Jdi na obsah Jdi na menu

Kristýna Anna Gladiš a Petr Chlouba - Naše začátky s meditacemi a jak začít

29. 1. 2022

Zde něco málo o tom, jak začít meditovat. Někdy je třeba vrátit se k základům.

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Tomas x - Re: Re: Pandemický zákon - synchronizace

31. 1. 2022 16:28

Lhostejnost nás dovedla tam kde jsme, všechno je to jenom naše vina.

Petr M - Re: Re: Re: Pandemický zákon - synchronizace

31. 1. 2022 16:38

O toto se postarají jiní. Naopak budou potřebovat podporu. Energii bych nacpal do nich. To co se snažíš udělat ty je pěkná věc. Energii bych přesto nasměroval jinam...

Petr - Re: Re: Re: Re: Pandemický zákon - synchronizace

31. 1. 2022 18:14

Rád bych s tebou souhlasil. Jen nikde nevidím ty "jiní" kteří se o to mají postarat. Naopak vidím že ti nahoře se starají o to aby nás zavedli do ještě větších sraček. A většina národa je jaksi infantilně dementní a myslí si že politika a to co je ve zprávách je jen nějaká zábavná hra. Pořád jim nedochází že do této hry vsadili svůj život.
Takže z tohoto pohledu by jim menší týdenní blackoutek doprovázený výpadkem zásobování, jen prospěl. Aby konečně vytáhli hlavu z prd.. a začali ji používat. Když je neprobudil účet za plyn a elektřinu, tak asi potřebijí drsnější budíček.

Ona je vůbec otázka, jestli není lepší některým věcem dát volný průběh, zvlášť pokud můžou posloužit jako budíček - pořádné profackování, pro ty spáče.
Tedy je otázka čemu nechat volný průběh a co naopak řešit. Ale to zase zjistíme nejlíp když budem v napojení. Protože ego si s tímto už neví rady.

Lenka_lea - Re: Re: Re: Re: Re: Pandemický zákon - synchronizace

31. 1. 2022 21:25

Očkujú deti ,ale už aj to sa tají..v pozadí rozprávkové bytosti ...by som povedala ,že už je to konečná fáza ...tretina je zaočkovaná a plne premiešaná .. cca do polovice planéty ..figuruje úplne noe d.n.a s ktorým neviem ako budeme spoločne žiť. A majú mimo iné spustený program ..pichať sa neobmedzene. Po troch vakcinách ..idú ďalšie tri a príde im to ok .Určite sa treba realizovať ..hlavne správne a s láskou .. spoločne a pokiaľ ti behajú zimomriavky po tele z toho - tak to je tá správna cesta .Poďme zachrániť čo sa dá

Alena - Re: Pandemický zákon - synchronizace

31. 1. 2022 18:35

Šla bych víc na střed. Tohle vidím jako mávání něčeho před nosem, abychom zapomněli co se děje, o co jim jde a zaměstnávali se jednotlivostmi. Takový Jeníček pacholíček a jeskyňky. Jen dva prstíčky tam strčíme, jen co se ohřejeme, hned zase půjdeme. A jak to dopadlo? Jeníček mohl být k obědu. Byla jsem na svém obvyklém kopci, našla cca 20 kamenů, co jsou schopné fungovat jako menhiry a oživila je. Dala jsem do toho mír, spolupráci a vyčištění celoplanetárního prostoru od činnosti bytostí, které to ze sobeckých důvodů blokují. Požádala jsem Gáju, aby přestala váhat a začala s očistou. Fraktál Atlantidy začal zničením Harapy a Mohendžodára a skončil potopením Atlantidy. Úplný úvod už jsme tady čistili a nedopadlo to až tak zle, jak mohlo. Mám zapálené všechny oltáře. Dnes je začátek vodního Tygra. Odstranění překážek v práci na vzestupu a láskyplný mírumilovný vesmír mi přijde, že zastřešuje všechno, co teď nejvíc potřebujeme.

zuzana - Re: Jako - sorry

30. 1. 2022 2:50

ahoj, kde je prosim info od Silvie, tykajuca sa blackoutu v lednu, ktory spominas? dik moc

Petr - Re: Jako - sorry

30. 1. 2022 8:44

Předpověď na měsíce dopředu už dnes nefunguje nikomu. Protože časové linie se neustále mění, jde to doslova cítit ve vzduchu. Jediné co vychází, je to že se lidi pomalu probouzí a vzpamatovávají. Spousta věcí je v pohybu a rychle se mění podle reakce lidí.

Na druhou stranu, částečně to vyšlo, jen místo blackoutu je brutální zdražení energií, což je asi ještě horší než pár dní bez elektřiny. A kromě toho to vypadá na začátku Února na potraviny-out, alespoň USA, Austrálie, Kanada, snad se to nepřelije k nám.
https://www.youtube.com/results?search_query=emtpy+shelves+2022

Takže v hrubých obrysech to vyšlo - potíže se zásobováním jak energiemi (jen kvůli drahotě), přetahovaná na evropské energetické burze o plyn a elektřinu a ještě potíže v zásobování potravinami. A kromě tohle všechno měli ilumináti tak jako tak v plánu. Mít na to prostory, tak bych si udělal zásoby na půl roku až rok, pro jistotu. I kvůli inflaci na tom člověk jen vydělá, aspoň pokud si koupí trvanlivé věci co běžně spotřebovává, či maso do mrazáku. A osázet zahradu i pozdními odrůdami zeleniny pro skladování na zimu.

zuzana - Re: Re: Jako - sorry

30. 1. 2022 12:16

dakujem velmi pekne za odpoved. nevedela som, ci Silvia k tejto veci nedala aktualny prispevok podla reakcie Jirku.
Suhlasim Petr. ak by kolabs nadharodnych potravinovych gigantov pomohol nasim polnohospodarom a potravinarom, bolo by to uzasne. .....nedavno sme predsa boli potravinovo sebestacna Ceskoslovenska republika a nase potraviny boli vjehlasne kvalitne rovnako ako nasa skvela kuchyna :-) stale vizualizujem navrat starych dobrych Postriziny casov vdaka kolabsu globalizmu a garbage food-ako skvosty jedla prevazaneho cez pol planety s rocnou trvanlivostou vola Jamie Olivier. zamerne citujem britsku hviezdu, nech nas tu nik neobvini .... :-)

Petr - Re: Re: Re: Jako - sorry

31. 1. 2022 9:40

Drobná potíž je v tom, že ty nadnárodní giganty se snaží o opak, tedy aby vykrachovali ti drobní eko-zemědělci a lokální družstva. Podobně jako současný "great reset" alis "covid pandémie" slouží k tomu aby zkrachovaly drobné a střední firmy plus živnostníci.
Nadnárodní giganti naopak mají za poslední roky zisk o 30-40% vyšší.Jana - Re: Jako - sorry

30. 1. 2022 12:46

Sledujte lépe světové dění - BLACKOUT OPRAVDU PROBĚHL a můžeme si blahopřát, že ne u nás - před týdnem nejdříve v Kazachstánu, tři kantony, další den to byl už Kazachstán, Uzbekistán, Kirgistán. Na další den to měla už být Ukrajina a opravdu jsem se necítila v poho. Slyšela jsem přednášku o blackoutu - je to jako dominový efekt států. Doufejme, že to opravdu neproběhne v úplně masovém měřítku :)

Petr M - Re: Re: Jako - sorry

30. 1. 2022 23:56

Ono to proběhne. Blackout bude trvat zhruba 10 dní a během té doby se spoustu vyřeší. Lidem konečně dojde, jak to všechno je. Přistanou po celé planetě různé civilizace a podají nám pomocnou ruku. Tak tomu pojďme naproti a dejme obavy stranou.

Petr - Re: Re: Jako - sorry

31. 1. 2022 9:27

Jenže tyhlety failed-state "-stány" mají v podstatě polorozpadlou infrastrukturu která od sovětských dob není udržovaná, podobně jako ty "děravé neudržované trubky" přes Ukrajinu, které k nám dodávají/nedodávají ruský plyn. I to byl důvod stavby Nord stream.
My máme zatím infrastrukturu udržovanou. Takže k blackoutu není OBJEKTIVNÍ důvod. Stát se to ale může, protože my zajišťujeme stabilitu evropské energetické soustavy (ve stylu lokajství: pán na ledu uklouzne a Vašek si zláme nohu místo něj), protože všichni na západě zavírají jaderné elektrárny a staví nesmyslné solární a větrné.
Na pokraji kolapsu evropské přenosové soustavi jsme byli loni už 2x.
A hádejte kdo to nakonec zachránil a vykompenzoval? Samozřejmě že česká energetická soustava.

Takže pokud bude ve velíně české přenosové soustavy lokajský podržtaška, který se bude snažit zachránit svého západního páníčka i za cenu blackoutu v ČR, tak k blackoutu může dojít.
Pokud tam ale bude sedět rozumný člověk který nás za včasu odpojí od toho západního solárně-větrného bordelu, tak do blackkoutu spadne jen Západ, a my to v pohodě ustojíme.

Petr M - Re: Re: Re: Jako - sorry

31. 1. 2022 10:25

Já kdybych byl třeba Plejáďan, tak na tuhle planetu vkročím až se vypnou všechny zářiče rádiových vln, 5G a všech ostatních i těch co krouží na oběžné dráze. Lidi mají ve zvyku bránit se tomu, co nejvíce potřebují. Je to ale zlozvyk. Program temných. Lidi vylezte už z těch ulit a začněte s ostatními žít pohádkovej život. Máte na to! Stačí opravdu chtít. Já v tomhle žiju prakticky celej život. Přežil jsem ve dvou letech pád na hlavu z palandy. Párkrát mě okolí dohnalo k pokusům o sebevraždu. Vícekrát jsem byl na ulici bez peněz. V zádech mám tolik kudel a ty největší od rodičů a i tak jdu ven mezi lidi s úsměvem na tváři a srdcem na dlani. A vrací se mi to. Děti se na mě na ulici culí. Tuhle jsem šel po ulici a šla předemnou maminka s chlapečkem a holčičkou. Jak jsem je předešel, tak holčička začala cupitat vedle mě. Máma na ní volala a ona furt cupitala vedle. Cítil jsem pocit bezpečí. A vím, že to byl její pocit. K domu za mnou chodí srnky. Nebo ráno vylezu na balkon a koukaj na mě kočky ze sousedství. Já jsem spojenej s přírodou a už si to plně uvědomuju. V duchu si povídám se zvířaty, stromy i mojí Archandělou strážnou. Anael. A jestli chce někdo stále dokola plkat a zpochybňovat pravdu, tak ať si dobře zapíše, že na to jednoho dne dojede. A ten den se blíží. Já jsem míru milovnej člověk. Samí Slunce a duha, ale taky umím šlehat plameny co ubližují. Vždycky jsem se rval za spravedlnost nebo o ní aspoň mluvil. Uváděl věci na pravou míru. Dost lidí jsem tak naštval a odehnal. Ale to jsou pocity těch onech lidí. Někdo jim to podsunul. Zkrátka dovolil jim aby jim to bylo podsunuto. V pravdě je láska a v lásce pravda. Láska umí víc a pravda vždy vítězí.

Petr - Re: Re: Re: Re: Jako - sorry

31. 1. 2022 11:33

Koukám Petře M. že máš opravdu "zajímavý a pestrý" život. Já jsem s mluvením pravdy musel přestat už v raném dětství, jinak bych se nedožil ani puberty. Pravdu neunese 95% lidí.
Uniká mi však smysl toho, proč ty největší svině a podrazáci jsou často nejbližší příbuzní. A proč toto postihuje převážně pokročilé bytosti tvého typu. Ještě jsem nepotkal člověka co by zažil takto pekelné dětství a život, aniž by to někde uvnitř zároveň nebyl aspoň poloviční anděl (děti a zvířata to neomylně poznají).
Jako by tenhle vesmír řídil nějaký zlomyslný sadista.
Prostě to nedává smysl.

Já už mám dost hraní si na nějakého krista spasitele. Prostě si myslím že si zasloužím něco lepšího, než žít v téhle žumpě.
Je to jako by soucit s druhými, a soucit se sebou, šly zcela proti sobě. Ten první mi našeptává tu zůstat a pomáhat ostatním aby se z tohoto pekla taky dokázali vymanit, a ten druhý mi našeptává abych odtut vypadnul jakýmkoliv způsobem nejlépe okamžitě, někam kde se dá slušně a lidsky žít, mít naplňující vztahy, rozvíjet se a tvořit.

Proč žít v pekle, kde můžeš zasít libovolné množství lásky a sklízíš jen nenávist a pohrdání ? (tedy s vyjímkou dětí)

Petr - energetické přenosy od M.Coufala a J.Ledvinky

31. 1. 2022 9:16

Včera jsem "náhodou" narazil na "Meditace na srdce s Matkou Marií" od M.Coufala:
https://www.youtube.com/watch?v=iRryfMv0W2Y

A až potom mi došlo proč sem Silvie dala toto video zaměřené na meditace i pro začátečníky. Ona je to totiž jediná cesta jak z toho všeho ven. Tedy respektive dovnitř :)
Meditace je trochu zavádějící a zprofanované slovo. Smysl to začne dávat až použijeme hezké české "uvnitřňování". A o tom to je. Dokud se budeme zabývat převážně tím blázincem okolo, tak to k ničemu nepovede. Teprvě až se dokáže většina lidí uvnitřňovat, tak se změní i to venku.
Proč ?
Protože celé jsoucno vzniklo z naprostého ticha a klidu. A tam se musíme vrátit i my, abychom se stali opět těmi svobodnými tvůrci a nebyli jako ten pes co se pořád dokola honí za svým vlastním ocasem.

Komu nejsou klasické meditace, ten si může pustit meditace z "Poselství stvořitele", je jich tam řada. A nebo nějakou tu besedu s Jirkou Ledvinkou. V podstatě oboje funguje jako určité energetické přenosy které člověka hodí aspoň na pár hodin do stavu určitého klidu a vyrovnanosti. A o to jde.

Tomas x - meditace

30. 1. 2022 22:30

No koukám že nikdo pořádně neví co je to meditace? Je to přechod mozku na jinou pracovní frekvenci ,změněný stav vědomí, kdy se začne projevovat naše duše.. V těchto stavech je problém zůstat při vědomí a moci si vše pamatovat, jsou to vlny Alfa ,Theta, Delta. Pokud to někomu nejde tak hned jak se ráno probudíte meditujte ,mozek ještě po spánku chvíli setrvává v těchto vlnách. To proč to nejde tak snadno je podle mě způsobeno genetickým zásahem kdy nám bylo znemožněno být vědomí, kapacita mozku je obrovská a využíváme ho jen omezeně na 10% je tam nějaká chyba. Drogy dokáží zvíšit aktivitu mozku a navodit změněný stav vědomí jen je třeba aby člověka vedl šaman..

Dandy -

30. 1. 2022 8:59

Meditácia je dobrá vec len málo ľudí dokáže vstúpiť do vnútorného tichá . Je to už dávno 24 rokov čo som začal meditovať . Začínal som s budhistickymi meditaciami . Boli jednoduché stačilo vnímať len dýchanie . Ale stále som mal pocit že mi to nestačí . Tak začal som cvičiť jogu . Tak komplexné cvičenia ako majú v joge vypracované na telo na myseľ . Je to najlepší nástroj . Odporúčal by som aj tolkecke techniky tiež sú účinné ako sa udržať v tichu . Na začiatku cesty je meditácia základ . Ale je to len nástroj keď sa človek naučí udržať vo svojom strede tak v rozšírenom stave vedomia zostáva skoro stále . Základ mágie je vnútorne ticho . Až vtedy kotviaci bod vnímania sa začne pohybovať .

adalgar - Kontemplace a meditace.

30. 1. 2022 1:04

Meditace se koná celý den,kdy soustředěnou myslí se konají ruzné ukony. Soustředěné a nikoliv rozptylován uchvátím nákupní vozík a zmizím mezi spáči. Soustředěně začnu kontemplovat na PŘÍTOMNOST,když proklouznu bez tlamokrytu kolem cerbera,který mně NEVIDÍ do hitlermarketu. Tož tak a pěstuji to přes 50let.

Petr M - Někde jsem nedávno četl

29. 1. 2022 20:35

Ve světě můžeme dosáhnout mnohem více výsledků přijetím a oceněním než pouhou toxickou kritikou.

Alena - Náhoda neexistuje

29. 1. 2022 19:49

Při sledováni těchto dvou lidiček mně to napadlo mnohokrát. To, co jsme prožívali v dětství, každá další zkušenost ...
Občas mám pocit, že už mně práce, kterou dělám, přestává naplňovat. Když se pustím do řešení problémů, do kterých se mi moc nechtělo a dostaví se výsledky, vidím, že jsem ještě neskončila. Teď jsem začala chodit do "Milujeme kameny" utratila spoustu peněz a ... no, začaly se měnit věci, které byly dřív naprosto neprůstřelné. Je to ještě silnější, než když na jaře překopu zahradu. Při práci na Vyšehradě s čištěním oblohy od práškování, na které jsme se domluvili, jsem našla jeden menhir, který posledně vypadal za odpadkovým košem naprosto zapomenutý, ozdobený květy a svíčkou. Přišla mi k tomu informace: už je nás vidět pro citlivější lidi, Země se probouzí. A mně se chtělo plakat. Přestala jsem podceňovat Silvinu zálibu v kamenech. Pořád je co se učit. Díky:-)