Jdi na obsah Jdi na menu

SMUTEK

17. 9. 2021
MUSÍM SE PŘIZNAT, ŽE JE MI SMUTNO, PŘÁTELÉ.
PŘIZNÁM SE, ŽE TEĎ PROŽÍVÁM VELIKÝ SMUTEK, KTERÝ CÍTÍM AŽ BOLESTNĚ FYZICKY. OD TÉ DOBY, CO JSEM PROHLÁSILA, ŽE ZDE BUDOU NĚJAKÉ PODMÍNKY PRO VIDEA, MI NEUSTÁLE NĚKDO BUĎ NABÍZÍ PENÍZE NEBO SE MĚ SNAŽÍ PŘESVĚDČIT O TOM, ŽE NEBRAT PENÍZE ZNAMENÁ, ŽE SE NEMÁM RÁDA A PODOBNÉ PLKY.
DNESKA JSEM DOKONCE ZJISTILA, ŽE NĚKTEŘÍ LIDÉ BEZ MÉHO VĚDOMÍ A SVOLENÍ MI POSLALI NA ÚČET FINANČNÍ DAR... TÍM MI PŘIDĚLALI STAROSTI A NEPOŘÁDEK V ÚČETNICTVÍ A MUSÍM JIM TO STEJNĚ VRÁTIT.
ALE CO JE NEJHORŠÍ JE TEN ZÁMĚR!!!
COPAK JSTE TAK HLOUPÍ, ŽE SI MYSLÍTE, ŽE SE DÁ VŠECHNO KOUPIT PENĚZI?!
COPAK JSTE TAK HLOUPÍ, ŽE SI MYSLÍTE, ŽE SE LÁSKA ČLOVĚKA DÁ VŮBEC SPOČÍTAT PENĚZI?!
COPAK JSTE TAK PROPADLI TOMU MAMONU, ŽE SI MYSLÍTE, ŽE SE DÁ VŠECHNO ZAPLATIT PENĚZI?!!
A VY CHCETE JÍT DO 5D??!!!!
OOHH PŘÁTELÉ, VY JSTE TAK DALECÍ TOMU, ABYSTE CHÁPALI PRINCIPY 5D, ŽE JE MI SMUTNO AŽ DO JÁDRA MÉ DUŠE.
PENĚZI SE DÁ POMĚŘOVAT POUZE HMOTA A HMOTNÉ STATKY. PAKLIŽE VÁM NABÍZÍM NĚJAKOU SLUŽBU NEBO PRODUKT, KTERÝ JE SPOJENÝ S HMOTOU, PAK JE TO V POŘÁDKU ZAPLATIT MI PENĚZI.
ALE COPAK SI MYSLÍTE, ŽE SE DOBROTA ČLOVĚKA DÁ SPOČÍTAT?!!!
NEBO DOKONCE KOUPIT?!!!!
PLATBA, KTEROU CHCI JÁ ZA PROKÁZANOU SLUŽBU SVĚTELNÉHO PRACOVNÍKA SE NEDÁ POČÍTAT A MĚŘIT V PENĚZÍCH!
POUZE VAŠE DOBROTA A SNAHA POMÁHAT DALŠÍM LIDEM JI DOKÁŽE SPLATIT!!!
PAKLIŽE JSEM VÁM DALA INFORMACE, PAK TY INFORMACE ŠIŘTE DÁL!
PAKLIŽE JSEM VÁM PROKÁZALA DOBROTU, PAK TO DOBRO ŠIŘTE DÁL!
NELEZTE MI DO ZADKU NĚJAKÝMI SUMAMI PENĚZ!
A NEPOMĚŘUJTE MĚ S NĚJAKÝMI ŠARLATÁNY, KTEŘÍ VÁS POUZE TAHAJÍ PO KURZECH, BEROU OD VÁS PENÍZE A PROBOUZEJÍ VE VÁS FALEŠNÝ POCIT Z TOHO, ŽE NA SOBĚ PRACUJETE, KDYŽ OPAK JE PRAVDOU!!!!
TAK!
A JEDINÝ DŮVOD, PROČ TOHLE NEVYSÍLÁM JE PROTO, ŽE MI NABÍHAJÍ SLZY.
JESTLIŽE CHCETE, ABYCH I NADÁLE VYSÍLALA, TAK RESPEKTUJTE PRAVIDLA A DUCHOVNÍ PRINCIPY, NA KTERÝCH JE VYSTAVĚNA ENERGIE MÉ DUŠE.
CHCETE-LI MI POMOCI, TAK SE MNOU PRACUJTE PRO DOBRO VŠECH.
A TOHLE NENÍ FALEŠNÁ SKROMNOST, ANI NEJSEM HLOUPÁ, JÁ BUDU RADŠI CHUDÁ, NEŽ BYCH SE KDY PODDALA ZKAŽENOSTI A MAMONU JAKÉHOKOLI TYPU.
TAK PROSÍM POCHOPTE A RESPEKTUJTE TO.
DISKUZE TYPU, ŽE NĚKDO JINÝ TO MÁ NASTAVENÉ JINAK MĚ TAKY NEPŘESVĚDČÍ.
CHCETE-LI MI POMOCT, KUPTE SI PŘEDNÁŠKU, TO JE JASNĚ DANÝ PRODUKT.
ALE NÁVRHY, KOMENTÁŘE A PŘESVĚDČOVÁNÍ OPAČNÉHO TYPU MĚ NEZAJÍMAJÍ.
PROSÍM RESPEKTUJTE TO.
SILVA - IL SAMANTH ENTH ETH ANAI ETH LUANTH, STRÁŽKYNĚ GALAXIE
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ŠV - Díky

19. 9. 2021 1:37

Milí souputníci (neb všichni jsme na cestě),
ráda čtu vaše diskuze. Nezapomínejme, že především jdeme za určitým cílem. Pro někoho z vás ta cesta je cílem. Pro mě je to harmonie (má a vesmíru). Po cestě se někdy můžeme cítit dotčeni, nepochopeni (i když děláme věci z upřímného srdce), ale určitě jsme dychtiví nových informací (abychom si mohli doplňovat tu svou mozaiku chápání světa) a jsme připraveni pro ně něco podstoupit. A až ta mozaika bude k přečtení - až bude i procítěna a pochopena- pak se snad staneme i tvůrci.
Děkuji za vaše názory. Někdy plně souhlasím, někdy méně, ale vždy to přijímám s úctou a přáním, abychom si vždy na prvním místě byli vědomi toho o co nám jde a aby nikdo z nás neuhnul od individuálně vyciťovaného cíle.

Marci z Valašska - Srdce

18. 9. 2021 16:13

Silvi, rozumím všemu co píšeš, mám tě za to jaká jsi moc ráda. Mluvíš mi ze srdce. Moc tě zdravím z Valašska a posílám tolik lásky kolik jen můžu :-)

Petr Janů Raosan - :)

18. 9. 2021 12:34

Silvuško klid :) Na šachovnici už je jen pár figurek, včera jsme odpálili velkou základnu archonů na Jupiteru . Jedno z posledních doupat těchto ku..v pos..nejch vylítlo do luftu. Drž se a nenech se zbytečně zneklidňovat troubelínama.

LÁSKU VŠEM BITOSTEM DOBRÉ VŮLE, VÍTĚZTVÍ SVĚTLA PŘICHÁZÍ BAKAYAROŠALAMOM

Daniela-Sovia - :-)

18. 9. 2021 11:46

Některé naše reakce a peněžní dary vyvolaly zmínky Silvy o finančních potížích. Snaha nějak prospět a ulevit od složitostí byla jen z dobré vůle, lidskosti, pocitu sounáležitosti a Lásky. Pokud došlo k nějakým nedorozuměním, je na místě VELKÁ OMLUVA. Pro mnohé z nás je toto zároveň poučením. Nemyslím, že jsme hloupí. Je to prostě zkušenost a těmi přece zrajeme.

HEZKÝ LÁSKYPLNÝ DEN VŠEM

ZuzaM. - Re: :-)

18. 9. 2021 12:15

Děkuju Danielo. Bylo mi na nic z výroku, že penězma lezou lidi "do zadku".
To hledání té správné cesty je někdy tak složité, ale doufám, že ti vědomější najdou pro
ty míň vědomé shovívavost. Také někdy byli na začátku.

korendor - DĚTI to je duležité.

18. 9. 2021 11:04

A kdopak má v tom JASNO? Jediná dívenka ve třídě... DÍKY gramotným rodičum. https://vk.com/video400813730_456240541

Petr - naprosto respektuju

18. 9. 2021 11:01

Tento postoj naprosto respektuju. Každý na svůj postoj má svaté právo dané svobodnou vůlí.

Ale nechápu ho. Je to asi tak logické jako odmítat jídlo, protože je to "fuj" záležitost 3D, a my chceme do 5D, tudíž bychom měli přestat jíst abychom se nevázali na "fuj" hmotu.
Přitom peníze jsou jen forma energie, která je zcela neutrální, ani zlá ani dobrá. Stejně jako zlato je jen kov. A to jestli z něj někdo udělá krvavé zlato na kterém leží kletba, je jen jeho věc. Jinak je to jen chemický prvek a hlavně FORMA VĚDOMÍ která je vyjádřena ve 3D tímto kovem. Tak jako vše co nás obklopuje je jen forma vědomí.
Kromě toho, peníze jsou jen specifická forma HOJNOSTI. A hojnost je energie 2.čakry.

Nikoho nemíním o ničem přesvědčovat. V žádném případě.
Ale zároveň mi toto připadá jako velmi zajímavé téma k diskuzi. Protože podobný postoj má spousta lidí v ezoterice, i já s tím pořád bojuju.

A víte vážení jak toto celoživotní pohrdání penězi a prohlašování je za "fuj" nakonec může dopadnout? Kromě toho že dotyčný umře v bídě a nouzi, se může stát i to, že se to zvrtne v pravý opak a dotyčný se pak doslova s příbuznýma porve o pozůstalost a okrade je přitom.
Ve svém okolí jsem toto zažil. Dotyčné nevadilo, že sama je v bídě, ale neváhala okrást svoje příbuzné aby ty prachy dala svým dětem. Klasický ženský syndrom "macechy-kukačky" která nadevše miluje svoje děti, tak že kvůli tomu klidně zardousí děti cizí a zlikviduje někoho kdo jí není příbuzný.
Toliko názorný příklad kam to může vést.

Já jsem taky kdysi přemýšlel, kdybych dělal nějakého terapeuta či něco obdobného, jak bych to vyřešil, abych pomohl lidem a zároveň neumřel hlady. Protože pro člověka chudého je těch standardních 1500 za sezení opravdu dost, zatímco pro člověka bohatého který přijel v SUV za 2 miliony, je to zase příliš málo.

Uvedu jeden zajímavý příklad.
Je jeden terapeut, který si za cca 7 let co to dělá, vydělal hromadu milionů. Možná se ta částka blíží až 10 mil.
Jenže. On přitom vždy jel až na doraz a pro ty lidi udělal během toho sezení naprosté maximum. Každá minuta naplno využitá. Žádné "hodina kecání o ničem a vyplázni 2 litry" jak to dělají ti zlatokopové v ezoterice.
Spoustě lidí zachránil život či je dostal z hodně neřešitelné situace.

Přitom sám žije velmi asketickým způsobem života. Byt v paneláku, staré auto.
Hromadu z těch peněz utratil za zvyšování své kvalifikace a za speciální a dost náročné výcviky. To je to jediné za co utrácí, kromě toho že jede 1x ročně na měsíc do tropů aby se tam zregeneroval.

A peníze které takto vydělal má v úmyslu investovat do stavby vlastního "duchovního centra" kde by se konaly různé setkání, skupinové terapie, výcviky, rituály, pracovala by tam řada jiných terapeutů, pozvali by občas i zahraniční lektory.

Lze i v tomto případě tvrdit že peníze jsou zlo?

Jofo - Xx

18. 9. 2021 0:51

A MOŽNO MEDZI TYMI "SVINIARMI" EXISTUJE PÁR JEDINCOV, CO DÁVALI Z MÁLA A CHCELI SA LEN ÚPRIMNE POĎAKOVAŤ BEZ ŽIADNEHO ZÁVÄZKU. HAMBA IM. FUJ.

zuzana - Re: Xx

18. 9. 2021 1:13

zastavme prosim sebeublizovanie. Silvia reagovala podla mna na tie spravy, ktore ju "v dobrom" cepovali a vychovavali vratane jej vstahu k peniazom, organzacii prace, energe atd.

jej Smutek sa netyka cistych prejavov priatelstva, ktore ste uprimne a nezistne pretavili do snahy urobit pre nu pomoc v jej narocnom poslani.

Duchovny clovek vidi vnutornym zrakom, citi zamer, energiu.

(stary otec mi vzdy, ked som bola smutna uvaril nieco vynikajuce a naozaj, smutok odisiel, naucil ma velmi dolezitu vec- varenie je magia, do jedla, akolkolvek prosteho, vcarujeme zazracnu energiu pocas varenia)

Silvia odcitala vsetky vase prejavy lasky a starostlivosti.

Som o tom presvedcena.

Hans Christian Andersen ma krasnu rozpravku O kramarovi a skriatkovi.

Skriatok sa nevedel rozhodnut, ci ma uprednostnit kramara na prizemi, ktory mu daval uzasnu kasu alebo studenta v podkrovi, ktory cital nadherne knihy a skriatok cez klucovu dierku sledoval krajiny a stromy, vystupujuce z knihy.
po dlhej dileme zistil, ze moze mat oboje. ale vo chvili, ked vypukol v dome poziar, sa musel rozhodnut. a vtedy sa rozhodol , ze zachrani najvacsi poklad- studentovu knihu.

Zuzana t - Re: Re: Xx

18. 9. 2021 8:28

Mylim sa alebo citim z toho nadradenost?

Zuzana t - Re: Xx

18. 9. 2021 7:01

Mozno len nechapem

zuzana - kotatko

18. 9. 2021 0:53

kazdy den sa Ta to chcem spytat - ako sa ma Tvoje kotatko Silvi? verim, ze uz sa zauca a je plnohodnonym asistentom

Anael - Poděkování

18. 9. 2021 0:36

Především díky za pomoc pro Zemi a její obyvatele a přeji ti spoustu upřímné a bezpodmínečné lásky IL SAMANTHO ENTH ETH ANAI ETH LUAHTH -SILVO. Soucítím s tebou ,nevím jestli-ti to pomůže ale znám minimálně jednu bytost kterou ve své době lidstvo také nepochopilo, upřímně myslím si ,že většina lidstva to opravdu nepochopila dodnes. Lidé díky rozumu mají sklon věci spíše komplikovat a přitom genialita je v jednoduchosti a láska je nejvyšší síla ve stvoření a je zcela zdarma....Proto je třeba zastavit myšlenky a otevřít srdce ,stát se pozorovatelem . Můžeš bytosti učit svým příkladem. S lidmi je obrovská práce a chce to svatou trpělivost :) Hlavně nesmutni, Všechno dopadne podle plánu ,věř svému srdci. Jsi statečná.

zuzana - Samantha

18. 9. 2021 0:29

Bol februar 2021, treskuca zima. na konci vychodneho Slovenska vyslal SOS signal utulok Humenske labky. Fenka cuvaca, ktora bojovala o zivot, tuto zimu v koterci neprezije. Moj brat s nasim priatelom, ktory mi poslal prve Silvino video, nevahali ani sekundu, sadli do auta, presli 1000 km, prekrocili 22 okresov v case najtvrdsich lockdownov a zakazu vychadzania a priviezli Samanthu do Bratislavy. Je to nas piaty velky biely pes. Sme blazni? Nie, sme velmi bohati- laskou. Samantha prezila tazky zivot, usla z ciganskej osady, zrazllo ju auto tak, ze prisla o labku a pol roka bojovala o zivot. Nekonecna laska veterinarky Lenky v Humenskych labkach ju udrzala tu na zemi, Lenka nam odovzdala tento poklad s tym, ze Samantha je zazracna.
Samantha sa stale usmieva, miluje zivot, miluje nasich psov, miluje kazdeho, miluje vtacky, rybky v nasom jazierku miluje slnko, miluje dazd, miluje ohen v krbe, pri ktorom tukam teraz do pocitaca. a cely svet miluje Samanthu. Kazdy pes, kazdy clovek, ktory ju stretne. Som vdacna, ze je mojou priatelkou, mojou ucitelkou, To dievca skoro zjedli, to dievca prislo o nohu a napriek tomu je chodiaca radost. Uci moje srdce vidiet raj na Zemi. Tymto sa ospravedlnujem mojim zvysnym 4 psom, ale dnes je to len o Samanthe.
dobru noc, nech sa vam nieco krasne sniva.

zuzana - svetlo stale s tebou Laska, lubime Ta

17. 9. 2021 23:38

Silvi dakujem Ti velmi, ze si
ze si presne taka, ako Ta vidim srdcom
ze nam pripominas, ze dobrota a laska su najviac na svete!
Z dobroty a lasky sme sa narodili :-)Martina Herschmannová - Nn

17. 9. 2021 20:01

Nádherně napsané.
Silvo s vděčností a láskou, obrovské, velké DÍKY.
Martina

Ivan - Re: Nn

17. 9. 2021 22:39

Silviya si mala toto nastavit ako poziadavku alebo smernicu už dávno....

enoch - Kto má dostane viac.

17. 9. 2021 22:14

Lásku môžeme iba dávať ako svetlo ktoré iba svieti. Je jedno čo osvetluje. "Prebudenci" netušia, že iba rozdaním môžu dostať nazat. Láska sa nedá kúpiť iba dávať a cítiť uvedomením si JA SOM láska.

Tereza -

17. 9. 2021 19:48

Zdravím sestřičko z Jeseníků