Jdi na obsah Jdi na menu

Kristýna Anna Gladiš a Petr Chlouba - Naše začátky s meditacemi a jak začít

29. 1. 2022

Zde něco málo o tom, jak začít meditovat. Někdy je třeba vrátit se k základům.

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Tomas x - prohra

2. 2. 2022 23:52

Česko snese všecko , tak máme schválený pandemický zákon, tak máme nejdražší elektřinu v evropě ,díky prodeji naší levné el. němcům na základě tajné smlouvy a nákupu elektřiny zpět z německé burzy za 3násobek, tak máme nejdražší plyn v evropě jako jediná země nemáme s ruskem dlouhodobou smouvu a kupujeme drahý plyn na burze.. Tak máme vládu německých nácků.. Nedosáhli jsme vůbec ničeho ,je třeba přehodnotit to co tady děláme, nikam to nevede..

Petr - prohra ??

3. 2. 2022 15:33

Karty byly rozdané loni na podzim, kdy debilové naklusali k volbám v nadprůměrném počtu, místo aby je programově ignorovali. Teď jen sklízíme to co zaseli. Kdyby zvolili Bureše, tak jsme dnes po pás ve sračkách. Jenže oni zvolili "koalici antibureš", tím pádem jsme ve sračkách po krk. Debilové nic nepochopí, dokud nebudou hlady mrznout v nevytopeném bytě, s třema náhubkama na tlamě dle 3. novely "pandemického zákona".
A tam to nejspíš dopracujeme.

Takže ti doporučuju dát si na střechu baráku solární panely, vykopat vlastní studnu, pořídit zásoby na rok a zabezpečit svoje nejbližší (pokud se z nich nestali zombie-covidioti, v tom případě se jich zbavit, jakožto ostatních nespolehlivých lidí). To je asi to nejlepší co se v současné situaci dá dělat.
A teprve až ti zbyde čas, energie a peníze, tak s těmito přebytky teprve řešit ostatní a společnost a co se děje okolo.

adalgar - Re: prohra ??

3. 2. 2022 17:53

Mám najeté životní motohodiny,takže mávání s debilitou voliču mně nechává chladným. Od doby voleb 1996 NEVOLÍM,nebot tehdy jsem markantně zjistil falšování výsledku voleb dle zadání a to trvá STÁLE.

ANDREA - zablesk

6. 2. 2022 11:15

Ved podla jednej ruskej slepej najznamejsiej vestkyni , meno si uz nepamatam( Vanga to nebola), ktorej predpovede sa plnili na rozdiel od Nostradamusa ktory predpovedal koniec uz v 2000 roku, tak podla nej ma byt slnecny zablesk ktory sposobi , ze ludia padnu a "zaspia" a zobudia sa , kde bude len laska a stastie bez vojen 1000 rokov.Tie slnecne frekvencie sposobia ze uplne temni a zli ludia nepostupia dalej,( neviem ci sa frekvencne rozpustia alebo nieco take) bude to o frekvencii, fyzika nepusti a len frekvencne u daneho cloveka rozhodnu co dalej.Ona sice nehovorila co Silva ze nejaki ludia budu deportovani na rozne planety ale tomuto verim...podla mna bude aj aj ...ale urcite ten spanok ze ludia padnu , zabudnu a zobudia sa ako znovuzrodeni , tak tomuto verim....presne to ta ruska jasnovidka povedala....bol o tom natoceny nadherny rusky dokument, skoda ze som si ho neulozila, videla som ho tak 7 rokov dozadu...bolo tam toho vela co povedala ale toto som si zapamatala...ale myslim ze to tak skoro nebude a stale sa este triedi zrno od pliev a j podla biblie to bude este husty tak ako aj Silvia povedala....preskusa sa vztah k hmotnym veciam, k peniazom, k zavislostaiam a podobne....ale aj Silvia o zablesku hovorila https://www.youtube.com/watch?v=t2SqYKxIH1s

Petr - Re: zablesk

6. 2. 2022 12:23

Ale houby. Žádný záblesk. Už před rokem na Poselství Stvořitele byl channeling o tom že záblesk je možný (na Zemi byl před 20 000 lety), ale tentokrát nebude proveden, protože se neosvědčil. Lidi se totiž nic nenaučili, v ničem se nepoučili. Důkazem budiž pád Atlantidy před 13 000 lety.

Místo toho bude pomalá metoda, jak už i nově psala Silvie. Podle PS to bude trvat desítky let nejmíň, ale klidně i 150 let. S tím že než se plně adaptujeme na energie Vodnáře, tak to zabere i 500 let.
(ikdyž podle mě a toho jak jsou lidi debilizivaní, jsou to pořár ještě optimistické čísla)

Klíčové je že následujících 11 let rozhodne o tom jaký bude následující věk Vodnáře. Takže strategie, kdy budeme sedět na zadku a čekat "kdy už to přejde" m.že způsobit, že budeme čekat v tom stejném srabu dalších 2160 let.
Předchozí éru Ryb jsme dokázali poměrně slušně promarnit.

Tady prostě nezbude kámen na kameni, přičemž to stáré musíme my vlastníma rukama rozebrat a vlastníma rukama postavit to nové. Kdy už to lidi konečně pochopí?
Jestli to nepochopí, tak mají ilumináti a celá temná sebranka dalších 2 160 let k dobru.
A žádní spasitelé, Kristové ani Budhové to nezmění, pokud se lidi nebudou chytat tak jak předchozí tisíciletí.

ANDREA - Re: Re: zablesk

6. 2. 2022 13:23

Tak ak to bude Tomas ako hovoris.... asi ako Petr hovoril jedina cesta uz nic neriesit a ist cestou Ledvinky a pocuvat Coufala a pracovat s krystalmi podla Silvie....

Petr - Re: Re: Re: zablesk

6. 2. 2022 14:31

J.Dušek má zajímavé krátké povídání k dnešní situaci:
https://www.youtube.com/watch?v=hBEi6AdyWEY
Nevím jestli vám toto zrovna sedne, stejně tak nemusí každému sednout Ledvinka nebo Coufal. Spíš jde jen o to, nenaletět nějakým ezo podvodníkům a pomatencům.
Ostatně tito dva stejně mluví o tom, že to svoje božství nalezne člověk jen uvnitř sebe, v tichu, ne někde venku.
V podstatě toto je výzva která se opakuje v každé jejich přednášce, každém videu, a teď tu s tím přišla i Silva.
Takže cestu známe. Pak je jen otázka jestli se po ní vydáme :)

JanA - Re: prohra (?) proc se tady v cr tak deje…?

4. 2. 2022 14:30

Musim reagovat na to „cesko vsechno snese“….fakt premyslim nad tim, proc se to tu deje, a proc jsou cesi tak lhostejni. Vcera me hnul zluci narychlo a natajno podepsany canc s polskem! V kraji (frydlantsko) o ktery tu jde se opravdu voda ztraci :-(( kdyz jedete kolem toho dolu Turow je to neuveritelna dira do Matky Zeme. Jak je mozne, ze jsou lide tak lhostejni?! Ze mame stale v politice entity bezpaterni?! Ze se porad „ceka“?! Jestli se ceka tam nahore az se probudi/probere co nejvice lidi, tak tady se teda hodne nacekame :-( Nemlych to samy s pandem.zakonem: na podzim to nas*** do vsech na zaklade tohoto zakona!

Petr - Re: Re: prohra (?) proc se tady v cr tak deje…?

6. 2. 2022 9:18

Myslím že je klíčové se zařídit tak, abychom se nedostali do toho mlýnku na maso, který tady (byť dočasně) propukne na podzim. Protože tento mlýnek je určený neprobuzeným zombíkům, ne nám.

Teď ovce hýkají nadšenám, že je pustili do větší ohrady, ale vše je to jen dočasně:
https://stavbeznouze.cz/blog/umi-kecalove-z-demonstraci-i-cist-tezko/

Tomas x - Re: Re: prohra (?) proc se tady v cr tak deje…?

6. 2. 2022 15:29

Ono už za komošů nám Poláci zničili kyselými děšti lesy v Krkonoších dnes mají aspon odlučovače síry na komínech tepelných elektráren. Ovšem my také používáme tepelky na uhlí a vyrobíme v nich 40% elektřiny.. Řešení nepálit uhlí at už u nás nebo v polsku je možné jen při získání nových zdrojů energie, at už umělé slunce s vodíkovou fůzí ,nebo volné energie, ovšem to musí někdo vymyslet a geniove se nějak nerodi jen žvanilové co si rozdávají doktoráty.. Jinak je důležité si zachovat zdravý rozum, nepodléhat žádným duchovním vůdcům a hledat cestu ke své duši a čerpat z ní inspiraci...

adalgar - Co znamená 8 dvojek?

3. 2. 2022 17:50

Čas při schválení pandemického zákona.. https://prnt.sc/26o0bw6

Petr - Re: Co znamená 8 dvojek?

3. 2. 2022 20:54

Mě spíš vrtá hlavou, že když se podívám na minuty zveřejnění mých příspěvků, tak ty poslední jsou 33, 33, 44, 11, 44 .
Co jsem tím chtěl říct? Nemám nejmenší tušení. Protože já jsem to nedělal vědomě. Prostě dopsal jsem příspěvek a odeslal. A teď zírám na ty časy.

Ale abych nezakecal vaši otázku, já jsem zjistil, že informace samotná je jen polovina sdělení. Někdy je důležitější KDO zprávu posílá a KOMU.
Takže správná otázka je, má ten podivný čas s 8 dvojkama co do činění s nějakými illumihnáty, kdy si předávají vzkaz, či předávají vzkaz veřejnosti?
A nebo je ten vzkaz z vyšších sfér, a má nám lidem něco důležitého říct, třeba abchom se nechovali jako kreténi a už se konečně vzpamatovali ? Je to spíš zpráva že se věci dějí v souladu s vyšším plánem a nebo naopak varování že to je špatně ?
Na tohle vám odpoví jen někdo kdo se na to umí intuitivně naladit.

Tomas x - Re: Co znamená 8 dvojek?

3. 2. 2022 22:35

To je dobrý postřeh s těma dvojkama ,asi nás andělé upozornují že jsme v pěkným hnoji...

Dáša M. - Re: Co znamená 8 dvojek?

4. 2. 2022 6:57

Osobně věřím, že tato vláda si podrhla sama sobě stoličku. A dál věřím, že senát tento zákon smete ze stolu.

Tomas x - Re: Re: Co znamená 8 dvojek?

4. 2. 2022 9:05

No doufejme že to ústavní soud smete SPD už připravuje žalobu, pokud ale ne tak nás na podzim všechny naočkují pod hrozbou milionové pokuty...

Alena - Re: Re: Re: Co znamená 8 dvojek?

5. 2. 2022 22:13

Už v osmdesátých letech předpovídali čipy a další věci, které teď řešíme. Rada byla vydržet co nejdéle, protože to je okamžik, kdy tahle totalita definitivně skončí. Všechny předpovědi i Bible říkají, že to bude těžké, ale apokalypsa tentokrát nebude. Teče jim docela do bot, tak vymýšlejí čím dál větší nesmysly. Nenechte se zviklat.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Co znamená 8 dvojek?

6. 2. 2022 9:20

Toto už slyšíme příliš dlouho a v naší realitě se stále vše přitvrzuje.. Biblická proroctví pokud se naplní tak je to konečná stejně tak Nostradamova. Ty čipy mají patentovaný samoskládací a tak se lidem sami v těle složí z vakcin jak říká Silva že z toho vznikne červ. Jen čekám ,kdy tím začnou lidi ovládat pak už žádné demonstrace a volby jedné globální vlády.. Máme nedostatečnou podporu z vrchu jsou to pořád jen řeči ,stojíme proti velké síle ,kdy se vlády spojili s Reptiliany a ty jim dali technologie čipů a celkově elektroniky . Také vlastní zařízení na telepatickou komunikaci a použili je v Iráku kdy iráčané vybíhali z bunkrů pohraničního opevnění a vzdávali se bez boje, prostě slyšeli v hlavě hlas jsem Alah vzdejte se, ovládat mysl tím nedokáží.. Tak i spousta cheneling kontaktérů Boha a Ufo a gal. federace jsou napojeni na toto zařízení které pravděpodobně ovládá umělá inteligence a vytváří vyrtuální dezinformační svět telepatického metrixu. Já to poznávám podle toho že lidi kterým věřím říkají rozdílné věci a předpovědi všeho druhu nevycházejí a pak se to vždy nějak okecá a vše se přesouvá do úrovně víry. Dám příklad přechod do 5D: Silva nová země vznikne z té staré a budem si to mused odpracovat vše vyčistit od odpadků staré civilizace (tomu věřím) , pan Smetana už jsou připravené portáli přechodu do nové 5D země a ti vysokovibrační je uvidí a budou moci pomalu přecházet, kontakterka Pleadanů- paní Pavlina Klemm - k přechodu do 5d dojde náhle v jeden okamžik na celé planetě lidé upadnou do bezvědomí a až se proberou bude každý tam kde má být jedni v 5d jiní na jiných světech planetách podle toho kam frekvenčně patří, plejadani dohlédnou na to aby lidé kteří třeba řídí auto nehavarovali když upadnou do bezvědomí.. V tomhle maglajzu se už nikdo nevyzná a je to cíl.. Já došel k názoru že potřebujeme pracovat v hmotě, založit politickou stranu mít ochranu, a dát lidstvu Atlantské krystalové technologie volné energie a antigravitace pak nás zvolí každý a převezmeme vládu nad zemí. Uvědomte si kolik dnes lidi co nemají fixaci ceny plynu a elektřiny platí.. Oni nejsou zvědaví na keci politiků či duchovních guru,ale na řešení jejich chudoby!!!

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Co znamená 8 dvojek?

6. 2. 2022 12:35

Jediný komu se dnes dá věřit z těch "guruů" je tak Silvie, Coufal, Ledvinka. Nikomu jinému.
I ti co donedávna byli jakžtakž seriozní se v tom sami teď plácají, jako třeba P.Ch. a další. I třeba S.Heclová solidně zblbla a má nějakého svého guru z Peru. A takhle je na tom řada dalších lidí z PT.

Takže žádní nanoroboti ještě nejsou. To co lidem škodí a zabíjí je, jsou jejich vlastní temné energie strachu apod. Které vytvářejí v těle ostré energetické útvary poškozující srdce, cévy, ale i energetické pole. Dokonce toto může narušit i náš časoprostor, takže se neustále držíme jako lidstvo v určité časové smyčce, místo abychom se transformovali a posouvali vpřed. Tak se to cyklí už 3. rok. V létě povolit opratě, na podzim utáhnout. A posun žádný. Temňáci moc dobře ví co dělají,
Jsem jediný kdo si toho nevšimnul, že jsme se jaksi zacyklili a uvázli v energetické lepivé temné bažině ?

A troufám si předpověďet že z tohoto zacyklení lidstvo probudí až pořádný šok, pak teprve začnou něco dělat.

Alena - Re: Re: Co znamená 8 dvojek?

4. 2. 2022 20:36

Dvojka je cit, Měsíc, změna. Kdyby to na ty dvojky prošlo, byla bych nervózní, že to dlouho nevydrží. Každé správné drama má těsně před vyvrcholením tvrdou zápletku. To, že se jim do toho připletlo osm dvojek najednou, jistě není náhoda. Takhle mluví většinou andělé. I ta další řada čísel je velmi silná a vzrůstající.
Můj pocit z toho je, že na samé dvojky v datu musím sedět u zapálených oltářů a pracovat a čistit co se dá. Ta Silvina přednáška už čistku začala. Bolela mně levá ledvina jako hrom. Připadala jsem si jako archeolog, nebo historik, který odkrývá jednu starou zapomenutou vrstvu za druhou a hledá vysvětlení, snaží se pochopit souvislosti. Občas se mi zdá, že má v hrsti můj životopis, nebo mně sleduje, když oživuji menhiry, ovšem vidí to z jiného úhlu, který já nevidím, tak mi chvíli trvá, než pochopím, o čem je řeč.

Petr M - Re: Co znamená 8 dvojek?

4. 2. 2022 9:11

Ve středu jsem byl v Praze. Nachodil jsem tam asi 20 km, protože jsem šel nejdříve do obchodu a krystaly kousek od mateřské a základní školy J.A.Komenského. Mimochodem před ní stojí socha inteligence. Pochopitelně obchod měl zavřeno. Otevírají totiž až v jednu a já tam byl cca v jedenáct. Tak jsem chvilku poseděl v parku a šel před sněmovnu očíhnout co se tam děje. Měl jsem sluchátka na uších a snažil se pohupovat do rytmu muziky. No jedna paní se chytala a kupodivu se hýbala do stejnýho rytmu. Asi po hodině přišly nějaký maminy s miminkama a taky jsem zahlídl psa. V ten moment jsem si říkal, že to bude v pohodě. Na to konto mi přišlo na mobilu andělských číslo 14:41. Když jsem to hledal tak první co mě trklo do očí bylo slovo svoboda. Na to konto jsem strčil telefon zas do kapsy a dělal si dál to svý. Pak jsem šel zpátky do již otevřeného obchodu. Já už tam byl loni někdy v dubnu tuším. Taky zavřeno. Tak to konečně napotřetí vyšlo. A zase zpět před sněmovnu. Snažil jsem se tam chytat negativní emoce a zabránit tak jejímu šíření. A že jich tam bylo. Brrr. Kupodivu jeden z řečníků si všiml modré oblohy. Modrá je prostě dobrá. Kdybych to měl shrnout, tak jsem si pořídil nějaký krystaly do výbavy, prošel se po Praze přes nějaký mosty, iks branama i nějaký parky navštívil, viděl Slunce i hvězdy a pár lidem vykouzlil úsměv na tváři. No a taky dost lidí si myslelo, že jsem divnej. :-D