Jdi na obsah Jdi na menu

UKONČENÍ SYNCHRONIZACE 12.8.

12. 8. 2021
AHOJ VŠICHNI!
BĚHEM POSLEDNÍ MEDITACE JSEM VIDĚLA, ŽE SE ZEMĚ MÍRNĚ POHYBOVALA PO NOVÝCH ENERGETICKÝCH HLADINÁCH, AŽ ZAKOTVILA DO INDIGOVO-MODRO-FIALOVÉ HLADINY ENERGIE.
CCA ZA PŮL HODINKY UŽ MŮŽETE VYPNOUT STROJE, ONO UŽ SE TAKY STMÍVÁ. ZVLÁDLI JSME TO AKORÁD.
VŠEM DĚKUJI ZA JEJICH SKVĚLOU DNEŠNÍ PRÁCI.
CÍTÍM, ŽE TENTOKRÁT VYHODNOCENÍ UŽ DĚLAT NEBUDU, NEBOŤ HLAVNÍ BODY DNEŠNÍHO KONÁNÍ JIŽ BYLY SDĚLENY.
TĚŠME SE NA NOVOU ŽIVOTNÍ ETAPU PLANETY A LIDSTVA. ZAČÁTKY MOŽNÁ BUDOU TĚŽŠÍ, ALE MYSLÍM SI, ŽE VZHLEDEM KE SPOLEČNÉ PRÁCI VŠECH DUCHOVNĚ PROBUZENÝCH LIDÍ NA SVĚTĚ MEZI 8.8. A DNEŠNÍM DNEM, SE NÁM PODAŘILO VÝRAZNĚ SNÍŽIT PRAVDĚPODOBNOST CELOSVĚTOVÉHO KATAKLIZMATU. AŽ MI BUDE DOVOLENO SPOLU S KAMARÁDKOU KÝVAT, BUDU O DANÉM TÉMATU VĚDĚT VÍCE.
MĚJTE SE ZATÍM KRÁSNĚ!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Re: Re: Otázka

20. 8. 2021 22:19

Velmi zajímavý rozhovor.
Zaujalo mě, že v jednu dobu skončila Kabala a padl Kábul. To K-B-L, nevím, jestli to něco znamená, ale nějaká spojitost tam je.
Vidím toto dění jako výsledek působení Galaktické federace. Protože politika během multidimenzionální války byla na pozemní úrovni oslabit USA a donutit tento stát stáhnout se z pozice světové policie, protože to všechno byly jen a jen rozběhané temné iluminátské projekty. Rozpoutalo to války v Íráku, Sýrie, Lybii, Afghánistánu a mnoha dalších a v plánu byl i Írán, ale tam se jim to naštěstí už nepovedlo.
Jak říká ten Šandor - v Afghánistánu to vlastně není Talibán, ale Paštůni. Je to něco jako partyzánský odboj a boj za své území. Snažili se dostat pryč okupační síly. Po svém. To, že stačí, aby odešli zahraniční vojáci a je to do tří dnů ve stavu, v jakém to bylo před dvaceti lety, to je snad dostatečný důkaz, že to tak nějak prostě je.
Válka je nelítostná záležitost a zrádci se po válce vždy popravují, tak to je.
Taky chci věřit, že Talibán už není tak hrůzný, jako kdysi, kéž by se v Afghánistánu rozhostil už mír, aby tam nebyla válka a aby svět tento stát nechal na pokoji.

Jirka - Re: Re: Otázka

21. 8. 2021 12:33

2. díl

https://www.youtube.com/watch?v=AUypTly7aJ0

Alena - Re: Otázka

20. 8. 2021 11:37

To, co probíhá se pohybuje ve více úrovních. Mně se dnes zdálo zase něco, co jsem potřebovala řešit z hlediska fraktálního času a symbolů, jinak to byl nesmysl. Tak - důležité datum pro republiku 21. 8. 1968. Tam se to začalo hýbat, výsledek po několika měsících - obsazení republiky. Desinformace, desorientace. Měli jsme za školou v domově důchodců "ubytované" vojáky, ruské vojáky, kteří přišli z Německa, kde byli od války. Provokovali jsme je jak to šlo a skončili se zbraněmi v zádech u nich v domově důchodců. Nebylo moc jasné, jestli to přežijeme. Tenkrát jsme všichni mluvili rusky, takže diskuse probíhala bez jazykové bariery. Smáli se nám, že jsme zaostalá země. V Německu byl průmysl lepší. Smáli se nám, že jen sedíme ve své zemi a oni projeli celou Evropu. Tak jsme na oplátku chtěli vědět, kdy se narodil Lenin a další údaje z jejich historie. Radši nás pustili. Tahle konfrontace se moc nelíbila. To je charakteristika dnešního data.
Pro mně to byl z hlediska osobního časoprostoru začátek vnitřní krize ve fraktálu. Probíhal jednak v průběhu 10 let, jednak v průběhu roku. Datum ohraničení bylo stejné 21. 8. až 21. 12. Charakteristika - manipulování, materialismus, snaha řídit silou něco, čemu nerozumím. Nedostatek spolupráce, špatná zpětná vazba, která zablokovala vzájemnou výměnu energie uvnitř systému. Viditelně jak ve velkém (stát) tak v malém. Podle toho, co se mi zdálo, začalo ukončování programu. Tak uvidíme. Zdravím:) Alena

korendor - Re: Re: Otázka

20. 8. 2021 17:39

Monty Python by sdělil...A nyní něco zcela jiného... https://newtube.app/user/yandex/XQ2wMG1 https://newtube.app/user/yandex/q9gTHI1

Anča - Re: Re: Otázka

20. 8. 2021 22:48

To je nadějný vhled, s tím, že končí takový negativní fraktál. Vidím to podobně, že končí negativní aktivní vlivy a brzy se náš časoprostor vyčistí natolik, že naše vklady do tohoto prostoru už získají větší uplatnění a začneme být skutečnými tvůrci našeho světa. Já pořád fandím tomu přistáni alienů a civilizační komunikaci a viděla jsem, že musíme přeci jen ještě o něco dimenzionálně a frekvenčně vzestoupit, aby se vyřešil celý chumel problémů v lidském poli vědomí a pak to bude možné.
Ale už je celá věc daleko více otevřená těmto dříve zdánlivě naprosto šíleným, až nereálným vizím.

Alena - Re: Re: Re: Otázka

21. 8. 2021 15:10

Modlím se každý den za co nejlepší řešení, kterému by bylo rozumět. Má to asi 5 bodů i s očistou Gáji a dalšími prospěšnými aktivitami. To, co je z tohoto seznamu možné, se zhmotňuje. Nicméně: Nemůžu trhat jablka ze stromu, který kvete. Jsou věci, které bych ráda urychlila. O tom, co lze a nelze dělat však rozhoduje něco, co vidí do všech souvislostí, které já nevidím.
Jinak chápu, že může někdo mít pocit, že nemluvím k věci. Pokud se ale zaměřím na skutečnou podstatu, je to něco jako alopatická medicína kontra homeopatie nebo ještě něco výš. Vždy záleží na tom, z jaké úrovně chci/ můžu problém řešit. Je jedno pravidlo, které nevyužíváme. Pokud řešíme nějaký problém, je nutné uprázdněný prostor zaplnit něčím co chceme. Jen zrušit špatný program prostě nefunguje. Proto je funkční vymyslet "nový film" místo starých událostí a starat se o zrušení starých nefunkčních schémat v mozku i v těle a nahradit je lepší variantou myšlení. Není to moc pohodlné, to je pravda. Zdravím:) Alena

Anča - Re: Re: Re: Re: Otázka

21. 8. 2021 19:59

Ano, to taky vnímám jako velkou otázku současnosti - staré, temné odchází a není dobré se na ně již příliš soustředit, že odejdou, je nevyhnutelné. Ale je potřeba přeměnit přístupy na konstrukci nového, jak to chceme my. Mění se tím hlavně dynamika všeho - protože boje proti temným všechno hnaly do vysokých otáček. Vše se zklidní a začnou se harmonizovat naše plány. Vše už bude jiné - věřím tomu, že to bude docela i příjemná změna.

Tomáš - Re: Otázka

20. 8. 2021 19:06

Afgánistán je chudá země a nic nevyrábí kromě kokainu, nemá vliv na světovou ekonomiku. Mají sice nerostné bohatství zlato ,ale nemají technologie k těžbě tak se tam Čínani ted tlačí ,předtím nemohli kvůli Američanům. Ta událost o které mluví Silva a Ebe bude něco velkého asi moře zaplaví území ochromí námořní dopravu ,zboží se nebude přepravovat ,zdraží a nebude.. Další věc někteří lékaři řeknou co jsou vakcíny zač a co způsobí...

Karel - Re: Re: Otázka

20. 8. 2021 19:39

Ahoj Tomáši, ano máš pravdu Afghánistán je chudá země. Ale taky musíš brát v úvahu to, že se v půlce srpna nic jiného celosvětového nestalo. A protože půlka srpna je za námi, tak si myslím, že Afghánistán je právě tou událostí, o které Silva mluvila.

Ovšem, je tu ještě možnost, že se nějaké jiné odhalení stalo, ale v mediích se o tom vůbec nemluví...

Tomáš - Re: Re: Re: Otázka

20. 8. 2021 22:09

Ahoj Karle ,tady je odkaz na polského léčitele co se možná stane https://www.youtube.com/watch?v=sg1j-Gnv8zs

korendor - tadesco...

21. 8. 2021 11:00

https://prnt.sc/1qdpk35

Jindra - Re: tadesco...

21. 8. 2021 13:02

Moc se mi nechce věřit tomu, že by se Macron, jeden z největších kabalistů, oběsil. Jak moc se důvěryhodný je zdroj?

Tomáš 79 - Re: Re: tadesco...

21. 8. 2021 13:53

Tadesco důvěryhodnost 0 %. Sledoval jsem ho od jeho založení. Nikdy nic se nepotvrdilo. Navíc podle nich byl Macron tak jako všichni politici kloni. Já už sleduji jenom Silvu ale už to taky moc nevidím. Měly padnout vlády a nic. Doufám že se to aspoň pohne s těmi dětmi ve škole.

korendor - Re: Re: Re: tadesco...

21. 8. 2021 15:45

hodil jsem to tadesco toho Koukala,jako ilustrační dezinformaci.

Zuzana - Situácia v Afganistane

20. 8. 2021 21:27

Toto som si dnes vypočula a mne to sedí na to co sa deje v Afganistane
https://youtu.be/fpjqkw1d3OU

korendor - VYSOKÉ vibrace

19. 8. 2021 16:06

ochrání před globalčiky https://prnt.sc/1qbyn6o

Tomáš - Kataklisma

19. 8. 2021 16:02

A Země bude vrávorat ,vychýlení zemské osy potrvá 68let pak se vrátí do normálu Cayce.. Zdá se že proroctví se naplní ,my můžeme jen mírnit následky.

korendor - Semitské národy dostanou milost.

19. 8. 2021 4:32

Takže milé korporace PŘESTANOU vykupovat komplexy baráku,které ještě nejsou postavené v celé Jewropě, záměrně se v nich v noci automaticky svítí,jakože se tam bydlí,přitom jsou komplet prázdné a ceny se šroubují uměle nahoru. Hypotéky,ceny se sníží na snesitelnou uroven,včetně urokových sazeb,aby obyčejný mladý Čech ze mzdy z montovny na to dosáhl..Piráti ani ANO nevyhrají volby,ale konglomerát Volného bloku s SPD,bude to DOVOLENO...V roce 1996 nevyhrála DEU,ale ODS,nebylo to od NICH dovoleno...Prrrostě nastane tady ráj na zemi. Takže předvolební prognozy padnou https://newtube.app/user/yandex/Wc1MRov A jejich dosavadní starosti o vlastní holokaust také https://newtube.app/user/yandex/CUGuzcj

korendor - Re: Semitské národy dostanou milost.

19. 8. 2021 7:08

Tady ten VELKÝ RESET dostane MILOST také... https://newtube.app/user/yandex/oilFZmb

Jindra - Re: Semitské národy dostanou milost.

19. 8. 2021 8:17

Ahoj Korendore, mám taky takový pocit, že letošní volby vyhrajou spíše hnutí lidí, kteří pro nás něco chtějí udělat a ne strany, které bezmyšlenkovitě slouží Deep statu.
A možná se do senátu dostanou i nějaká hnutí (např. Cesta), která jsou i částečně spirituální.