemusí to znamenat že platí pro všechny a v daný čas který je uveden. Vše je relativní a koresponduje se stavem a vývojem duše která informace přijímá. Spousta informací mohou být pouze zkoušky. Důležité je čemu sami věříme, jakou tomu dáme energii a to potom stvoříme dříve či později. Bůh má svůj vnitřní internet a ten je v srdci. Každý kdo má k němu přístup, je spojen s každým tím samým způsobem. Proto funguje předávání informací a obrazů beze slov. Spousta duchovních bytostí nemluví ,protože nemusí, není to třeba. Prostě se slyšíte. Můžete být tisíce kilometrů daleko ale jakmile je toto spojení ,funguje to. Také záleží na interpretaci sděleného obsahu a na představivosti příjemce, při psaném slově. Tudíž, jakékoliv sdělení je třeba ověřit a přeložit do vašich energií, které v sobě máte právě v tu danou dobu. Obsah sdělení nechat na sebe působit a zjistit ,jak s vámi rezonuje. Je-li vám nepříjemné, tak tomu energii nevěnujte. Máte jinou cestu. Toto pokládám já ,za důležité pravidlo ať už jde o informace jakéhokoliv druhu na jakémkoliv webu či jiných sdělovacích a informačních prostředcích či sděleních od lidí či bytostí. Záleží také na tom jaké kdo má vlastní zkušenosti ze svého života a životů předešlých ať už to bylo kdekoliv, protože duše si to pamatuje vždy. To božství v nás, má s námi nějaký záměr a vždy nás pošle tam a do těch situací ,abychom se něco naučili ,pochopili ,srovnali karmy a našli mír ve své duši.

Anča - Re: Re: Re: Otazka

6. 8. 2021 11:57

Jojo, přesně. Mně se taky třeba stalo, že mi mimozemšťani dali nepravdivé informace, které ale posloužily tak, že jsem se dokázala vypořádat s určitými problémy a okruhy nepřátel, kteří na mne tehdy útočili. Kdybych tehdy měla naprosto pravdivé informace, nepřátelé by mě rozmetali. A až když jsem to zvládla, tak mi řekli, jak věci jsou. Hodně těch informací, které dostávám, jsou taky dost neověřitelné a světlým bodem pro mě je, když i jiná psychická media dostávají podobné informace. Taky si neodvažuju nijak veřejně psát o všem, co "vím", jsem rámcově radši opatrnější a když mi GF řekne, "to tam nepiš", tak je poslechnu.
Některé informace zní naprosto nevěrohodně a přitom to může být pravda, svět podle mainstreamu byl naschvál vytvořen tak, abychom nebyli schopní přijmout skutečnou realitu. Bohužel, žádné naprosto ověřitelné zpravodajství ve světě exopolitiky neexistuje.

A lidi, kteří nemají žádný vlastní jasný příjem informací přímo do hlavy a o tyto záležitosti se přesto zajímají, jsou závislí na informacích, které přinášejí tzv. konspirační weby, jako je třeba to tadesco a na zprávách různých insiderů z tajných projektů, či na informacích, které poskytují psychická media. A musí to porovnávat a třídit si dle vlastního rozumu a citu, jak věci jsou.
Je to velice frustrující pro všechny, není to lehké a to co říkáš, je jediný způsob, jak se z toho úplně nezbláznit.

Jít do srdce, dovnitř, ke zdroji, k citu a intuici a taky si umět od všech těch informací dát oraz a odříznout se od světa protichůdných zpráv, které běží v sdělovacích prostředcích, ať mainstreamových, tak alternativních. Aby si člověk dokázal odpočinout a nebyl zahlcený tak, že neuslyší už vůbec ten svůj vnitřní božský internet.

Eva - Kůže

4. 8. 2021 13:31

Ahoj, nevěděl by někdo, jak rozpustit kožní váčky, cysty (ateromy). Jsou to boule pod kůží. (záda, hlava). Někdy se zvětšují.
Děkuji.
Samozřejmě to řežou na chirurgii, už ale nechci.

ANDREA - Re: Kůže

5. 8. 2021 9:40

Citala som ze treba nasmerovat co najcistejsiu druzu kristala, drzat aspon 10 minut nasmerovanu na miesto cysty a predstavovat si ako to vsetko rozbija a premiena na svetlo.
A najlepsie do nej tuknut ladickou https://www.youtube.com/watch?v=zCGP0Ky3qjY. Tu ladicku mam aj e uplne super, vzdy ked sa nou ocistim citim akokeby zo mna spadlo obrovske bremeno.

Ľubo - Re: Kůže

5. 8. 2021 23:09

Dopracujem dobrého homeopata.

Anael - informace

3. 8. 2021 9:25

Ahoj všichni, včera jsem po delší době měla rozhovor s Plejáďany, kteří mají na starosti oblast ve které se nacházím. Ptala jsem se jich na to, proč se teď nějaký čas neozvala Andromédská rada. Aktuálně totiž řeší vývoj na planetě Zemi a lidské vědomí. Proběhly nějaké návrhy o tom ,jakým způsobem udělat přistání lodí . Mají obavy o lidi ,aby jejich zhmotnění se mezi námi ,nevedlo ještě k větším restrikcím pro lidstvo ze strany vládnoucích vůdců zemí. Obávají se ,že by došlo k převzetí moci vojenskými a policejními složkami a Země by vyhlásila válečný stav. Což by bylo jěště horší než to bylo. Říkají, že tyto složky mají pohotovostní stav a říká se jim ,že se mají připravit na válku. Důvody však nikdo neuvádí. Prostě mají rozkazy a důvod nikdo neřeší. Ptala jsem se i na Nibiru jak tu pánové probírali. Nic takového se v naší soustavě nenachází ,takže klid. Vracím se jěště k tomu přistání. Říkají ,že celou situaci monitorují, jsou připraveni pomoci například kdyby došlo k větší živelní katastrofě. Konkatkují pouze jednotlivce nebo skupiny, které o jejich existenci vědí nejenom tuší. Meziplanetární turismus na Zemi je v tuto dobu pozastaven a to minimálně do roku 2050.Skupin které jsou zde zastoupeny je poměrně hodně. Souvisí to s genomem lidstva a ostatních obyvatel planety. Ne všichni co jsou tady ,mají geneticky stejné předky. Každý má dispozice v sobě ,co je a co není schopen snést. Záleží tedy na vhodnosti prostředí ,kam popřípadě obyvatele Země přemístit. Hodně s tím souvisí DNA. Nejde jen o lidstvo. Máme tu spoustu inteligentních a mírumilovných druhů, které stojí za záchranu .Máme tu i takový druh bytostí ,kteří si myslí že opustí Zemi vlastními prostředky kdyby se to tady nějak ,, zvrtlo,,. Ve vesmíru jsou lidské ozbrojené složky a lidské klony s vylepšeným DNA ,které sice mají nějaké prostředky ale chybí jim zkušenosti a znalosti ,jak se v kosmu chovat. Všeobecně člověk potřebuje ke svému přežití určité prostředí aby mohl být zdráv, tedy jeho hmotná část. Většina z nás není schopna přežívat delší čas bez magnetického pole Země touto dobou. Je tam spousta zdravotních rizik. I když existují základny mimo Zemi pro tyto složky, tak je to pořád málo pro takové množství bytostí ,které jsou v současnosti na Zemi přítomny. Jak vidíte je potřeba pracovat na sobě a na prostředí ve kterém se nacházíme chceme-li žít a ne přežívat.

Anča - Re: informace

3. 8. 2021 12:17

Díky Anael za informace. Vnímám to zhruba podobně, že mimozemšťani čekají na vhodnou situaci, kdy vše záleží na kolektivním vědomí lidstva, obecném povědomí. Kdyby se tu zhmotnili v současnosti, vedlo by to pořád ještě k panice a šoku a stále by to byla téměř invaze.
Myslím, že nejdřív musí lidstvo na kolektivní úrovni pochopit, že máme problém s nějakým NWO a že vůbec mnoho záležitostí je úplně jinak, že nám lžou.
Asi to odstartuje odhalení o covidu a vakcínách, pak by tohle lidem mělo dojít.
Dokud nebude společenské povědomí na nějaké mimozemšťany připraveno, nemůžou nic, než nás pozorovat, komunikovat se svými médii a dalšími lidmi a snažit se vymyslet scénáře, jak by se to všechno dalo udělat a pak je realizovat.
Vůbec to v současnosti záleží na lidech - doposud to bylo hodně na duchovních zástupcích, strážcích, teď jde o masy, kam se s myšlením hnou.
A souhlas s tou Nibiru - tu jsem taky řešila a byla vyřešena, tak jsem to viděla, nevím, proč by tu měla znovu strašit.

Alena - Re: Re: informace

3. 8. 2021 14:54

Záleží na každém okamžiku každého z nás. Spousta těch ošklivých informací nás má prostě srazit na kolena. Zabránit nám v láskyplném řešení situace a obnovit nadvládu. To se pořád necháme zastrašovat? Zdaleka ne všechno, čím se snaží nás přimět opět k absolutní poslušnosti a strachu a samostatně myslet, jsou schopni uskutečnit. Opravdu strach jsem měla, když mi v devadesátých létech děti Nibiru malovaly. Teď už to není aktuální. Zkuste vnímat srdcem to, co říká Silva. Je v tom mnohem víc informací na více úrovních, zdaleka to není jen o tom, co slyšíte jako slova. (Ježíš to říkal také: Mají oči a nevidí, mají uši a neslyší). Až ve svých 35 letech jsem pochopila, že jsem exot a vnímám svět jinak než ostatní a to co mi přijde jednoduché, v běžném životě jednoduché vůbec není. Silva je ovšem high level. Když přestala být tak stručná, je mi mnohem líp. Jdeme do toho, co ona vnímá jako standard a je to super! Přestaňme už prosím okousávat ocásky různých 3D pletich. To od nás očekávají ti, co chtějí vládnout, že budeme poslušně dělat.
Já si osobně dělám výpisky z toho, co Silva říká a stejně jako David Gruber tvrdím, že nemusím bytosti, které jen opakují, co slyšely, ale oceňuji kreativní rozvíjení předložené myšlenky vlastním způsobem. Pak mi ovšem splyne v jeden celek to, co řekla Silva s mým komentářem, novými vhledy a momentem AHA. Mnohem lépe pak rozumím sama sobě, svým reakcím, jsem k sobě laskavější a líp se mi překračují hranice osobního komfortu. K překračování toho posledního mně přiměla až Silva. Každý rozumí světu podle své úrovně zkušeností a je to tak v pořádku. Ona má vedení shora a mluví tak, že si z toho lze vzít to, co člověk zrovna pro sebe potřebuje. Jen je třeba opravdu slyšet, vnímat řeč těla, zbavovat se předsudků a starých schémat myšlení, zakořeněných vzorců jednání z dětství. Přestat upřednostňovat záporné vnímání reality a vytvářet si ke všemu co chceme změnit nový scénář pro jiný "film" (typu win-win to znamená, že vítězí každý), který už opravdu chceme prožít. Zdravím:) Alena