Jdi na obsah Jdi na menu

UKONČENÍ SYNCHRONIZACE 12.8.

12. 8. 2021
AHOJ VŠICHNI!
BĚHEM POSLEDNÍ MEDITACE JSEM VIDĚLA, ŽE SE ZEMĚ MÍRNĚ POHYBOVALA PO NOVÝCH ENERGETICKÝCH HLADINÁCH, AŽ ZAKOTVILA DO INDIGOVO-MODRO-FIALOVÉ HLADINY ENERGIE.
CCA ZA PŮL HODINKY UŽ MŮŽETE VYPNOUT STROJE, ONO UŽ SE TAKY STMÍVÁ. ZVLÁDLI JSME TO AKORÁD.
VŠEM DĚKUJI ZA JEJICH SKVĚLOU DNEŠNÍ PRÁCI.
CÍTÍM, ŽE TENTOKRÁT VYHODNOCENÍ UŽ DĚLAT NEBUDU, NEBOŤ HLAVNÍ BODY DNEŠNÍHO KONÁNÍ JIŽ BYLY SDĚLENY.
TĚŠME SE NA NOVOU ŽIVOTNÍ ETAPU PLANETY A LIDSTVA. ZAČÁTKY MOŽNÁ BUDOU TĚŽŠÍ, ALE MYSLÍM SI, ŽE VZHLEDEM KE SPOLEČNÉ PRÁCI VŠECH DUCHOVNĚ PROBUZENÝCH LIDÍ NA SVĚTĚ MEZI 8.8. A DNEŠNÍM DNEM, SE NÁM PODAŘILO VÝRAZNĚ SNÍŽIT PRAVDĚPODOBNOST CELOSVĚTOVÉHO KATAKLIZMATU. AŽ MI BUDE DOVOLENO SPOLU S KAMARÁDKOU KÝVAT, BUDU O DANÉM TÉMATU VĚDĚT VÍCE.
MĚJTE SE ZATÍM KRÁSNĚ!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kataklyzmata

19. 8. 2021 14:59

Co se týká duchovního vývoje lidí, co jsou naočkovaní, tak je to asi složitější, každý případ je posuzován kosmickým zákonem, Stvořitelem samotnýmm. Může to být selhání ducha a taky nemusí.
Co je ale pravda, tak Země jako vězení končí a kdo musí zase do lochu, odžije si to na jiných planetách.

zuzana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kataklyzmata

19. 8. 2021 17:01

Mrknite si posledne rozhovory Slivie tento rok v Priznaky transformace.
Vsetko toto tam opisala.
Tiez hovori, ze k ocko deti nedojde.
ja to vnimam tak, ze ako v astro na srpen uviedol Tonda Baudys,
Doslo presne v tychto dnoch k obrovskym darom pre ludstvo, k obrovskym obratom, odhaleniam....
vsetko uz pojde len dobrym smerom.
viac netreba vysvetlovat, vsetci tu mame vylestene tretie oko...
vsetko so vsetkym suvisi
aj dnesna fotka usmiateho cinana s novym emirom ci ako sa vola
a nasa buducnost
prave padla "rimska risa" a je trosku chaos:-))))
musime byt mudri, vnimavi, nerobit chyby
stale je nam dana slobodna vola
a urcujeme svoj osud
ale k nicomu nebudeme nuteni nasilim

Eva - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kataklyzmata

19. 8. 2021 15:37

Jsem za. Dlouhodobě pracuji s lidmi, kteří jdou mainstream. I příbuzní. Snažit se ty lidi trochu navést, aby se v tom prostředí člověku lépe pracovalo/žilo je dost vysilující. Vím, že ET nás mají na monitoru jako tečky a tam prostě vidí... u támhletoho probíhá osobní rozvoj, tamten nic, támhleten se o to snaží. Navíc to všechno umí... přeměnit se na světelnou kouli, vytělesnit se atdatd. A nás to někdy háže, že nemáme ani šťávu, když přijdeme z venku.

Ivan - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kataklyzmata

19. 8. 2021 16:11

Chodí mi, že kto dá vaxxcinovať deti - brána sa zavrie, nebude žiadna milosť.
Toto je to čím svet ešte musí prejsť.
Čo sa týka technológii, predovšetkým enerií - je viac možností s rovnakou podstatou - volné energie. Sùčasná civilizácia a jej pseudoveda nemá na to aby na to prišla sama. Príde kvantový posun, je to koncept a forma ktorú ukradli a zadupali N.Teslovi....

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kataklyzmata

19. 8. 2021 18:14

Já se vakcinovanými lidmi až tak nezabývám, sama to nechci a nevěřím, že se to dostane do tak děsivého stadia, abych to musela povinně absolvovat.
Ale všimla jsem si u jedné holky, že byla do vakcinace vnímavá, měla i mimosmyslové vjemy a po vakcinaci je nemá a celá tak nějak "znormalizovala".
Já bych řekla, že prohrál člověk, který se nechal oočkovat, i když věděl, že je to škodlivé, protože rezignoval na vyšší světy duchovního vývoje a nebyl ochoten se za ten svůj lepší svět ani trochu poprat. Prostě vědomě tupě ustoupil temným.
Ale těžko se kvůli tomu zřítí zástupy a davy lidí, kteří do toho šli v důvěře, že pomáhají svou zodpovědností společnosti.
Kdo dá vědomě jedovatou látkou naočkovat bezbranné dítě, tak asi duchovně tratí, to jo, ale podle mě se nedají odepsat zástupy lidí a jejich duchovní vývoj čistě na bázi očkování.

korendor - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kataklyzmata

19. 8. 2021 18:44

Trumpuv predek jmenem Trump byl Tesluv spolupracovnik a po jeho smrti se mu podarilo nejake vynalezy uklidit. Soucasny Trump to nekolikrat zminil.


Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kataklyzmata

19. 8. 2021 19:20

O volné energii je tak nějak známé, že ji právě vynalezl už ten Tesla a že celkově na ten princip přicházejí vědci průběžně, šla po nich ale globalistická mafie. Prakticky jsme na ní jako lidstvo už dávno přišli, ale korporáty od temných nás drží na spalování fosilních látek.
Stimul oficiálního přijetí mimozemšťanů by měl být tak silný, abychom dokázali tento super hloupý vývoj zvrátit.

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kataklyzmata

21. 8. 2021 0:22

No a není tu nějaký projekt, jak dostat VE "do všech domácností" ? Rád bych přispěl. Myslím, že ČR by to už dala...

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kataklyzmata

21. 8. 2021 12:45

Ta technologie tu je tuším od dob ?Tesly? ? Tedy MZ si myslím nejsou potřeba a jelikož se tu všude píše, jak slábne "vládnoucí strana", která tyto technologie "potlačovala", tak není tedy čas pomalu jí začít aplikovat bez toho rizika, že "mafie" opět zasáhne ? Viděl bych to na "garážovky" a pak případné šíření dál.

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kataklyzmata

21. 8. 2021 23:41

Hezky napsáno, taky by se mi to líbilo na úrovni civilizace, ale zatím tomu bohužel moc nevěřím, že se to takto v brzké době stane :(

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kataklyzmata

26. 8. 2021 19:42

Díky moc za odkaz. Změnilo/posunulo mi to pohled na VE

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kataklyzmata

21. 8. 2021 11:51

Netuším, jestli je nějaký takový projekt. Rámcově jde ale o velký krok, ke kterému musí dojít v rámci civilizačního rozmyšleného kroku. Protože nepoužívání volné energie je záležitost mafiánského zřízení světa, kdy nás čím dál krutěji svírala temná strana bytí od odpůrce stvořitele. Globálně mocenský systém.
Ten v podstatě prohrál dimenzionální válku, jejich okultní - duchovní a spirituální náplň - je zlomena, dá se říci, že hodně v současnosti záleží na rozpoložení vládnoucí moci u mimozemšťanů. Tam se dá rámcově říci, že 80% jsou naši, Galaktická federace a 20% jsou mafiánské, nebo polomafiánské druhy.
Vše je v procesu, stále probíhá dimenzionální vzestup a sílí vliv tzv. světelných sil, nové skutečnosti se usazují v našem poli vědomí a tím ubývá kosmologický nárok temných, aby mohli jakkoliv působit v našem světě.

Přijetí té volné energie proběhne, jakmile padne skořápka Globálně mocenského systému a myslím si, že je to událost, která proběhne v samém úsvitu nového věku a to bude civilizační přijetí mimozemských společností a jasná komunikace s nimi. Tam pochopíme, že už se nemusíme bát a bude velký zájem na přijetí volné energie co nejrychleji.

Protože toxická zátěž, kterou nakládáme přírodě, už může vést k odchodu zvláště křehkých druhů zvířat, jako jsou třeba velryby, které fungují i jako duchovní stráž.
Ten směr je třeba rychle změnit, ale ještě jsme v nutném procesu dimenzionálního vzestupu a usazování nového poznání a přístupů.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kataklyzmata

21. 8. 2021 12:59

Prý existují lidé, kteří na technickou kontrolu jen přendají klasický benzínový motor zpátky do auta a pak zase vrátí svoje záhadné perpetuum mobile a jezdí s tím bez problémů dál.
Garážové pokusy a undergroundové šíření volné energie jsou jistě dobrodružné a já jen a jen doufám, že by je už ten Globálně mocenský systém nepochytal, ale i tak sním radši o takovém rozhodnutí na kolektivní vládní, politické úrovni. Že by to bylo civilizační rozhodnutí.

Já jsem já - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kataklyzmata

22. 8. 2021 12:59

Michal Pešta Volná energie, zkuste mrknout
https://youtu.be/VtkWw_rYJmU

korendor - VOLBY řijen 2021

22. 8. 2021 0:02

V životě jsem volil dvakrát. Jednou v roce 1996 DEU,která měla jasně vyhrát,ale semitské národy,které mají tu milost,zařídili,že vyhrála ODS a začala rozkrádačka století. https://newtube.app/user/yandex/A72cxoA A podruhé jsem ze zoufalství volil Miloše Zemana,vysokostupnového zednáře JSEMŽIDA. A ted na podzim jsou karty dááávno rozdány. Brusel již do pražského knessetu poslal modré obálky s výsledky podzimních voleb. Semitské národy,které dostali milost,NEDOVOLÍ žádné změny,které by uškodili globalistum,že by do vlády usedli ČEŠI,vlastenci. Jestli Vyšší moc nezasáhne,tak po volbách bude scénář,viz zde. https://newtube.app/user/yandex/Wc1MRov

Anča - Re: VOLBY řijen 2021

22. 8. 2021 10:40

Několikrát tam padlo - semitské národy, které dostaly tu milost.... Já tedy netuším, kdo všechno přesně spadá pod semitské národy, ale určitě jsou to Židi. Byli problematičtí vždy, od té doby, co jsou a jejich vznik, jak jsem to viděla v kosmo příběhu, není nijak zvlášť lichotivý. Musela jsem se jimi zaobírat při svých světořešeních, překáželi, jsou jak ten slamník, kam s ním. Jejich šílená nepřizpůsobivost a věčné se vymezování vůči všemu a všem je vážně únavné. Pak se jejich otázka vyřešila sama - hromadně se nechali oočkovat a viděla jsem, jak nějaký velice svatý spirit cosi dělá u Zdi nářků. Výsledkem jeho působení bylo skutečně jakési vynulování židovské otázky a já je od té doby vůbec nemusím řešit, což jsem ráda. Už nemusím řešit, kam se slamníkem.
Takže na tom vyjádření, že "semitské národy dostaly milost" asi něco bude, i když úplně přesně to taky nechápu.
Asi těžko jsou ale příčinou veškerého zla na světě - taky není pravda, že Globálně mocenský systém jsou jen židi.

Karel - Otázka

19. 8. 2021 18:19

Taky máte takový pocit, že k odhalení už došlo? Myslím tím tu událost v Afghánistánu. Přesně se to shoduje s tím, co říkala Silva ve vysílání 30.7.
"Přijde událost v půlce srpna..." - dobytí hlavního města Afghánistánu Talibánem a převzetí moci
"…, která pohne na podzim s ekonomikou" - jelikož se Talibán zmocnil i různých nalezišť s nerostnými surovinami, tak to podle mě začnou ve velkým vyvážet za hranice a s ekonomikou to rozhodně zamává
Podle popisu Silvy to jasně sedí.

Jitka - Re: Otázka

19. 8. 2021 22:57

Přesně to mě taky napadlo, že ta událost je Afghánistán.

zuzana - Re: Otázka

20. 8. 2021 1:24

ano

tu je vyborne vysvetlenie
https://www.youtube.com/watch?v=MUA2B_fSvCg

Honza - Re: Re: Otázka

20. 8. 2021 21:38

Ahoj, mě zaujal spíš tento názor:
https://www.stream.cz/prostor-x/pelikan-afghanistanu-nerozumime-je-to-jinak-tlumocniky-bych-tam-nechal-zeny-vic-prav-nechteji-64206657
Arabista Petr Pelikán tam v zásadě říká, že společenskému zřízení v dané zemi v zásadě západní svět moc nerozuměl a pokusil se tam projektovat vlastní hodnoty a vidění světa. A že v zásadě Afganistán je řízený autonomně/na kmenové úrovni a má mechanismy jak se dát v případě vnějšího ohrožení dohromady a vypořádat se s tímto ohrožením (v tomto případě se zkorumpovanou loutkovou vládou drženou u moci hromadou peněz a zbraněmi ze zahraničí).
Přijde mi, že v tomto rozhovoru dost místních reálií schází (není explicitně zmíněno), takže díky tomu rozhovor může vyznívat dost radikálně, ale přijde mi jako celkem zajímavý střípek do skládačky.