Jdi na obsah Jdi na menu

SMUTEK

17. 9. 2021
MUSÍM SE PŘIZNAT, ŽE JE MI SMUTNO, PŘÁTELÉ.
PŘIZNÁM SE, ŽE TEĎ PROŽÍVÁM VELIKÝ SMUTEK, KTERÝ CÍTÍM AŽ BOLESTNĚ FYZICKY. OD TÉ DOBY, CO JSEM PROHLÁSILA, ŽE ZDE BUDOU NĚJAKÉ PODMÍNKY PRO VIDEA, MI NEUSTÁLE NĚKDO BUĎ NABÍZÍ PENÍZE NEBO SE MĚ SNAŽÍ PŘESVĚDČIT O TOM, ŽE NEBRAT PENÍZE ZNAMENÁ, ŽE SE NEMÁM RÁDA A PODOBNÉ PLKY.
DNESKA JSEM DOKONCE ZJISTILA, ŽE NĚKTEŘÍ LIDÉ BEZ MÉHO VĚDOMÍ A SVOLENÍ MI POSLALI NA ÚČET FINANČNÍ DAR... TÍM MI PŘIDĚLALI STAROSTI A NEPOŘÁDEK V ÚČETNICTVÍ A MUSÍM JIM TO STEJNĚ VRÁTIT.
ALE CO JE NEJHORŠÍ JE TEN ZÁMĚR!!!
COPAK JSTE TAK HLOUPÍ, ŽE SI MYSLÍTE, ŽE SE DÁ VŠECHNO KOUPIT PENĚZI?!
COPAK JSTE TAK HLOUPÍ, ŽE SI MYSLÍTE, ŽE SE LÁSKA ČLOVĚKA DÁ VŮBEC SPOČÍTAT PENĚZI?!
COPAK JSTE TAK PROPADLI TOMU MAMONU, ŽE SI MYSLÍTE, ŽE SE DÁ VŠECHNO ZAPLATIT PENĚZI?!!
A VY CHCETE JÍT DO 5D??!!!!
OOHH PŘÁTELÉ, VY JSTE TAK DALECÍ TOMU, ABYSTE CHÁPALI PRINCIPY 5D, ŽE JE MI SMUTNO AŽ DO JÁDRA MÉ DUŠE.
PENĚZI SE DÁ POMĚŘOVAT POUZE HMOTA A HMOTNÉ STATKY. PAKLIŽE VÁM NABÍZÍM NĚJAKOU SLUŽBU NEBO PRODUKT, KTERÝ JE SPOJENÝ S HMOTOU, PAK JE TO V POŘÁDKU ZAPLATIT MI PENĚZI.
ALE COPAK SI MYSLÍTE, ŽE SE DOBROTA ČLOVĚKA DÁ SPOČÍTAT?!!!
NEBO DOKONCE KOUPIT?!!!!
PLATBA, KTEROU CHCI JÁ ZA PROKÁZANOU SLUŽBU SVĚTELNÉHO PRACOVNÍKA SE NEDÁ POČÍTAT A MĚŘIT V PENĚZÍCH!
POUZE VAŠE DOBROTA A SNAHA POMÁHAT DALŠÍM LIDEM JI DOKÁŽE SPLATIT!!!
PAKLIŽE JSEM VÁM DALA INFORMACE, PAK TY INFORMACE ŠIŘTE DÁL!
PAKLIŽE JSEM VÁM PROKÁZALA DOBROTU, PAK TO DOBRO ŠIŘTE DÁL!
NELEZTE MI DO ZADKU NĚJAKÝMI SUMAMI PENĚZ!
A NEPOMĚŘUJTE MĚ S NĚJAKÝMI ŠARLATÁNY, KTEŘÍ VÁS POUZE TAHAJÍ PO KURZECH, BEROU OD VÁS PENÍZE A PROBOUZEJÍ VE VÁS FALEŠNÝ POCIT Z TOHO, ŽE NA SOBĚ PRACUJETE, KDYŽ OPAK JE PRAVDOU!!!!
TAK!
A JEDINÝ DŮVOD, PROČ TOHLE NEVYSÍLÁM JE PROTO, ŽE MI NABÍHAJÍ SLZY.
JESTLIŽE CHCETE, ABYCH I NADÁLE VYSÍLALA, TAK RESPEKTUJTE PRAVIDLA A DUCHOVNÍ PRINCIPY, NA KTERÝCH JE VYSTAVĚNA ENERGIE MÉ DUŠE.
CHCETE-LI MI POMOCI, TAK SE MNOU PRACUJTE PRO DOBRO VŠECH.
A TOHLE NENÍ FALEŠNÁ SKROMNOST, ANI NEJSEM HLOUPÁ, JÁ BUDU RADŠI CHUDÁ, NEŽ BYCH SE KDY PODDALA ZKAŽENOSTI A MAMONU JAKÉHOKOLI TYPU.
TAK PROSÍM POCHOPTE A RESPEKTUJTE TO.
DISKUZE TYPU, ŽE NĚKDO JINÝ TO MÁ NASTAVENÉ JINAK MĚ TAKY NEPŘESVĚDČÍ.
CHCETE-LI MI POMOCT, KUPTE SI PŘEDNÁŠKU, TO JE JASNĚ DANÝ PRODUKT.
ALE NÁVRHY, KOMENTÁŘE A PŘESVĚDČOVÁNÍ OPAČNÉHO TYPU MĚ NEZAJÍMAJÍ.
PROSÍM RESPEKTUJTE TO.
SILVA - IL SAMANTH ENTH ETH ANAI ETH LUANTH, STRÁŽKYNĚ GALAXIE
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jitka Větrovcová - PODPORUJI

29. 9. 2021 9:51

KRÁSNĚ NAPSANÉ !!!

Veronika Fořtová - Galaxie Zlaté Růže

25. 9. 2021 23:27

Marcela - Pozdrav

22. 9. 2021 12:02

Všechny zdravím a posílám odkaz na fajn video od šamanky NAMU Fialové, mluví o akci druidů z neděle 19. září, kdy společně aktivovali české hraniční hory a jaké to má účinky a také mluví o pomoci a detoxu lidem jak očko, neočko. Je lidská a laskavá.
https://www.youtube.com/watch?v=JHqOEs8OS9k

Tady je rozhovor s Jiřím Ledvinkou, také moc fajn a smysluplné:

https://www.youtube.com/watch?v=AmZFeycT5Ng

ANDREA - 5d

20. 9. 2021 9:25

V 5d REALITE SI MAME VSETCI POMAHAT, TAK SOM SI TO PREDSTAVOVALA...KTO MA NADBYTOK DA TOMU CO MA MALO A TAKY KOLOBEH , ABY MAL KAZDY....ANO MOZNO TO NEBUDE POTREBNE, LEBO BUDU INE TELA, SVETELNE A BUDE SA DAT VSETKO ZHMOTNIT CO KTO CHCE....ALE KYM TO TAKTO PRIDE POTRVA TO ESTE ROKY.....ALEBO SA MYLIM? DAROVANIE Z LASKY KED NIEKTO MA MALO PENAZI JE ZLOCIN? JA VIEM ZE V 5d PENIAZE NEBUDU ALE KYM PRIDE TA 5D ESTE NEJAKY CAS NEJAKY ZDROJ PLATIDLA ESTE BUDE...A MYLSELA SOM ZE TERAZ JE CIELOM JE DAVAT SA DO SKUPIN A VZAJOMNE SI UZ TERAZ POMAHAT MIMO TENTO CHORY SYSTEM REALITY. SAMOZREJME SA SZILVII OSPRAVEDLNUJEM ZA POSLANIE PENAZI, UZ SAMOZREJME ZIADNE NEPOSLEM. KEDZE SOM KEDYSI PODNIKALA VIEM ZE V UCTOVNICTVE ZIADNE DAROVANE PENIAZE , AK SA NAPISE FINACNY DAR , NEUROBIA PROBLEMY LEN SA MUSIA ZDANIT STATU AKO VSETKY OSTATNE SLUZBY. ALE V CECHAHCH TO MATE ASI INAK. ESTE RAZ HLBOKE OSPRAVEDLNENIE ZA NESPRAVNY SKUTOK....

Anča - Re: 5d

20. 9. 2021 10:04

Já už do toho nechci nijak rýt, protože to tady už schytávám, že někoho osočuju, ale já mám obavy, že si nerozumíte. Diváci a Silva. Nechci se se Silvou vůbec nijak srovnávat, protože nemám odvahu někoho léčit, někomu rozvíjet paranormální schopnosti (což si myslím že ani není správné) a veřejně vystupovat … ale ta věc, která se děje, vůbec není o penězích, ani o hmotných statcích a i to tancování kolem generátorů s krystaly za několik desítek tisíc mi připadá zbytečně materialistické, myslím si, že si lidi zapnou generátor a soustředí se na něj a ne na sebe a své prožívání a svůj reálný výkon v informačním poli - myslí si, že to generátor udělá za ně.
Taky netuším, co je 5D nakonec, podle mě galaktický rozměr chápání s rozšířeným vědomím a s přijetím kosmických zákonů a jejich aplikací ve společnosti a technologiích.
Ale může to být něco dočista jiného.
Ale čím jsem si dost jistá, tak tím, že Silva prošla extrémním procesem, kde je důležitá maximální duchovní čistota a veliká až dětská otevřenost vyšším spirituálním zákonům a je v šoku z toho, že mnoho lidí tuto její realitu nechápe a snaží se jí pomoci finančně, místo toho, aby plně chápali, co říká.
Kdyby byla profík, nestane se jí to. Jenže ona není profík, což je dobře, ale na druhou stranu jí dokáže obecenstvo dostat do šoku.. Protože jinak by se i se svým příběhem zřítila dolů, to co říká, je na hodně hodně tenkém ledě, vůbec se jí nedivím, že se nechce ohrožovat finančními závazky.
A fascinuje mě, kolik lidí jakoby ani nevnímá obsahy jejích fantastických sdělení a touží se zavřít do malé idylické sektičky, kde je důležité mít tu svoji ikonu, které se dávají peníze. A říkat tomu láska.
Tahle nasládlost a odtrženost od reality a nulové kritické myšlení mě taky děsí.

Marcela - Re: Re: 5d

20. 9. 2021 12:38

Chápat situace mi pomáhá kniha Genové klíče od Richarda Rudda - odemykají vyšší záměr ukrytý v naší DNA. Každou situaci "rozklíčují" na její Siddhi, Stín a Dar.
A také kniha od Mgr. Jana Kozáka - Kořeny indoevropské duchovní tradice. Zde popisuje, krom jiného, jak jsou lidská slova matoucí a jak si vlastně většinou málo navzájem rozumíme.
Posílám odkaz na "výcuc" z této knihy, třeba někoho zaujme.

https://odysee.com/@Mgr_Jan_Koz%C3%A1k:f/Gnoze_(1-3):f

Anča - Re: Re: 5d

20. 9. 2021 12:48

A ač budu asi veřejný nepřítel č. 1, tak místo toho, abyste ponižovali Silvu nevyžádanými finančními částkami, tak zkuste opustit staré náboženské koncepty duchovnosti, které nám tu zavedly nepřátelské mimozemské rasy plazího původu. Tzn. systémy jako vůdci a následovníci, sekty, klany, rituály, materiální artefakty. Slepá tupá víra bez kritického myšlení.
Zkuste být ti bozi - emancipované bytosti schopné vlastního myšlení a úsudku, které jednají v rovné pozici bez podřízenosti či nadřízenosti. Pro které mimozemšťani nejsou bozi. Bytosti schopné rozhodovat samy za sebe, které si nechají poradit, ale už je jim špatně z toho někoho slepě následovat.
To jeracionální cesta, jak ven z toho srabu, ve kterém jsme.

A ještě co se týká těch finančních darů - Silva má živnost, je léčitelka a prodává přednášky. Jestli jí živnost funguje a má klienty, tak nepotřebuje nevyžádané finanční dary.
Kdyby existovala nadace, která by si kladla za cíl finančně podpořit lidi, kteří se krátkodobě dostali do neschopnosti se uživit z důvodu transformačních jevů, kterým se běžně v "normální" společnosti říká paranoidní schizofrenie, aby to tyto lidi ochránilo po nejkritičtější období, aby nemuseli na psychiatrii pro papíry na hlavu a neumřeli hlady, nebo neskončili na ulici, tak bych tam taky mileráda přispěla.
Protože ty lidi při kritickém počátečním období kolikrát nejsou schopní chodit do práce a myslí si, že to tak bude na věky.
A v tomto období se z důvodu existenční nouze vydávají na psychiatrii, kde jsou přibiti prášky do 3D.
Přitom kdyby dostali šanci, ve svém problému by se nějak zorientovali. Buď by zjistili, že jsou to démoni, nebo andělé, nebo mimozemšťani, nebo satanisti s mimozemskými technologiemi v prackách... ale většinou se z té krize většina lidí sebere a jdou dál. Jen z důvodů toho, že by umřeli hlady, se vydají na psychinu, aby měli nárok na invalidní důchod. A pak už mají nadosmrti cejch blázna a nařízeno papat prášky.
Tam by se vyplatilo nacpat peníze. Jenže nic takového ještě není.

Zuzana t - Re: Re: Re: 5d

20. 9. 2021 19:43

Pekneee

ANDREA - anael

20. 9. 2021 13:05

Ale preco to tu stale nazyvate sekta? To so Szilvia napisala, sme pochopili, ziadne peniaze uz nebudeme posielat a konec......tak naco do toho uz rypat? nevidite s akym zamerom to ludia urobili, do ich srdca a duse pristup nemate.....

Anča - Re: anael

20. 9. 2021 13:25

Protože jsem si všimla sektářského náběhu dění a myslím, že to je to poslední, co by kdokoliv z těch, co tu jsou chtěl.
Nechci, aby z toho byla hráblá sekta, tak před tím náběhem varuju a to posílání peněz už podle mě bylo v soukolí vzorce "vytváříme sektu".
Byla multidimenzionální mimozemská válka, které se zúčastnil tady na Zemi skoro každý, kdo v této Galaxii něco znamená. Netřeba z toho dělat sektu. To by Silvu zničilo.
A do srdcí a motivací lidí, co jí poslali peníze nevidím, ale všechny ty vaše dušující se řeči, jak za to nic nechcete a bylo to z čisté lásky, jsou lež, nic jiného.
Chcete si předplatit její další vystupování, další show.
Co kdyby se složila? Vyprdla se na všechno a šla dělat něco úplně jiného?
Budete pořád spokojení, nebudete postrádat své peníze, nebudete mít pocit, že jste podvedení?

andrea - Re: Re: anca

20. 9. 2021 14:05

Tak to je vtipne to ma pobavilo ake kupovanie Szilvie? Ved ja napriklad mam uplne iny nazov emailu a ine meno na ucte takze Silvia nemoze si spojit kto poslal peniaze a email, ktorym si ju chce niekto kupovat....pre mna to bolo anonymne ale pre mna je dolezite zistenie od Szilvie ze to bol nespravny krok ale tieto vase teorie o kupovani jej show tak to je uz fakt vela....ved na heslo je potrebne odobrenie anjelov a kupovanie show? Ved sama povedala ze aj ti co nedostanu heslo sa k nejakym info aj tak dostanu ked napise vysledok synchronizacie...a na to netreba ziadne peniaze....najviac nedorozumeni vznika z nepochopenia a nedostatku komunikacie.

Anča - Re: Re: Re: anca

20. 9. 2021 14:17

No jo, tak Silvino vyjádření máte, jak byla z těch peněz nadšená.
Všem je vám z toho smutno a já vám neomaleně říkám: Mě je to šumák.
Jakékoliv vysvětlování je marné, vy všichni víte, že to bylo z lásky a já na tohle nemám nervy.
Tak už toho fakt radši nechám ;-)

Honza - Re: Re: Re: Re: anca

20. 9. 2021 22:49

Ahoj,
vysvětlování, resp. vhledy a názory, marné imho nejsou - spousta lidí si to čte a dává to spoustu látky k přemýšlení. Díky za ně, všem.
Hádám, že řada z nás dostala zajímavou lekci z přijímání a dávání - do nedávna mě třeba nepadlo přemýšlet nad tím, jestli po obdarování bude v rovnováze i příjemce. Silvě jsem sice nakonec nic neposlal, protože jsem nenašel žádný scénář, kde by na pozadí nebyla nějaká závislost nebo závazek příjemce vůči dárci (tj. příjemce v rovnováze nebude), což jednak nechci já a hádám určitě to nechce Silva (a taky to několikrát poměrně jasně řekla ("Nechci peníze za nic" (kdysi u prvních přednášek) a "Nezkorumpovatelnost")). Ale to mě moc neomlouvá, úmysl tam byl; bez ohledu na to, jak čistý se úmysl původně zdál, stejně to končilo nějakou nectností.
(argumentace anonymitou "daru" imho neobstojí - informace v poli je a tím už to pro některé anonymní není)
--
K tématu sekta: V souvislosti s IZ teď řeším ještě téma závislosti - IZ mi hodně pomohl už jen svou hlavní misí (díky za to), ve zdejších energiích se cítím dobře, a videa jsou vlastně taky docela fajn. .. Na druhou stranu sem chodím častěji než by bylo zdravé a trávím tu výrazně víc času než bych považoval za zdravé. Hádám takových nás bude víc a závislost nejspíš ani jedné ze stran neprospívá.
Díky a krásné dny.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: anca

21. 9. 2021 7:26

Máš pravdu, že jsem se do IZ taky zažrala už nějak přesmíru, jsem ale ráda, že bylo možné prodiskutovat tolik věcí. Poslední dobou ale vnímám, že jdu přece jen jinudy, že mám jinou vizi, občas mám pocit, že jestli někdo přede mnou ještě jednou řekne "láska", že mu jednu fláknu, už jsem slyšela o lásce asi příliš, aniž by to jednou jedinkrát bylo k něčemu dobré. Tak tuším nějaké rozpory, vnímám, že celou věc beru racionálněji a nedokážu v tom jít jako dřív, když teď znám i mega dlouhé galaktické jméno Silvy, tak mi už něco přece praštilo přes čumák, že tohle už je příliš i na mě. I když to je TŘEBA možné, ale ověřené není nic, ani jestli mají vážně tak nepraktická jména.
A taky si nedovedu představit, že se budu na popud channelingu s Aštarem stávat Stvořitelem, vůbec netuším, jak bych to měla udělat a připadá mi to i svým způsobem nebezpečné, tak to dělat nebudu.
Takže cítím, že bych se měla stáhnout, protože bych asi jenom čím dál víc prudila a dát si od IZ oraz.
Co se týká ale těch peněz, tak bych řekla, že Silviinu reakci chápu a svým způsobem ji obdivuju, resp. rozumím tomu, že to musela udělat. Jinak by mohlo být hodně zle, už s těmi financemi pro Silvu to začalo nabírat sektářský rozměr a tomu je třeba se tady vyhnout ze všech sil.

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: anca

21. 9. 2021 14:32

Nějak se nám to tu už silně motá :) Co takhle konec a jít dál ;)

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: anca

21. 9. 2021 15:45

Jo, vždyť jo. Taky mám ráda všechny lidi, kteří tu jsou a diskutují, na nikoho se nehněvám, či tak něco, je super, že vůbec jsme schopní diskutovat o takových věcech. Ale vnímám, že bych byla časem asi oportunistická, na láskocpaní jsem časem získala vyloženě averzi, ač samozřejmě lásku a s ní vázající se soucit ctím, ale ten neustálý důraz na lásku mi leze na mozek.

Anča - Re: anael

20. 9. 2021 14:00

A teď jsem si všimla toho nápisu - pozor, já nejsem Anael, to je andělská bytost. Jsem drzá a neomalená Anča. Tu událost jsem prošla jako bojovnice, tak jsem úplně ztratila cukrbliky a chuť si jakkoliv lhát a dlouho diplomaticky tancovat kolem hlouposti.
Neberte to Andreo jako nepřátelství.
Jen nesnáším sekty.

Martina Smbrožová - Plně chápu a souzním .

20. 9. 2021 15:06

Plně chápu rozčarování a pocity je to jako políček od lidí o kterých si myslíte, že jste spolu na společné vlně. Již jako malé dítě jsem měla v sobě obraz s vzpomínku, jak se správně a pospolitně žije není tam materiální svět a lidi jsou si nápomocni a blízcí, jako jedna velká rodina. Není tam žádné náboženství , ale stmeluje je zdroj lásky v podobě krásného světla. To světlo vytváří lidé svou čistou myslí. Věřím, že naše děti se dočkají této krásné země. Ale teď jsme tu, abychom uvedli věci do chodu a postarali se o blaho všech. Penězi to nebude, to mi věřte. Sylvě posílám objetí.

Leri - Kanárské ostrovy - sopka na La Palma

20. 9. 2021 14:59

Včera chrlila lávu sopka na Kanárech na ostrově La Palma. možná bude zlobit více týdnů, ůvědci" ještě neví přesně.
Myslíte, že to je událost, na kterou Silva upozorňovala v rámci kataklyzmat? Na tadasco je nový článek, který dává sopku do souvislosti s potenciálním nebezpečením mega tsunami.
https://tadesco.org/jste-pripraveni-mate-nakoupeno-varoval-jsem-pred-15-lety-na-prednaskach-show-must-go-on/
Nejsem nadšená z toho, že sice na vzdálenějším ostrově Gran Canaria mám syna ještě 2 měsíce. A navíc manžel v pátek chce letět na sousední Tenerife, já jsem odlet odmítla.

ANDREA - DAROVANIE PENAZI

20. 9. 2021 9:07

SOM V SOKU ZE SI SILVIA MYSLI ZE TI LUDIA CO JEJ DAROVALI PENIAZE JEJ CHCU LIEZT DO ZADKU...MYSLELA SOM ZE ZLE VIDIM...VED JASNE POVEDALA ZE KAZDE ZVOLENIE NA HESLO MUSIA OBOBRIT ANJELI... TAKZE NEJAKE KUPOVANIE JE ABSOLUTNE ZBYTOCNE.....
VSETCI CO JEJ POSLALI PENIAZE JEJ TO POSLALI Z VDAKY CO ROBI PRE PLANETU A NIE PRE TO ABY SI JU KUPOVALI, JE TU VELA PRACOVNIKOV SVETLA, KTORI TO NEROBILI SO ZAMEROM KUPOVANIA. ALE SAMOZREJME VSETCI CO SI TENTO PRISPEVOK PRECITALI JEJ UZ PENIAZE NEPOSLU A NAUCILI SME SA DALSIU ZIVOTNU LEKCIU. A JA SOM TIEZ Z TOHOTO CELEHO SMUTNA