Jdi na obsah Jdi na menu

Kristýna Anna Gladiš a Petr Chlouba - Naše začátky s meditacemi a jak začít

29. 1. 2022

Zde něco málo o tom, jak začít meditovat. Někdy je třeba vrátit se k základům.

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Tomas x - Re: Re: Co znamená 8 dvojek?

4. 2. 2022 11:04

Možná že to opravdu dopadne všechno dobře, nejen ty dvojky ,ale to že jich je osm a navíc jste si nevšimli že se jedná o schůzi číslo osm jak je na fotce. Osmička je především symbol nekonečna a ve vesmíru značí propojení dimenzí tak je mám i na GP..

Petr M - Re: Re: Re: Co znamená 8 dvojek?

4. 2. 2022 11:14

Já jsem si nedávno pořídil prsten. Je to odlitek podle nalezeného originálu

Petr M - Re: Re: Re: Re: Co znamená 8 dvojek?

4. 2. 2022 11:16

Jde o prsten z kmene Bójů. Jeden z úhlů pohledu na prstenu nabízí pohled na číslo osm.

Eva - Srovnání

6. 2. 2022 10:37

Před nějakým časem pracák, čistý systém, hnal lidi povinně hlásit se kdekoli na pointu v čas a den, jak se jim zlíbilo, klidně každý den v jakýkoliv čas - úředníkovi vyjelo v PC. Povinně potvrzení od každého hlášení se na tom pointu. Mám to za sebou. Po nějaké době ale bylo toto zrušeno. Jak by se to nazvalo... šikana lidí, odebrání osobní svobody, pohybu ... Vždy rychle, rychle, aby v ten čas tam člověk už byl.
Myslím, že definitivního není nic a tento pand. pazákon, který si tam odhlasovali jim padne taky. Není v tom nic lidskýho.

Petr M - Modré nebe

4. 2. 2022 18:42

Chtěl bych se zeptat jaké byly výsledky na dohodnutém plánu co se týče čištění oblohy? Bylo kolem toho celkem slušný nadšení, tak by mě zajímalo jak to proběhlo přijde mi, že to nějak vyšumělo. Nebo mi něco uteklo?

Alena - Re: Modré nebe

4. 2. 2022 20:16

Oba dohodnuté dny byla úplně zatažená obloha. Od té doby je to tak více méně pořád, ale pokud je polojasno, čáry jsem neviděla. Na prvním dnu jsem byla na Vyšehradě a byla tam dobrá energie. Zapomenutý menhir za odpadkovým košem blízko kostela byl ozdobený květy a svíčkou. V labyrintu neparkovala auta. V druhém dnu jsem byla za Prahou na kopci používaném k věštění. Našla jsem řadu kamenů, které šlo oživit. To se ale neprojeví hned. Co dělali ostatní, nevím.

Petr M - Re: Re: Modré nebe

5. 2. 2022 12:56

Mám takovej dojem, že jak se to tu dohodlo, tak to zmerčili a přitvrdili. V sobotu jsem byl opravovat kotel, ale před západem jsem Slunko chvilku viděl. V neděli jsem udržel takovej ovál kolem domu a lítali jak zběsilí. Klidně i po dvou ve formaci a lítali jakoby přes Slunce, takže bylo obtížnější to očima mazat, ale nějak jsem si poradil a taky si myslím, že přátelé z vesmíru pomohli tak, že chvílema kryli Slunce. No běhal jsem kolem baráku snad celej den, když jsem je za oknem viděl. Vždy mě upozornilo abych se šel podívat. Když se to zavčasu zarazí, tak se to snadněji odstraňuje a lítají furt dokola. Aspoň tak to bejvá nademnou.

Dáša M. - Re: Modré nebe

5. 2. 2022 14:24

29.1 sobota - u nás dopoledne krásně čisto obloha nádherně modrá a sluníčko (lítaly v pátek - to jsem čistila hodně) , pak asi po 13 se zatáhlo, to jsem odjížděla do Brna a pršelo - celkem dost. 1.2 úterý lítaly, ale velká letadla - stejně jsem čistila, protože táhly za sebou divnou energii. pak asi do hodiny se hodně rozfouklo, beru to tak, že pomohla i Matka Země. Sluníčko sem tam vysvitlo.

Svatava - Re: Modré nebe

6. 2. 2022 0:02

Protože u předchozího článku jsou vypnuty komentáře (a doufám, že nejsem toho příčinou), poděkuji aspoň zde ;)
Děkuji všem, kteří se připojili k mé výzvě a jakkoliv se v tyto dny zapojili do "rozpouštění chemtrails šedé pokličky", léčení krajiny a jiných akcí ve společném či soukromém záměru, které (snad) pomáhají ozdravit planetu a život na ní - opravdu se děly divy :) Podělím se o skromné zhodnocení těchto akcí z mého pohledu ač trochu omezeného, protože spojitosti s jinými akcemi v tyto dny, meditacemi a dokonce synchronizacemi a dalšími vlivy jsou mi zcela neznámé, ale z mého pohledu se tady u nás na Moravě (poblíž Hranické propasti) dělo toto: V sobotu 29. 1. jsem neplánovaně zdřímla asi od 10 do 11:30, možná to tak mělo být - odpoledne neskutečná vánice, což mě trochu zamrzelo, neboť jsem naivně očekávala krásně modré nebe aspoň jako vždy, když "si udělám díru v mracích", v neděli bylo jak na apríla - nebe se čistilo jakoby ho někdo zametal - střídavě vánice, střídavě pěkně modro, ale stále silný vítr, fakt zvláštní počasí, spíše jako na horách nad 1000m.n.m, během 2h, co jsem byla venku, se takto počasí "změnilo" snad více než 10x. V pondělí bylo celkem pěkně, v úterý podobně jako v neděli, jen se mi zdálo střídání jasno-sněžno trochu mírnější a kolem 15.-16. h začalo chumelit až do večera, ve středu se to také střídalo jasno-přeháňky, a když jsem šla na kopec, bylo krásně modré nebe, ale dookola nad obzorem mraky, jakoby byla velká modrá díra nad celým "mým územím" (místem, kde energeticky pracuji a okolím, kam oko dohlédne, ale asi takto krásně nebylo všude), což mě velmi potěšilo, protože tak modrá obloha už tady dlouho vidět nebyla a navíc mi bylo jasné, že je to i díky tomu společnému záměru a mému vytrvalému úsilí :) Zdá se mi, že se nebe pročistilo dost, hlavně už po sobotě takový čerstvý vzduch - sice od té doby tu zas lítají jak zběsilí, ale stačí vyslat záměr a je zas čisto jasno, občas sněhne jakoby z ničeho... přijde mi, že ten těžký nános, co tu dlouho nešlo prosvítit, je fakt pryč :) Dnes, v sobotu, bylo ráno úplně čisto modro a vydrželo skoro celý den, přestože už od rána lítali, ráno od 7 do půl 8 jsem pozorovala "hvězdu" na JV, která se občas rozdvojila a zase spojila... nejspíš někdo nechce, abychom viděli, co se děje na obloze, a tak ji soustavně zakrývá...
Upřímně by mě zajímalo, co si o tom myslí Silva, její názor na čištění chemtrails, jestli to opravdu takto funguje, nebo je to jen zdání, které má klamat... Popravdě jsem ani nečekala takovou odezvu jak u Vás tady, tak u těch "nahoře", ale je vidět, že nás není málo, kdo tohle řeší a jistě jde o víc (https://www.youtube.com/watch?v=5ZLeHlUm3pc), tak bych chtěla poprosit Silvu o nějaké její postřehy a rady IZ třeba v komentáři nebo ještě lépe v samostatném článku...
Ještě jednou děkuji všem a přeji, ať máme vždy čistý vzduch a modrou oblohu co nejčastěji :)

Petr - Re: Re: Modré nebe

6. 2. 2022 9:34

Taky by mě zajímalo co ce děje DOOPRAVDY, kdo to umí přesně nacítit.
Já jen naciťuju, že když je obloha zatažená, tak má temnota navrch, různé temné energie a temní pišišvoři. A otravují člověka o to víc.
A řekl bych že to platí i pro temnotu co má dotyčný v těle nebo v mysli, zkrátka uvnitř sebe. Že ho ty věci jaksi víc zmáhají, v horším případě ovládají.
Naopak to slunce má takovou sílu že ty temné doslova spaluje, někdy je to cítit i v těle, jak to spaluje tu temnotu, úplný energetický detox, často je to až nepříjemné.

Ta situace byla třeba tak absurdní, že od rána modré nebe, ale běhěm hodiny se vytvořily jakési mráčky, často pruhované v pásech, které se posléze nakumulovaly na jihovýchod tak že překryly toto vycházející dopolední slunce. A zbytek oblohy byl modrý a čistý, jen jakýsi "deštník" z mraků zakrýval slunce.
Tohle mi zavání buď velice pokročilou technologií tvorby počasí, a nebo za tím jsou nějací místní černí mágové. Jiné vysvětlení nemám.

Myslím že to chce pracovat s živlovýma bytostma, zejména vzdušnýma, i jinýma co jsou ochotné pomoct, případně se s prosbou obrátit přímo na Zemi. Protože ten protitlak je veliký. Řekl bych že tu probíhají přirozené očistné procesy, protože jak psala Svatava, pak se "začnou čerti ženit" - silný vítr, chumelenice, a tak se to střídá třeba půl dne, než se to srovná a vysvitne slunce. Bohužel většinou až před setměním.

Ivan - Cukřík

5. 2. 2022 12:07

Duchovno, ezo-scéna, channeliny,......
Všetko je to podvod
Su to cukríky pre najodvážneších aby donekonečna držali hubu a nože v kuchyni
Nič sa nikdy nezmení
Opratku temnoty nikdy nedame zo svojich hlav dole
Boh je podvod, archaniely, vyššie sily - všetko podvod
Zavádzanie a naťahovanie času

Petr - jak se dostat do klidu

29. 1. 2022 18:37

Hlavně není snadné se vůbec dnes dostat do takového klidu, natolik se uvolnit, aby ta mysl vplula do meditativního stavu. Když všechno kolem vře a řítí se do sra... čím dál větším tempem. A člověk musí řešit ty věci co se dějí okolo něj. Teď aktuálně nám nadělili zdražení energií o 300%, což bude další věc k řešení.
V USA/Kanadě se pitomci s kamionama snaží svojí tupostí zlikvidovat už teď kolabující zásobovací řetězec. Což znamená nekontrolovatelný nárust cen potravin a hladomor. Až se do několika týdů sesypou dodavatelsko-odběratelské a výrobní kapacity. Jen doufám, že se tohle nepřelije i k nám do Evropy.
No lepší bude udělat si zásoby potravin na 2 měsíce, nebo aspoň na 2 týdny, kdo si je ještě neudělal.

Ne každý má svůj vlastní soběstačný barák a fungující živobytí, nejlépe na dálku či home-office, jako třeba průměrny ezo-guru.
Kromě toho někdo do té práce chodit musí, jinak by se celý systém zhroutil, a to by pak teprve byl fičák.

Prostě občas to je jako se pokoušet dostat do meditativního stavu uprostřed hořícího se domu za blížící se povodňové vlny :-)))

Jinak video obsahuje řadu opravdu zajímavých postřehů a zkušeností. Jen mi připadá že byly pohodlně použitelné tak nanejvýš do loňska, než celý svět zešílel. Podobně jako spirituálně v pohodě jsou ezo-guruové co si svoje vnitřní sajrajty čistili uplynulých 10 let a teď už mají většinu vyčištěnou, takže kromě vnější turbulentní situace aspoň nemusí bojovat se svými vnitřními démony.

Jak toto dělat teď za pochodu, kdy se člověku sype práce, vztahy, finance, nervy, zdraví, musí odolávat chemtrails i 5G, apod., to fakt nevím. Tohle by byla vážně rada co má cenu zlata.

JanA - Re: jak se dostat do klidu (v horicim dome)

29. 1. 2022 18:49

Ahoj, bohuzel musim potvrdit z vlastni zkusenosti uplynulych par tydnu, ze dostat se do klidu je tezsi nez kdy jindy. Obv.kdyz vam nad hlavou sede srac..sedi bez hnuti uz nekolik tydnu jen je slyset „letadla“ nad tema srack…., kdyz lide kolem padaji nemocemi vseho druhu (zavazneho), kdyz je to jen o: az pak, az tohle, az tamto, az odleti tihle, az prileti tamti, az az az…. Sem znavena a to fakt znacne. Omlouvam se vsem ze nepisu moc „pozitivne“ ale ta unava ze vseho je znacna. Drzte se!

Petr - Re: Re: jak se dostat do klidu (v horicim dome)

29. 1. 2022 20:33

Možná je lepší se těma srač... příliš nezabývat. Třeba si ráno udělat 5 minutovou "meditaci" na krásnou oblohu, poslat od srdce pozdrav a prosbu nebeským živlovým bytostem, hodně přitom jít přes srdce a lásku (tím se vyhneme děláním věcí z ega) a pak už jen "děj se vůle boží", čistá hlava, dál chemtrails neřeším.
Mračit se celý den na zamračenou oblohu, to nefunguje, to mám vyzkoušeno :)

Tohle bude způsob co se budeme muset naučit. Soustředit se na to negativní jen po tu dobu co to akutně řeším, a pak vyprázdnit hlavu a spíš se soustředit na ten pozitivní záměr, podle toho co zrovna zvládnu (když je člověku pod psa, tak je rád že se dokáže dostat do neutrálu a na nějaké vyzařování lásky to prostě není, mená smysl se příliš nutit).

To je vlastně princip žití v přítomném okamžiku o kterém mluví roky (nejen) Tole. A dost často na toto zapomínáme. Tím pádem jsme myšlenkama v minulosti, a nebo se naopak obáváme budoucnosti. Tím nám pak doslova ujíždí pod nohama přítomnost, ve které reálně můžeme něco udělat.

Tomas x - Re: Re: Re: jak se dostat do klidu (v horicim dome)

29. 1. 2022 23:40

Dostat se do klidu je těžké ,já byl v lese hledal jsem čagu tu jsem teda nenašel , ale objal jsem obří břízu a zachvíli jsem měl hlavu čistou a mé problémy po vcítění a komunikaci se stromem byly jin titěrné a bezvíznamné.. Jako by říkal já tady stojím přes sto let a dalších sto budu at už se kolem mě děje cokoliv, to je jen váš lidský svět..

Hanka B - Re: Re: Re: jak se dostat do klidu (v horicim dome)

2. 2. 2022 9:25

děkuji Petře, mluvíš mi z duše. Obavy budoucna a nervy z toho co se děje mě dovedly až k rakovině, kterou dnes řeším a ta mě učí žít v přítomném okamžiku a být tady a teď.

Petr - Re: Re: Re: Re: jak se dostat do klidu (v horicim dome)

2. 2. 2022 10:46

To je bohužel součást současné transformace a zrychlujícího se času, kdy se žití v nesouladu se sebou projeví třeba rakovinou. Každý se potýkáme s něčím. Dříve se k tomu člověk dopracoval až na konci života, dnes stačí takto myslet pár let a rakovina je tu. Co tak mohu posoudit ze svého okolí, tak rakovina je typicky psychosomatická nemoc. Lze ji tedy vyléčit na duchovní úrovni. Na youtube je řada videí lidí kteří to dokázali.
Nejsem na to odborník, ale klíčem bude nejspíš sebeláska.

Pokud by vás to zajímalo, tak doporučuju knížku Život na živo od Vladimíra Kafky. Případně jeho youtube rozhovory.
Mě byly taky hodně užitečné knihy o psychosomatice.
Mohou člověku napomoci ke zjištění, kde je příčina zdravotního problému na duchovní úrovni. Rakovina určitého orgánu nebo části těla většinou specificky odpovídá duševním problémům které k tomuto vedly.
Na obecné úrovni jde často o odpojení se od svého těla, tím pádem od svých emocí a od své duše. Tímto sice trpí většina lidstva, a ne každý z toho má rakovinu. Nicméně u lidí s těžkou formou rakoviny jsem většinou viděl totální odpojení od vlastních emocí.
V tomhle ohledu na tom jste o hodně líp, pokud už jste se dopracovala k žití v přítomném okamžiku.

V každém případě přeji brzké uzdravení vašeho těla i duše :)

ps: dobrá je i Lise Bourbeau:
https://www.databazeknih.cz/search?q=lise+bourbeau&hledat=

Dáša M. - Re: Re: Re: Re: jak se dostat do klidu (v horicim dome)

2. 2. 2022 13:38

Pro Hanku B
Lidé, kteří se dokázali vyléčit ze závažných nemocí, měli jednu společnou vlastnost: byli tak šťastní a spokojení sami se sebou, že jím v danem okamžiku vůbec nezáleželo na tom, jestli jsou nemocní nebo zdraví - a v tu chvíli nemoc zmizela (Dr. j. Dispenza)
já ještě dodám: poděkovat nemoci, zeptat se ji co chce, abych na sobě změnila (jídlo, situace atd.), odpustit si, že jsem si myšlenkami (většinou jsou to myšlenky) tuto nemoc přivolala, a být vděčná za každý okamžik, za každou maličkost (já děkuji večer všemu, co jsem za ten den prožila a ráno po probuzení s úsměvem opět poděkuji za ráno a za to že mě čeká nádherný den ), který právě teď prožívám (neřešit to, co pouští Tv ve zprávách apod. ) prostě a jednoduše být a dělat si malé radosti:) (uvědomit si, že JÁ jsem důležitá sama pro sebe, tzn, že prvně řeším sebe, pak ty druhé - toto není sobectví, moje tělo chce odpočinek - tak si odpočinu na 15 minut a pak jdu dělat třeba večeři....), když jsem v pohodě tak ten klid a pohodu dávám do okolí :)

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: jak se dostat do klidu (v horicim dome)

2. 2. 2022 15:41

Tak psychika dělá hodně.. Lidi co jsou optimisti a mají chut do života tak rakovinu zvládnou, jako moje babička. Ten problém je ,ale v otrávené přírodě a ve zvíšeném radioaktivním pozadí planety po těch mnoha jaderných testech. V minulosti rakovina nebývala dnes ji mají i slepice ,udělá se jim hrča a konec. planeta je otrávená a pořád to pokračuje ,my lidé jsme nezmaři - Ropáci.. :-)

Alena - Re: Re: Re: Re: jak se dostat do klidu (v horicim dome)

2. 2. 2022 21:04

Moje zkušenost s rakovinou říká, že : 1) člověk moc ustupuje
2) nebo nevyhodnocuje správně situaci a snaží se tlačit na pilu
Z bylinek nemá ráda rakovina pampelišku - ta jí bourá, měsíček a červenou řepu.
Je dobré se čistit olejem. (3x za den si vzít do pusy slunečnicový olej a žužlat ho aspoň 20 minut. Pak vyplivnout. Hadí jed je proti té tekutině nevinná hračka. Olej by neměl být žlutý. Přehánět se to s čištěním nesmí, rozhodilo by to vnitřní prostředí a to se rovná špatně.)
Osvědčily se mi výrobky firmy Energy Group a.s. Korolen, Regalen, Gynex. Je nutné je střídat a dělat mezi tím přestávky, jinak si člověk rozhodí vnitřní prostředí. I homeopatika, která srovnají nejslabší místo v těle hodně pomohou.
Rozhodující je pochopit, čím jsem si to způsobila, změnit způsob myšlení a stravování a hlídat si celkové pozitivní nastavení. Opustit maso je hodně důležité. Držím palce, dá se to.