Jdi na obsah Jdi na menu

UKONČENÍ SYNCHRONIZACE 12.8.

12. 8. 2021
AHOJ VŠICHNI!
BĚHEM POSLEDNÍ MEDITACE JSEM VIDĚLA, ŽE SE ZEMĚ MÍRNĚ POHYBOVALA PO NOVÝCH ENERGETICKÝCH HLADINÁCH, AŽ ZAKOTVILA DO INDIGOVO-MODRO-FIALOVÉ HLADINY ENERGIE.
CCA ZA PŮL HODINKY UŽ MŮŽETE VYPNOUT STROJE, ONO UŽ SE TAKY STMÍVÁ. ZVLÁDLI JSME TO AKORÁD.
VŠEM DĚKUJI ZA JEJICH SKVĚLOU DNEŠNÍ PRÁCI.
CÍTÍM, ŽE TENTOKRÁT VYHODNOCENÍ UŽ DĚLAT NEBUDU, NEBOŤ HLAVNÍ BODY DNEŠNÍHO KONÁNÍ JIŽ BYLY SDĚLENY.
TĚŠME SE NA NOVOU ŽIVOTNÍ ETAPU PLANETY A LIDSTVA. ZAČÁTKY MOŽNÁ BUDOU TĚŽŠÍ, ALE MYSLÍM SI, ŽE VZHLEDEM KE SPOLEČNÉ PRÁCI VŠECH DUCHOVNĚ PROBUZENÝCH LIDÍ NA SVĚTĚ MEZI 8.8. A DNEŠNÍM DNEM, SE NÁM PODAŘILO VÝRAZNĚ SNÍŽIT PRAVDĚPODOBNOST CELOSVĚTOVÉHO KATAKLIZMATU. AŽ MI BUDE DOVOLENO SPOLU S KAMARÁDKOU KÝVAT, BUDU O DANÉM TÉMATU VĚDĚT VÍCE.
MĚJTE SE ZATÍM KRÁSNĚ!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

korendor - Re: Re: Semitské národy dostanou milost.

19. 8. 2021 10:17

Jasně,ale pokud ti, dostanou tu MILOST DOVOLÍ....Zatím to NIKDY nebylo dovoleno...

korendor - Svoboda pro všechny

19. 8. 2021 10:14

https://newtube.app/user/yandex/ODj5Vl7

Eva - pro Anču a ostatní

12. 8. 2021 21:53

Děkujeme.


Ahoj, přes místo pravidelného kontaktu (nad lesem) začal létat vrtulník. Mám to s ET na čas. Je to éterické loď/světlo.
Je to po pár týdnech pravidelného kontaktu na konkrétním místě... zaměřují? Loď zůstala v lese viditelná, a vrtulník nad ní, po pár metrech zastavil ve vzduchu, jen tam bliká a stojí. Mně už se tohle nelíbí, zastrašují? Koho, je, mě... je tady vesnice. Jejich doba kontroly a blokování ET už skončila.

Anča - Re: pro Anču a ostatní

12. 8. 2021 22:18

Předevčírem jsem viděla hodně UFO, objevovali se hodně jako barevně problikávající malá světla v houfech, která mění směr jak se jim zamane. Ověřovala jsem si, jestli mi při telepatické domluvě s těmi, se kterými běžně mluvím z GF, změní barvu světel na požádání a udělali to. Pak si "hráli" na velkou výraznou hvězdu, která se pohupovala.
Hodně jsme se otevřeli, mimozemšťani si mohou dovolit více vstoupit do dění a více na sebe upozorňovat, testují naše reakce.

A s tím vrtulníkem - nevím samozřejmě naprosto konkrétně, ale obecně - jakmile se někde objevují mimozemšťani, vždy to zajímá armádu. Většinou se to odehrává na místech s podzemními základnami a můžou to být příslušníci Globálně - mocenského systému, nebo klasická armáda. Někdy honí UFO je a někdy oni UFO.
Ten konec kabaly znamená konec okultně - technického působení na planetární a lidské informační pole, protože je zadrženo jádro tohoto spolku - a to byli vesmírní kanibalové, piráti, vagabundi a úchylové.
To znamená, že začnou odcházet chomáče temnot, které se v nás přestanou držet neustálou tyranií. Prostě se začnou pouštět a my uzdravovat. Může to ale obnášet všelijaké podivné nálady.
Na naší zemi jsou ale ve 3D pochopitelně tyto mafiánské struktury stále přítomny, jen už jsou před koncem a můžou dělat ještě zoufalé kousky. Primitivní zastrašování je v podstatě to jediné, co ještě můžou. GF se je snaží postupně eliminovat a je schopná ochránit běžné obyvatelstvo před jejich bezprostředními zločiny, takže už nemůžou unášet lidi atd.
Mnoho věcí se děje v absolutním utajení.

Honza - Re: Re: pro Anču a ostatní

13. 8. 2021 16:33

Moc zajímavá odpověď s pozitívnim vyhledem. Vše utrpení jsme prožívali s manželkou více než 7 let.

Anča - Re: Re: Re: pro Anču a ostatní

13. 8. 2021 21:54

Tak to jsem ráda, díky. Ta zatíženost mimozemšťany a jejich působení na této planetě je v této době jak velice stresující, tak nadějná. Inu, je to transformace - přechod z jednoho světa do druhého.
Jedna věc je o tom mluvit a pak je jasně vidět na nebi. Skutečný stres není snad ani to, že tam doopravdy jsou - duševně je to velice osvěžující a přínosná společnost. Stres je strašidelnost světa, všechny ty záležitosti, o kterých mluvíme, jsou pravda. Strašidelné je, že skupina nějakých duševních nicek a oblud nás za pomocí vesmírné technologie, která přesahovala technické možnoti Galaktické federace, chtěla stáhnout někam do otroctví, zabrat si planetu i nás, duchovní zdroje jako majetek a pěkně nás někde střelit.
Zní to jako trhlé sci-fi, ale je to tak.
A zachránil nás kosmický zákon, síla spiritu, která zafungovala s další technologií na vesmírné úrovni, která je zabudovaná v podzemí naší planety.
Nic není mocnější než kosmická inteligence, protože to už je Stvořitel sám. Žádná udělátka, byť vesmírného charakteru, to nepřechytračí.

Kateřina - Re: Re: Re: Re: pro Anču a ostatní

15. 8. 2021 17:21

Děkuji za krásnou a zasvěcenou odpověď. KATKA

Alena - Re: Re: Re: Re: pro Anču a ostatní

17. 8. 2021 10:04

Tahle parta se mi líbí čím dál víc. Vždycky tu najdu odpověď na to co se mi právě děje. Na dnešek se mi zdál trošku "potrhlý" sen, ve kterém figurovaly kameny (nevěděla jsem jestli to není sklo, jak byly velké - 15 - 20 cm), vypadaly však jako to malé, co si kupuji do oltářů, jen ve velkém a Prokopské údolí. Od rána o tom uvažuji. Když jsem byla malá, ztratily se tam dvě náctileté holčičky a nikdy se to nevysvětlilo. Školy tam chodí na přírodovědné výpravy, takže to mívám povinně. Už léta jsem přesvědčená o existenci pyramid v této oblasti. Bydlela jsem dřív těsně pod Děvínem, kterým Prokopák končí. Prošla jsem s kamarádkou jeskyni sv. Prokopa, což pro mně byl bez baterky dost nezapomenutelný zážitek, kdy z jedné strany tunelu můžete vidět celou dobu uzounký proužek světla na druhém konci (z druhé strany to vidět nebylo) a jdete v naprosté tmě, jen doufáte, že cestou nepřijde žádná zrada v podobě kamenů nebo vody a snažíte se neztratit ten kousek světla a naděje. Svým způsobem mi to připomíná to, čím procházíme dnes. Neztratit z očí cíl, doufat a věřit. To, co se mi zdá, ač je často na první pohled nesmysl, časem většinou smyslu nabude, proto o tom uvažuji. S tím, co píše Anči, se mi to vybavilo znovu.
Díky moc:) Zdravím Alena

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: pro Anču a ostatní

17. 8. 2021 18:49

Tak mna v tomto zaujalo - stratili sa dve holcicky. Mne sa dnes zase snivalo (uz si nepamatam detaily a miesto), ze som na niekoho kricala, ze tyra deti, ze im ublizuje a nevedela som vydat zo seba hlaska v tom sne, vydavala som hlas ako v tom horore Us a ked sa mi podarilo to zakricat, tak som sa spotena prebudila. Bolo to myslim, ze niekto, kto je zapojeny do muceni deti, prchal vrtulnikom a ja som na neho kricala. A byvam pri Prokopaku. To len ze haluz :o)

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: pro Anču a ostatní

18. 8. 2021 11:04

Je vidět, že se to čistí. Rozebrala jsem to, co jsem viděla z jiného hlediska. (K. G. Jung, diagnostikoval z kreseb. Dělá se to buď v kruhu, nebo v obrysu jablka či stromu, podle toho, kam se chcete podívat.) A vyšlo mi z toho, že se někdo stále snažil zablokovat to, co děláme, cestu vzhůru. Dařilo se to jakoby v minulosti, efekt to moc nemělo, protože se jen zpevňovala půda. Navíc tam byla nepřekročitelná čára, za kterou nemohli. Vzhledem k tomu, že kameny (rozebírala jsem to s kamarádkou, tak fakt kameny) byly prostě úžasné, bylo jich hodně a rozhodně se nedaly odnést, vypadaly jako pramen, zdroj, ložisko, které vidím jen na povrchu, myslím, že to je dobrá zpráva. Vídala jsem něco podobného na břehu moře a ten sen mám ráda. Vždycky jsem si z něj nějaké kamínky odnesla. Dříve to byly malé kamínky a daleko. Teď je to jinak. Tak se mějte krásně:) Alena

Elvira - Re: Re: pro Anču a ostatní

13. 8. 2021 21:08

Me je jen smutno, jak je to v ruznych koutech sveta jinak. Viz ted znovu Afganistan.

Anča - Re: Re: Re: pro Anču a ostatní

13. 8. 2021 21:59

No jo, řešit Afghánistán :-) Měli by je nechat být, protože se na nich už 50 let jasně dokazuje zákon o nevměšování - nikdo neměl právo se do nich vrtat a předělávat je.
Jakmile se svět začne měnit a společnost přijme nová pravidla, jistě se i v Afghánistánu rozhostí klid a mír.
Přijetí mimozemšťanů je hodně úkol nás, bělochů, v první fázi, aby se věci začaly hýbat.
Hlavně my Češi a Slováci - jsme vzdělaní, relativně nezatížení náboženstvím a máme racionální myšlení i bohatý jazyk.
A jsme na magické planině.

korendor - Re: Re: Re: pro Anču a ostatní

17. 8. 2021 13:23

11září 2001 bylo spuštěno Soupeři kvuli tomu,že mělo být zveřejněno tajemství pod Sfingou a to se jim nehodilo. Terorismus je pěstován západními tajnými službami k momentální potřebě. Talibán ZAKÁZAL vše o COVID 19,je to satanská záležitost. Český zaprdlý kráter nakonec bude radostně v noční košili,bez testu,bez náhubku,bez očkování tlačit svuj nákupní vozík do KEBAB supermarketu. Jaká to uleva od liberální demokracie s 50 pohlavími a Greteny...

Tomáš - Re: Re: Re: Re: pro Anču a ostatní

17. 8. 2021 17:49

Sín záznamů veškeré historie a vědění Atlantanů nacházející se pod sfingou není přístupná, nevede do ní žádná chodba jen teleportace, je chráněna silovým polem ,které vydrží i jaderný výbuch i kdyby se temní chtěli prokopat nedokáží překonat silové pole. Ještě v Asii a Jižní Americe se nachází tyto Atlantské síně záznamů. Věděli že přijde jejich zkáza a uchránili své vědění pro budoucnost , až přijde čas atlantané mezi námi se probudí ,získají přístup do těchto síní , aby znovu povstala Atlantida..

Pavel - Prověřování místo kvantového skoku?

17. 8. 2021 14:59

Zajímavá informace:

Early Screening – By Lev
On the night of August 12-13, 2021, there was an event that many, first, took for Quantum Leap, but as it turned out, it was only its Early Screening.

https://www.disclosurenews.it/early-screening-from-3d-to-4d-and-5d-part-17/

korendor - Re: Prověřování místo kvantového skoku?

17. 8. 2021 15:54

Holt se budu muset obalit překladačem,abych si JAZYK PRIMITIVU přeložil...Citát Milana Machovce...

korendor - Re: Prověřování místo kvantového skoku?

17. 8. 2021 15:59

Takových tutovek s daty jsem četl za posledních 55 let tolik,že kdybych to bral vážně,lezly by mi nehty z prstu...

Ivan - Zakony univerza

16. 8. 2021 21:17

Silvia, prosim ta. Mohla by v niektorom vysielani vysvetliť zákon Príčiny a následku v kontexte súčasných udalostí ??
Tak ako to vieš.
Pre uvedomenie si tohtoročných rozhodnutí a činov, a ich odozvu do dalšich rokov.
Jednotlivec, rodina, skupina, narod.
To by stacilo - pre vačšinu z nás.

Ďakujem

Alena - Re: Zakony univerza

17. 8. 2021 10:22

Připojuji se k Ivanovi. Některá pravidla platná ve 3D už vypadají jinak. Včera jsem uvažovala o vlastnostech času Chronos a Kairos a uvědomila jsem si řadu zásadních rozdílů v tom co projde a co ne. Posun významů od řídím ke spolupracuji, hodnotím,(kritizuji) k rozlišuji, ne rozděluji, protože hodnocení dobře nebo špatně bývá nefunkční, rozděluji tak koláč na díly ne lidi a národy, jako to vidíme dnes. Nás v Sáí centru učili nehodnotit člověka, ale spolupracovat s ním jen na řešení toho, co brání ve spolupráci. Je to dost osvobozující. A hledat vše, co nás spojuje. V tomto prostoru hrany problémů mizí a je možné se za pevně daných pravidel pustit bez rizika konfliktu i do vyjasňování protichůdných názorů. Alena

korendor - Re: Re: Zakony univerza

17. 8. 2021 13:12

Lehkou konverzací donutit zabedněnce k uvažování od pupku nahoru,nikoliv od pupku dolu. Fungovalo to v mé práci v hlubokém socialismu na nejhoršího karierního soudruha,kvuli kterému dali výpoved tři kolegové..