Jdi na obsah Jdi na menu

SMUTEK

17. 9. 2021
MUSÍM SE PŘIZNAT, ŽE JE MI SMUTNO, PŘÁTELÉ.
PŘIZNÁM SE, ŽE TEĎ PROŽÍVÁM VELIKÝ SMUTEK, KTERÝ CÍTÍM AŽ BOLESTNĚ FYZICKY. OD TÉ DOBY, CO JSEM PROHLÁSILA, ŽE ZDE BUDOU NĚJAKÉ PODMÍNKY PRO VIDEA, MI NEUSTÁLE NĚKDO BUĎ NABÍZÍ PENÍZE NEBO SE MĚ SNAŽÍ PŘESVĚDČIT O TOM, ŽE NEBRAT PENÍZE ZNAMENÁ, ŽE SE NEMÁM RÁDA A PODOBNÉ PLKY.
DNESKA JSEM DOKONCE ZJISTILA, ŽE NĚKTEŘÍ LIDÉ BEZ MÉHO VĚDOMÍ A SVOLENÍ MI POSLALI NA ÚČET FINANČNÍ DAR... TÍM MI PŘIDĚLALI STAROSTI A NEPOŘÁDEK V ÚČETNICTVÍ A MUSÍM JIM TO STEJNĚ VRÁTIT.
ALE CO JE NEJHORŠÍ JE TEN ZÁMĚR!!!
COPAK JSTE TAK HLOUPÍ, ŽE SI MYSLÍTE, ŽE SE DÁ VŠECHNO KOUPIT PENĚZI?!
COPAK JSTE TAK HLOUPÍ, ŽE SI MYSLÍTE, ŽE SE LÁSKA ČLOVĚKA DÁ VŮBEC SPOČÍTAT PENĚZI?!
COPAK JSTE TAK PROPADLI TOMU MAMONU, ŽE SI MYSLÍTE, ŽE SE DÁ VŠECHNO ZAPLATIT PENĚZI?!!
A VY CHCETE JÍT DO 5D??!!!!
OOHH PŘÁTELÉ, VY JSTE TAK DALECÍ TOMU, ABYSTE CHÁPALI PRINCIPY 5D, ŽE JE MI SMUTNO AŽ DO JÁDRA MÉ DUŠE.
PENĚZI SE DÁ POMĚŘOVAT POUZE HMOTA A HMOTNÉ STATKY. PAKLIŽE VÁM NABÍZÍM NĚJAKOU SLUŽBU NEBO PRODUKT, KTERÝ JE SPOJENÝ S HMOTOU, PAK JE TO V POŘÁDKU ZAPLATIT MI PENĚZI.
ALE COPAK SI MYSLÍTE, ŽE SE DOBROTA ČLOVĚKA DÁ SPOČÍTAT?!!!
NEBO DOKONCE KOUPIT?!!!!
PLATBA, KTEROU CHCI JÁ ZA PROKÁZANOU SLUŽBU SVĚTELNÉHO PRACOVNÍKA SE NEDÁ POČÍTAT A MĚŘIT V PENĚZÍCH!
POUZE VAŠE DOBROTA A SNAHA POMÁHAT DALŠÍM LIDEM JI DOKÁŽE SPLATIT!!!
PAKLIŽE JSEM VÁM DALA INFORMACE, PAK TY INFORMACE ŠIŘTE DÁL!
PAKLIŽE JSEM VÁM PROKÁZALA DOBROTU, PAK TO DOBRO ŠIŘTE DÁL!
NELEZTE MI DO ZADKU NĚJAKÝMI SUMAMI PENĚZ!
A NEPOMĚŘUJTE MĚ S NĚJAKÝMI ŠARLATÁNY, KTEŘÍ VÁS POUZE TAHAJÍ PO KURZECH, BEROU OD VÁS PENÍZE A PROBOUZEJÍ VE VÁS FALEŠNÝ POCIT Z TOHO, ŽE NA SOBĚ PRACUJETE, KDYŽ OPAK JE PRAVDOU!!!!
TAK!
A JEDINÝ DŮVOD, PROČ TOHLE NEVYSÍLÁM JE PROTO, ŽE MI NABÍHAJÍ SLZY.
JESTLIŽE CHCETE, ABYCH I NADÁLE VYSÍLALA, TAK RESPEKTUJTE PRAVIDLA A DUCHOVNÍ PRINCIPY, NA KTERÝCH JE VYSTAVĚNA ENERGIE MÉ DUŠE.
CHCETE-LI MI POMOCI, TAK SE MNOU PRACUJTE PRO DOBRO VŠECH.
A TOHLE NENÍ FALEŠNÁ SKROMNOST, ANI NEJSEM HLOUPÁ, JÁ BUDU RADŠI CHUDÁ, NEŽ BYCH SE KDY PODDALA ZKAŽENOSTI A MAMONU JAKÉHOKOLI TYPU.
TAK PROSÍM POCHOPTE A RESPEKTUJTE TO.
DISKUZE TYPU, ŽE NĚKDO JINÝ TO MÁ NASTAVENÉ JINAK MĚ TAKY NEPŘESVĚDČÍ.
CHCETE-LI MI POMOCT, KUPTE SI PŘEDNÁŠKU, TO JE JASNĚ DANÝ PRODUKT.
ALE NÁVRHY, KOMENTÁŘE A PŘESVĚDČOVÁNÍ OPAČNÉHO TYPU MĚ NEZAJÍMAJÍ.
PROSÍM RESPEKTUJTE TO.
SILVA - IL SAMANTH ENTH ETH ANAI ETH LUANTH, STRÁŽKYNĚ GALAXIE
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Stanislav - Pohled na reakce

20. 9. 2021 8:30

Děkujeme Silvo .
Já se nedivím , že lidem co nepochopili podstatu bytí , Silva ukázala směr .
Chcete dělat dobro , nebo pomáhat bídné Silvě ?
Podstata je jasná strach lidí , že jim třeba Silva nepošle přihlašovací heslo , protože ještě nejsou připraveni ?
A to je ten kámen úrazu , pro tuto společnost , strach a drazí vše se nedá koupit a činit dobro můžete i úsměvem
a meditací a nemusíte notně posílat peníze .
Přestaňte přemýšlet , tudy cesta nevede , otevřete srdce a mluvte jím pravdu toť vše .
Čiňte dobro a šiřte lásku a pravdu .
Penězi se láska a štěstí nekupuje , možná závan v mezi období , než jich je "dost" amen.

PS: Jen pro čtivé , setkal jsem se s léčením poprvé bez peněz za "Otče náš " a "Zdrávas" od pana Patloky .
Do dnes jsem mu vděčen , za směr . I já ten dar považuji za větší štěstí a transformaci energie lidem poskytuji
nezištně a odměnou jsou mi pak ty výsledky a uvědomění těch bytostí . Bůh uzdravuje amen

"NT" - *** :-) ***

20. 9. 2021 2:28

Dobrej paní Silvo, znám vás tak pár hodin celkově, ale mega moc fandím tomu vašemu sebeochrannému a vubec tak nějak Spravedlivému POHYBU ted tyto dny! UPE mi to ZAZVONILO V NITRU.....tož beztak se naše duše znaj, ale ted toho mám tež tři prdleky :D JEN takto rychle.... vám letí MEGA MOC mojí ENERGOŠKY a PODPORY....tod vsio! FANDÍM a posílám ***EPIC*** O:-) Víc jako lidí jako VY! víc lidí jako MY! :-*

"NT" - Re: *** :-) ***

20. 9. 2021 4:23

Eeeee... samej překlep, doufám že vy mluvit "Tatarsky" :-D O:-) ...tož tak když píšu v zápalu, píšu *Hezky Třeskuplesky* O:-) ...nic, valím spát....mějte se :))))

Jdeněk - /vaha

18. 9. 2021 12:08

Milá Sylvo
Taky je mi smutno z toho co co zde čtu. Mám na to svůj náhled. Ti lidé co Ti poslali peníze si nechtějí nic koupit, ani Tebe ani žádné senzace nebo něco jiného. Vyjádřili Ti naprostou podporu k tomu aby jsi se mohla nějak zařídit a zůstat s nimi. Sice jsou někteří co Tě sledují ze zvědavosti, ale většina je těch, co Tě potřebují. Dáváš jim šanci si uvědomovat jejich sílu k k tomu, aby se odrazili ode dna, které je ještě částečně drží. Vím sám jak je těžké zbavit se starých programů, zděděných po předcích. Je to jako loupání cibule, slupka po slupce. Někomu to trvá déle, někomu to jde rychleji. Všichni jsme jedno, jedna bytost v jednom vesmíru. Potřebujeme se navzájem. bez toho nejsme schopní posunu. Každý nám zrcadlí něco a všichni dohromady můžeme dokázat tu hezkou změnu tam nahoru. Zvaž svá slova a neopouštěj ty co v Tobě vidí naději, světlo, laskavá slova, která táhnou ostatní ke hvězdám.

Zdeněk

Beata - Re: /vaha

18. 9. 2021 21:53

Podpisujem, krasne napisane ❤️

Barča - Re: /vaha

19. 9. 2021 0:11

To je moc krásné. Popsal jste to jednoduše tak, jak bych to já nezvládla (při každém pokusu jsem se zamotala do všech myšlenek a bylo by to na román). :)

Nevím, kdo měl jaký záměr, ani jak přesně by peníze měly být vnímány, ale často slyším, že hojnost přichází různými způsoby. Někdy je potřeba i těch peněz - na nájem, opravu pračky, nové boty, ... nevím, jak to má nastavené zrovna Silva. Možná že pro její duši je opravdu i takový dar zátěži, ale to my ostatní (někteří) nevíme. Nejsme tak daleko, abychom to viděli.

Já osobně to vidím tak, že bych ráda přispěla na krystaly nebo baterky do generátoru prány. Protože chci podpořit práci, kterou odvádí. Ne z pocitu moci, ale protože věřím v důležitost této práce. Možná je to špatně... Nevím. Ale záměr je takový, že chci podpořit člověka, který pro nás všechny dělá velké věci. Ne si kupovat výhody či zalíbení. Kdybych bydlela blíž, můžu místo toho třeba vyžehlit, co já vím... Peníze jsou ovšem asi jednodušší pomocí, když přesně nevíme, jakou konkrétní pomoc dát. Na druhou stranu dávat pomoc, která není vyžádaná asi taky není v pořádku....
Mám se co učit. Ale proto jsem nejspíš tady.
Takže děkuji, že se můžu takto zamyslet a hledat pravdu :)

Anča - Re: Re: /vaha

19. 9. 2021 10:28

Tady jde o to, že i při vaší dobré vůli, kdy jste to nemysleli nijak zle, se může Silvě stát, že jí přistanou na účtě X desítek tisíc, což je pro člověka, který má úkoly na rovině vysokospirituálních světů, které převádí sem na zem, minimálně komplikace.
Protože trochu pochybuju, že je to o tom, nakoupit co nejvíc krystalů.
Ty peníze jsou zátěž, bere ji to svobodu rozhodování, čistotu toku příjmů, které chce mít co nejvíc v harmonii se svým vlastním plánem.
Peníze kazí lidi. Co s nevyžádanými penězi? Má je dát na útulek?

Zdeněk - Re: Re: Re: /vaha

19. 9. 2021 14:36

Peníze nekazí lidi, pouze posilují jeho pravou tvář, charakter. Kdo s nimi pomáhá, opět je použije na pomoc. Kdo dělá špatné věci, učiní větší zlo. Ano, může se stát že v nepřipravené době větší příjem člověka zaskočí, nadělá mu problémy. V tu chvíli neví co má dělat. Potkalo mě to také. O spoustu peněz jsem poté přišel ale co se stalo, Byly mi vráceny. Uvědomil jsem si hloupost svého jednání a požádal v pokoře aby se situace napravila. Stalo se. Dnes se na přítok penízků dívám jinak. Rozmýšlím co s nimi a když nevím, tak je ukládám. Kdo ví co bude jednou potřeba, komu pomoci, sobě, někomu jinému. To nechávám na vedení s hora.
Zdeněk

Anča - Re: Re: Re: Re: /vaha

19. 9. 2021 15:08

Asi je hodně přístupů k penězům a myslím, že každý rozumný se snaží být finančně soběstačný čestnými nezávislými způsoby. Myslím, že být zasypaná penězi lidmi, co si myslí, že si tím zaplatili vstupenku do 5D, je nefalšované peklo a taky by mě vyloženě uráželo být takto nesmyslně vydržovaná. Já se Silvě nedivím, že ty peníze nechce.

Marcela - Re: Re: /vaha

19. 9. 2021 15:17

Naprostý souhlas s tím, jak to napsala Barča a Jdenek / vaha.
Přispěla jsem něco Sylvě na účet, fakt s čistým úmyslem ji podpořit. Rozhodně ne s očekáváním jakýchkoliv závazků z její strany. Ale nemíním si za to sypat popel na hlavu. Naivně jsem si myslela, že malý dar udělá radost.
A zatím v komentářích čtu, jak jsou peníze odporné, jací jsou ti, co přispěli, troubelínové a že snad někteří očekávají, že je někdo potáhne do 5D… Hmm, vidím to jinak. S manželem máme menší firmu a podnikáme už 28 let. Naše peníze jsou tvrdě a poctivě odpracované, víme, co je zodpovědnost sám za sebe a za své činy. Zajímáme se i o věci mezi nebem a zemí, rádi bychom měli vyrovnanou materiální i duchovní stránku života. Ale ne vždy se daří a obecně je málo volného času. Takže jsem teď Sylvě přispěla, coby výraz poděkování, za všechno, co jsem se od ní na Indigu za uplynulý rok a něco, dozvěděla. Za to moc díky a díky i za tu „ťafku“ s názvem SMUTEK, co teď přišla. I to je pro mě v něčem posun kupředu. Snažím se to chápat, na víc asi nemám.
Všechny zdravím a díky za to, že jste.

Anča - Re: Re: Re: /vaha

19. 9. 2021 17:01

Jen chápu Silvyn postoj a snažím se trochu objasnit, co za tím může stát. Rozhodně nechci někomu něco vyčítat, ostatně co je mi po tom.
Z těch reakcí často čtu jakousi závislost na Silvě a to až nerozumnou a nezdravou.

"Dáváš jim šanci si uvědomovat jejich sílu k k tomu, aby se odrazili ode dna, které je ještě částečně drží."
"Zajímáme se i o věci mezi nebem a zemí, rádi bychom měli vyrovnanou materiální i duchovní stránku života."

To jo, ale to přece nemůže zařídit Silva, i kdyby jste měli tolik peněz, že postavíte generátorů prány futrál.
Obecně tady, při vší úctě pozoruji dost podivný posun k sektě, který probíhá schematickým nevědomým vzorcem chování lidské společnosti. Je to jeden ze vzorců chování, který je potřeba dát pryč, jeden z plazích vzorců.
Silva se stáhla z veřejného prostoru, protože chce mít klid a rovnováhu a vyzvala své diváky, ať se od ní nechají prověřit.
Už to znamená, že ona ví, kdo jsou diváci, diváci ví, kdo je ona, ale diváci neví, kdo jsou ostatní diváci.
To dává Silvě zvláštní moc a stačí, aby se zmínila o výpadcích finančních zdrojů a diváci hned v posvátné panice posílají peníze, jak se to sluší a patří, když se zakládá nová sekta.
Tady s Aštarem ve znaku. Jen tak přemítám, abyste se do toho nezamotali.
Protože já jsem přesvědčená, že Silva ve skutečnosti nechtěla peníze, jen se snažila popsat okolnosti svého života, které ji vedou k uzavření se veřejnosti a k uvolnění hektického tempa.
Taky jsem přesvědčená, že Silvě přišla nutnost této životní změny jako odměna, aby si mohla odpočinout po extrémně náročném období.
A diváci to pochopili všelijak, ale nevědomky zakládáte sektu a chováte se podle toho vzorce.
A myslím si, že tohle Silva taky nechce, proto do toho tak kopla, aby tomu zabránila.
A myslím si, že dělá dobře.
Protože tyto věci, o kterých se tu mluví, nejsou ještě prokazatelné a jsou vždy větší, než kdokoliv z nás a vše je v procesu.

Alena - Re: /vaha

19. 9. 2021 21:26

Cítím to stejně. Záleží mi na tom, aby Silva mohla v pohodě pracovat pro planetu a nemusela si dělat starosti s nájmem a podobnými záležitostmi. O kupování někoho není to nebylo ani omylem myšleno. Alena

Majka - Re: /vaha

19. 9. 2021 22:00

Posílat peníze někomu, kdo si o ně neříká je stejné, jako poskytovat službu, o kterou si nikdo neříká. Nadělá to více škody než osohu (být užitečný). V konkrétním případě tento akt způsobil hodně výrazné emoce, které ve svém důsledku oslabují, místo radosti, která by pomáhala. Ti, co posílali nevyžádané dary se dopustili stejné nerozvážnosti jako ti, kteří nařizují ochraňovat jiné. Chybí respekt. Pokud se tak stalo, je možné, že to má svůj důvod. Každý se teď potřebujeme zamyslet, co nám tato událost říká. To je vše. ☼

Jofo - Ospravedlnenie pre Silviu.

19. 9. 2021 20:01

Silvia, prepáčte. Ja sa Vám chcem ospravedlniť za to, že som sa tiež pripojil a poslal pár Eur na Vás účet. Mňa nenapadlo, že by Vam to spôsobilo žiaľ, slzy a zarmutok. Nie som na tejto planéte, aby som skodil a spôsoboval zlo.

Ja si Vás veľmi vážim a vždy som sa tešil na Vaše videá a príspevky. Nemám žiadny oltár ani generator. Nevedel som ako prispieť a podporiť Vaše úsilie. Viem si predstaviť, že len samotné prípravy zaberú veľa nákupov, času a snahy a chcel som máličkom prispieť aspoň na pár kryštálov.

Prosím, nehľadajte v tomto žiaden zlý zámer, žiaden záväzok, žiadne patolizactvo ani nič podobné. Nepokladám sa až za tak materiálne založeného. Tých pár "drobných" som rad poslal z PN, ktorú dostávam od sociálnej poisťovne a sam skoro 2 roky nepracujem. Moje úmysly neboli a nie sú zlé.

Sami ste spomínali vo videu, že neprejde nikto, kto je sebec. Pamätám si to a sam sa snažím na pracovať. Môj prispevok ľudstvu vidím v inom odbore a roky na tom pracujem. Detaily zatiaľ nechcem prezrádzať. Ešte mám pred sebou sériu pokusov a sam som zvedavý na výsledok. Ak však budem úspešný, bude to dar pre celé ľudstvo od našej spoločnej Matky a Otca.

Ešte raz prepáčte, že som Vás nechcene urazil prevodom a spôsobil Vam žiaľ a nepríjemnosti. Už sa to z mojej strany nezopakuje.

Posielam všetkým lásku, úsmev a šťastie.

zuzana - len pripominam nadherne chvile nasho spojenia

19. 9. 2021 19:12

SILVA - IL SAMANTH ENTH ETH ANAI ETH LUANTH, STRÁŽKYNĚ GALAXIE

MEDITACE 20.9. - Omluva planetě, meditace bez generátoru, nejspíš s dračím oltářem nebo nejlépe v přírodě.
MEDITACE 21.9. - Stát se Bohem, prý myšleno doslova, máte se během meditace stát Bohem.

DALŠÍ SYNCHRONIZACE SE BUDE KONAT:
20.9. V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH OD 17:00
21.9. OD 11:00 DO 14:00
22.9. OD 19:00 AŽ DO PŮLNOCI

Alena - Respekt

17. 9. 2021 22:16

Moc mně mrzí, že evidentně nechápu co je pět D. Pomoci určitě chci a přednášky jsem si koupila. Už dlouho pracuji jak dovedu a vím, že je zapotřebí se učit stále něco dalšího. Jak mám ale vědět, co je to něco dalšího, když nemám žádný příklad? Nutně potřebuji pomoc a náhled na to, co mám dělat jinak. Budu ráda respektovat cokoli co řeknete. Alena

enoch - Re: Respekt

17. 9. 2021 22:20

5D . je rýchlosť kmitočtu vedomia.

enoch - Re: Respekt

17. 9. 2021 22:32

Alenka, netreba sa nič učiť . IBA buď a s láskou pozoruj. Nesúď iba pozoruj. Keď hodnotíš to je dobre a to je zlé, tak súdiš. Aj chválou uprednostňuješ a hodnotíš. Všetko iba je a rôzne sa prejavuje. POZORUJ.

Alena - Re: Re: Respekt

17. 9. 2021 23:32

Fajn, to je dobré a to je zlé nefunguje. O tom žádná. Reakce na to je vždy sebeobrana. A co tohle funguje takto, za daných okolností a chceš-li dosáhnout jiného výsledku (třeba uvařit brambory) je třeba se přizpůsobit okolnostem. To je také hodnocení? Nežiji v klášteře, kde by to mohlo být jednodušší, i když si ani to moc nemyslím. Alena

enoch - Re: Re: Re: Respekt

18. 9. 2021 0:04

Alenka: V tme nevidieť možnosti. Vo svetle je veľa možnosti : Ponúkni im ovocie, to netreba variť. atď. Môžeš nadávať, že prší ,ale môžeš sa aj radovať ,že prší. Príčina ma vždy následok. Ako sa ne vec pozeráš takú ju aj vidíš. (varené zemiaky sú super) A čo ak ich nebude. Aká by si bola šťastná keby bolo čo uvariť... či ???