Jdi na obsah Jdi na menu

SMUTEK

17. 9. 2021
MUSÍM SE PŘIZNAT, ŽE JE MI SMUTNO, PŘÁTELÉ.
PŘIZNÁM SE, ŽE TEĎ PROŽÍVÁM VELIKÝ SMUTEK, KTERÝ CÍTÍM AŽ BOLESTNĚ FYZICKY. OD TÉ DOBY, CO JSEM PROHLÁSILA, ŽE ZDE BUDOU NĚJAKÉ PODMÍNKY PRO VIDEA, MI NEUSTÁLE NĚKDO BUĎ NABÍZÍ PENÍZE NEBO SE MĚ SNAŽÍ PŘESVĚDČIT O TOM, ŽE NEBRAT PENÍZE ZNAMENÁ, ŽE SE NEMÁM RÁDA A PODOBNÉ PLKY.
DNESKA JSEM DOKONCE ZJISTILA, ŽE NĚKTEŘÍ LIDÉ BEZ MÉHO VĚDOMÍ A SVOLENÍ MI POSLALI NA ÚČET FINANČNÍ DAR... TÍM MI PŘIDĚLALI STAROSTI A NEPOŘÁDEK V ÚČETNICTVÍ A MUSÍM JIM TO STEJNĚ VRÁTIT.
ALE CO JE NEJHORŠÍ JE TEN ZÁMĚR!!!
COPAK JSTE TAK HLOUPÍ, ŽE SI MYSLÍTE, ŽE SE DÁ VŠECHNO KOUPIT PENĚZI?!
COPAK JSTE TAK HLOUPÍ, ŽE SI MYSLÍTE, ŽE SE LÁSKA ČLOVĚKA DÁ VŮBEC SPOČÍTAT PENĚZI?!
COPAK JSTE TAK PROPADLI TOMU MAMONU, ŽE SI MYSLÍTE, ŽE SE DÁ VŠECHNO ZAPLATIT PENĚZI?!!
A VY CHCETE JÍT DO 5D??!!!!
OOHH PŘÁTELÉ, VY JSTE TAK DALECÍ TOMU, ABYSTE CHÁPALI PRINCIPY 5D, ŽE JE MI SMUTNO AŽ DO JÁDRA MÉ DUŠE.
PENĚZI SE DÁ POMĚŘOVAT POUZE HMOTA A HMOTNÉ STATKY. PAKLIŽE VÁM NABÍZÍM NĚJAKOU SLUŽBU NEBO PRODUKT, KTERÝ JE SPOJENÝ S HMOTOU, PAK JE TO V POŘÁDKU ZAPLATIT MI PENĚZI.
ALE COPAK SI MYSLÍTE, ŽE SE DOBROTA ČLOVĚKA DÁ SPOČÍTAT?!!!
NEBO DOKONCE KOUPIT?!!!!
PLATBA, KTEROU CHCI JÁ ZA PROKÁZANOU SLUŽBU SVĚTELNÉHO PRACOVNÍKA SE NEDÁ POČÍTAT A MĚŘIT V PENĚZÍCH!
POUZE VAŠE DOBROTA A SNAHA POMÁHAT DALŠÍM LIDEM JI DOKÁŽE SPLATIT!!!
PAKLIŽE JSEM VÁM DALA INFORMACE, PAK TY INFORMACE ŠIŘTE DÁL!
PAKLIŽE JSEM VÁM PROKÁZALA DOBROTU, PAK TO DOBRO ŠIŘTE DÁL!
NELEZTE MI DO ZADKU NĚJAKÝMI SUMAMI PENĚZ!
A NEPOMĚŘUJTE MĚ S NĚJAKÝMI ŠARLATÁNY, KTEŘÍ VÁS POUZE TAHAJÍ PO KURZECH, BEROU OD VÁS PENÍZE A PROBOUZEJÍ VE VÁS FALEŠNÝ POCIT Z TOHO, ŽE NA SOBĚ PRACUJETE, KDYŽ OPAK JE PRAVDOU!!!!
TAK!
A JEDINÝ DŮVOD, PROČ TOHLE NEVYSÍLÁM JE PROTO, ŽE MI NABÍHAJÍ SLZY.
JESTLIŽE CHCETE, ABYCH I NADÁLE VYSÍLALA, TAK RESPEKTUJTE PRAVIDLA A DUCHOVNÍ PRINCIPY, NA KTERÝCH JE VYSTAVĚNA ENERGIE MÉ DUŠE.
CHCETE-LI MI POMOCI, TAK SE MNOU PRACUJTE PRO DOBRO VŠECH.
A TOHLE NENÍ FALEŠNÁ SKROMNOST, ANI NEJSEM HLOUPÁ, JÁ BUDU RADŠI CHUDÁ, NEŽ BYCH SE KDY PODDALA ZKAŽENOSTI A MAMONU JAKÉHOKOLI TYPU.
TAK PROSÍM POCHOPTE A RESPEKTUJTE TO.
DISKUZE TYPU, ŽE NĚKDO JINÝ TO MÁ NASTAVENÉ JINAK MĚ TAKY NEPŘESVĚDČÍ.
CHCETE-LI MI POMOCT, KUPTE SI PŘEDNÁŠKU, TO JE JASNĚ DANÝ PRODUKT.
ALE NÁVRHY, KOMENTÁŘE A PŘESVĚDČOVÁNÍ OPAČNÉHO TYPU MĚ NEZAJÍMAJÍ.
PROSÍM RESPEKTUJTE TO.
SILVA - IL SAMANTH ENTH ETH ANAI ETH LUANTH, STRÁŽKYNĚ GALAXIE
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

enoch - Re: Re: Re: Re: Respekt

18. 9. 2021 0:15

Na záver . Nedokážem zmeniť svet. ALE dokážem zmeniť svoj pohľad na svet. : )))

Alena - Re: Re: Re: Re: Respekt

18. 9. 2021 0:53

Tohle vypadá jako že je spíš o postojích a záměru/motivu jednání, než o tom co se děje. Rozumím tomu dobře? Alena

Alena - Re: Re: Re: Re: Respekt

18. 9. 2021 0:53

Tohle vypadá jako že je spíš o postojích a záměru/motivu jednání, než o tom co se děje. Rozumím tomu dobře? Alena

7Richenza - Re: Re: Re: Re: Re: Respekt

18. 9. 2021 12:58

Paní Aleno, úplně Vás chápu, chápu Váš pocit ztracenosti. Také mě mrzelo, co paní Silva napsala. Ale trvalo to asi den, než mi zas bylo dobře. Už dlouho to dělám tak, že dám prosbu nahoru, já říkám prosbu ke zdroji ať mi dá vědět co dělám špatně a proč mě to tak bolí. A bylo mi sděleno - podvědomě v úvahám jsem si uvědomila, nejsou to slova, je to tak, že najednou vím - že se mám vrátit k sobě a dělat to přesně tak, jak říká enoch. Začít pomalu, nejprve si každý den večer lehnout do klidu a poděkovat za vše co se mi stalo, ráno se probudit a říct si jsem radost, štěstí, zdraví, láska, hojnost, usmívat se sama v sobě zevnitř, já říkám plynout v tom co se děje okolo mě a být uvnitř v klidu a v harmonii. A když z toho vypadnu, zas se do toho vrátit. Poslechněte si videa pana Coufala na YouTube Poselství stvořitele, třeba všechna, ta mi moc pomohla. Poslechněte si i pana 4 dohody od pana Jaroslava Duška, také najdete na YT. Zkuste si poslechnou pana Ledvinku. Najděte si povídání s paní doktorkou Sičovou také na YT. Začněte sama. Já také nevidím auru, nemám žádné schopnosti, mám jenom intuici a vím že tato moje cesta je správná. Miluju zvířata, rostliny, kameny, stromy, nebe. A jde to. klid v sobě mám a to je mi dobře.

Ivan - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respekt

18. 9. 2021 17:51

Efekt na život je, aj napriek týmto snahám, buď nulový alebo negatívny.
Za 25 rokov sa k Zemi správame horšie ako okupanti. A v našich svetských životoch sme zdaňovaní viac a viac a rafinovanými spôsobmi.
Aby sme neboli prekvapení čo sú zač "vesmírne rady" !?!?

7Richenza - Re: Re: Re: Re: Re: Respekt

19. 9. 2021 13:18

Nové poselství https://www.youtube.com/watch?v=uWqOO6Wy2c8

zuzana - Re: Respekt

18. 9. 2021 0:45

Alenka Silvia svoj Smutek nesmerovala Tebe. Ty si prejavila tolko lasky a empatie, ze ak by som bola Tvoj anjel, pohladim Ta po cele a prinesiem Ti ten najkrajsi sen.
Inspirovala si ostatnych svojim prikladom -kupit si prednasky, poslat energiu-lasku.
si uzasna svetelna bytost, ktora svojou energiou lieci ludi, nebud na seba prisna.
si nadherny clovek a ja som vdacna, ze smiem byt s Tebou v indigovom klubiku.

Alena - Re: Re: Respekt

18. 9. 2021 1:03

Teď mám v očích slzy úlevy. Vždy se snažím o zpětnou vazbu a pochopit co se dá. Nemyslím si, že mám patent na rozum a vždy se snažím přemýšlet a zvažovat, co bylo řečeno. I teď jsem z toho něco pochopila a děkuji za to. Zdravím a dobrou noc:-) Alena

Anča - Re: Respekt

18. 9. 2021 10:26

Aleno, já mám z tebe pocit, že vnímáš velice složitým a svébytným způsobem, který je skutečně velice meditativní a že jsi daleka fofrům, které zná i Silvie. Jestli ti můžu za sebe něco doporučit, tak možná přestat si dění tolik romantizovat. Ve všem se točí nejen vysoko spirituální energie Země, ale i těžko vysvětlitelné exopolitické reálie. A vše není jen o tom, být co nejhodnější a nejvíc milující, ale taky se nebát bádat, neztrácet kritický rozum.
A hlavně to není o tom, někoho následovat.

Anča - jen názor

18. 9. 2021 10:18

Naštěstí nejsem do těchto tahanic s nápady věnovat Silvii peníze nijak namočená, popravdě mě to ani nenapadlo.
Chápu její vyjádření, které je v magické rovině vnímání velice pravdivé. Pokud Silvii zasypou peníze, prohrála. Peníze jsou těžká energie, točí se v nich krev. Ve skutečnosti není dobré mít peníze, které nejsou přijaté myslí, to znamená, že jsou zasloužené. Jakékoliv nezasloužené peníze člověku narušují jeho informační prostor života a zatěžují ho těžkou karmou.
Myslím, že opravdu není vhodné si plést Silvii s peněžními dárcovskými sbírkami na nový projekt.
To, co dělá a o čem mluví, je podle mého názoru něco, co tu ještě nebylo a není to běžné léčitelství. Je to transformační jev současné doby. Ona sama je velice závislá na kosmologické čistotě svého prožívání a jednání.
Jenže toto málokdo chápe, to vyžaduje bezprostřední skutečnost akčního prožívání a jednání na magické rovině v rámci této dimenzionální události, ve které figurují i mimozemšťané.
Její vyjádření, že je strážkyně Galaxie, je s největší pravděpodobností pravdivé. Její spirit zřejmě střeží tuto Galaxii buď v podobě dimenzionální bytosti, či výkonné funkce v rámci Galaktické federace.
Jenže pro normálního člověka to může být těžce nepochopitelné a může být i uražený, když čte takové emotivní vyjádření.
Myslím, že v současné době ani není možné někoho uměle dostat do 5D a je nesmysl se upnout na kohokoliv, ve smyslu, "ty mě tam dostaneš, do toho 5D viď?" Na, já ti zaplatím.
To opravdu takto nefunguje. Myslím, že by se všichni měli trochu uklidnit.
Lidi s očekáváním absolutního zázraku od Silvie a Silvie by si měla uvědomit, že za lidi ve skutečnosti nemá zodpovědnost, každý by si měl sám v sobě srovnat, o čem ona mluví.

Petr - Re: jen názor

18. 9. 2021 11:13

Upřímně řečeno, kdybych chtěl Silvii poslat nějaké zlem zatížené peníze, tak ani nevím jak bych to měl udělat.
Bo nedisponuju krvavými diamanty těženými dětskými otroky v Kongu, které bych prodal, abych získal ty "zlem zatížené peníze".

Tohle je naprostý nesmysl. Jestli jsou mnou vydělané peníze zatížené potem a krví, tak jedině mou vlastní. :-)

Peníze jsou neutrální energií. A pokud tuto energii nechci přijmout, tak ji pořád mohu věnovat na "dobročinné účely".
Podobně jako zlato. Je to jen kov. A pokud je něčím zatížené, tak jen proto že na něj nějaký mág uvalil kletbu (viz zlato inků).
Dost silně pochybuju že třeba rodinná památka, zlatá mince předávaná po generace, obsahuje nějaké zlo.

Naopak, znám mraky případů, kdy nejvíc zla napáchala mentalita chudoby a odmítání přirozené hojnosti.

Ono totiž něco mít není špatné. Špatné je na tom lpět. Ať už lpíme na penězích nebo na chudobě a zbytečné askezi, pořád je to lpění které produkuje utrpení nebo zlo. A vo tom to je.

Anča - Re: Re: jen názor

18. 9. 2021 11:35

Peníze jsou nasáté dramatickými příběhy, mít hodně peněz je zatěžkávající, myslím si, že děti, které se narodily do tzv. zlaté kolíbky, jsou toho příkladem. Ti lidi mají bezpečnou zkušenost, že peníze štěstí nedělají. Naopak, peníze sebou vážou neštěstí, deprese, démony a zlo. Nejedná se o konkrétní bankovky, nebo zlaté cihly, jde celkově o energii peněz, o informační pole reality "peníze", co znamenají pro nás lidský svět. Za velkými penězmi je vždy zločin. Peníze neškodí pouze v případě, kdy člověk ví, jak je získal a nemá důvod se proto za sebe stydět. Tzn. prací, produktem, férovým obchodem se společností.
A jak chápu Silvu, tak ona za prvé žádnou výzvu na peněžní podporu pro sebe nevyhlásila a za druhé se profiluje jako medium galaktických a vesmírných inteligencí a léčitelka a pro tuto oblast života, oblast magie je nepřijatelné topit se v penězích.
Nemá žádnou povinnost přijímat peníze, které nechce, jde to proti tomu, co říká. Přijímání nevyžádaných peněz ji staví do role malého dítěte závislého na jiných a navíc ji zatěžuje jakýmsi "předplaceným" závazkem. Myslím si, že je to i podvědomá touha ji vlastnit, ovládat. Ale to je úplný nesmysl.
Skutečně, ty reality, o kterých mluví, jdou naprosto mimo sféru peněz a toho, co znamenají. A léčitelé obecně, když jsou skuteční, mají s penězmi vždy starost, ve smyslu, jak nastavit ceny svých služeb tak, aby se nemuseli stydět, bylo to vůči společnosti pravdivé. A pak jsou obratní podvodničtí pragmatici, kteří berou peníze velice rádi.

Petr - Re: Re: Re: jen názor

18. 9. 2021 18:51

Představ si Ančo, že policie zabaví peníze drogovému kartelu nebo nějaké mafii. Má je spálit v kamnech, protože jsou to "krvavé peníze" ?
A nebo je věnovat třeba na dětské domovy, pěstounskou péči, psí útulky a postižené?

Na druhou stranu je pak ale důležité, s jakou motivací člověk ty peníze dává. Jestli si chce dotyčného koupit nebo naklonit. A neboy zcela nezištně jako pomoc dotyčnému za kterou nic neočekává (dokonce ani vděk!).

Anča - Re: Re: Re: Re: jen názor

19. 9. 2021 10:24

Peníze jsou moc ve 3D realitě. Mají svoje informačně-energetické pole.
Nedají se aplikovat na duchovní spirituální grálové hodnoty, které jsou 5D a více D.
Je tam opravdu takové pravidlo, že peníze kazí lidi a každý, kdo chce zůstat čistý, s penězmi nakládá tak, aby ho neničily.
A v extrémním případě je schopen i jíst jen chleba a vodu jak poslední poustevník, než aby přijal podmínky 3D moci.
V tom Silvu docela chápu, ale myslím, že to psala v nějaké krizi, sama to tam popisuje, že se jí chce brečet a zvolila velice emotivní formu vyjádření. Což je ale asi dobře.

Ivan - Re: jen názor

18. 9. 2021 12:05

Ak si vesmirne sily tak velmi praju posun vedomia, tak maju daj väčšinovej populácií jasný návod a vykonateľný nástroj ako to denne robiť. V meste, pri fabrikách, ľahko sa to komentuje z lesa...

Anča - Re: Re: jen názor

18. 9. 2021 12:52

No to je právě ono, že věci jsou velice složité a lidi si tento proces představují velice pasivně a ony se věci mají úplně naopak. Dle vlastních zkušeností to vidím tak, že se nad naším světem seběhla multidimenzionální válka mezi mimozemskými rasami. Původní plazí rasy tohoto vesmíru se daly na ústup do okrajů Galaxie a náš svět začíná být svobodný.
To nyní prakticky znamená, že se planeta zvedá do toho 5D světa, což je frekvenční pásmo prvního "nebe", nebo jak to vysvětlit. Je to už léčivý svět klidu, míru a lásky, nikoliv však absolutní, že by se tam jinak nic nedělo a nebyla žádná zábava.
Jakmile zvedá frekvence planeta, zvedá frekvence i veškeré lidstvo.
A ty vyšší síly poskytují své informace přes psychická média typu Silva, bezprostředně, pro lid. Další takové informace pochází z exopolitické scény všelijakých tajných vesmírných projektů, ve kterých jedou i lidské mocenské složky.
A jak jsem to viděla, tak jde o velice složitý proces, který je vyloženě kosmický a jde mimochodem o co největší emancipaci lidského ducha.
Proto si myslím, že hodně lidí visí na Silvě jako na informátorce dění. Ale ono nejde jen o to, pořád hltat nové informace, nebo o peníze. Koneckonců, natočit video a dát ho na internet není o penězích, jen o tom platit internet a mít nějakou základní techniku. To je o energiích, o svědomí, o myšlenkové zátěži, o celkové vytíženosti, o obsahu sděleného.
V posledním videu mě Silva trochu rozhodila tím varováním, že hrozí možná i mimozemská invaze a že Aštar by to tedy bránil a to se rozcházelo s tím, co vím zase já a začala jsem věřit na ty zvěsti, že Aštar je mrcha.
Protože to vyloženě nesedělo a Aštar má pochybnou pověst už od Iva Bendy. Může to být hráč z vyšší dimenze. A může stát za kdejakou krizí. To kdyby Silva čirou náhodou měla málo vlastních paranoidních nápadů.
Asi má chuť mě teď zabít :-)
Ale mačkám tady ze sebe své nejdrzejší poznatky a nemyslím to zle. I to je důvod, proč se nechci zavírat se Silvou do uzavřené skupiny. Ze své zkušenosti vím, že nemůžu nic stoprocentně garantovat a že jsem se mnohokráte spletla a věřila nepravým.
Tím nechci říct, že je Silva jakkoliv špatná. Ona je čistá a její motivace ryzí, tomu věřím.
Ale myslím si, že největší valuta, kterou v současnosti postrádá, je čas a klid na své záležitosti, aby se mohla zorientovat v událostech a sama se zregenerovat.
A lidi musí všechno brát vlastním rozumem a s rezervou. Nikdo nikoho do nebe nevezme, to je vzestup vlastního ducha. Na vlastní zodpovědnost.

Ivan - Re: Re: Re: jen názor

18. 9. 2021 13:20

Efekt na život je, aj napriek týmto snahám, buď nulový alebo negatívny.
Za 25 rokov sa k Zemi správame horšie ako okupanti. A v našich svetských životoch sme zdaňovaní viac a viac a rafinovanými spôsobmi.
Aby sme neboli prekvapení čo sú zač "vesmírne rady" !?!?

Anča - Re: Re: Re: Re: jen názor

18. 9. 2021 14:04

Já si myslím, že to riziko tu hrozí stále a vždy, přesně tak, kdo jsou zač ti z té Galaktické rady, Galaktické federace, kdo to je, kdo s námi komunikuje? Ještě bych ráda doplnila, že to, že Aštar je možná potvora, možná ne, co já vím, ještě nemusí znamenat, že všichni, kdo se Silvou komunikují z mimozemských inteligencí, jsou špatní. Co jsem si zažila, tak mě mimozemšťani taky nevarovali, pozor, ten a ten je špatný. Musela jsem si na to přijít sama, tak to funguje. Protože v dobách války a prudkých smrští se nevyplatí, aby byl někdo navedený a vnitřně o něčem, nebo někom nebyl přesvědčený, ať tak nebo tak.
Já jsem přesvědčená, že neustálé reklamace nového věku typu: Pořád ještě práškují, pořád ještě očkují, pořád ještě platíme daně a pořád pořád něco ... jsou ve skutečnosti jen nepochopením celé věci, kdy si lidi nevím proč myslí, že najednou z ničeho nic budou v ráji. Co se týká systému: tam mimozemšťani nemohou jakkoliv zasahovat, pokud se jedná o lidské technologie a systémy odsouhlasené a podporované lidskou myslí, nemohou dělat vůbec nic a síly vyššího spiritu se projevují ve společnosti přirozenou cestou a jejich aktivace je jen na lidech.
Moje úvaha je taková: k velkému rozvoji nám pomůže civilizační kontakt a komunikace s mimozemskými rasami Galaktické federace. Bude to jeden z velkých impulsů.
A stejně jako vy jsem zvědavá, kdo to je, kdy přistane.
Z vlastních zkušeností s nimi mám dojem, že se nemusíme bát. jsou přátelští, inteligentní, benevolentní a proti nám mají rozvinuté city, jsou více soucitní a láskyplní. Ale taky dokáží být velice prudcí, když se jim něco nelíbí. Od nich nám nic nehrozí. Nejhorší by bylo, kdyby se na nás vykašlali, ale to si naštěstí ani nemohou dovolit. Ale také ne bezmezně.

Petr - Re: Re: Re: jen názor

18. 9. 2021 18:53

V tomto vesmíru byly původními plazí rasy? A humanoidní vznikly později?
Či jak to je?

A jaký je rozdíl mezi reptiliány a drakoniány?
Mám v tom trochu hokej.

Anča - Re: Re: Re: Re: jen názor

18. 9. 2021 19:22

Já jsem to viděla tak, že plazí rasy jsou původní obyvatelstvo této galaxie a savci se vyvinuli v Andromedě a Galaktická federace je v podstatě "savčí" organizace, která dobývá tuto Galaxii. Kdysi dávno se museli do této galaxie vydat řešit problém, že galaxie klesá frekvenčně natolik, že je to ohrožuje a od té doby, co se do toho dali, jsou vlastně ve válce. Reptiliány a Drakoniány jsem viděla jako vojáky a eminence temnot. Tak, že Reptiliáni jsou podřízení Drakoniánů, protože ti jsou chytřejší a obratnější. Plazi postrádají emoce.
Plazí genetika je extrémně bojová a koluje v této galaxii v mnohých podobách, i jako příměs genů, i inkarnačně mnoho duší absolvovalo život v těch plazích formách života. Ale celkově se spirit galaxie mění, plazí duch mizí.