Jdi na obsah Jdi na menu

UKONČENÍ SYNCHRONIZACE 12.8.

12. 8. 2021
AHOJ VŠICHNI!
BĚHEM POSLEDNÍ MEDITACE JSEM VIDĚLA, ŽE SE ZEMĚ MÍRNĚ POHYBOVALA PO NOVÝCH ENERGETICKÝCH HLADINÁCH, AŽ ZAKOTVILA DO INDIGOVO-MODRO-FIALOVÉ HLADINY ENERGIE.
CCA ZA PŮL HODINKY UŽ MŮŽETE VYPNOUT STROJE, ONO UŽ SE TAKY STMÍVÁ. ZVLÁDLI JSME TO AKORÁD.
VŠEM DĚKUJI ZA JEJICH SKVĚLOU DNEŠNÍ PRÁCI.
CÍTÍM, ŽE TENTOKRÁT VYHODNOCENÍ UŽ DĚLAT NEBUDU, NEBOŤ HLAVNÍ BODY DNEŠNÍHO KONÁNÍ JIŽ BYLY SDĚLENY.
TĚŠME SE NA NOVOU ŽIVOTNÍ ETAPU PLANETY A LIDSTVA. ZAČÁTKY MOŽNÁ BUDOU TĚŽŠÍ, ALE MYSLÍM SI, ŽE VZHLEDEM KE SPOLEČNÉ PRÁCI VŠECH DUCHOVNĚ PROBUZENÝCH LIDÍ NA SVĚTĚ MEZI 8.8. A DNEŠNÍM DNEM, SE NÁM PODAŘILO VÝRAZNĚ SNÍŽIT PRAVDĚPODOBNOST CELOSVĚTOVÉHO KATAKLIZMATU. AŽ MI BUDE DOVOLENO SPOLU S KAMARÁDKOU KÝVAT, BUDU O DANÉM TÉMATU VĚDĚT VÍCE.
MĚJTE SE ZATÍM KRÁSNĚ!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zaz - neprislo to odhalenie uz vcera?

17. 8. 2021 9:48

neprislo to odhalenie uz vcera?
...blizky vychod, neskoro vecerny prejav us prez....
v kontekte aktualnych udalosti ma silvia 100% pravdu- problemy nie su problemami....
na prahu indie, europy stoji stret kultur....
nasa najvacsia skuska
budme pozorni

Jindra - Astrologická předpověď

16. 8. 2021 20:45

Podle videa od Tondy Baudyše a astrologických konstelací to vypadá, že ono odhalení přijde někdy mezi 18. a 20. srpnem. Merkur a Mars v konjunkci, to Kabale líbit nebude.

https://www.youtube.com/watch?v=GKeEp68qSmE&ab_channel=Anton%C3%ADnBaudy%C5%A1

korendor - Český lev a okultní centrum

16. 8. 2021 11:31

https://newtube.app/user/yandex/N0VLFtd

korendor - GLobální TV informace.

15. 8. 2021 17:00

Ted je alternativa plná toho,co se odehrálo na podzim roku 1977 a nyní to bude globálně ve všech televizích. Pokud je zde o tom nějaké bližší povědomí,byl by to přínos. https://newtube.app/user/yandex/s1Mwo5E

Anča - Re: GLobální TV informace.

16. 8. 2021 10:16

Ptala jsem se na to mimozemšťanů a prý šlo o černou operaci od globálně - mocenského systému. Takže to neudělali skuteční mimozemšťani. Mafiáni jenom zparodovali to, co chce galaktická federace, ale schválně do toho nasadili matoucí pozadí televizního narušeného signálu a divný technický hlas - byla to příprava, programování očekávání v mysli diváků, jací budou mimozemšťani. Opět jsou tam obrovské nároky - musíte se rychle naučit žít v míru - přitom první dojem toho, kdo má tyto požadavky, je pochybný, až strašidelný. Byly to všelijaké jejich testy, jak budou lidi reagovat.

Tomáš - vize

15. 8. 2021 20:34

Jen pro usmání dávám vizi co jsem našel na netu, ale možné je všechno.. :-)
Mimochodem, jednou jsem měl vizi, jak bude probíhat první přímý přenos přistání vesmířanů. Bude to v Praze, neohlášené, takže armáda a policie nebude připravena, navíc to vezme žertem. Signál z přímého přenosu si převezme zbytek světa, včetně mocností. Tyto však zareagují pozdě a nebudou moci vše zvrátit ve svůj prospěch..

Tak tedy- lodě vesmířanů přistanou v centru Prahy, kde si je převezmou pražané a všichni, kdo z nich nebudou mít strach. Skupinky lidí si rozeberou jednotlivé vesmířany a zatáhnou je do hospod v centru a na Malé straně. Probírat se bude všelicos. Vesmířanky dají k dobru modní tipy nebo rozdíly ve vychováváni potomku tam, vesmířané se zase podělí o zvláštní druhy sportu a nebo i alkoholických nápojů v jiných částech všehomíra..

Rea - Re: vize

15. 8. 2021 22:22

:-) Já k tomu přidám jednu svoji říkanku: Jedna slečna měla včera návštěvu, přátelé z vesmíru k ní přiletěli na kávu. Že tomu vůbec nevěříš, tak to nemáš fantazii a málo sníš. Zkus teď zavřít oči a uvidíš, jak se na noční obloze létající talíř vesele točí... Dobrou noc všem...

Anča - Re: vize

16. 8. 2021 10:09

Tomu říkám správná vize, ta se mi líbí. :-)

Jindra - Dotaz

15. 8. 2021 12:43

Chci se zeptat, mám se nějakým způsobem zkusit otevřít oči některým příslušníkům rodiny, nebo to probuzení mám nechat na nich?

Hana - Re: Dotaz

15. 8. 2021 12:53

Ahoj, z vlastní zkušenosti vím, že tyhle věci si chtějí lidé dělat po svém, bez toho vměšování ostatních... a v rodině to může jít tak na dřeň, že to nakonec skončí úplně. Smrt. Hodně síly a kvalitní život.

Alena - Re: Dotaz

15. 8. 2021 12:59

Tohle bych nechala na Silvě, vidí toho víc než já. Moje zkušenost s urychlením poznání je špatná. Není-li člověk připravený na krok dopředu, víc mu to škodí než pomáhá. Je možné odpovědět na inteligentní otázku stylem ano - ne. Vysvětlovat vidím jako špatně. Alena

Magda - Re: Dotaz

15. 8. 2021 18:08

Ahoj Jindro, na tohle jsem četla skvělé moudro:
Včela také neztrácí čas přesvědčováním mouchy, že med je lepší než hovno.

Myslím si, že lze jít jedině příkladem, sem tam utrousit poznámku, ale jinak je to každého cesta.
A informace jsou všude. I na seznamu jsou hezky popsané konspirační teorie, včetně toho, že pomlouvají zdroj = jsou ozdrojované.
Pak už se člověk musí chytit. Pokud chce.

Jediné, co jsem si troufla, jsem svojí 20-ti lété dceři (je na vysoké bez příjmu) řekla, že pokud se naočkuje, tak jí nebudu finančně podporovat. To zabralo :-)

Zkus si tvořit realitu - např si je představuj jak jsou z informací vykulení.
držím všem palce.

Roman--- - Re: Re: Dotaz

16. 8. 2021 3:45

a jak poznáte že se nenechala opíchat tajně Vaše dcera ?

korendor - Nadupané vibrace

15. 8. 2021 21:26

Tam,kde se pohybuji denně,musím mít vibrace na takové urovni,že žiji naprosto zdravě,bez následku...ZATÍM.. https://newtube.app/user/yandex/OkIdoEX?u=t

korendor - Tajemství Amenti 8

15. 8. 2021 11:17

Po delší době jsem zabořil nos do této kapitoly a tam je zmínka o záměru globálního očkování....Holt se s tím dááávno počítalo...str.24.

Tomáš - Re: Tajemství Amenti 8

15. 8. 2021 11:57

Oni to mají dopředu vymyšlené a čekají až je vhodná astrologická konstelace planet, aby Vesmír podpořil jejich záměry. Dopředu lidi informují o tom co chtějí udělat, aby je nepostihla karma viz Bil Gates. I očkování je nepovinné a přesouvají tak odpovědnost na jednotlivce a jsou tedy v souladu s vesmírnými zákony..

tm - End Game je skoro u konce

14. 8. 2021 3:09

End Game je skoro u konce. Svět bude nádherný a bezpečný. Sledujte vodu a klíč ke všemu. Shrnuto ve 4 minutách. Zde Vám bylo mnoho napovězeno. Klíč najde každý, kdo má oči, intuici a sluch – k vnímání…..

Video najdete zde

https://www.youtube.com/watch?v=Fa9SWtautfU

Napsal tm

korendor - Re: End Game je skoro u konce

14. 8. 2021 7:16

Tedesco je italsky Nemec...A pak je tu Tadesco, kde to vede nejaky tm. Jestlize je to on, tak si tady uzijeme nasup fiat dezinformaci...Je to nejaky Rene Koukal....


Ivan - Re: Re: End Game je skoro u konce

14. 8. 2021 8:32

Cely svet zije starocia vo svete falošnej ekonomiky a vy si myslite alebo tajne dufate ze sa to zmeni za tyzden ??!!??!! A ze sa to udeje bez vaseho pricinenia ??
Zabudnite na to! Ved na tom nezalezi - Trump a Putin versus deep state. Nechajme ich urobiť to čo prišli urobiť....
Žite a tvorte život tam kde ste !
Tvorte lokalne spolocenstva, ktore sa budu vediet odstrihnut
Tvorte rady a spolky kde rozhoduje dohoda vsetkych a kde sa prijme navrh az ked suhlasia vsetci.
Vzdy existuje volba, ktora je dobrá pre všetkých !

Alena - Re: Re: Re: End Game je skoro u konce

14. 8. 2021 12:06

Svatá slova. Teď je čas tvořit novou realitu ve svém okolí, kterému nejvíc rozumíme. Možná to nezní dost pochopitelně, ale jak nahoře, tak i dole. (Thovt, Rosetská deska) Tím, co děláte v místě, ovlivňujete celý vesmír i svoje zdraví. Alena